Téma: Híradó

Fõnix császárnõ 2012 okt. 26. - 08:13:17
(45/145)
Ja , Feri bácsi elmondta hogy végig hazudtak átkurták a népet.


De a fõ lényeg az hogy a tõkét kivitték külföldre több ezer milliárdot sok munkahely nem csupán megszûnt hanem sokakat ki se fizettek de mindegy én nem megyek bele bõvebben.


Meg sok ember csõdbe ment s gondolok itt vidéki gazdákra.


Meg a híreknél mindig is az volt egyik ennyit másik annyit mondott mióta csak az eszemet tudom.



Szerencsére a demokráciába az a pozitívum hogy minden nézet helyet kap.

Negatívum természetesen az anarchia az irányítatlanság.
Fõnix császárnõ 2012 okt. 26. - 08:04:58
(44/145)
Soha nem fogom nekik megbocsájtani azt amit az országgal tettek.
Fõnix császárnõ 2012 okt. 26. - 08:04:08
(43/145)
Hogy tetszik a macskacápa?
1/10
danton-b 2012 okt. 25. - 23:52:15 1/10
(42/145)
Ezt oroszul mondta egy a Lacánál sokkal értelmesebb ember,akit ma nem divat idézni:)
Nos császárnõnek az lóg ki a szájából ,amit felülrõl belepumpáltak,azaz hogyha valami nem teszik akkor lehet komcsizni,és õ azzal aztán el is van.De nincs egyedül párezer békamenetes szintén fogékony egy óvodás által is átlátható hülyítésre,éshát azért is írtam hogy tanulni ,hátha ragad rájuk valami .Éshát mivel az iskola is áldozatul esik a néphülyítésnek ,ezt gyorsan kell megtenni ,amíg még lehet.
drProktor 2012 okt. 25. - 22:28:43 Előzmény danton-b
(41/145)
"Tanulni,tanulni,tanulni!!--"

Sztem ezt KövérLaca monta,
esetleg Selmeczy kiflivég szenátorasszony

Ennek a császárnõnek szted mi lóg ki a szájából?
Fõnix császárnõ 2012 okt. 25. - 12:17:59 Előzmény drProktor
(40/145)
"Hazug, manipulatív banda!"

Ki beszél......................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fõnix császárnõ 2012 okt. 25. - 11:27:25
(39/145)
...és õt ki eteti
1/10
danton-b 2012 okt. 25. - 10:32:26 1/10
(38/145)
Hátha csík van ,akkor csakis hiteles lehet:D
Éshát nem csodálom hogy mindentelhisz nagymama módjára aposztrofálod a kommunizmus lényegét.A meggyõzõdéses komcsik hittek az emberek egyenlõségében,az élethez való egyforma jogában,és majd egyszer atávoli jövõben atermelõerõk által lehetõvé váló mindenkinek szükségletei szerint való anyagi jólétében.
Ez pl a nácikra nem jellemzõ ,õk eleve kbséget tesznek méghozzá születés szerint az emberek között.Nekik vannak eleve alsóbbrendû emberek.
Ésmég az is a kbség hogy amit ma Orbán mond ,arról õ maga is tudja hogy hazugság ,csak olyanokat etet vele mint pl Te.aki mindent elhisz.Õ nem akar vagyonegyenlõséget ,hanem saját magának harácsol minnél többet ,azáltal hogy titeket félrevezet.
Tanulni,tanulni,tanulni!!--na ki mondta?
Fõnix császárnõ 2012 okt. 25. - 07:15:45 Előzmény danton-b
(37/145)
A hírtv hiteles.

Abba a csíkba leírják azt is amirõl nem készítenek egy riportot.

A télen volt itt a városba egy baleset a körforgalomnál s anyusék már tudták mert abba a csíkba (információs sáv) ki volt írva.

A kommunizmus alapból hazugságra épül. Az eredeti cél a vagyonegyenlõség volt s egyáltalán nem erre törekedtek hanem a több millió áldozatra.

Nézd, az mszpsek úgy csinálták hogy több ezer milliárdnyi forintot ki vittek külföldre, akkor hitelt hitelbõl fizettek, sorra csõdbe ment sok minden, volt buszgyár vagongyár meg sok minden amik bezártak mert õk külföldrõl rendeltek meg állandóan azon voltak hogy kárt csináljanak.

Ha jól érzed magad akkor a hazugságra épülõ kommunistákra szavazol, Vagyonegyenlõség az alapelve tehát az alapjuk is hazugságra épült.

Ha nem látod a fától az erdõt ne lásd arra szavazol akire akarsz.

S az átévéden is úgy beszélnek mintha 8+az a pár évtized nem õk lettek volna az irányítópultba.
1/10
danton-b 2012 okt. 23. - 23:37:33 1/10
(36/145)
Miért pont ebben ne hazudnának? Inkább azt kéne keresni hogy mi az ami esetleg igaz a Hírtvben? Talán az idõjárásjelentés.
drProktor 2012 okt. 23. - 22:30:47
(35/145)
Látom, a hírTV méltó nagy híréhez.
Hogy is szokták aposztrofálni? RémhírTV!

Barátaim újságolták, nagy röhögve, miketr beszélnek itt.
Hát, már csak meghallgatom, oszt idekapcsoltam,
Megtudtam, hogy a Belügyminisztérium közlése szerint az
ún. Milla tüntetésen 20 ezren voltak.
Ot voltam,"megszámoltam" írhatnám, de mindenesetre megnyugtathatom a nagyérdemû közönséget,
hogy kb 200 ezren voltunk.
Ja, és jut eszembe beugrottam a DK nevû pártformáció gyûlésére is, amelyen,
amint hallom 500 békétlenkedõ békétlenkedett a mi NagyVezírünk országlásával kaspcsolatosan.
Tudják, ahol az az izé..., az a Gyurcsányi nyomul.
Ez a szorzó faktor nagyon fránya dolog az Egyetem-téren viszonylag kevesen férnek el,
úgy saccolom(igen visszafogottan és szikáran), hogy 5-10 ezer résztvevõ jött össze.

Érdekes, ezek szerint ha ellenzéki tüntetésrõl van szó,
akkor a valódi létszám a HírTV verziójának a 10-szerese.
Ez úgy mûködik,hogy a "Béke-menet" résztvevõinek a számát meg osztani kell 10-zel?!
De, amint hallom, a Béke-menetért kis 5-ös járt az iskolában.
Ezt ahogy hallottam, politikai pedofiliának nevezik mértékadó körök.
Hazug, manipulatív banda!
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 05. - 22:32:16
(34/145)
Budapesten meg voltak õrülve az emberek csütörtökön és pénteken a hatalmas havazást beharangozó hírekre, taposták egymást a kenyérért, tejért, én csak bámultam ki a fejembõl, nálunk itthon kenyér se volt, de gondoltam no para bármikor leugorhatok a boltba.
Hát igen szombaton késõ reggeltõl kora délutánig esett 10kemény centi, ami nem vágott el senkit semmitõl.
Értem én, h vannak helyek az országban, ahol nagyobb a hó, de ez a pánikkeltés egyszerûen értelmetlen, hiszen ahol gondot okozott a hó, ott nem tudtak rá felkészülni úgyse, ahol meg nem ott meg sok esetben pénzkidobás történt.
vitkovits 2012 febr. 04. - 11:33:01
(33/145)
Ezt muszáj megörökíteni, a szerkesztõ benne hagyta, a szpíker meg csont nélkül fölolvasta a ma reggeli nyolcas híradóban:

"... a havazás és a nagy hideg miatt akár mínusz 25 fok is lehet."
1/10
J 2011 dec. 23. - 18:15:13 1/10
(32/145)
Üres és semmitmondó híradó(?).
offtopic
Moldávia bánata 2011 nov. 17. - 20:19:17
(31/145)
Ez már nekem is gyanús…
Giró-Szásztól kezdve Matolcsyn át még tegnap is azt mondta, hogy szóba sem jöhet semmiféle IMF, mi bírjuk a piacról is finanszírozni a rendszert, sokkal nagyobb kamattal.
Mindegy ez, csak uralkodjon el rajtuk a józanság!
Azt még Kerényi is megfestetheti!
offtopic
meszag 2011 nov. 17. - 19:31:13
(30/145)
na basszus, az IMF meg nem tud róla...
offtopic
meszag 2011 nov. 17. - 19:27:50
(29/145)
:DDD, majd kimagyarázzák
Moldávia bánata 2011 nov. 17. - 19:21:08
(28/145)
Közhírré tétetik!
Véget ért a gazdasági szabadságharc!
offtopic
kata3 2011 nov. 02. - 12:55:34
(27/145)
Jó három órára megbéníthatják Budapest közlekedését szerdán a tiltakozó taxisok...
http://www.origo.hu/itthon/20111101-fix-tarifat-es-letszamkorlatozast-akarnak-a-tuntetesre-keszulo-taxisok.html

TAXIS tüntetés november 2-án 13 órakor
http://www.13keruleti-hirhatar.hu/hirek/taxis-tuntetes-november-2-an-13-orakor

Mi az oka annak, hogy ez az esemény nem MTI hír?
"- Azzal szembesültünk már másodszorra, hogy a Magyar Távirati Iroda nem akarja napi hírként közzé tenni sajtóközleményünket...."
offtopic
kata3 2011 szept. 07. - 11:21:57
(26/145)
"...Megkereste cégünket telefonon a Premium Line Kft irodaszereket kinált, kedvezményes áron. Vásároltam is tõlük, rendesen lezajlott az egész. Eltelt 2 hét és újra hívtak. Felkínáltak egy újabb kis csomagot, mivel nem akartam túl nagy értéken vásárolni, láttam a termékek eredeti árait elõzõ számlájukból rákérdeztem a szla bruttó összegére, melyben 9.900 Ft-ot mondtak. Rábólintva elfogadtam. Írásban semmit nem küldtek és nem is írtam alá. Másnap meg jött a csomag, melyet férjem vett át (hivatkozva, hogy én rendeltem (ami igaz is)2010.11.26-án. Nem lett a csomag kibontva, mert a fuvarlevélen olvashatatlan volt a tartalom,nem volt értéke és túl nagynak tünt ( én marha)(inkább vártam a számlát. Meg is jött 12.06-n 424.000 Ft-ról és ez csak az elsõ részlet..."
http://www.adoforum.hu/index.php/szakmai-forum/tema/30165/megtevesztes?wa=ADO1105