2/10
M.Zs.F 2013 jan. 30. - 00:30:08 2/10
(230/270)
Nem szoktam ennyire szarkasztikus lenni, de ez a film nagyon el van pontozva megérzésem szerint. 6,3 ezért? Ez egy olyan hatalmas 3-4 közötti film mint a huzat, és akkor nagyon-nagyon jóindulatúak vagyunk ugyebár.
Kirsten Stewart színészi kvalitásairól gyakorlatilag nincsen mit beszélni, merthogy mint olyan, az nincsen neki. És hogy annyira gyönyörûséges volna? Ízlések és pofonok, Nálam nem nyerõ ebben a szerepben (sem). Ahogyan tanult elõzõ kollégám írja, a film háton történõ cipelése Charlize Theron-ra hárult, de ez nemesen és egyszerûen volt annyira rossz, hogy neki sem sikerült mentenie semmit, max a saját szerepét. Tökéletesen csinálta.

A filmnek egyetlen jelentõs és pozitív momentumát tudnám kiemelni, az utolsó percekben hallható Breath of Life címû dalt Florence and The Machine elõadásában.

10/2
1/10
Findzs 2013 jan. 21. - 10:11:23 1/10
(229/270)
sajnos nagyon gyenge film volt :(

és ebben nagyon sok része volt kristennek
nem tudom, hogy lett ebbõl a csajból színésznõ (tippjeim vannak) de borzalmasan játszik, a filmet charlize viszi a hátán de szegény hiába erõlködik nem õ tehet róla, hogy olyan xar lett

ja még, hogy szebb mint charlize nevetséges ez a kiscsaj egyenesen csúnya
raczkia 2013 jan. 13. - 14:18:03
(228/270)
Miért kell ez???? A filmrõl írj inkább!!!!!
raczkia 2013 jan. 13. - 14:16:58
(227/270)
Nekem tetszett! Bár Kristint nem tarom egy nagy színésznõnek, elég gyengécske. Csak a száját csukná már végre! Összességében a képi világ, Theron 10/8
KovácsMiki 2013 jan. 13. - 00:04:14
(226/270)
Na van itt hely lehet még fikázni bõven a sok mûértõnek.... Ha csak fele annyi filmrendezõnk és pénzünk lenne ahányan itt osztják az észt és fizkázzák a filmeket, simán nagyhatalom lennék a filmgyártás területén (is) :)

Azt azért szögezzük le ,hogy ez nem a Hófehérke és a 7 törpe...csak nyomokban tartalmazza.

Miért ülök be egy olyan mozira amiben (végre) egy látványos adatptációt látok? - Azért,hogy jól szórakozzak…

Ez pont az a kategória, nem keresek benne tenger mély mondanivalót...egy mese...de nem olyan mint gyerekkoromban... és az sem érdekel , hogy helyenként pár percig vontatott.
Jó grafika, látványos jelenetek, helyenként igazi mûvészi, fotós kompozíciók. Ez fontos… kell az agynak…Szerencsére nem szûkölködött ebben.
Ja igen a lovas rohamnál eszembe jutott az orleani szûz de mivel rendkívül látványos volt (és ezért is néztem meg) nem is futtattam tovább a gondolatot, hogy jajjjjj de gagyi.. inkább kerestem benne a pozitívumot, a látványt.

A két fõszereplõ hölgy….CT-t legalább megmutatták, hogy fog kinézni 20-30 év múlva .
KS pedig a vámpíros munkák után is fog szerepet kapni és nem is csontsovány és még szép is,
de elõbb-utóbb rábeszélik egy fülplasztikára…bár nekem így is megfelelne 

Semmi baj a filmmel jól szórakoztam rajta: 8/10
10/10
robinho1983 2013 jan. 08. - 20:48:00 10/10
(225/270)
hmm, olvasgattam itt az elõttem szólókat és van akivel egyetértek, van akivel nagyon nem.
pl azzal egyetértek, h miért bella swan játssza hófehért, mert ez a csaj már bellának is csúnya volt (aki ismeri a könyvet, abba az van h szép lány, nem h randa :D)
azzal is h kevés volt a sereg... bár én még sereget se raktam volna bele (de a katapultok komolyak voltak), na mind1, ezzel vége is a fikázásnak.
minden más nagyon jó volt. látvány 10. történet 10. charlize theron 11. (tényleg nehéz lett volna nála szebbet találni, bár többször is kérhetett volna tanácsot a tükörtõl) ja a tükör is 11.
nekem nagyon bejött ez a film.
9/10 és az a -1 is csak bella swan miatt
Csekély értelmû medvebocs 2013 jan. 05. - 12:32:58
(224/270)
És a 2012 10.legrosszabb filmje díjat kapja: Hófehér és a vadász
3/10
Mása1 2013 jan. 04. - 10:08:50 3/10
(223/270)
Biztató kezdet után egyre unalmasabbá vált a film. Hófehér alakítása kifejezetten gyenge.
jafkaba 2013 jan. 01. - 20:58:48
(222/270)
Egy klasszikus mese teljes megerõszakolása a Twilight-hívõ tinigeneráció számára. Nem lett volna rossz film, de az egész komolytalanná vált attól a gondolattól, hogy a csupacsont Kristen Stewart lenne a földkerekség legszebb lánya. Persze, értem én, kellett egy húzónév.
A speciál effektekért azért kapnak a készítõk egy pirospontot.
5/10
8/10
DirtyBlond 2012 dec. 26. - 18:39:35 8/10
(221/270)
Nekem tetszett ez a feldolgozás. A kommentben SPOILER veszély!
A látvány és a helyszínek gyönyörûek voltak, a szereplõk pedig izgalmasak és összetettek. A gonosz királynõ nemcsak egy gonosz boszorkány volt, hanem adtak információt a múltjáról is. Charlize Theron nagyon szuper volt!!! Hófehér és a Vadász is jó karakter volt. Végre Hófehér nem egy tejbetök fejû tündi-bündi jóságos nyáltócsa volt. Tetszett, hogy volt benne harc, bár azt eléggé elrontották. A történet is érdekes volt és már az elejétõl fogva bele tudtam élni magam.
Sajnos voltak negatívumok is. Hófehér harci buzdító beszéde igen béna volt és onnantól kezdve mélyrepülésbe kezdett a film. A csatajelenet sz*r volt. Elég kevés katonából állt a herceg hadserege és míg betörtek a palotába addig kb a fele sereg meg is halt. Amikor a végén Hófehér ott állt a királynõ elõtt és segítségképpen felmentek páran, akkor arra gondoltam, hogy ki a fene maradt lent, mert kb ennyien törtek be a palotába. Az meg különösen idegesítõ volt, hogy ott áll Hófehér a királynõ elõtt és csak áll és csak áll és csak áll. Még akkor is, amikor halnak az emberei. Az gáz!!! Na és a legvégén vártam egy nagy epikus csókot vagy valami szerelmi egymásra találást a választottal, de ez sajna nem volt.
Szóval szerintem ez egy jó feldolgozás, érdekes megoldásokkal, de a vége el lett rontva!
10/8
axis85 2012 dec. 22. - 23:30:23 Előzmény A76
(220/270)
Kristin Kreuk amúgy játszotta már Hófehérkét, egy másik feldolgozásban. Szép s volt benne.
2/10
cardas 2012 nov. 22. - 23:47:31 2/10
(219/270)
Engem valahogy a környezet miatt, amibe beletették, nem annyira fogott meg, pedig mindenki azt mondja, hogy de jól játszik. Elismerem, hogy ez tuti az én hibám, ha még egyszer megnézném csakis miatta, akkor biztos feltûnne így, hogy fel lett hívva rá a figyelmem, de annyit azért nem kockáztatok meg ezért, hogy még egyszer lepörögjenek ezek a képkockák a szeme elõtt.:D
2/10
cardas 2012 nov. 20. - 20:58:10 2/10
(218/270)
Megnéztem, és a borzasztó film kategóriába sorolnám nyomban. Akkor kezdjük a negatívumokkal, utána a pozitívummal.
- A legfõbb hibája, hogy az események egyszerûen nem ragadnak magukkal, így nem élem bele magam a kalandba és izgalmakba.
- A karakterek eléggé semmilyenek voltak, semmi jellemfejlõdés - ja persze, a Vadász már nem felelõtlen kocsmatöltelék a végére, más nincs, érjük be ennyivel
- A fõszereplõ és fõgonosz közti ütközet szerintem, amennyibe azt annak lehetne nevezni, eléggé nulla
- Hát, maga a fõszereplõ, hogy is fogalmazzam... hozza a tõle elvárt bamba képû tátott szájú színvonalat. Ilyen mélyen akarja eljátszani az érzelmeket, hogy beledermed a tekintete?
- A Hófehér katonák felé intézett lelkesítõ beszédével nem sokat pépelõdhettek, ez a "vas megolvad" szónoklat szánalom, fõleg a "Ki tart hát vélem?" - túl elcsépelt már.
- A szerelmi háromszög vagy micsoda szintén annyira kevéssé van benne a filmbe, hogy vagy ki kellett volna hozni belõle valamit, vagy inkább ne is rakták volna bele, mert így látszik, hogy csak a "kellett valami szerelmi szál" volt a rendezõ érve.
- A vallást minek kellett belekeverni? Könyörgöm, most akkor ezzel mit akartak bemutatni, fõleg a fõszereplõrõl, elhadart egy Miatyánkot, de azt is úgy, mintha "jajj, minél gyorsabban legyek túl rajta", hát ezt is vagy kihangsúlyozzák, vagy kihagyják, de ne ilyen felszínes legyen. Az egyház amúgy mit csinált, hogy küzdött a királynõ ellen? Csak akkor voltak ott, mikor minden jó és szép. Semmi keresztes hadjárat.
- Az a fehér szarvas mit keresett ott? Minek tették bele, mi volt a szerepe?
- Azok a tündérek mégis hogy néztek ki? Egy elõttem szóló Gollamhoz hasonlította õket, nos, nekem is az ugrott be.
- Sok helyen teljesen Gyûrûk Ura beütésû volt.

Pozitívum
- A látvány, effektek néhol jó volt, a troll is tetszett
- A Vadász karaktere és a színész játéka az messze felülmúlja ezt a trágyát, amit elénk dobtak.

Hát nekem csak ennyi lenne a gondom ezzel a "mûremekkel". 2/10. Hamarosan jön a Jancsi és Juliska feldolgozás, hát az még rosszabb lesz.
8/10
Rent25 2012 nov. 19. - 20:59:21 8/10
(217/270)
Nem volt rossz a film. Mondjuk rendesen megerõszakolták az eredeti történetet! Elõször azt hittem, hogy nem kapunk a 7 törpébõl, de hála' Istennek azok sem maradtak ki! Kicsit fura, kicsit más, kicsit rideg volt a történet, de a két fõszereplõ nagyot alakított! Charlize Theron gyönyörû, Christ meg bírom, bár nekem mindig Thor marad! Kristen Stewrt meg hozta az ½alkonyatos½ formáját, õ annyira nem gyõzött meg. A látványvilág, az effektusok nagyon ott voltak a szeren! Nekem bejött. Ha egy kicsit jobban megerõltetik magukat, akkor még ütõsebb is lehetett volna!
Értékelésem: 8/10
7/10
grebel 2012 nov. 12. - 07:45:07 7/10
(216/270)
Nagyon jó filmnek indult, de kezdett kifulladni, mert látszott hogy már a végére koncentrálnak. Egy kicsit lehetett volna monumentálisabb a végén a csata, SPOILER- merthát az a 2 x 150 ember elöbb is összecsaphatott volna a hófehér harcos nélkül -SPOILER VÉGE.
a gyönyörû Charlize Theronnál nehéz volt szebb lányt találni, de ez nem is sikerült a filmkészítõknek. A fiatal Lyv Tylort vagy Julianna Marguiles-t (Hathaway fõnõvér a Vészhelyzetbõl) tudtam volna elképzelni mint Hófehér.
pfuscher emese 2012 nov. 09. - 10:58:35 Előzmény Ze74
(215/270)
Nekem azért tetszett ez a Hófehérke, mert a színésznõ Kristen Stewart magát adta mint mindig, nagyon természetesen játszik. És szereintem felnõttekhez éppúgy szól mint a gyerekekhez, mert egyáltalán nem infantilis és bugyuta mese.
7/10
Ze74 2012 nov. 06. - 23:06:53 7/10
(214/270)
Nekem tetszett ez a újra értelmezett Hófehérke és a hét törpe fantasy-mese.
Annyi volt vele a baj,hogy néhol vontatott volt.
5/10
ercypici 2012 nov. 06. - 01:29:48 5/10
(213/270)
elnézést elgépeltem 10/5
(a képhez meg annyit,hogy nevetni is így nevetett csak felfelé görbült a szája,csak arról nem találtam képet)
am látom másiknak is feltûnt,ez a színészi sajátossága,hogy nyitva a szája és Fátum99 írta,hogy nem megy neki az orron át lélegzés,hát errõl egybõl a film vége jutott eszembe SPOILER mikor megkoronázzák, úgy veszi a levegõt mintha kb hányingere lenne,elég fura:P Spoiler vége
5/10
ercypici 2012 nov. 06. - 01:19:23 5/10
(212/270)
Hát én ezt nem értem! Miért Kristen Stewart? Már az alkonyatban idegesített... és itt is! mert minden egyes érzelmét úgy játszik el h. nyitva van a szája... egyrészt idegesítõ(olyan mintha folyton egy bamba lenne) másrészt ettõl az összes arca ugyan az.... (külön örültem mikor a végén két percig nézhetjük "ezt" az arcát....
szóval ezt a zavaró körülményt leszámítva(mellesleg nem is nagyon szép szerintem,de ez már relatív kinek mi a szép)tetszett,bár néhol gagyinak találtam egy két történést, megoldást..
de a képi világ tetszett, illet a film hangulatához ami szintén jó volt.Gyönyörû helyszínek,tájak voltak. A zenék is jók voltak. Chris Hemsworth jól játszott szerintem (és Nagy Ervin még mindig jó hozzá)és Charlize Theron pedig gyönyörû! A számítógépes dolgok is a helyükön voltak szerintem,volt szép látvány világ, a troll pedig különösen jó lett:)
A törpék is jók voltak,hogy ilyen kemény figurák,nem pedig Hófehérbe szerelmes kis bányászok,ez jobban illett ide.
Szerintem a 2 óra ellenére ebbõl többet kilehetett volna hozni, a vége az nagyon simán ment, szerintem össze csapták:S
összességében 10/6 mert amúgy jól szórakoztam... de sokkal jobb is lehetett volna:P
lehet vitatkozni;)
(off: egyébként Kristen a The runawaysben nem volt ilyen rossz, és a Mallory szerint a világban egész jó volt, de mondom,itt hozta az alkonyat Bellát Hófehérként is..../
A76 2012 nov. 03. - 09:10:26 Előzmény Sz. Péter
(211/270)
Hát vannak 100x szebb színésznõk mint Kristen Stewart, pl. Kristin Kreuk (Smallville soriból), vagy Nina Dobrev (Vámpírnaplók sori)akik eljátszhatták volna Hófehért. Bizt azért gondolotak az Alkonyat-os csajra, mert több nagyhorderejû filmje úgysincs szerencsétlennek. Vhogy átlagos ez a csaj, 100 ilyen mászkál az utcán.