Téma: Homeland

9/10
Viktor6665 2015 szept. 29. - 20:50:24 9/10
(93/153)
***spoiler alert***

Én ezt nem értem, az elsõ 3évad zseniális volt mindegyiknél nagyon ütõs befejezéssel. A negyedik évad sokkal gyengébb lett. Brody nélkül üres volt az egész. A 10-11. rész még viszonylag érdekes volt, mert végre lett valami akció. Erre jön a befejezõ rész, ami tele van sablon baromságokkal és ripacskodással. Ilyen gyenge befejezést rég nem láttam.
Szomorú látni, hogy a sorozatokat fejõsmalacnak használják és nem képesek abbahagyni a csúcsponton.

***spolier alert*
9/10
Viktor6665 2015 szept. 24. - 01:45:57 9/10
(92/153)
3nap alatt kinéztem az elsõ évadot. Az utolsó rész eszméletlen jó volt, nagyon tudják hogy kell fokozni a feszültséget. Végig tûkön ültem.
Járgány 2015 márc. 24. - 09:50:00
(91/153)
Az elsõ két évadot néztem meg, 2 hétvége alatt egyhuzamban. Nagyon tetszett, végig feszültséggel teli.
Calire Danes-t eddig valam miatt nem szerettem, de ahogy hozta a karaktert, hát le a kalappal. Abszolút megszerettem!!
Viszont a lányuktól, Dana Briody-tól gutaütést kaptam. Végig azon drukkoltam, hogy valaki pofozza már fel, de lagalábbis üvöltse le a fejét, hogy az útálatot, a világfájdalmat és az önzést verje ki belõle..
ThePhoenix 2014 dec. 08. - 18:59:29
(90/153)
Hát, ilyen hiteltelen filmet még nem láttam... Persze én csesztem el azzal, hogy múltkor végignéztem a 24-et, amit nehéz felülmúlni.
poth18 2014 nov. 26. - 02:26:08 Előzmény NADALFAN
(89/153)
Fiúklányok, nyugodtan kezdjetek bele a 4. évadba, mert rohadt jó. Én már kicsit untam ezt a Brody-szerelem szálat, és az új évadban - nyilvánvaló okokból - már nincs is benne, ezzel együtt izgalmas, nagyon fordulatos évad eddig a 9. részig. Érdemes nézni !
10/10
NADALFAN 2014 nov. 14. - 18:01:58 10/10 Előzmény kleavenae
(88/153)
Valahol igazat adok . Egyhuzamban letudtam a 3 évadot , tehát jó sorozat , de valahol nálam is véget ért az érdemi része a 36. rész után. Habár meg sokszor van hogy egy film nézése után , jó lenne tudni mi a folytatás egyes fõszereplõ sorsának . Most megkapjuk. Magáról a sorozatról , nagyon jól felépített , és nem hogy hátráltatná a lassúsága , hanem pont az elõnyére válik , nem kiszámítható a történések sorozata ami szintén elõnye a filmnek. Igaz 2 karakter ettõl még nagyon idegesítõ , az egyik ugye Carrie (ettõl még egy kuriózum) , a másik meg brum brum Saul.
10/10
kleavenae 2014 szept. 11. - 19:48:10
(87/153)
Nem értem, hogy lehet ezt a sorozatot folytatni. Ennek itt van vége, itt kell vége lennie. Szerintem el sem kezdem tovább nézni
offtopic
kfun 2014 szept. 02. - 01:31:31 Előzmény gilmour
(86/153)
ügyes gyerek vagy te, hogy a spoilerexpress tologatta volna a babakocsidat...
10/10
gilmour 2014 aug. 18. - 18:50:55 10/10
(85/153)
***SPOILER PÓTOLVA***

Brody nélkül nem sokat ér ez a sorozat...A 4.évad nélküle indul...?
Misker 2014 júl. 22. - 16:27:35 Előzmény DrAgy
(84/153)
Mekkora szánalmas hozzászólás. Önigazolás diszlexiásoknak, akinek gondot okoz egy kétsoros felirat elolvasása.

Akit nem zavar, hogy a mai magyar szinkronokban folyton ugyanazokat az ismerõs hangokat lehet visszahallani. Egy idõ után még azokat is meg lehet unni, aki eleinte kellemesebb benyomást keltett. Némelyiket már kifejezetten megutáltam (amikor még néztem ilyeneket).

Nyilvánvalóan sokat számít a megszokás is, hozzá lehet szokni a magyar szinkronhoz is. Aki azt szokja meg, annak az a jó. Pontosabban azt hiszi. Az azonban kétségtelen, hogy aki egy sorozatban már megszokta az eredeti hangot, utána általában elég borzasztó élmény a szinkron. Ennek pedig semmi köze nagyképûséghez. Egyszerûen tény, hogy gyakorlatilag meghamisítja a karaktert az idegen hang.

"Igaz csak egy-két részt sikerült végigszenvednem,de
egy mexikói szappanopera szellemi szintje,csak p*na Del Rosa helyett
egy gátlástalan CIA q*va van benne."

Nincs több kérdésem, ez a pár szó mindent elárul a hozzászólás írójáról. Nyilván nem néztél még soha eredetit sem, vagy nehézséget okozott a felirat olvasása. Azt sem tudod, mirõl beszélsz.

A sorozat októberben folytatódik a 4. évaddal (errõl is jól lemarad, aki a magyar szinkronra vár). Pedig kíváncsi leszek a folytatásra, hiszen a 3. évad végén elég érdekes dolog történt a fõszereplõvel.
10/10
sanderson 2014 júl. 06. - 18:15:30 10/10
(83/153)
Most fejeztem be a harmadik évadot, és minden elismerésem a sorozat készítõinek. Nicholas Brody és Carrie Anderson...ez a két szereplõ amilyen dolgokon keresztül megy...nem találok szavakat, és persze ott van még Saul Berenson is, Carrie mentora, aki szintén nem mindennapi pasas. Miközben nézzük a történetet, csak kapkodjuk a fejünket, ahogy egyik meglepetés jön a másik után. CIA ügynökök és muszlim terroristák harcába kapunk betekintést. A történet nem valós eseményekre épül, de a valóságban is hasonló lehet a kémek, ügynökök élete. A harmadik évad vége is meglehetõsen izgalmas, érdekfeszítõ és talányos. Kíváncsian várom a negyedik évadot, ami éppen most készül.
krm.istvan 2014 márc. 07. - 14:35:38
(82/153)
Hatalmas ez a sorozat, nem hiába ajánlják zombivészre is: http://vs.hu/mit-illik-olvasni-a-zombiapokalipszishoz-0305
A szereplõk iszonyat hitelesen játszák el a szerepüket.
sdt 2013 dec. 15. - 22:46:52
(81/153)
A legutolsó idõszak három jó sorozata: Homeland - kifogástalan. minden tekintetben. Persze akció/kém és nem kell mindig a hitelességet keresni, igen jó forgatókönyvvel, profi színészekkel megcsinált történet (booorzalmas :) ez az állandó amerikai professzionizmus...) aki szereti az ilyet, messzemenõen csak ajánlani tudom. Ja a másik kettõ: nekem nagyon tetszett a Chicago Fire, meg a Copper, de ezekrõl majd ott.
pinkaqua19 2013 nov. 25. - 10:45:06
(80/153)
Ha a rövid tartalom leírást olvasnám el, sosem nézném meg. Vesztemre belenéztem egy részbe. Függõ lettem…..
Ármány, árulás, bizalom, szerelem, politika.
Elképesztõ, zseniális, adrenalin bomba minden egyes rész!

A fõszereplõ hölgy játékáról lehet vitatkozni, látva más szerepeit is, ez bizony igen hiteles alkotás. Talán nem a gép sorsolta ki neki azt az arany golyócskát kétszer is…

A film tartalmába mint lehetséges valós eseménybe inkább bele sem gondolok.
Gondolok itt az országok közötti értelmetlen harcokra, összeesküvésekre, terrortámadásokra, az egész világot behálózó megfigyelésekre. Ha egyszer kiderülne, hogy valami hasonló történt kisbolygónkon, meg sem lepõdnék. Simán el tudom képzelni, még akár azt is, hogy ez bizony egy konkrét valós történésen alapszik. Érdemes úgy nézni, ez „csak egy film”. Ne gondoljunk bele, mögé, a valóság még durvább is lehet.
sdt 2013 nov. 11. - 21:39:28
(79/153)
Jó, ha nem is egyenletes. 8,67/10.
offtopic
jani-wan 2013 okt. 02. - 15:03:52
(78/153)
"Nem kell bedõlni ezeknek a "nagyarc" dumáknak,hogy mennyivel nagyobb élmény az eredeti.
Ez csak standard feltûnõsködés olyan emberektõl akik nagyrészt egy
büdös szót nem beszélnek az illetõ nyelven és még a filmek címét is szótárból
próbálják összevadászni :)"

Szánalmas, hogy vannak olyanok akik ezt beszélik be maguknak. Még szánalmasabb hogy ezt le is írják.
10/10
gazsiga 2013 jún. 27. - 12:46:44 10/10 Előzmény DrAgy
(77/153)
DRagy! Neked való sorozatok a DuckTV-n található
10/10
gazsiga 2013 jún. 27. - 12:42:54 10/10 Előzmény Natos
(76/153)
A filmet eztv.it innen, felírat automatikusan a BS.player megtalálja
Natos 2013 jún. 26. - 20:58:14 Előzmény mankacsek
(75/153)
Hol? Honnan? :)
Ziiik 2013 jún. 14. - 10:01:15 Előzmény mankacsek
(74/153)
És a 2. évad szinkronos vagy feliratos? letöltötted valahonnan?