Téma: Hívatlanok

10/10
zivot 2009 aug. 06. - 02:51:11 10/10 Előzmény Alastor
(104/224)
annyira nemrossz film :)
jonem 10/10 de azért egy 7-8 simán megvan
lehet rajta parázni rendesen ...
Alastor 2009 júl. 30. - 14:10:25
(103/224)
Már az elején mikor kiírták, hogy igaz történeten alapul, nah gondoltam, kb mint a texasi láncfûrészes:), egyszerûen nem tetszett a film, végig unalmas, semmi extra 10/2
6/10
th.zsofi 2009 júl. 26. - 22:47:06 6/10 Előzmény ousgh
(102/224)
egyetértek, hogy az uccsó 2 másodperc katasztrófa, ezt nem így kellett volna, pedig nekem az elején még tetszett a film, de a vége miatt 6/10.
Dros 2009 júl. 25. - 16:19:29 Előzmény bea9090
(101/224)
Fenét igaz :)
A rendezõnek volt valami élménye a gyerekkorából meg olvasott egy bûnügyi könyvet aztán abból lett egy igaz történet.
Nem kell mindent elhinni.
1/10
timike86 2009 júl. 20. - 13:32:19 1/10
(100/224)
Nem értem a film végét... Túlélte a csaj vagy mi? Meg nem derült ki semmi, hogy kik voltak a gyilkosok, meg most miért ölték meg õket.. Meg az elején inkább szellemeknek tûntek és utána kiderül, hogy emberek? Áhh... :P
bea9090 2009 júl. 15. - 10:45:26
(99/224)
Nekem nagyon tetszett! Bár inkább thriller, mint horror, de a történet maga nagyon bejön, fõleg így, hogy igaz történetet vettek alapul. Azt meg még külön kiemelném, hogy nekem nagyon hátborzongató 2 idegenben hogy egész film alatt meg sem szólalnak, a szõke hangja viszont borzasztó :D de így alapjában véve nekem 10/8 :)
7/10
ousgh 2009 júl. 04. - 22:17:26 7/10
(98/224)
horrornak igen ratyi, de ettõl eltekintve betudott néha paráztatni
de az utolsó 2 másodperc..katasztrófa :D
monnci 2009 júl. 03. - 19:44:51
(97/224)
****SPOILER is van benne...****

ez a film szerintem ilyesztõ. a hangulat feszült és nyomasztó. de a vége szerintem szomorú, sajnáltam a pasit, hogy meghalt.:(
ennek ellenére a vége el lett rontva azzal, hogy a nõ sikít egyet. nemtudom, ez mire volt jó.. ha mind2en meghaltak volna, le lehetett volna zárni a történetet. de ezzel a sikítással a végén nem tudok mit kezdeni. vagy az is jó lett volna, ha sikít és akkor még van kb 10 perc ráadás, hogy kiderüljön, hogy akkor most mi van.
de amúgy az jó a végében, hogy tényleg nem az a tipikus amerikai beütés, hogy: a fõszereplõ felrohan az emeletre, aztán ott harcol picit a gyilkossal, aztán kiugrik az ablakon a fûre, aztán felkel és elkezd futni, hogy hívjon vkit, de aztán a gyilkos elfogja, és mikor már csak egy hajszál választja el a fõszereplõt attól, hogy megöljék, csoda folytán jön a rendõrautó és elkapja a gyilkosokat.
na szóval röviden úgy értem, hogy nem az a tipikus happy end, hogy a fõszereplõ mindig mindent túlél. az nagyon tud idegesíteni. -.-
de ennek ellenére nagyon sajnáltam a pasit, hogy megölték.:(
8/10
Goszi777 2009 jún. 17. - 11:41:35 8/10 Előzmény Zsütz
(96/224)
Ez egy kifejezett pszicho thriller, kifejezetten nyomasztó, és az tetszett a legjobban, hogy fokozatosan épül fel a feszültség, bár egy idõ után ezt egy kicsit szerintem túlhúzták és a közepe helyett a vége felé kezdett csak beindulni a film igazából, de végig lekötött és nagyon-nagyon izgalmas, feszült és sose lehet tudni mi történik benne.
A vége meg olyan amilyen, lehet, hogy pont jó, hogy nem a szokványos befejezést választották.
5/10
Semprini 2009 jún. 17. - 11:39:05 5/10
(95/224)
Bár nem Liv Tyler miatt néztem meg a filmet, de így utólag azt mondom, miatta volt érdemes egyáltalán megnézni. Ami rajta kívül jó volt a filmben, azt már láthattuk korábban. Az alapsztori szemérmetlen koppintása az Elhagyott szobának, és amiben különbözik tõle, kb. annyival rosszabb is. Liv Tyler azonban megéri az egyszeri megnézést.
10/4
9/10
Zsütz 2009 jún. 11. - 13:36:59 9/10
(94/224)
Az a baj, hogy horrorként van kiírva, pedig a végéig nem is véres... Inkább nyomasztó, nagyon nagyon, pláne, hogy a sztori maga igaz történeten alapszik. És szerintem ez benne a legrosszabb. Aki fröcsögõ vérre, meg üvöltözésre vágyik, ne ezt nézze. Aki néha elfelejti bezárni az ajtót, nagy a lakása, vagy gyakran van egyedül, annak ajánlom. Szerintem legtöbben jót félnek majd. :D Nálam 9/10
DiodaVP 2009 jún. 07. - 22:28:36
(93/224)
Na most néztem meg, sztem nagyon durva. Nem ijesztõ hanem nyomasztó végig... És szerintem többször is nézhetõ, bár most 1 kicsit rá kell pihenni. Sok horrort láttam már, sok ilyesztõ, véres stb, de nekem eddig ez vezet.
dreenn 2009 jún. 06. - 14:05:32 Előzmény !!!666k
(92/224)
Szerintem meg totálisan elõfordulhat ilyen a valóságban is, én teljesen el tudom képzelni. Hidd el, vannak ilyen morbid és pszichopata emberek, csak akkor gáz, ha ezek még össze is állnak!:S Az lehet, hogy tényleg nem mindent így csináltak a valóságban, kicsit ki kellett egészíteni izgibb részekkel, hogy eladhatóbb legyen a film, kicsit hollywood-i legyen, de szerintem igenis elõfordulhat olyen a valóságban, hogy valakik érdek nélkül, csak úgy megölnek embereket vagy bántalmaznak.
Angel20 2009 jún. 05. - 10:44:30
(91/224)
ez a film....szóóóóval..:) ültem ültem, vártam és csak vártam, hogy kiderüljön már valami ebbõl az egészbõl, hogy mégis mi a lényege, meg az értelme a filmnek, de semmi. A szó szerinti hatalmas nagy SEMMI... A vége meg... Tény, hogy voltak benne 1-2 jó jó, ijjesztõ jelenet, de amúgy... Ezt sem nézzük többet meg:)
mandikaaa 2009 jún. 04. - 18:50:38 Előzmény Horror4ewa
(90/224)
Egyetértek, hogy semmi sem derül ki sztoriból és nem is sok minden történik a fimben...én konkrétan nem tudtam hova tenni így az egészet és tényleg befejezetlen volt, szintén nem gondolom, hogy lenne valóságalapja.A "nüasznyi" hibáktól eltekintve szerintem elég félelmetes volt és nézhetõ.
Horror4ewa 2009 jún. 01. - 18:39:53
(89/224)
Pff..na ez az a film ami nagynehezen egyszer megnézhetõ... Sztoriból semmi nem derül ki és halálosan unalmas..illetve szerintem befejezetlen is..és a valóságalap?? haha
Ezt se kell többet elõvenni...
6/10
pocok0624 2009 máj. 30. - 17:18:18 6/10
(88/224)
Szerintem inkább szomorú, mint ijesztõ. Igazából én is féltem alatta, de csak azért, mert néha még egy mese közben is félek. Elsõ filmnek nem rossz, de inkább válasszon másik mûfajt.
peca1000 2009 máj. 29. - 21:43:16
(87/224)
Én majd beszartam rajta! Nagyon ijesztõs volt.
Na jó, én, mint viráglelkû nézõ, szinte minden horrorfilmet, majdnem csukott szemmel, és lehalkítva nézek, de a kiváncsiság nem hagy nyugodni, ezért nézem meg õket.

"SPOILER" Nekem tetszett, és különösen az, hogy itt végre nem a jó gyõzött, mert az már olyan unalmas. Azért 1 gonoszt le lehetett volna lõni..
5/10
mboy00 2009 máj. 09. - 16:51:41 5/10 Előzmény magyar krokodil
(86/224)
Nos!Hát nmistom de elõszöris igazat adok annak aki azt írta h ez inkább dokumentumfilmenk való.Nm volt rossz de csomószor unatkoztam rajta de lehet ez azért volt mert nappal néztem meg.Az utolsó 10 perc eléggé elgondolkodtató.De nm egy nagyszám film. 5/10.
magyar krokodil 2009 máj. 03. - 17:08:55
(85/224)
hát, elég jól megosztja a társaságot a film...hol egy 10es, hol egy szar...én az utóbbit támogatnám. jól beszívtuk ezzel a filmmel. a bemutató alapján izgalmasnak tûnt, nekem olyan izgalmas, sztoris horrornak tûnt(nem az a megyek és megölök mindenkit különféle módszerekkel). erre...dögunalom volt. kb úgy néztük a filmet hogy mindig mondtuk a másiknak, hogy milyen jelenet következik...úgy értve h jajj azt hiszi elbújt de úgyis mindjárt rátámad, meg megfordul és ott lesz, meg egyértelmû volt kit fog lelõni a pasi. szóval dögunalom az egész. így a film közben azt gondoltam nem baj, ha horrornak klisés, akkor biztos a sztoriban alakítottak nagyot. hát nagy csalódás volt, mit ne mondjak. nem olyan rossz ötlet ez a nagy MIÉRT, amire nem kapunk választ és ez adja meg a film ötletességét, de hogy benyögni, hogy mert itthon voltak aztán meg elautózni, meg az a beszólás a végén a távozó kocsiból. szóval ahol el lehet baszni egy horrort, na ott a készítõknek sikerült. ha van olyan lista, hogy a világ 10 legrosszabb modernkori horrorja, tuti befutó.