Téma: Holiday

petyus03 2007 jan. 24. - 19:28:12
(25/285)
Sziasztok.
Le vagyok döbbenve.Életemben nem vártam még egy film végét sem.Hosszú volt,semmi poén.Még a jegy árát is sajnálom.Ezt a filmet csak azért nézik meg rengetegen mert felkapott színészek játszanak benne.
Omachel 2007 jan. 24. - 19:21:00
(24/285)

Én csak tegnap láttam a filmet, de szerintem az évtized egyik legjobb romantikus vígjátéka, amely, roppant szórakoztató bár, hála a kitûnõ szereposztásnak, de korántsem csak csajos film: inkább azt mondanám, hogy fõleg a szerelmeseknek ajánlom, mert ilyen témájú film talán még nem volt rám ilyen hatással (pasi vagyok, úgyhogy higyjétek meg): tegnap egész délután nem csináltam semmit, csak sétálgattunk a kedvesemmel és talán ilyen egyetértést, harmóniát, egy hullámhosszon pendülést eddig még sosem éreztem életemben senkivel sem...
Ez kétségtelenül nagymértékben köszönhetõ ennek a filmnek.
Na jó, persze én szerelmesként érthetõen többszörösen elfogult is vagyok, úgyhogy ne higgyetek nekem, ha nem akartok...
(No meg elõzõ este az "Álombrigád" címû film éppen elég volt nehéz szellemi alapanyagnak, amelynek emésztését jelentõsen megkönnyítette a Holiday...)

Szerintem a film 10/7-et simán elvisz, ami nagyon nem csekélység beleszámítva, hogy nálam a nyolcas szint felett már csak a legkivételesebb remekmûvek találhatók meg.
dodori 2007 jan. 22. - 15:37:00
(23/285)
Hello
én láttam ezt a flmet a moziban és sztem a szereplõk jók meg jól is játszanak csak a sztori nem tetszik!
mert a színészek jók meg jólis játszottak de ez a film nem illik a Jude law, Jack Black, Cameron Diaz, Kate Vinslthez!
mert nem azt mondom hogy rossz film de jobban lett kikiáltva
eszter1 2007 jan. 22. - 09:43:10 Előzmény szijamijau
(22/285)
Miért baj az, ha egy film elrugaszkodik a valóságtól? Ez a film egy aranyos mese volt, mint a hamupipõke vagy a hófehérke. Nekem pl vizsgaidõszak van, és kifejezetten jól esett egy kicsit nem a valós dolgokkal foglalkozni. eszembe se jutott, a film nézése közben, h ki adja oda a luxusházát vadidegennek. Kit érdekel? Nyilván én se csinálnám meg, de ettõl film a film. Szóval akinek nincs más dolga, mint hogy az ilyen "hibákat" figyelje a filmben, az ne nézze, annak ajánlom, akinek épp elég baja van, és vágyik egy kis lélekmelengetésre. Egyébként rossz szó a hiba. Melyik hasonló romantikus filmnek van valóságalapja? sztem, ha az ember egy ilyen filmre ül be, az azért van, mert ez hiányzik a lelkének. Mindenesetre azért azt javaslom lányok, h a pasikat hagyjátok otthon, és barátnõvel menjetek. Az én pasim a haját tépte volna. de hát ez egy csajos film. fõleg jude law miatt. :)
dzsili 2007 jan. 16. - 13:42:10
(21/285)
Egyszer nézhetõ. De megnézhetõ. Szerintem nem minden film kell, hogy reális legyen. Egyszerûen kapcsoljon ki. Magam filmesnek készülök, és alapvetõen megvetem az ilyen filmeket. De néha kell a pihenés, az a fajta szórakozás, amiben nem azon csodálkozok, hogy mennyire gyönyörû a fényképezés, vagy mennyire jól váltakoznak a plánok. A maga zsánerében ez egy megfelelõ alkotás szerintem.
szijamijau 2007 jan. 16. - 13:07:03 Előzmény zsoca
(20/285)
Sziasztok!
Én a zsoca véleményét osztom. Általában az ilyen tipusú filmeket keresem, és nagyon meg szerettem volna ezt nézni. El is mentünk a kedvesemmel, és a végén ugyanaz volt a véleményünk: számunkra ez egy romantikus sci-fi volt, a benne látható csodás elemek miatt. :-) Aki még nem látta, ne olvasson tovább!!!!
Szóval mindenki tegye a szívére a kezét! Ki az, aki manapság nyugodt szívvel odaadja minden jogi biztosíték nélkül egy vadidegennek a luxusvilláját és a luxusautóját? Tovább megyek: ki az a nõ, akit ha megcsókol egy hullarészeg idegen fazon - mindegy, hogy Jude Law a neve v sem -, boldog lesz? Ja, ha én éjjel - akármilyen részegen - kopogok a tesóm ajtaján és nem õ nyit ajtót, hanem egy idegen és vmi zavaros lakáscserérõl magyaráz, akkor meggyanúsítom, hogy megölte a tesómat és kihívom a rendõrséget. Ez a minimum.
Szóval szerintem az egy nagyon nagyon nagyon nagyon amcsi film. Egyszer nézhetõ, de soha többet.
10/10
sylvia 2007 jan. 10. - 19:59:59 10/10
(19/285)
Hello mindenkinek!
Sztem ez egy nagyon jó film volt. Nekem ez az egyik kedvencem. Hétvégén megint meek megnézni, mert nagyon teccet. Sõt a haverjaim is jönnek(legtöbben már látták a filmet). Különben volt benne poén.Nem értem, hogy miért nem találtál, de ezt ne vedd sértésnek:) nem akarok senkivel sem veszekedni, mert tudtommal itt kultúrált emberek vannak:) De azért én mindenkinek ajánlom, mert sztem nem rossz a film, sõt...
zsoca 2007 jan. 10. - 13:14:19 Előzmény mazsidrazsi
(18/285)
Hát én nem tudom, biztos ugyanazt a filmet láttuk??
Sok szar limonádét láttam már, azért egy-két igen jót is (pl. Hölgyválasz), de ez nálam mindenképpen benne van a kiemelkedõen szar filmek top10-ében. Eszméletlenül vontatott, hosszú, unalmas, és a Csendes-óceán egy kis pocsolya ehhez a nyáltengerhez képest. Srác kollégáim, meneküljetek ettõl a filmtõl!
A két csaj a filmben idegtépõ hisztérikák, totális pozõrök, minimális természetességgel, a magyar szinkronuk pedig egészen hajmeresztõen gyenge (még az átlaghoz képest is).
A story maga jó lenne, de én igazi poént a 135 perc intenzív koncentrálás alatt egyet sem találtam. A végén gyorsan meg is néztem a pestiestben, hogy minek titulálják ezt a mûremeket, és megdöbbenve olvastam: romantikus vígjáték... Kíváncsian várom, az amcsik hány oszkárral jutalmazzák meg magukat benne :)
mazsidrazsi 2007 jan. 01. - 21:54:14
(17/285)
Sziasztok!
Nekem naon tetszett ez a film megéri megnézni:) !
froko 2007 jan. 01. - 20:20:39
(16/285)
Igen, az Amanda- Graham párosra több képkocka jutott, valószínûleg jobban ki tudta bontakoztatni a rendezõ a történetben és a filmvásznon is ennek a párnak a történetét, mint a másikét. Iris története különben sem csak a szerelemre korlátozódott, mint Amanda esetében, ott volt Mileson kívül még Arthur Abbott sztorija is, ami lássuk be nagyon kedves jeleneteket csempészett ebbe az amúgy is romantikus filmbe:)
Vikke 2007 jan. 01. - 15:28:37
(15/285)
Nekem nagyon tetszett!
Persze tipikus "amcsi film" de nagyon romantikus és jó nézni :)
froko 2006 dec. 29. - 19:23:25
(14/285)
Nekem nagyon tetszett, tök poén a történet, jól lett kitalálva, a szereposztás sem semmi:) Jók a párok, én mind a négy színészt szeretem:)
nyc 2006 dec. 28. - 21:55:13
(13/285)
Kedves film, érdemes megnézni!
Arden 2006 dec. 28. - 21:17:07 Előzmény gator
(12/285)
The Killers - Mr. Brightside
Timke 2006 dec. 27. - 11:57:26 Előzmény fordjee
(11/285)
Szia! Nem Olga, hanem Olivia. Én is most néztem meg, s karácsonykor teljesen ideális. Tetszett az, hogy az ajánlókban nem lõttek le azt a poént, hogy van két kislánya Judenak. Aranyos a story, lehet rajta nevetni, kikapcsol. Persze volt benne egy két hülyeség (valószínû, hogy kiugrik egy nõ magas tûssarkúban, s úgy rohan vissza a hóban..). De érdemes megnézni, s még a férfiak sem húzzák annyira a szájukat.
FoPnkA 2006 dec. 21. - 02:58:07
(10/285)
kellemes csajfilm ami egyszer fogyasztható :)
gator 2006 dec. 20. - 21:51:11
(9/285)
udv!nekem is nagyon bejott a film,es a legjobb az volt amikor az oreg elment az eloadasra...
nem tudjatok melyik volt az a rock szam , amikor a Cameron Diaz elment a kis kunyhoba es berakott egy cd-t a hifibe?!
lenccs 2006 dec. 17. - 16:25:31
(8/285)
hûha gyerkek, ez jó kis nõcis film volt:-) nekem a kedvenc részem az volt, amikor amanda elment a pasihoz, h. meglepje, és kiderült, h. a két kislányát rejtegeti az ajtó mögött...ez jó csavar volt:-)
no, de...nekem is vallhatna így szerelmet judelaw:))))))
én eddig láttam már jude law filmeket, de még soha nem vettem észre ezt a mosolyt és ezeket a szemeket...brrrrr:-))))
fordjee 2006 dec. 17. - 11:23:35
(7/285)
Tényleg, közben eszünkbe jutott. Barátnõm szerint Olga volt, de azt 100%-ig tudtam, hogy nem. Marha jó film volt és még nyertem is egy fogadást:)
Lois Lane 2006 dec. 17. - 08:09:47
(6/285)
Hát be is fizettem!Télleg eszeveszett jó volt!Én akkor kezdtem könnyezni, amikor az öreg belépett az ajtón és egy csomóan tapsoltak neki, pedig õ arra számított hogy lesz ott 12 ember.