10/10
feszti75 2019 aug. 25. - 18:50:15 10/10
(105/125)
egyik kedvenc!!! szakadok.. :D
https://www.youtube.com/watch?v=jQEbKvHuoM0&t=5s
10/10
Petra Timar 2018 jún. 09. - 17:46:35 10/10
(104/125)
Ha szeretitek a Family Guyt, akkor ezt is fogjátok. :) Én szétröhögtem magam. Nálam 10/10. (de nyilván, nem mindenkinek való ez a film:))
1/10
István Pityu Herczeg 2017 máj. 28. - 15:57:45 1/10
(103/125)
Ezek a poénok Family Guyban még viccesek, de egy élõszereplõs filmben nagyon gagyinak tûnnek. Ez egy kifejezetten gyenge film.
2/10
homeboy 2016 nov. 27. - 08:38:09 2/10
(102/125)
Harmatgyenge....
Végig sem tudtam nézni, pedig már közel volt.
1/10
1/10
pixma 2016 okt. 08. - 15:37:14 1/10
(101/125)
Beteg agyú volt, aki ezt vászonra vitte.

Förtelmes viccek vannak benne; és sorry: de ha valakinek szétloccsan a feje, és vérben úszik - úgy hogy még mutassák is, és nevetnek rajta, attól még ez nem lesz vígjáték!

Sok gusztustalanság van benne. Végéig nem bírtam ki.

1/10
szégyen gyalázat
2/10
Istenasszony 2016 szept. 10. - 08:26:29 2/10
(100/125)
Förtelmesen rossz film. Ilyen színészgárdával sokkal jobbat vártam, de fél óra után lekapcsoltam. Degeneráltaknak megfelelõ.
Sz Peter 2015 jún. 11. - 17:50:20
(99/125)
Ewan McGregor, Ryan Reynolds sõt még Ted is. :)
Csonger 2015 jún. 11. - 12:52:32 Előzmény _Freddy_
(98/125)
:) Egy éve írtad a válaszodat, azóta csak tegnap sikerült megnéznem a filmet. Én csupán 2 cameót vettem észre.

- SPOILER -
Dr. Emmett Brown és Django
- SPOILER vége -

Ki a harmadik?
Csonger 2015 jún. 11. - 12:46:31
(97/125)
2-3 poén volt benne, és egy kellemes meglepetés.
Amúgy felejthetõ alkotás. A TED jobb volt, a Family Guy-nak pedig a közelébe sem ér.
9/10
szabzero 2015 jún. 01. - 00:08:25 9/10
(96/125)
Én nem láttam a Ted-et, nem láttam a Family Guy-t, ezt is csak véletlenül, mert ajánlotta valaki.
Kétségtelen, hogy nem mindenkinek jönnek be a fingós, fosós poénok, de aki szereti a westernt és
a humort, simán tehet egy próbát. Nekem sikerült rajta nevetnem és egy vígjátéknál ez lenne a lényeg.
9/10
Semprini 2015 máj. 29. - 20:57:44 9/10
(95/125)
Szerintem fényévekkel jobb volt, mint a Ted, azon el se mosolyodtam, inkább csak kínosan feszengtem, ezt meg egyenesen végigröhögtem, néhol vissza is kellett tekernem, hogy a következõ poénról le ne maradjak.
Seth MacFarlane az író-rendezõ nem átallotta mindjárt a fõszerepet is magára osztani, hát nem egy színészzseni a fickó, de ezt az ügyefogyott figurát alapvetõen jól hozza, bár azt hiszem, õ maga se gondolta komolyan, hogy színészként viheti valamire. Aki a leginkább kellemes meglepetés volt, az Charlize Theron, akit amúgy nem nagyon bírok, de most talán elõször tényleg tetszett, kifejezetten szerethetõ volt, és remekül állt neki a cowboykalap. A legtöbbet talán Sarah Silverman figuráján lehetett röhögni, elvégre nem minden nap látunk olyan prostit, aki nem hajlandó lefeküdni az esküvõ elõtt a võlegényével. Giovanni Ribisi meg annyira balfácán hogy már fáj, egyáltalán: minden figura és karakter egy merõ kliséhalmaz, önmaga végletekig eltúlzott paródiája, és talán pont ettõl mûködik. Amanda Seyfried volt számomra a "húzónév", ehhez képest õ tetszett majdnem legkevésbé - igaz, nem volt valami hálás szerepe (nem értem: mindenáron ellenszenves mellékszerepre vágyott vagy a leghõbb vágya volt szerepelni egy westernben?) Neil Patrick Harris kifejezetten irritáló, hozzá képest Liam Neeson, mint banditavezér már-már rokonszenves. Ha engem kérdeztek volna, néhány szerepet biztosan másra osztottam volna, de így se volt ez rossz.
Mindent összevetve elsõ osztályú western vígjáték, bár azt is megértem, ha ez a fajta humor nem mindenkinek jön be.
Többször újranézõs, térdcsapkodós szórakozás, de kizárólag az alpári vígjátékok kedvelõinek!
8,5/10
3/10
Rahar 2015 máj. 10. - 22:17:30 3/10
(94/125)
Furcsa humora van a filmnek, nem mondanám, hogy kifejezetten idegesített, néhol nevettem, néhol szenvedtem tõle.
Van neki egy egyszerû története is. A karakterek legalább olyan bonyolultak mint az asztallap.
Ha valaki szeretni a vígjátékokat tegyen vele egy próbát, 20 percen belül kiderül, hogy olyan jellegû humor szerepel-e benne ami számára értékelhetõ.
tortura 2015 ápr. 12. - 15:48:35
(93/125)
A téma nekem se tetszett igazán. Én Arizona miatt néztem meg, mert tudtam, hogy ott forgatták. Szerintem Fábry Sándornak biztos tetszene - az alant említett sajátosságok miatt.
6/10
Sadenal 2015 ápr. 03. - 21:49:03 6/10
(92/125)
MacFarlane egy katasztrofális Oscar és egy rossz Ted után némileg szépített ezzel a filmjével, sõt néhol kifejezetten élveztem, de azért voltak benne erõltettet részek. Ugyanakkor tetszett ez a modern felfogású ember a vadnyugaton-stílus, ami kifejezetten jó ötlet volt.


6/10
9/10
pb69 2015 márc. 26. - 15:50:36 9/10
(91/125)
Kövezzenek meg, de nekem rohadtul bejött ez a film. :D MacFarlane humora szerintem korántsem olyan egysíkú, mint sokan gondolják, így aztán nem tudom elsütni a szokásos közhelyeket, hogy "kedvelem a humorát" vagy "nem az én stílusom a tag" stb.. A FG-t (azzal együtt, hogy már csak ennek az 1. és mondjuk 10. évada közt ég és föld a különbség) nagyon szeretem, az AD nem igazán jön be. A Ted egy jópofa film volt, de nem fogott meg különösebben.

Ez a film viszont igen. Eléggé más, mint SMF egyéb munkái, de több FG jellegû poén van benne. Nem szakadtam a röhögéstõl végig, de a poénok jól betaláltak, a nemhumoros részeknek pedig volt valami különös hangulata, ami miatt azok is jól mûködtek.

A színészgárda sokat dobott a dolgokon. Charlize, Liam, Neil vagy Amanda ha nem is sziporkáztak, de a puszta jelenlétükkel emeltek a színvonalon. Úgy látom, SMF-nek is megvan az a pár állandó figurája, akiket szeret a filmjeibe vinni (pl. Reynolds vagy Ribisi).
Maga MacFarlane-rõl látszik, hogy nem színész (bár szinkronszínésznek egyenesen zseniális a pali), de ebben a szerepben jópofán "alakított". Eléggé kilógott a közegbõl, de valahol a játszott karakterének ez is volt a dolga, így mûködhetett. Nem mondom, hogy erõltesse ezt a szakmát, de itt elvoltam vele.

Talán SPOILER, de a "Mila Kunis" poén, a flash-elt képzelgése és a Django-cameo nagyot ütött. :D Kiemelendõ, hogy itt a filmvégi pörgõsebb és akciódúsabb jelenetek közben se szorult háttérbe a humor, mint a másik filmjében.
timcsuska 2015 márc. 03. - 20:43:22
(90/125)
Nekem nem jött be sem a South park sem a Ted,így talán nem sokalltam be SM poénjaitól,de ez a film volt hosszú ideje amit miután megneztem,rögtön megnéztem még 1x Bár nem röhögtem magam halálra,de ennek ellenére is megfogott,és mar lattam vagy 8x,én csak ajánlani tudom,kikapcsolódásnak legjobb egy vacak hét utan.
qwq 2014 nov. 08. - 20:53:38 Előzmény Teréz anyu
(89/125)
A Neve(d) önmagárért beszél, de szerintem T. Anyának bizonyára lett volna annyi humora, hogy jót nevessen a vicceken, ellenben biztosan nem lett volna annyira álszent, hogy végignézze a filmet, aztán háborogjon.

2x néztük meg, külön társasággal, elõször mindenkit sokkolt, de halálra röhögtük magunkat. Még napok múlva is beszél róla az ember. Kevés filmrõl mondható el ugyanez. Sokszor gondolkozom el: hiszen ezt láttam! (Csak a sztorira nem emlékszem, annyira gyenge volt.)

Ez garantáltan felejthetetlen! :-)
offtopic
Sz Peter 2014 nov. 08. - 14:33:57
(88/125)
Szerintem alapvetõ probléma ha valakinek a Family Guy-ból és ebbõl a filmbõl is, csak a "fingós" poénok maradnak meg.
5/10
Atis88 2014 nov. 08. - 08:47:26 5/10 Előzmény Viktor6665
(87/125)
Én szeretem a Family Guyt, de ez korántsem olyan jó. Ami ott elmegy 20 percben (fingós és egyéb hasonló szintû poénok), az azért már kevés egy több mint másfél órás filmhez. Ide több kellett volna.
9/10
Gilike 2014 okt. 27. - 23:29:44 9/10
(86/125)
A Family Guy-t nem ismerem, a Tedet nem bírtam végignézni, felháborítóan ocsmány és ostoba filmnek tartom. Nem tudtam, hogy ez is ugyanannak az alkotónak a munkája. Szerencsére. Mert akkor sosem nézem meg, és egy állati jó filmet hagytam volna ki. Kiváló westernparódia, és kifejezetten éles szemû társadalomkritika. Kicsit sajnáltam, hogy az altesti poénokat túlerõlteti, helyenként átlépte azt a határt, ami nekem még belefér, ezért csak 9/10.
Imádtam!