zoltán 2006 aug. 11. - 14:49:37 Előzmény Retee
(11/151)
Az eredeti változatot láttam vágatlan változatban. Az nem rossz, egy igazi zombi hókuszpókusz. Nekem az az érzésem mintha a plázákba agyatlan zombik járnának. Talán fel kellene ébreszteni õket.
TDani 2006 aug. 02. - 22:54:50
(10/151)
Nekem annyira tetszik ez a film (most is ez megy), hogy amikor bemegyek az Árkádba és siettek a Média Marktba addig azt figyelem hogyan lehetne védeni ha jönnek a csúnya zombik. Ja és a Pólus a legjobb hely.:)
Bru 2006 júl. 18. - 15:13:06
(9/151)
1. Ha Nekem írod akkor Nekem 'válaszolj'!

2. Felejts már el légyszives!! Nagyon nem bírlak ezért nem is foglalkoznék veled. Kössz!
sirnew 2006 júl. 16. - 21:37:35 Előzmény Newcastle United
(8/151)
Bru...
Ez a különbség bennem és benned...
Én tudom értékelni ha van a filmnek története is...
Az effektek meg...pfff...Ahhoz nem kell nagy tudás...
Na de sebaj...
Nem volt rossz...
8/10
Newcastle United 2006 jún. 25. - 14:42:00 8/10
(7/151)
Az eredetiben sem volt happy end.
Bru 2006 jún. 25. - 14:36:00
(6/151)
Az utóbbi években egyre jobban (nagy örömömre) 'tünedezik elfele' az a tipikus amcsi filmes mézes-mázos végek. Manapság az "utolsó 3 percben jól pofánrugjuk a nézõt h nem kapjon levegõt a hazafele vezetõ úton" filmes befejezések a trendik. De Én nagyon szeretem!!
amatõõr 2006 jún. 25. - 14:07:27
(5/151)
Én nem láttam az eredetit, de ez tök jó, csak a vége szar.
A filmet nagyon élveztem, olyan igazi amerikainak indult, eszméletlen jó jelenetek vannak benne, pl mikor játszik a háztetõn a két pasas, hogy kit lõjjenek le, vagy mikor a láncfûrésszel vágják le a kocsiról a zombikat, marhajó.
De hát miért nincs hepiend???
8/10
Newcastle United 2006 máj. 23. - 09:13:17 8/10
(4/151)
Nekem is tetszett, a régi is. Ez sokkal pörgõsebb volt, de az alkotók nem estek abba a hibába, hogy egy Pengéhez hasonló idióta akcióhorrort csináljanak. Nem mondom azt, hogy jobb volt, mint az eredeti, mert az mégis csak korszakalkotó volt, de ennek is megvannak az "értékei".
Bru 2006 máj. 22. - 21:54:30
(3/151)
De mégis éreztél magadban annyi erõt h válaszolj... :))
Nekem kimondottan tetszett! Ilyen hatásos bevezetõ jelenetet sztem még nem is láttam mint ez. :P Amúgy a film minimális mondanivalóval sem bír, de cserébe olyan ugyesen kidolgozták a jelenetekez (számítógépes effekteket nem kímélve) h ihajjjjj és amúgysem életfilozófiákra szomjazva ülünk be egy ilyen mozira... A zombi filmek között ez sztem a 2. legjobb (28 nappal késõbb az elsõ nálam - ott azé má van üzi a nézõnek!!) Ha már a vacak és pocsék zombis filmekre is kitértél akkor ajánlom h nézd meg a Holtak földjét!! Ott be fogsz sz*rni a röhögéstõl. Nyitok is neki egy fórumot!! :DD
Timke 2006 máj. 22. - 16:41:52
(2/151)
Ez a film tetszett?? Én egy szóval jellemezném: pocsék. De most komolyan.. néztem, s az elején el is felejtettem, hogy félni kell. Vacak... kb már a történetre sem emlékszem, csak az maradt meg bennem, hogy borzalmas.
Retee 2006 máj. 22. - 13:13:54
(1/151)
Szerintem ezt a filmet érdemes megnézni. Nem túl brutális (bár ez ugye relativ), és igazából talán nem is horror, mégis tetszett és láttam párszor. (a régit is, de az kevésbé jött be). Tetszik, hogy bár zombis film de mégis jó része nappal játszódik, és nem is a szokásos lassú hullákkal találják szembe magukat. Van egy picike mondanivalója, de ami mégis megfogott az a világvége hangulat volt, amit áraszt magából. No és arra is rájöhet az ember, hogy a pláza bizony hasznos dolog. ;)