_goldie_ 2012 nov. 11. - 22:36:29 Előzmény -csengõzoli--
(73/73)
hoztam egy tálcával mert látom épp elfogyott..
Laár András kapta tavaly a szülinapjára
róla tudjuk..egy négercsókért mindenét odaadná..
(Bornai jobbra)
danton-b 2012 nov. 11. - 20:59:50 Előzmény olahmiki1959
(72/73)
sajna az a probléma,hogy mindaz a "sár" ,amit Orbánra dobáltak nem sár volt hanem beigazoltan a szintiszta igazság,sõt a valóság még rosszabb mint a kritikák zöme.
Kevés kártékonyxabb ember volt atörténelmünkben,elkövette a fõ bûnöket ,hogy egyeduralomra tör ,hogy felszámolta a demokráciát,hogy kivezeti az országot a mûvelt Európából.ezek nem rágalmak hanem tények és nem említhetõk egy kalap alatt a pl Bajnaira szórt rágalmakkal,ami ráadásul láthatólag szervezetten folyik ellene,nem beszélve a hivatásos és önmaguk által is elismert Gyurcsány megbízott amortizálóiról(Semjén önvallomása stb).A gyurcsányra és Bajnaira ,Hornra ,megyóraés mindenkire ,akit nem Orbánnak hívnak,és min. elnök volt,ment a szardobálás ezerrel ,ráadásul ezekre apolitikusokra szórt rágalmak 99 százaléka hazugság volt.
Minden politikai elemzõ megegyezik abban is hogy az országot Orbán osztotta ketté ,méghozzá a kezdõ mozzanat a Tf -en mondott beszéde volt.Akkor ezt az embert jogtalanul amortizálják? Gondolkodni kéne és nem visszaböfögni a jobbos propagandát
Kende írt egy könyvet Orbán fiatal koráról és családi hátterérõl ,életérõl ,jelélemtorzulásának korai eredetérõl,aminek minden sorát bizonyítani tudja,és amiért Schmidt mariska keresztül akarta lövetni ,de perelni senki nem merte ,mert hiábavaló lett volna.
Azt tudjuk hogy te imádod Orbánt, hiszen láthatólag fellendítette a GAZDASÁGOT ÉS EGYÁLTALÁN NEM HELYEZTE hatalmi törekvéseit az ország érdeke fölé ,nem fúrt meg minden hasznos reformot ,amit a szocik akartak csinálni,nem borította lángba az országot 300 Ft-ért ,és nem bérelte fel a csõcseléket hogy randalírozzanak és tüntessenek állat módjára a baloldali kormány ellen.
Muhahaha,téged csak nagyon buta emberek vesznek komolyan csengõ haveroddal együtt.
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 14:14:27
(71/73)
Én ezt az egész kampányolást nem értem.
Másfél évvel a választások elõtt...
Komolyan mostantól már 2év sárdobálást el kell majd viselnünk?
Nem elég választások elõtt fél évvel elkezdeni örjöngeni?
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 14:04:40
(70/73)
Fel kéne fogni amit írtam, és akkor nem kérdeznél hlyeségeket.
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 14:03:45
(69/73)
Nézd, én Bornainak max a zenei munkásságát ismerem,azt is csak kis részben,de hogy ez a szövege ritka nagy marhaság az biztos.
Az általad leírtak átlátásához nem kell nagy zseninek lenni.
Egyébként én is írtam,hogy nem akarom elhinni,hogy ennyire ostoba lenne.
Inkább a "jóindulat" beszél belõle.
olahmiki1959 2012 nov. 11. - 14:01:34
(68/73)
Tudod, mostanában elég sokat hallani arról, rádióban, tévében, hogy Bajnai Gordonnal kapcsolatban máris megkezdõdött a karakter gyilkolás.

Mondják ezt azok, akik Orbán karakter gyilkolására tették fel gyakorlatilag az életüket, az egész munkásságukat, felkészültségüket, szellemi kapacitásukat, mégpedig 1998 óta, töretlenül, és kitartóan, nagyjából 14 éve.
Ha valaki egyszer csak afféle játékként, vagy szellemi kihívásként, vagy csak szórakozásból megpróbálná összegyûjteni az össze, Magyarországon megjelent olyan újságcikket, tanulmányt, riportot, amely Orbánra nézve dehonesztáló és õt rossz fényben tünteti fel, - napi és hetilapok, idõszakos folyóiratok, megyei újságok, magazinok, könyvek, tanulmány és riportkötetek, - akkor egy olyan mennyiség jönne ki, darabszámban, és köbméterben egyaránt, hogy mindenki kapkodná a levegõt, és talán el sem akarná hinni, hogy jól lát.

Ennyit a karaktergyilkosságról...
olahmiki1959 2012 nov. 11. - 13:49:37
(67/73)
"Nézem, ahogy a közszolgálati televízió már egy jó ideje a Trianon elõtti Magyarországra kiterjedõen jósolja meg a másnapi idõjárást. Arra gondolok, vajon hogy esne, ha a szlovákok, a horvátok, vagy a románok úgy beszélnének állami televíziójukban a mai Magyarország egyes részeirõl, mintha azok hozzájuk tartoznának." - ezt írja Bornai Tibor, akit én nem neveznék hülyének, de meggondolatlanul, elhamarkodottan nyilatkozónak annál inkább.

Szerintem ugyanis:
Ha a szlovákok, a horvátok, vagy a románok úgy beszélnének állami televíziójukban a mai Magyarország egyes részeirõl, mintha azok hozzájuk tartoznának, akkor magukból csinálnának hülyét.
Tudniillik, a dolog nem megfordítható, és nem felcserélhetõ.
Ugyanis Magyarországnak soha, semmilyen része nem tartozott sem Szlovákiához, sem Horvátországhoz, sem pedig Romániához.
Míg, a történelem elmúlt évszázadai alatt, Szlovákia, Horvátország és Románia bizonyos területei teljes jogon, és vitathatatlanul, Magyarországhoz tartoztak. Sõt, ez talán nem is helyes kifejezés, ezek a területek Magyarország részei voltak.
Az, hogy egy - a világtörténelemben egyedülállóan nagy arányú, példátlan méretû, - igazságtalan szerzõdés által elcsatolt területek ma különbözõ szomszédos országokhoz tartoznak, az nem változtat azon a tényen, hogy ott magyar emberek laknak, és közülük nagyon sokan nézik a magyarországi televíziócsatornákat.
Ebben - is - talán nem kellene görcsösen és állandóan irredentizmust, és mindenféle egyéb marhaságot keresni, vagy belelátni.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 12:39:33
(66/73)
Fel kéne fogni amit írtam, és akkor nem kérdeznél hlyeségeket.
offtopic
adamnagysweetmovie 2012 nov. 11. - 12:24:43
(65/73)
Kevés vagyok én ahhoz, hogy bárkinek bármit javasoljak, és bocsánat az okoskodásért.
De sztem bõven elég ezt direktben hallani, nem kell még el is túlozva duplikálni.
danton-b 2012 nov. 11. - 12:19:16
(64/73)
Igen az utána következõ írásod már erre mutat rá ,a mosolyjelet pedig azért reagáltam rá ,mert elég abszurd hogy ezt csengõtõl kérded és neki címzed.Hiszen elõre tudhatnád aválaszt :
,hogy igen elvtársak vannak aprócska hibák ,amik persze el vannak túlozva ,miközben pedig Gyárfásnál aljasabbat nameg a Fletónál nem hordott a Föld,mindent elloptak ,már a muhi csata is miattuk volt.És különben is köztudott hogy Debreczeni egy bérenc áruló konzevatív jobbos létére fellép az újbolsik ellen,miközben "keresztül kéne lõni mint egy kutyát"
adamnagysweetmovie 2012 nov. 11. - 12:09:54
(63/73)
Nem személyesnek szántam, hanem rámutatni az elõítéletesség, a szellemi bezárkózás értelmetlenségére....
danton-b 2012 nov. 11. - 12:07:57
(62/73)
:D
adamnagysweetmovie 2012 nov. 11. - 12:06:26
(61/73)
És akkor talán érdemben is hozzá tudnál szólni, nem csak elõítéleteidet hangoztatva.

Mit szólsz Debreczeni Orbán-portréjához? Mintha egyedül õ látta volna a Magyarországra leselkedõ valós veszélyeket...
danton-b 2012 nov. 11. - 12:06:01
(60/73)
Minek hallgatná meg ,amikor Bolgár mûsorát sem hallgatja ,de drágajóbolgárurazik a többi .... együtt:)
Látom beleestél abba a hibába hogy reagálsz rá,pedig megfogadtad hogy nem fogsz.Az igaz ,hogy én is ezt teszem ,csakhogy én nem neki írok hanem a hazugságait cáfolgatom meg,az elöbbi megjegyzésed viszont a külsõ olvasó szánára nem sokat mond ,személyes jellegûnek tûnik ,ami csengõbe kár belé.
danton-b 2012 nov. 11. - 12:02:05
(59/73)
Mindenkinek ajánlom én is megnézésre ,köszi hogy feltetted.Én viszont egészen más következtetést vontam le mint te ,és meg is lepõdtem ,hogy Bornai ennyire értelmes,és ráadásul még jó zenész is nem úgy mint pl az ajobbos "mûvész"khm... ,aki a zenéjét a politizálásával adja el ,hasonlóan mint Fábry a"humorát" .
Nos teljesen igaza van Bornainak abban ,amit írt,aki ezért lehülyézi, az sajnos khm önmagáról állított ki egy bizonyítványt ,amin persze már nem lepõdik meg senki ,aki itt többször megfordult már.
Dehát pont az ilyenekre épül a jelenlegi rezsim ,és ezt szolgálja ki napjaink propaganda szócsõ köztvje,ezt is várja el tõle pártunk és kormányunk,és az a bizonyos két típusú támogatói réteg, akiket korábban már részleteztem.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 11. - 12:01:02
(58/73)
Talán nem esne le a füled, ha meghallgatnád....
danton-b 2012 nov. 11. - 11:42:57
(57/73)
Nos a ez a tE bajod és általában az egész papagájkommandóé,hogy érv nulla,néghozzá bevallottan: "Biztos meghallagatom...",konkrétum nulla,Debreczeni által bizonyított dolgok cáfolata ,nulla.Viszont a drágajóbolgárurazás,emúútnyócévezés, és általában a sunyi karaktergyilkolászás és hülyeségek sulykolása az megy ezerrel.
Ezért ma Magyarországon ,aki emellé áll ,az két típust képvisel: a zsigeri agyhalott vagy az érdekbõl ,pénzért mindenre kapható agitátor típusa.Mindkettõre lehet példát találni itt is.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 11:23:25 Előzmény _goldie_
(56/73)
Képzeld, ha hallottak volna a négercsókról, abból mekkora botrány lenne...
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 11:19:38
(55/73)
Debreczeni be fogja bizonyítani,hogy az Öszödi-beszédet Orbán Viktor mondta, te meg még el is fogod hinni.
Az elfogulatlan Debreczeni a pártatlan Klubrádión a saját könyvérõl :D
Biztos meghallgatom....
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 11:16:01 Előzmény olahmiki1959
(54/73)
Ilyenkor egy gondolkodó embernek szerintem kapásból eszébe jut,hogy ha rólunk , egy Európa szívében élõ országról ilyen butaságokat képesek elhitetni a világgal, akkor miféle hazugságokat hallhatunk olyan közel-keleti országokról, melyek nálunk sokkal jobban csípik bizonyos körök szemét és melyek több ezer kilométerre vannak Európától. ( azaz róluk, az õ kultúrájukról, országukról, az ottani történésekrõl még kevésbé lehet fogalma egy európainak, pláne egy amerikainak )
Elég, ha mondjuk Irakra gondolunk, melyrõl a teljes nemzetközi közösség állította,hogy tömegpusztító vegyi fegyvereket rejteget és tele van Alkaida tagokkal.
Miután meg lerombolták kiderült,hogy se vegyi fegyverek se Alkaida nincs, sõt kifejezetten rosszban volt Bin Ladenékkel Szaddám.
Mi meg ülünk a kis karosszékünkben és este a híradóban külföldi kis színes hírként látjuk,hogy hoppá hát itt tévedés történt.
Át se gondoljuk,hogy hahó,mi van?
Földig romboltak egy országot tévedésbõl?
Ez biztos,hogy így normális?
Ráadásul tévedésbõl..., mikor már én is megnézhetem google térképen,hogy megvan-e még az autóm a ház elõtt?
A Nasa mûholdakkal nem látták,hogy nem léteznek azok a bizonyos gyárak?
Nem autó méretrõl beszélünk,hanem gyárakról!
Ugyanmár...
Namindegy nem rugózom ezen tovább.
Ma reggel megint szembejön velem egy érdekes cikk.
Mikor ilyesmit olvasok,eléggé elkeseredek.
A cikk óriási butaság, de tényleg butaság ez vagy szimplán hangulat keltés?
Ugyanis nehezen hiszem,hogy valaki ennyire hlye lenne.
http://bornaitibor.blog.hu/2012/11/06/muszaj_ezt_314