offtopic
Sz. Péter 2012 okt. 30. - 13:49:41
(210/270)
"még egyszer sem láttam"

Na ezért nem értetted a poént.
1/10
Kaliff 2012 okt. 30. - 13:33:23 1/10 Előzmény Sz. Péter
(209/270)
Tévedsz, még egyszer sem láttam. Lithgow nem tartozik a kedvenc színészeim közé és a téma sem hat meg.
Avranella 2012 okt. 29. - 20:05:58
(208/270)
Nekem is minimum ambivalens érzéseim vannak a filmet illetõen...
Vajon az elvi síkon tervbe vett második részben tudnak/akarnak szépíteni a dolgon?
offtopic
Sz. Péter 2012 okt. 29. - 15:55:16
(207/270)
Szerintem te túl sokszor nézted meg a "Káin ébredése"-t! :)
1/10
Kaliff 2012 okt. 29. - 14:37:38 1/10
(206/270)
Kimaradt a fotó. Na valami ilyesmi arckifejezésre gondoltam Kristentõl, ehhez színészkednie sem kell, úgy sem tud.
1/10
Kaliff 2012 okt. 29. - 14:30:28 1/10
(205/270)
Senki ne sértõdjön meg, nem bántásból írom, de nekem ez a film egyáltalán nem tetszett! 600 Ft-ért kölcsönöztem a videotékából, de ennyit sem ért meg!

A rendezõ egy balfasz, már elnézést. Megmenthette volna a filmet ha eképp végzõdik; alább részletezem, de vigyázat ***SPOILER SZEREPEL AZ ALÁBBI BEKEZDÉSBEN****

Ha már az a vegytiszta lelkû Hófehérke, akit megáld maga az Élet (fehér szarvas) simán átkaszabolja magát a kastélyon, és képes szíven szúrni a királynõt (mindegy milyen indíttatásból) akkor lett volna annyira tökös gyerek a rendezõ, hogy azt a baromi jól animált tükröt lekúszatja az épp gyilkossá vált Hófehérke elé, majd a behízelgõen mély zengõ bariton megkérdezi Hófehérkétõl, hogy " Úrnõm, mit parancsolsz?" Ezek után elég lett volna Kristen Stewart részérõl egy delejes (félig lehunyt szempillával rebegtetéssel, lapos sunyi pillantás) meg egy olyan igazi kristenstewartos félmosoly --> elsötétülõ képernyõ és csak a hangját halljuk "Tükröm,tükröm mond meg nékem, ki a legszebb földön-égen?" --> Vége fõcím.

***SPOILEREZÉS VÉGE***

Na ezzel megmentette volna a filmet, de nem merte bevállalni! Balfasz!
Crystal 62 2012 okt. 25. - 14:21:15
(204/270)
A vadász és a banya nélkül nem érne semmit,de nem jöttem rá a királyfinak mi is a szerepe..:(
Segítõ Béka 2012 okt. 25. - 13:53:58 Előzmény Fátum99
(203/270)
tényleg mindig nyitva a szája a vámpírlánynak, de szerintem nem is tud játszani túlzottan,illetve hát abban áll a színészkedési tudománya, hogy nyitvahagyja a száját, figyeljünk meg azt a részt, amikor elõször téved be a sötét erdõbe, vannak ilyen közeli bevágások róla, flassel a csaj, irtó nevetséges, nem hinném hogy ezt bárki komolyan gondolta, :) nagyon béna.
Segítõ Béka 2012 okt. 25. - 13:48:52
(202/270)
nagyon gyenge és sablonos film, nincs benne semmi újdonság, csak a megszokott klisék. egyszer meg lehet nézni, de nem nagy szám.
charlize theron játéka erõtlen és nevetséges is szerintem, unalmasak a párbeszédek, karakterek, a vadász elsõ részeges jelenete megszokott sablon, viccesen menõ volt még 20 éve. mára már elcsépelt karakter.
és hosszasan lehetne folytatni. a bikatroll mondjuk tetszett, de nincs semmi eredeti koncepció a történetben.
nem ér sokat a film. szinte semmi
1/10
Kirilenko47 2012 okt. 23. - 02:22:06 1/10
(201/270)
nagyon gyenge és sz.r film volt a rendezõt minõsíti szerintem ,vagy nem is tudom kinek a számlájára írható ez a beteges szatíra..én nem vártam sokat ettõl a filmtõl csak annyit , hogy nézhetõ legyen de szerintem nem volt az.Vártam a film végét , mondjuk ha valami pozitívat kéne kiemelni akkor az animációk helyenként egész jók voltak viszont a végén azt is elbaszták SPOILER: amikor az öregasszonyá változik a gonosz izé.
atomotnektek 2012 okt. 22. - 19:33:55
(200/270)
A készítõknek van fantáziájuk, el tudják képzelni sminkben, filmen a színészeket.
A filmrõl készült képeken tényleg szebb. Máshol meg kifejezetten randa a csaj.
Errõl szól a filmmûvészet. ;-)
1/10
Fátum99 2012 okt. 22. - 19:13:31 1/10
(199/270)
Egész jó kis film lett, de azért vannak hibái. Pl: A történet szerint KRISTEN STEWART SZEBB MINT CHARLIZE THERON??? Mit szívtak a készítõk, mikor a színészeket választották? Chris Hemsworth nem volt rossz, de még mindig Thor üzemmódban van. A törpöket természetesen nem lehetett kihagyni a filmbõl, de nem nekik kellett volna eldarálniuk szinte minden poént, amik ráadásul inkább voltak kínosak, semmint viccesek! Kristen Stewart sokkal jobban alakít, mint az alkonyatban, de olybá tûnik, hogy az orron át légzés tudományának fortélyaival még mindig nem sikerült megismerkednie.(személy szerint, engem nagyon irritál, hogy folyton tátott szájjal bambul maga elé)
2/10
MissKat9880 2012 okt. 21. - 13:09:14 2/10
(198/270)
Az egész filmben egyedül a fõcímdal (Breath of Life) és a királynõ tetszett, Charlize Theron remek választás volt erre a szerepre. Azt viszont még mindig nem értem Kristen Stewart-ot minek kellett ide is berakni, az Alkonyatban elismerem tökéletes volt Bella szerepére, de ide szerintem a kamerába bámuláson már kicsit több kellett volna. A többi szereplõ pedig nekem felejtõs volt, Chris Hemsworth-ot jó színésznek tartom, de ebben a filmben nem tetszett a játéka, Kristen rossz hatással volt rá úgy tûnik.
1/10
ms.AnnaMarvel 2012 okt. 20. - 23:28:29 1/10
(197/270)
egyszerûen borzalmas volt :DD a premier után pár nappal láttam, Hemsworth és Charlize Theron tetszettek nagyon, de a többirõl egyszerûen nem is akarok beszélni, akkora ostobaságok voltak benne, hogy majd' leszakadt a plafon. 0/10
9/10
Tamás22 2012 okt. 20. - 20:12:58 9/10
(196/270)
Nekem tetszett ez a film!!! Végig jó volt, színészi játék, látványvilág, történet, és nagyon jól meg lett csinálva hogy eredetinek tûnjön, hihetõnek, nem mint sok más mû film, amit nézni is rossz, olyan gépies. 10/9. Mellesleg Charlize szebb mint Kristen!:) Grat. a készítõknek!
Caramell 2012 okt. 10. - 22:14:40
(195/270)
Steron ért valamit a filmben na meg a vadász Chris,Kristen olyan semleges nekem,egyébként az egész film feledhetõ volt számomra..:(
5/10
GaborT28 2012 okt. 09. - 22:14:59 5/10
(194/270)
Én ma néztem meg. A bemutatója alapján sokkal jobbat vártam(tudom, tudom; a filmtrailer az esetek 90%ában eltúlozza a film tényleges értékét).
A színészekrõl..hm... voltak benne? Chris Hemsworth-nek talán volt 8 mondata; ebbõl 1 érelmes. Gyakorlatilag jellemtelen volt az egész karaktere. Kristen Stewart; na róla tökmindegy mit írnék, valaki számára maga a végzet asszonya, valaki rühelli.Nincs köztes értékelése sem a színészi tehetségének sem a szépségének. Az Alkonyat filmeket elfelejtve adtam még egy esélyt a csajnak; de nálam végleg elhasalt. A nõ fotogén ez tény. Bizonyos szögbõl filmezve jól mutat a feje a képernyõn ('kameramen'ügyességén múlik), de a mimikája és úgy az egész csaj eléggé átlagos; nem tudom mivel érdemelte ki hálivúd bizalmát. A buzdítóbeszéd elõadásmódja inkább csalt mosolyt az arcomra, mint könnyeket a szemembe.(random találni szebb nõt bármelyik közösségi portálon)
Charlize Theron; pár filmjét láttam, volt ami tetszett, volt ami kevésbé. A királynõ szerepét jól hozta; úgy gondolom a 2 oscar magáért beszél, az egész filmben õ volt egyedül a topon. A reakciók teljesen hihetõek!!!(nem, nem csak a külseje miatt) Sajnos még õ sem tudott elég vért pumpálni a vontatott sztorivezetésbe és a filmtörténelem összes kliséjét felsorakoztató filmbe.
A látvány és a képi világ szépen kidolgozott, csupa-csupa CGI. 10/5 Örülünk Vincent?^^
2/10
Catherine Boyd 2012 okt. 07. - 23:01:38 2/10
(193/270)
10/2 Csak mert lehetett pontozni. Számomra ez a film egy semmi volt.
6/10
Saphir 2012 okt. 07. - 19:32:26 6/10
(192/270)
Tegnap sikerült megnéznem, de nem estem hasra tõle. K. S. mint Hófehér...?! Nem tudok kibékülni ezzel a "színésznõcskével"... Nem tudtam komolyan venni, tehetségtelen, és még csak nem is szép. A királynõ és a vadász vitte a hátán a filmet. A troll nagyon cuki volt, de a tündérek engem valahogy Gollamra emlékeztettek. 6/10, nagy jóindulattal.
5/10
z4zie 2012 okt. 07. - 10:41:20 5/10
(191/270)
Nekem nagyon nem jött be! Az effektek, lények nagyon ott voltak, de maga az egész film ... epic akart lenni és az is lett ... epic sz*r!