10/10
HeroXD 2010 febr. 06. - 19:24:46 10/10
(71/151)
*28 nappal késõbb.
10/10
HeroXD 2010 febr. 06. - 19:24:01 10/10
(70/151)
Szerintem az egyik legjobb ha nem a legjobb zombis horror-film. Talán csak a kaptár 3 és a 20 nappal késõbb versenyezhet vele.
7/10
Rahar 2010 jan. 16. - 18:31:06 7/10
(69/151)
Nekem tetszik a film, szokásos alaptörténet, jó cselekményvezetés, jó színészi munka és nagyon jó képi megvalósítás jellemzi. Ami tetszik a történetben, hogy nem akarja megmagyarázni, hogy miért történt az egész. Aki még nem látta a filmet az most ne olvassa tovább. Engem a történetben két logikai hiba zavar, a biztonsági õrök közül a tuskó fickó hirtelen jellemfejlõdése szerintem irreális, valamint a terhes nõ eltûnése hihetetlen számomra, hogy senkinek sem tûnt fel és nem akart erélyesen senki sem utána nézni, pedig már arra is rájöttek, hogy harapással terjed a fertõzés és eleve terhes, tehát ez miatt is kellett volna a nõre figyelni.
7/10
Gyuri04 2009 dec. 05. - 20:52:25 7/10
(68/151)
A Cannibal holocaust egy baromság,ez viszont film!!!
10/10
BabyBaba07 2009 szept. 06. - 20:59:08 10/10 Előzmény Szabi650
(67/151)
Ízlésekrõl nem lehet vitatkozni :)!!!!!!
J.D.Salinger 2009 szept. 02. - 11:13:50
(66/151)
Az eleje,meg a vége tetszett igazán.Szerintem ott cseszték el ezt a filmet,amikor elbarikádozták magukat a ...-ban (nem akarom lelõni a poént) 10/7
Szabi650 2009 aug. 30. - 20:34:05 Előzmény BabyBaba07
(65/151)
A zombis filmek neked izgalmasak? Szerintem az összes egy rakás szar! Semmi értelmük csak mennek a rothadó hullák és akit találnak kibelezik,kieszik az agyát stb. Neked ebbe mi az izgalmas? Én nagyon szeretem a horrort de nem az unalmasat mert nem azt mondom hogy ne legyen véres meg durva de azért ne aludjak el rajta.
tobywong 2009 aug. 23. - 17:40:56 Előzmény ZOMBIE1982
(64/151)
Az összes zombis film, ami létezik, egy nagy rakás kutyasz@r. Az összes ugyanarról szól.
Nem értem minek modernizálni õket. Vegyük ezt a filmet.
A zombik gyorsabbak, mint a legjobb rövidtávfutók.
Legalább annyi lenne meg belõlük, hogy a zombi zombi módon jár.
10/2
8/10
ZOMBIE1982 2009 aug. 23. - 14:35:08 8/10
(63/151)
Hali!

Ez a film is egy Romero remake(milyen meglepõ,igaz!?).Ha valakinek ez a film unalmas,akkor az eredetin halálra unná magát.Én láttam mind kettõt.Igyekeztem az eredetit ugy nézni,hogy semmi elvárásom nem volt,nekem az is bejött,de tény hogy ez a remake viszi a pálmát.
Nagyon jól meg van csinálva a film,durva az eleje mikor a kislány benéz a szomszédba,reggelizni...és mikor Ana menekül az autójával,és felülrõl mutatja a benzinkutat,a bele rohanó autókkal...a zenék is nagyon el lettek találva.Tetszett az a rész is amikor azzal szórakoztak,hogy kiválasztották azt a zombit aki legjobban hasonlit valamelyik celebre,és fickó a fegyverüzlettetejérõl szétlõtte a fejüket.Nagyon durván vannak megcsinálva a zombik,félelmetes hogy már nem lassan csoszognak,hanem mindenen átgázolva rohannak az ember után,akár még ugy is hogy hiányzik a kezük,stb.Véleményem szerint az egyik legjobb Romero-remake,és az egyik legjobb zombi horror.
Amúgy a kedvenc figurám C.J. aki minden helyzetben tud mondani valami vicceset,nem veszti el a fejét,de ha kell kiméletlen... "JELLEMZÕ!" :)
10/10
BabyBaba07 2009 aug. 13. - 17:13:22 10/10 Előzmény Reiko
(62/151)
A mai zombis filmek nagyon jók és iszonyú izgalmasak. Nem úgy mint régen mikor nyújtott karokkal sétáltak elõre piros szemekkel :). A mai zombik rohannak, mint egy õrült, és valóban lehet izgulni elkapnak e. A kinézetük és bizarr, az akadályok sem rémítik meg õket, nem lehet elbújni, mindenhova benyúlnak, bemennek. Az is nagyon durva mikor mutatják ebben a filmben is a hullámzó zombitömeget, akik mind megennének :D! Régen átmaszkíroztak 20 embert és az volt a vmi :). Mai zombis filmek hihetõbbek is.
Ez a film az egyik legjobb a zombisok között. 10/10
9/10
Reiko 2009 aug. 12. - 22:12:32 9/10
(61/151)
A legjobb zombis film amit eddig láttam.
Jól volt megcsinálva, szépen ki voltak dolgozva a zombik, csak ott volt pár unalmas rész, amikor a plázába voltak. Ezért csak 9/10
10/10
zs9302 2009 jún. 06. - 21:04:27 10/10
(60/151)
A film ugye egy feldolgozás. A történet lezáratlan. Ám teljesen kiváló.
leopard26 2009 ápr. 05. - 17:14:09
(59/151)
Na de azért abban az idõben ilyen cafatolást összehozni nem volt semmi:)
Booyah 2009 ápr. 05. - 16:44:16
(58/151)
Hûû hát voltak olyan jelenetek azért amikor agyfaszt kaptam, pl hogy az öreg kettévágja a cicababát a végén... meg ahogy a büdös kutya miatt a csaj elköti a kocsit (többiekre szarik magasból hogy késõbb esetleg tudnák azt a kocsit valami értelmesebbre használni)
Ja igen, és a tipikus "karakterek"... kicsit unom már hogy minden filmben van egy fasza néger tag aki baszom erõs és csak a végefele döglik meg, és persze a "feláldozom magam" meg a nyálas kurvaromantikus jelenet sem maradhatott volna ki. stb. már unalmas.
Ezektõl függetlenül tetszett a film, nem azt mondom hogy Oscar díjas lesz, és telefosod tõle a fotelt, de 90 percet megér, csak az ilyenek maradhattak volna ki. 10/7
wim 2009 márc. 17. - 17:12:08
(57/151)
Már mindent elmondtak róla, hogy miért is jó. Most már kíváncsi vagyok a "28 nappal késõbb"-re is. Lehet, hogy ezért már érdemes volt elolvasnom a hozzászólásokat. Egyszóval bravúros zsánerfilm, egyben a mûfaj finom paródiája is, plusz fogyasztói társ. kritikája. Pláza és zombik - helyén van a dolog! És ne feledkezzünk meg a fõcímzenérõl: a Johnny Cash-szám felhangzása ott és abban a formában katartikus!
leopard26 2009 márc. 17. - 13:52:45
(56/151)
Nekem az eredeti jobban bejön!Érdekes hogy az már vagy 30 éves ,de többet kihoztak belõle,mint ebbõl!Meg persze az a plázás zene elfelejthetetlen!:)
10/10
Mahurian 2009 jan. 09. - 03:49:22 10/10
(55/151)
22 éves lány létemre nagyon tetszett ez a film, pedig amikor láttam, még csak 20 voltam. XD Többnyire nem rajongok az efféle zombifilmekért, de ezt kimondottan imádom. Tán mert ettõl sem világmegváltást vagy sosem látott újdonságot vártam, csak szórakozást. Meg kell mondjam, nem sz@rtam össze magam tõle állandó jelleggel, de *spoiler* az elején mondjuk a kis véresszájú kislány szerintem para volt, és késõbb is voltak hátborzongató jelenetek, például a szülés. Valaki említette korábban pozitívumként, hogy nem voltak szokásos hõsök, hanem hétköznapi figurák, és ez tényleg jó volt. Amit még szerettem benne, hogy nem egy az egyben gyomorforgató; nem ömlenek ki benne tonnaszámra a belek, nem gázolnak térdig vérben, amennyi undormány van benne, az szvsz pont kell. :) És még sorolhatnám, de nem. :)
Dodoss 2008 szept. 13. - 00:27:34
(54/151)
Hát Gil-Lian, izlések és pofonok. Mit mondjak, annyira jól jellemez téged hogy azzal akarsz felvágni a neten, hogy elmeséled milyen bátran és röhögve néztél meg egy horror filmet. Realitásról meg annyit, hogy ez egy zombis horror film ember! Már a kategóriát hallva rájöhetnél hogy a film alapjának köze nincs a realitáshoz, de ha elvonatkoztatsz attól a kis apróságtól, hogy zombik nincsenek, akkor a film története szerintem közel mozog a realitáshoz. Útcán összeverõdött, zavart emberek bevetik magukat az elsõ biztonságosnak tûnõ épületbe, és megpróbálják minnél jobban kiszorítani a külvilágot. Most tényleg azért forgolódsz éjszakánként mert hülyeségnek tartod a hûtõtáskában mozgó fejet? Hacsak nem tudod bebizonyítani hogy egy zombifej test nélkül nem életképes, akkor miért hülyeség?

Részemrõl a film 9/10, mert a zombis filmekhez képest igenis sok benne a realitás, persze vannak cidriztetõ jelenetek dehát ezért horrorfilm. Talán csak a 28 nappal késõbb veszi fel vele a versenyt.

Kaptárról meg annyit, hogy idejét múlt már a totyogó, járókeretes nagyit útól nem érõ zombimajmolós filmstílus, hiszem ha már realitás, vaze simán elszaladsz közöttük oszt levan a gond...a fennt említett két film ebben is különbözik.

U.I.:A nemzetközi internetes többség és a vélemény nyíilvánítások is az én véleményemet támasztják alá. Lásd imdb.
8/10
BloodRay 2008 szept. 09. - 19:44:41 8/10
(53/151)
Ez a film még a színvonalasabbak közé tartozik a zombis filmek között. Szerintem egyáltalán nem volt rossz, csak a helyén kezelje õket az ember. Ne pedig magyarázgatni próbálja. Kis adrenalinfröccs és kész. Szerintem.
9/10
King Diamond 2008 szept. 07. - 22:08:45 9/10
(52/151)
És azért nem írtam egy Cannibal Holocaust-ot filmnek, mert az már tényleg undorító egy film, legalábbis én egyszer néztem meg, de az is bõven elég volt. Azon kétszer is meggondolnád, hogy nevess e.