lenccs 2012 okt. 05. - 22:11:40
(190/270)
ez egy mekkora szar film volt! minek szenvedtem végig?! pffff! nem volt érdekes, nem volt látványos, szar volt ez.
10/10
pumpika 2012 szept. 29. - 21:28:45 10/10 Előzmény Dean88
(189/270)
megan fox cickói lehet be sem fértek volna abba a szerkóba
7/10
Kulcskészítõ 2012 szept. 29. - 17:25:00 7/10
(188/270)
Azért nem kell feltétlenül bedõlni a port-os meg revizor-os (meg még ki tudja, mennyi) elmarasztaló kritikának, annyira nem rossz film ez. Dark fantasynak kellõképpen szórakoztató, amit ez a mûfaj adni tud, azt szinte mind hozza is. Hogy aztán kinek lesz egyszer, és kinek többször nézõs, az meg ugye ízlés dolga. Nekem pillanatnyilag egyszer elég volt, de azért lehet, hogy még majd egy egyszer valamikor elõveszem újra.
Amit viszont nem bírok megemészteni: tényleg nem találtak mást e helyett a bociszemû, bamba Kristen helyett címszereplõnek? Esküszöm, belõle lesz a nõi Steven Seagal, tízévesen biztos neki is belemerevedett az arca egy kifejezésbe, és azóta úgy él. Mindenki kisujjból lejátszotta a vászonról, de Hiszti Theron meg végképp, igaz, õ leginkább csak önmagát adhatta ebben a szerepben.
7/10
grubesa 2012 szept. 29. - 07:30:16 7/10
(187/270)
Szerintem nem volt rossz film, csöppet a Gyûrûk ura jutott eszembe. Esetleg a Hófehér szerepébe inkább Kate Beckinsale (lásd lentebb), vagy esetleg Milla Jovovich jobb lett volna. (imádom Õket...)
6/10
Atis88 2012 szept. 28. - 13:39:58 6/10
(186/270)
Én még a látványvilágát se nevezném jónak. Egyedül a tündérek országa volt érdekes. Egyébként meg unalmas és hosszú is. Ami meg végképp ciki, hogy a királynõ akinek ugye csúnyábbnak kellene lennie mint hófehérke, az szebb hófehérkénél... 6/10 és akkor még jóindulatú is voltam.
7/10
Dean88 2012 szept. 27. - 22:33:21 7/10
(185/270)
A film sokszor unalmas volt, de a látvány kárpótolt. Kristen Stewart kifejezéstelen szenvedõ arcával nem volt problémám, mert Hófehér karaktere elég sokat szenvedett, szóval hihetõ volt. Ami a szépséget illeti, a kis egérke fogaktól eltekintve semmi baj Kristen-el :D de MEGAN FOX szexis Hófehérke lett volna. Akkor hihetõ lett volna a duma, hogy nincs szebb a vidéken. XDDDD
Egyszer megéri megnézni.
7/10
beo71 2012 szept. 27. - 11:23:45 7/10
(184/270)
Látványos, jól megcsinált mese.
A film képi világa jól sikerült(fõleg az erdei szcénák és a tünde világ lett élvezetes)viszont történet szempontjából semmi újat vagy érdekeset nem ad.Charlize gonosz szerepe miatt emlékezhetünk rá, de összességében nem nézném meg újra, ha igen, akkor is csak a látványvilága miatt, a tökig lerágott sztori nagyon hervasztó tud lenni.
Thor végre tud sármos lenni(elég, ha nem idióta szövegeket adnak a szájába-lásd:félresikerült THOR- a fáradó filmet Hemsworth megjelenése turbózza fel, Tolkien világa rendesen megidézõdik, viszont az utolsó 20 perc(maga a zárás)nem tetszett és Stewart kisasszony bírálóival is max.egyetértek(ennek lánynak snapszot kellene innia, attól nem fája ennyire a pocija).7/10.
5/10
Rahar 2012 szept. 25. - 12:00:27 5/10
(183/270)
Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban. Egyrészt tetszik a film képi világa, igényes, hozza a borongós hangulatot. A színészek a fõszereplõnõt és William herceget kivéve jól teljesítenek. A fõszereplõnõ személyével nekem is bajom van, egyrészt jó lett volna olyan színésznõt választani akirõl a nézõk jelentõs része úgy véli, hogy valóban egy kifejezetten gyönyörû nõ, mert ez a Kristen Stewart nem az, nem tartom ronda nõnek, de nem egy kimondott szépség. Ráadásul az arcán a folyamatos belsõ szenvedés nyomait vélem felfedezni, ami az életet szimbolizáló karakter eljátszásával ellentétes. Nekem sokkal jobban tetszik Charlize Theron, õt kifejezetten szépnek tartom. Az alaptörténettel és a cselekményvezetéssel is komoly problémáim vannak, de ezt már elõttem többen is jelezték, például a hõsnõ menekülése a várból, stb.
Összességében egyszer jó volt megtekinteni, de többet nem akarom.
8/10
melody03 2012 szept. 23. - 17:33:56 8/10
(182/270)
Az elõzetes után alig vártam, hogy megnézzem és azt kell hogy mondjam nem is csalódtam benne. Nagyon tetszett a látványvilág és érdekesen alakították át a mesei látványvilágot, a rajzfilmet. Viszont Kristen Stewart helyett választhattak volna mutatósabb lányt is, a 'Legszebb' kifejezés egyhén szólva sem illik rá, nem volt pillanat amikor szépnek tituláltam volna a bamba fejét. Charlize Theron elõtt viszont le a kalappal, gyönyörû volt még "öregen" is és nagyon jól játszott. Alapvetõen nagyszerû film. Aki kedveli az efféle filmeket, mindenképp nézze meg! 10/8
3/10
manzanilla 2012 szept. 09. - 18:23:17 3/10
(181/270)
Annyira, de annyira unalmas!!!!Idõnként a hajamat téptem volna a hülyeségektõl! és ez a csaj...hááát szenvedõ vámpír barátnõnek még elment, de itt elvileg "magát az életet" kellene játszania és végig fapofa. Rettenet!
4/10
reco50 2012 szept. 07. - 23:34:31 4/10 Előzmény motoreger1
(180/270)
Most néztem meg a filmet és el kell, hogy mondjam ez valami hihhetetlenül egy pocsék alkotás, nagyon nagy csalód volt, annyira száraz és vontatott az egész, hogy az már fáj szinte, végig néztem mert nem szeretek félbehagyni filmeket, de így utólag már bánom... 4/10
10/10
motoreger1 2012 szept. 05. - 20:57:12 10/10
(179/270)
Nagyon tetszett! Borzasztó látványos! El kell vonatkoztatni az eredeti verziótól. Kristen Stewart engem is idegesített, nem rá osztottam volna a szerepet. Összességében egy nagyon látványos film. 10/10
9/10
isobel88 2012 szept. 02. - 17:59:27 9/10
(178/270)
Nagyon tetszett a film, bár Kristen Stewart szájtátása eleinte borzalmasan idegesített.
De az elsõ tíz perc után meg is feledkeztem róla.
Charlize Theron nagyon jól játszott, bár nekem az volt érdekes, hogy õ sokkal szebb, mint KS :)
Chris Hemsworth is szuper volt vadászként, szerintem õ határozottan tehetséges.
A táj gyönyörû, a zene is nagyon tetszett. Plusz, egyetlen pillanatra sem laposodott el a film.
Szóval szerintem megéri megnézni :)
9/10
Atti24 2012 szept. 02. - 13:42:09 9/10
(177/270)
Nah,hát én is eljutottam odáig, hogy megnézzem.Nekem nagyon tetszett,sõt, fele ilyen jóra sem számítottam.Ami miatt még mindig nem teljes nálam az öröm az Kristen Stewart.Kevés színésznõ lett volna alkalmatlanabb a világ legszebb lánya szerepére.Na de még ha tehetséges lenne...tényleg rejtély marad mitõl lett ez a lány ekkora bálvány.
Ellenben Charlize Theron tökéletes a szerepre, gyönyörû, tehetséges, és olyan gonosz,amilyen még a Disney Klasszikus királynõje sem volt...Én már nagyon várom a Kis hableány feldolgozást, remélem még ebben az életben megtörténik.Tud valaki hogy áll ez a dolog?Két éve nagyon reklámozták, hogy forgatják...
5/10
whitehill 2012 szept. 01. - 15:34:37 5/10
(176/270)
Tegnap megnéztem.
Konkrétan Charlize Theron (Ravenna királynõ) lejátszotta Kristen Stewart-ot (Hófehér). De nem is vártam mást, K.S. már bebizonyította, hogy tehetségtelen, akit apu nyom be ide-oda. Még az a lány is jobb teljesítményt nyújtott, aki a kislány énjét játszotta. Sam Spruell (Finn) is jól hozta magát, de a törpöknél sokszor nem tudtam eldönteni, hogy éppen kire vagy mire néznek. Mintha nem fókuszáltak volna rendesen, olyankor voltak, mint a vakok. Chris Hemsworth (Eric, a vadász) végre mintha teljesített volna valamit, de azért még van hová fejlõdnie.

Summa summára, ebben a filmben egyértelmûen a gonoszok voltak a jobb színészek.
5/10
Deidara91 2012 szept. 01. - 01:10:12 5/10
(175/270)
Na végre megnézhettem ezt is. Kár volt. Egész klassz kis film lehetett volna, ha nem lenne egy csomó butaság, logikátlanság, és kristen stewart bamba képe. Borzalom. Utóbbi kitudja hány évben egy toronyba raboskodott, majd kiszabadulva simám megszökik pár száz katona elõl, hogy aztán levesse magát egy szikláról. De most komolyan? Látta mindenki a hullámokat, a drága hófehérkének meg kellett volna döglenie a falra kenve egy hullám következtében, de nem. Továbbá: Nem tudom, hogyan, de xy emberke pillanatok alatt átszeli a világot, míg hõseink 100 millió éven át barangolnak. Arról nem is beszélve, hogy a rosszfiúk honnan a francból tudják mindig, hogy hol van hófehérke.
Két értékelhetõ dolog volt a filmben. A csodaszép látványvilága és Charlize Theron alakítása. Ennyi. Most komolyan azt várják el tõlem, hogy elhiggyem, hogy kristen Stewart szép? Mosolyogni sem tud, úgy pedig egy nõ nem szép. Charlize Theron ezerszer szebb volt...
11messi87 2012 szept. 01. - 00:18:40
(174/270)
10 perc alatt megvolt a "film"...nézhetetlen!
9/10
Atti24 2012 aug. 15. - 13:53:42 9/10
(173/270)
Nem igazán értem miért futtatják Kristent...mivel a színészethez semmi nem értek, nem szoktam egyetlen mûvészt sem minõsíteni, de ez a nõ akkora pancser színész, hogy még nekem is feltûnt...arról nem is beszélve,hogy a lejobb indulatból sem nevezhetõ még csak bájosnak sem,(még ha a szépség szubjektív is).Mind a "világon a legszebb", hát akármely más, (és még esetleg játszani tudó színésznõ) is alkalmasabb lett volna a szerepre, akit még a Charlize Theron több évvel érettebb szépsége sem ver kenderbe.
4/10
Jagdglück 2012 aug. 04. - 13:43:40 4/10
(172/270)
Durván unalmas és idegesítõ film. Úgy gondolták, a fõszereplõk neve jól cseng, ennyi. Pár összetákolt látványelem, lenyúlások, (pl. a Hófehérke- a terror meséjébõl is), idétlenség. Semmi eredetiség, csak a profit...
SPOILER
Amikor Hófehérben felgyullad a harci vágy és buzdítja a népet, nagyon gáz :D Errõl az jutott eszembe,amikor A gyûrûk urában Isildur kardját újrakovácsolják "Egy lesz a kettétört kard" vagy valami hasonló. Másik meg, hogy a hercegnek mégis milyen karaktere volt? Hõsszerelmest kellett játszania? Mert akkor nem jött át. Szintúgy a vadász és hófehér karaktere, uhh, eltudom képzelni mennyit készültek erre a hatalmas színészi teljesítményre. Charlize Theron és a bátyját alakító színész legalább játszott...
offtopic
_goldie_ 2012 júl. 25. - 22:10:30 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(171/270)
Scher Péter törpékre szakosodott?
ilyen jól áll neki a törpe hang?