4/10
Katey1988 2012 júl. 25. - 22:06:29 4/10
(170/270)
Hát megnéztem. Kristen nagyon gyenge színésznõ, tiszta Twilight. És Hófehérkének még gyengébb, mert egyáltalán nem mondható szépnek. Charlize Theron-nál biztos nem szebb, sõt. Ha már valamiért érdemes volt beülni, azok a látványos effectek voltak, illetve Charlize színészi teljesítménye, merthogy õ viszi a hátán az egészet. A vadász nem rossz (pasi), de nem átütõ. A vége meg egyenesen pocsék. Ebbõl én nem kérek 2. részt személy szerint! 4/10!
Csekély értelmû medvebocs 2012 júl. 23. - 09:26:49
(169/270)
Pénteken megnéztem.Hát ez elég szürkés volt (mint valami Burton filmben,vagy a moziban adták ilyen rossz minõségben?)Anyira nem rossz de egy két problémát meg kell említenünk.Elõsször is miért pont Kristen Stewart nem éppen valami szépségkirálynõ (már bocs Alkonyat fanok),a gyerek Hófehér már szebb volt mint õ.Másodszor meg ez a gonosz mostoha õ nagyon vérzett a filmben mert nincs benne semmi eredeti SPOLIER szív kitépés (Indy Jons2),tejben fürdés (Cleopátra),elszívja a mások fiatalságát (Bûbájos boszorkák 7x04).Harmadszor meg az elején egy srác megprobálta megölni a királynõt de nem sikerült Hófehérnek meg a végén ugyan így sikerül,na meg vadász vagy herceg és végi vártam hogy a herceg mikor fog átálni a sötétoldalra vagy meghalni hogy Hófehérnek csak a vadász maradjon.És erre nem lesz semmi szerelem vallás.10/7 SPOLIER VÉGE A Hófehérke és a 7 törpe és a Tükröm tükröm filmhez odaírtam a szinkron hangokat na ide is írok.A filmben szinkronizált:Földes Eszter,Kéri Kitty,Nagy Ervin,Schnell Ádám,Kõszegi Ákos,Várkonyi András,Vass Gábor,Reviczky Gábor,Besenczi Árpád,Rajkai Zoltán,Szabó Gyõzõ,Scher Péter aki a Tükröm tükrömben is meg itt is töpét szinkronizát.
Giny K 2012 júl. 22. - 21:31:57
(168/270)
Én ma néztem meg egy barátommal, és az egyik, amin nagyon csodálkoztam, hogy tele volt hat-nyolc-tízéves gyerekekkel a nézõtér... Úgy látszik, nem mindenki fogta fel, hogy ez a film nem ennek a korosztálynak készült... :-) Különben én azt hittem, hogy valami gagyi lesz (meg nem is igazán szoktam ilyesfajta filmeket nézni, nem az én stílusom...), de ahhoz képest, amire számítottam, egészen jó volt, mármint úgy, mint film, jól volt megcsinálva. Két dolog volt csak, amit nem igazán értettem SPOILER 1.: Tulajdonképpen mitõl támadt fel Hófehér, és mitõl lett hirtelen olyan harcias? (Oké, megcsókolta a vadász, de ez nekem valahogy kevés volt magyarázatnak...) 2.: Miért kellett ennyire összecsapni a végét? (Mert oké, meghalt a rossz királynõ, Hófehért pedig megkoronázták, de azzal vége is lett... Én ezek után vártam volna valami utalást arra, hogy mi történt ezután, hogy mi lett a vadásszal meg a herceggel, így viszont ez totál nyitva maradt, azt pedig nem hiszem, hogy akarnának folytatást csinálni...)SPOILER VÉGE
Na de mindegy, szóval végignéztem, és nem volt olyan rossz élmény, mint hittem. Szerintem egy 7/10-est simán megérdemel...
5/10
Ribizlíí 2012 júl. 19. - 16:57:11 5/10
(167/270)
Háát nem is tudom..A film látványvilága megnyerõ, és egész jók a mesébõl beleszõtt elemek is. Viszont ezektõl eltekintve nem tudnák túl sok jót írni róla, ugyanis Kristen Stewart színészi alakítása -tõle már megszokottan- ismét csapnivaló. A másik negatívum ismét hozzáköthetõ. Egyáltalán nem kötekedésbõl mondom, de én nem éreztem h Kristen lepipálta volna Charlize-t, már ami a szépséget illeti. Ezenkívül az egész film alatt valahogy unatkoztam, hát szerintem az alapsztoriból kihozhattak volna többet is :/ Nálam csak 10/5
Kovács kolléga 2012 júl. 06. - 19:43:31
(166/270)
Ha én feleltem volna a film castingjáért, akkor nálam a fõszereplõ Odette Annable (leánykori nevén Yustman) lett volna. A törpék közül pedig bûn volt kihagyni Bill Nighy-t.
Mr. D 2012 júl. 04. - 23:52:56 Előzmény grubesa
(165/270)
Kate Beckinsale picit talán idõs lenne Hófehérnek. :) Sõt, õ maga idõsebb Charlize Theron-nál, szal inkább a Királynõ szerepét játszhatná el.
7/10
grubesa 2012 jún. 29. - 13:58:32 7/10
(164/270)
Nem volt olyan rossz kis film, de Kristen Stewart helyett mást képzelnék Hófehérnek. Például Kate Beckinsale (Underworld).
8/10
Meridol 2012 jún. 24. - 19:48:09 8/10
(163/270)
Nem állitom én sem hogy egy nagy ász de nekem tetszet. Nagyon izgalmas fantasy film de Kristen valóban valohány én is csak a vadász és a királynõ miatt élveztem de miattuk nagyon.
1/10
banoczya 2012 jún. 24. - 18:45:11 1/10
(162/270)
Nagyon gyengécske film, a Vadász az egyetlen normális karakter, no és a gonosz királynõ. Kristen harmatgyenge, rengeteg könny, és tényleg gyenge a mimikája is, ahogy elõttem már írták.
8/10
Meridol 2012 jún. 24. - 15:05:22 8/10
(161/270)
Én sem emlékszem hogy a filmben elhangozott volna a neve. Én a könyvbõl tudom hogy igy hívják.
Hopegirl 2012 jún. 24. - 14:47:47
(160/270)
Köszi :) de én arra gondoltam, h nem rémlik h a filmben egyszer is elhangzott volna. Fura volt, h máshogy nem is említették, csak h a vadász...
kenee 2012 jún. 24. - 00:42:43 Előzmény Hopegirl
(159/270)
"mi a fene a vadász neve?"

"Chris Hemsworth (Eric, a vadász)"
Akkor gondolom, ERIC...
zora 2012 jún. 19. - 18:21:11
(158/270)
Az jó volt, mikor az egyik törpe: - Hejhó, fiúk, elõre!
Mire a másik: - Ha elkezd fütyülni is, én leverem! - vagy valami hasonló.
Ez jobban tetszett, mint a Tükröm, tükröm, pedig Julia Roberts jobb gonosz királyné volt.
Hopegirl 2012 jún. 17. - 14:17:32 Előzmény Bear99
(157/270)
A harci jelenetek sztem kifejezetten enyhék. Nem emlékszem, h túl sok vér folyt volna, vagy ilyesmi. Szexualitás szinte semmi, ettõl az 1-2 ártatlan csóktól nem kell tartani.
Én 22 éves vagyok, az egyetlen amit nem bírtam a szegény ártatlan állatoknak a megölése, madarak kibelezése... Az undorító volt, és nem épp a szívem csücske az ilyen jelenet.
Hopegirl 2012 jún. 17. - 14:15:13
(156/270)
Hát alapból nem úgy ültem be rá, hogy huh, ez egy baromi film lesz. Kellett vmi estére, és emellett maradtunk. Õszintén: nem bántam meg, mert nem rossz. Kristen engem rohadtul idegesít, mert sztem kb 3-4 arca létezik, és pont. Volt néhány olyan jelenet, ami egy az egyben Twilight (pl: SPOILER: amikor megcsókolja a herceget. Ugyanaz a mimika, ugyanazok a gesztusok, ugyanaz a tétovázás) Nem szeretem, de hát el kellett viselnem. Ezzel nem azt mondom, h kimondottan rossz színésznõ, mert voltak jó részei.

A film viszont elég jó cselekményû. Meglepõen jó, mert vártam, h majd ennyire leköt. Igazából a pasi vonzott minket, ugyanez volt a Thor esetében is, csak miatta ültünk be. Benne aztán nem kell csalódni! Zseniálisan játszik, és persze jó ránézni. Visszatérve a filmre én elég sok hiányosságot éreztem:
SPOILER:
- mikor a csaj vezeti a sereget : NA NE MÁR!!! be kellett volna iktatni egy kis harci felkészítést, v vmi, mert ez így annyira gyengén jött le.
- mi a fene a vadász neve???
- mikor hófehér meghal, már kezdtem azt várni, h minden pasi odamegy, és megcsókolja. Iszonyat hülyén jött le, h elõbb a herceg, utána meg a vadász. Az egész falunak végig kellett volna menni rajta...
- ki nem állhatom a szerelemi háromszögeket, és ez a film is azt bizonyítja, h zsákutca... Nem tudnak belõle jól kijönni...
- a királynõ meghalt, semmi értelme folytatni...
SPOILER VÉGE

MIndezek ellenére 7/10
7/10
pelu 2012 jún. 15. - 09:03:14 7/10
(155/270)
Nem tudom mi ez a sok negatív kritika a filmmel kapcsolatban, hiszen nagyon jóra sikeredett! A rendezõ szerintem igen jól oldotta meg a feladatát, és a forgatókönyv is ült. A kötelezõ keretek között darkosítva lehozták a filmet, és amit változtattak rajta, az szerintem csak a film javára vált!
A törpöket nagyon jól jelenítették meg: teljesen olyanok voltak, mint, amit a fantasy világa megkíván. És nagyon jó volt, ahogy Menedék kinézett: kicsit megdolgoztatták a fantáziájukat a készítõk, és igazi mesevilágot hoztak létre.

Szóval szerintem ez egy nagyon jó fantasy lett, a párommal remekül szórakoztunk rajta.

A kritikám nekem is Kristen Stewart. El tudtam volna képzelni mást Hófehér szerepében...
7/10
pelu 2012 jún. 14. - 23:50:32 7/10
(154/270)
Az utóbbi évek legjobb fantasy-ja! Érdemes megnézni! Theron meg zseniális!
somersby 2012 jún. 14. - 22:09:10
(153/270)
Mérsékelten erõszakos jeleneteket tartalmaz.
Bear99 2012 jún. 14. - 21:34:40
(152/270)
Nagyon szépen köszönöm, de mi miatt nem?
ERotikus jelenetek, esetleg durvább fizikai csaták?
A gyûrûk ura szintjén van?

Köszönöm szépen!
somersby 2012 jún. 14. - 21:30:13
(151/270)
12 éven aluliaknak nem ajánlott.