Téma: Holtodiglan

Zizu82 2014 szept. 24. - 18:47:28
(3/223)
A könyv elsõ kb. 180 oldala olyan unalmas, hogy komolyan fontolgattam, hogy leteszem. Aztán történt egy fordulat, amitõl nagyon érdekes lett az egész, majd még egy és akkor úgy gondoltam, hogy 'húdenagyonjó' ez a könyv. Aztán a végére sikerült úgy összecsapni, hogy összességében csalódás volt. Nem rossz könyv, nem azt mondom, de amekkora lendületet vett a közepén, annyira gagyi lett a vége. Nagyon várom a filmet, mert a könyv struktúrája olyan, hogy kíváncsi vagyok a rendezõ hogy oldotta meg. Aki olvasta már a könyvet, az tudja mirõl beszélek. Meglátjuk!
Magnolia1 2014 aug. 21. - 19:24:50 Előzmény _Freddy_
(2/223)
Hasonló film készült Gone Baby Gone címmel? Nem tudom, láttad-e a Hideg nyomont, de a hozzászólásodból arra következtetek, hogy nem. Csak azért, mert annak Gone Baby Gone volt a címe, és ebben is szerepel a Gone szó, a kettõnek még halványan sincs semmi köze egymáshoz. Ja, bocs, abban egy kislányt rabolnak el, ebben pedig egy nõ tûnik el, de ezzel vége is a halovány hasonlóságoknak. A könyv szuper volt, remélem, a filmet sem tolták el!
_Freddy_ 2013 dec. 05. - 09:45:19
(1/223)
A férj elveszti feleségét a házassági évfordulójukon, és a nyomába ered. Hasonló film készült korábban Gone Baby Gone címmel.