Bear99 2012 jún. 14. - 21:22:27
(150/270)
13 és 11 évesek megnézhetik? Van benne valami durva vagy egyéb?

Köszi!
Dius 2012 jún. 12. - 18:28:52 Előzmény Mermaid.
(149/270)
Miért, hõbörög itt valaki? :)
Véleményt írtam, nem hõbörögtem... olykor nem árt tisztázni a fogalmakat.
7/10
kypD 2012 jún. 12. - 17:38:58 7/10 Előzmény kata3
(148/270)
Ja nem az, pont, hogy tudtam, hogy honnan van, nekem is tanították általánosba is meg gimibe is, pont azért tetszett ez az írásjeles példa :D (najó többett nem OFFolok)
Mermaid. 2012 jún. 12. - 12:31:33 Előzmény Dius
(147/270)
Azért azt már a film megnézése elõtt lehetett tudni ki a Hófehér megformálója. Ezen kár hõbörgeni utólag :)
offtopic
kata3 2012 jún. 12. - 12:27:09 Előzmény kypD
(146/270)
Tényleg nagyon komoly, de nem én, hanem Merániai János esztergomi érsek írta, Gertrudis királynéra vonatkozott. A híres levelet írásjelek nélkül írta, így lett kétértelmû az üzenet.
Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Reginam_occidere
Általánosban tanultam, látom már nem tanítják. :-)
7/10
kypD 2012 jún. 11. - 14:16:22 7/10 Előzmény kata3
(145/270)
hehehehe, ez nagyon komoly humor :D Régen mosolyogtam ekkorát, ez nagyon tetszett, komoly így van :D
Amugy szerintem is jöhetne egy második rész, abszolút nem volt olyan rossz.
Dius 2012 jún. 11. - 11:26:12
(144/270)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Dius 2012 jún. 11. - 11:22:30
(143/270)
Hosszú idõk óta az elsõ film, amiért fájt kiadnom a mozijegy árát... pedig éreztem, hogy nem kell nagyon készüljek, de ez? Egy összelopkodott, az elejétõl kiszámítható, unlams összevisszaság... no, és a csodálatos Hófehérke megformálója? Komolyan, röhögnöm kell...
d112 2012 jún. 10. - 23:34:24
(142/270)
Ma megnéztük, tetszett egy két dolog de egyszer nézõs kategoria.
Csodakapitány 2012 jún. 10. - 20:03:19
(141/270)
Amíg nem változik hollóvá a boszorka, addig nézhetõ is.
8/10
Meridol 2012 jún. 10. - 18:28:09 8/10
(140/270)
Nagyon helyes!!
A hercegnek meg írjanak bele egy másik nõt aki a palotába érkezik.
Darth Plagueis 2012 jún. 10. - 18:07:34 Előzmény _Freddy_
(139/270)
Állítólag Chris Hemsworth karaktere, a vadász kerül elõtérbe a folytatásban...
kata3 2012 jún. 10. - 14:28:52
(138/270)
Ne feled a film címét. Vagyis amíg a két címszereplõ él, tovább vihetõ a film.

Egyébiránt pedig:

A királynõt megölni nem kell félnetek, jó lesz, ha mindnyájan beleegyeztek, én
nem ellenzem.

A királynõt megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindnyájan beleegyeztek, én
nem, ellenzem.
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jún. 10. - 14:01:05 7/10
(137/270)
ez hülyeség...hogy lehetne ezt folytatni??...a királynõ halott :D
8/10
Meridol 2012 jún. 10. - 13:34:38 8/10
(136/270)
SZivesen beszállnék a forgatókönyvirásba!! Lennénk ötleteim....
Amugy a filmzene cd valami isteni!! Most hallgatom.
Darth Plagueis 2012 jún. 10. - 09:39:27
(135/270)
A film és Kristen Stewart kedvelõi örülhetnek, az új Hófehérke-film utálóinak meg jöhet az arcuk kezeikbe döntése mivelhogy :

"Az Universal stúdió elégedett a Hófehér és a vadász eddigi eredményeivel, jöhet a folytatás, a forgatókönyvhöz már hozzáláttak." (filmdroid.blog.hu)

http://filmdroid.blog.hu/2012/04/28/irjak_a_hofeher_es_a_vadasz_folytatasat
niknikk 2012 jún. 10. - 08:33:56 Előzmény _Freddy_
(134/270)
Milyen képen?
Csekély értelmû medvebocs 2012 jún. 09. - 21:47:34
(133/270)
Annyira nem izgat de talán adok neki egy esélyt.De az eredeti 1937-es rajzfilmhez képest biztos nem jobb.De ez Tükröm tükröm se olyan rossz.Index hozzászólás

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/06/09/hofeherke_orok/
6/10
King Diamond 2012 jún. 09. - 19:55:29 6/10
(132/270)
Elment egynek, moziban néztük meg, de annyira nem nyûgözött le. A magyar szinkronos elõzetest nézve jónak tûnt, Charlize Theron szinkronja és monológjai alatt lúdbõröztem már abban is, a filmben is néhányszor. Vele bizony semmi bajom nem volt, gyönyörû, egyetértek én is azokkal, akik úgy gondolják, hogy szebb, mint Kristen Stewart. Az. Meg se lepõdök, hogy alig láttam még filmjét az Alkonyatos csajnak, és nem is vonzanak annyira. Egyáltalán nem tartom tehetségesnek, a film folyamán is mindig ugyanazt a pofákat vágta. A többi szereplõvel sem volt bajom.
A látvány szép volt, egy jó 3D-vel talán még jobb is lehetett volna, de valahogy mégsem lett egy erõs film. Annyira sokkal többet nem tudok mondani, a Tükröm tükrömet még nem láttam, de majd megnézem azt is. Ami miatt plusz pontot kap, az egyértelmûen Charlize Theron, Kéry Kitti magyar hangja is teljes mértékben passzolt hozzá, jól teljesített õ is. Azon sem lepõdök meg, hogy még a készítési költségét sem hozta vissza (130 milliót hozott eddig). Talán kicsivel meghaladja a büdzsét (200 millióig elmehet), de sokkal többet nem hiszem, hogy fog annál hozni.
Charlize Theron szépsége és játéka miatt 6 pontot adok rá.
7/10
kypD 2012 jún. 09. - 09:35:10 7/10
(131/270)
Szerintem nem volt olyan rossz, volt ami kifejezetten tetszett benne, tehát kár lenne elítélni, azért a néhány unalmas percért. nálam 7/10.

-SPOILER-
A történet alapjába véve jó, a színészi játékok is tetszenek (itt hozzá kell tegyem, hogy még életembe egy filmet se - így a Twilightot se - láttam Kristen Stewart szerepével), fõleg a Királynõ karaktere fogott meg. Ezek az öregedései meg fiatalodásai nekem nagyon tetszettek a film alatt, sõt a film elején, amikor hozzámegy Hófehér apjához, akkor szerintem nagyon szép - sokkal szebb, mint a késõbbi Hófehér -, ráadásul az is kiderül róla, hogy azért mégiscsak érzett valami szeretet, hiszen a bátyjával azért jószívû volt, de a hiúsága miatt végül õt is feláldozta.
Ami még tetszett, azok a csatajelenetek voltak. Eric, keg William szépen aprították a népet. A Vadász mondjuk engem nagyon emlékeztetett Thorra, csak kalapács helyet baltája volt. William pedig nekem nagyon hasonlított egy ilyen: Legolas-Faramir-Robin Hood keverékre, ami nem feltétlenül hátrány, mert jó kis látványosság volt, amikor a csaták közepén mindenkit szétnyilazott. Hófehérnek valahogy nem állt jól ez a Jeanne D'arc+Arwen harcos nõ szerep, harcolni sem nagyon tudott (a vége csatánál elég érdekes volt, hogy olyanokat vágott le, akik épp egy másik ellenféllel voltak elfoglalva)

A törpék sem voltak rosszak, bár azért volt egy-két erõltetett jelenetük, nekem valahogy a Magyar Vándor vezéreire emlékeztettek. Amikor Gort vagy ki meghalt azt sajnáltam, de szerintem odaillõbb lett volna, ha végül valahogy megmenekülne.

Ami nem tetszett: az a vége volt, vagy Williamnak vagy a Vadásznak szerintem meg kellett volna halnia a csatában, mert így abszolút nem értem, hogy most Hófehér kivel jön össze. A történet alatt hol ezzel, hol azzal flörtöl. Meg egy-két helyen elég vontatott volt a történet, így a sok menetelés már elég fárasztó volt.

Igazából volt egy kis olyan beütésem, mintha sok filmbõl lett volna benne egy kicsi: Hófehér páncélja, kiköpött olyan mint egy Gondori Toronyõré (sisakot leszámítva) és a trailerbe nekem sokszor olyan volt, mintha Arwen jeleneteit látnám, a Hét Törpe nekem meg nagyon hasonlított a Hobbit elõzetesének törpéire, azok a Fenlandiak pedig olyanok voltak mintha Hófehérék hirtelen Haradba csöppentek volna, ahonnan a férfiak elmentek az Olifántokkal Mordorba harcolni, plusz a Poénok nagy része elég erõltetett volt.

Mivel szeretem a Gyûrûk Urát és nem vagyok egy szõrös szívû ember, ezért megbocsájtom a filmnek a Gyûrûk Urára emlékeztetõ jeleneteket (igen a kis jóságos Gullomokat is) és úgy vagyok vele, hogyha csinálnának neki egy folytatást elmennék megnézni.