SandCreek 2016 szept. 04. - 19:23:05
(12/12)
Egy stúdió és annak fõbb szereplõi adják végig a keretet, amelyben gondolatok és érzelmek röpködnek. Ez épp annyira izgalmas, mint amilyen idegesítõ. Eric Bogosian hiteles, õt mindig látjuk, míg a betelefonálók népes hadát csak halljuk. Egy kivétellel, amikor Kent (Michael Wincott) élõben szerepel a stúdióban. Ez a film egyik legerõsebb jelenete, ami a rajongók egyszerû vonzalmát, érdektelenségét és felszínességét is jól mutatja. Nagyon sok kényes témát is feszegetnek, persze csak villanásszerûen, azonban gyûlöletbeszéd meglepõen sok hangzik el, ahhoz képest, hogy ez csak egy szimpla 'Talk Show'. A fõhõs személyiségére fõként utalások vannak, mivel azonban a csevegõ mûsor vezetõje alapvetõen szerepet játszik, ez számomra nem volt lényeges.
A befejezés elõtt Barry Champlain túl hosszú és érzelgõs monológját aránytalannak találtam. Nem volt odaillõ, az addigi hangulathoz képest hirtelen egy egészen más lelkivilágú ember kezdett el moralizálni, mintegy számvetést tartva.
A látványvilága nem túl érdekes, és bár vannak benne jó váltások, valahogy elég száraz lett. A stúdió világa egy akváriumhoz hasonlít, kevés fénnyel, kis mozgásokkal, sok-sok dumával, amit csak néhányan látnak és annál többen hallgatnak. Oliver Stone sok jó filmje közül ez talán kevésbé kiemelkedõ, de nem kihagyható. Igazi cselekmény híján itt inkább a szavak hatnak, idõnként lehengerlõen, olykor felkavaróan. A téma és helyszín korlátozza a fogyaszthatóságát, de aki a részletekre is szeret odafigyelni, annak érdemes végignéznie.
4/10
SandroVM 2012 máj. 02. - 02:43:55 4/10
(11/12)
Nekem a Stone & Richardson páros legrosszabb filmje, mondjuk itt hiába emlegetném talán, hogy Robert Richardson a világ egyik legjobb operatõre, hiszen úgymond nem nagyon volt mit felvenni idézõjelben, vagyis nem kellett nagy megoldásokat produkálni. Nekem lapos volt és kevésbé érdekfeszítõ, kicsit fárasztott is és a vége sem volt olyan hatásos, mint mondjuk ha elmesélném valakinek hogy mirõl szól és hogy juj a vége, te az milyen jó, amikor... és akkor a csattanó. Szóval nekem ez rendesen ott maradt a start vonalon. De az is lehet hogy dekoncentráltan néztem, mindenesetre átlag alattira értékeltem.
9/10
zetorka 2011 márc. 23. - 22:31:17 9/10
(10/12)
tényleg elég jó, bár biztos voltam a végében, de végig fenntartotta a figyelmem, pedig hullafáradtan néztem meg, elgondolkodtató

mondjuk meg volt benne minden bizalmam, amikor láttam Oliver Stone rendezte
sziriat 2010 dec. 05. - 00:17:26
(9/12)
Na itt is van az elsõ hírdetésblokk,-menetrend szerint. :((((
A szinkron Brutál.. Feliratozva még a siketeknek is jó lenne..
lacy 2010 okt. 28. - 23:12:59
(8/12)
Ezen a szar adón? normális szinkron? Normális film is csak elvétve.
Ez meg a tipikus 20 forintos tetves román szinkron
ár hogy rámán hangok magyarul romániai stúdióban
Éljen a nemzetköziség és az EU...
havuska 2010 okt. 28. - 18:52:34
(7/12)
Ezt az igen jó filmet tönkre vágja a borzalmas szinkron. Emiatt nézhetetlen!
Meli 2010 ápr. 08. - 23:25:42 Előzmény Livender
(6/12)
Valószínûleg. Az én tévémben van ilyen.:))
A rádiós film ismét lesz:
Vetítik:
MOVIES24: Csütörtök (Április 8.) 0:00

Szombat (Április 10.) 4:00
10/10
Livender 2010 jan. 19. - 02:50:32 10/10 Előzmény Meli
(5/12)
Te, ez egy létezõ csatorna?
Meli 2009 dec. 22. - 14:18:31 Előzmény themanco
(4/12)
Vetítik: MOVIES24: Vasárnap (December 27.) 21:45
Vasárnap (December 27.) 1:15
Csütörtök (December 31.) 23:30
Csütörtök (December 31.) 3:00
themanco 2009 szept. 18. - 00:05:39
(3/12)
Miért nem a megadott film megy (Hívd a Rádiót!) és miért valami más?
Mikor adják le valójában a Hívd a Rádiót c. filmet?
Évek óta keresem!
boed 2007 febr. 20. - 16:06:08 Előzmény Livender
(2/12)
Nézi. Ezek szerint érdemes erre voksolni ma este? Más úgysincs.
10/10
Livender 2006 jan. 08. - 22:12:32 10/10
(1/12)
Ejnye ejnye! Na de tisztelt port.hu Szerkesztõség! Egy ilyen zseniális alkotás díját kihagyni! Akkor ha szabad zt pótolnám :) Bár a fene se tudja, egyáltalán valaki nézi-e ezt a fórumot, bár ez majd kiderül. Szóval:

a berlini filmfesztivál Ezüst Medvéje (1989) a kimagasló egyéni teljesítményért (Eric Bogosian)

Na, remélem, mostantól jobban odafigyelnek majd! :)