Téma: Huligánok

Newcastle United 2007 márc. 23. - 11:54:22
(24/104)
Ahhoz még nem volt szerencsém.
Bov 2007 márc. 22. - 18:57:36 Előzmény Newcastle United
(23/104)
hehe, nah jee.. akkor megértetted, h mit akarok.. rem :)
Lucky number Slevin-t láttad? majd írd meg róla a véleményed, ha megnézted.. ;)
Newcastle United 2007 márc. 20. - 09:22:20
(22/104)
ok-ok, nem kötözködöm tovább.:)
Bov 2007 márc. 20. - 09:20:52
(21/104)
Jóvanna :)
Nekem is eredetibe jobban bejön.. de .. hagyjuk :)
Newcastle United 2007 márc. 20. - 08:52:41
(20/104)
A fordítás egy dolog, azt meg lehet oldani, de a szlenget és az akcentust már nem.
Bov 2007 márc. 19. - 17:51:33
(19/104)
Sztem is jobb eredeti hanggal ... de szinkronnal se rossz.Ahhoz képest, ahogy fordítani szoktak... sztem kivételesen jól sikerült a szinkron.. Bár Pete hangja az elején még fura volt.. :P
Newcastle United 2007 márc. 19. - 09:40:22
(18/104)
Nem láttam szinkronosan, de nem is érdekel. A szlenget és az amerikai akcentust képtelenség visszadni magyarul, ezért ez a film kimondottan csak eredetiben élvezhetõ maximálisan.
Bov 2007 márc. 18. - 15:44:09
(17/104)
Nagyon jó film. A másik focis filmet még nem láttam, csak hallottam, h milyen. Végre nem arról szól egy ilyen film, h a fõhõs beleszeret az ellenség nõvérébe/barátnõjébe... hanem egészen másról. A vágások is jók, a zenék, és a szinkron is egész jó lett.
10/10
King Diamond 2007 febr. 26. - 21:17:29 10/10
(16/104)
Nagyon tetszett a film, minden szempontból. Elijah Wood-hoz a szerep maga talán nem illett a legjobban, de amilyen jól játszotta, ez mindent feledtetett. Én elõbb láttam ezt, mint a Futball Faktor-t, jobban is tetszett sokkal, habár azért a két filmben vannak különbözõ dolgok is, ez inkább a bunyókra, verekedésekre helyezte a hangsúlyt, a Futball Faktorban nem volt ennyi. Összességében egy nagyon jó filmet láttam, mikor megnéztem ezt és mindenkinek csak ajánlani tudom!
Newcastle United 2007 febr. 21. - 15:42:33
(15/104)
Tetszett a film, a vége ugyan kicsit amerikai ízû lett, de azért ez még belefért. Woodot én is féltettem a szerep miatt, de hasonlóan Hunnamhez nagyon jól játszott. Nem a fizikum a fontos, hanem a beleélés, az összetartás. Az is tetszett még, hogy a film nem foglalt egyértelmûen állást az egyik oldal mellett sem. Elítélte ezt az életformát, de valahogy mégis szimpátiát keltett ezen kötelékek iránt. Olyan dolgokat is átélnek és kapnak ezek az emberek, amit az átlagélet képtelen nyújtani számukra.
Más: azért a Sunderland-Newcastle párosításon is jó kis balhé lehetett.:)
ferenczimark 2006 nov. 24. - 03:12:53 Előzmény Okos Tóni
(14/104)
Remélem ezt látod majd te kis Okos Tóni!Olvastam a hozzászólásodat!Finoman szólván is tudatlan, a témában egyáltalán nem jártas ember sületlensége!Az a te legnagyobb bajod, hogy még életedben nem voltál se jó barát, se jó ellenség!Sajnálom, hogy nem tudod milyen az, mikor egy barátodért meghalsz egy bunyóban és megmented a becsületét...segítesz neki! A film hibátlan volt...jó példa arra, ha igazán becsülünk és tisztelünk valakit akkor sokmindenre képesek vagyunk...még ha durvább eszközökhöz kell nyúlnuk akkor is! Ha valakinek van egy jó barátja vagy egy testvére mindent értett a filmbõl...Sajnálom Tóni, hogy te nem...
bambina 2006 aug. 11. - 21:11:04
(13/104)
Hát. Nekem nagyon nagyon tetszett ez a film, szerintem a legjobb szó rá az, hogy ÜTÕS, még ha nem is az mindenkinek, nekem biza igen. Mikor agyonverik Pete-et nekem úgy szabályosan remegett a lábam, biztos hatásvadász film, meg minden, de van is neki. Mármint hatása. Egyetértek az elõttem szólóval: a helyes és megnyerõ szereplõk kellettek. Nekem az egészbõl a leginkább a probléma értelmetlensége maradt meg, az, hogy minden "elõny" ellenére az egész értelmetlen. És mi lesz belõle...
Redfield 2006 júl. 28. - 00:29:04 Előzmény Okos Tóni
(12/104)
Mivel, ha jól tudom: nõ rendezte, és az volt az elsõdleges célja, hogy a fájdalmas oldalát minél inkább kihangsúlyozza ennek a dolognak, megnyerõ külsejû szereplõkre volt szüksége, hogy tényleg együtt nevessünk velük, és együtt is érezzünk velük, ha baj van. Mivel ez egy hatásmozi, és engem inkább szórakoztatott, mint sokkolt az "eredetiségével" ezt nem rovom fel bûnéül. Egyébként meg nem tudom mit akartok... :) már csak az hiányzik tényleg, hogy a valódi huligánokat vegyék fel bunyó, meg életvitel közben. Az talán eredetibb lenne, de nem biztos, hogy egy egyszerû doku-filmnél többet tudna adni, és hogy bárki megnézné. Hasonlót bárki láthat nálunk is meccseknél.
Okos Tóni 2006 júl. 05. - 19:53:29
(11/104)
Maga a film nekem is tetszett, szinte minden szempontból. Egyetlen, ami nem állt meg benne, az a jóképû és egészséges arcú szereplõk tömkelege.

Szerintem aki éveken keresztül kigyakorolja magát a keményebb utcai bunyóban, az nem marad se jóképû, se jókiállású szimpatikus fiatalember, de még egészséges fogai sem maradnak 25 éves korára.

Arról nem is beszélve, hogy szép az összetartás, az erõs kötelék, stb., de elég, hogy egy tömegbunyóban eltaláljanak EGYETLEN alkalommal egy téglával, és életedre hülye leszel, az ágyba fogsz vizelni, ha nem cserélik ki alattad a tálkát...
Porker 2006 júl. 02. - 14:53:30 Előzmény Hooligan
(10/104)
Aki azt mondja hogy nem tudja beleképzelni Woodot az hazudik.Nézze meg a filmet, mert ott elõtte válik azzá.És az is hülyeség hogy FF koppintás, mert semmi közük nincs egymáshoz, csak ez a MIllwall szál, és az FF végén az egyik megdöbbentõ befejezés sem annyira durva mint a GSH-ban.
Redfield 2006 jún. 20. - 01:04:18
(9/104)
és, habár úgy már volt soron a téma, de a 2006-os év eddigi részében, (ami a folytatások, a pénzes adaptációk és az újrafeldolgozások gyenge évének látszik) szerintem az eddigi legjobb film. :)
Redfield 2006 jún. 19. - 19:06:02
(8/104)
Habár én nem vagyok Huligán, és így nem is érezhetem át 100 %-ig, de szerintem nem abban van a lényeg, hogy tudjál verekedni, hanem, hogy miért verekszel? A film az értékek felfedezésérõl szól, és egy csomó nagyszerûen megjelenített érzelmi helyzetet visz végig. Engem komolyan megfogott. Nem egy olcsó, huligán-dráma, fél dokumentumfilm, de nem is olyan nagyszabású. A valóságérzete, és az igazi értékek bemutatása, felfedezése kirántja a közegbõl. Szerintem állati jó, én csak ajánlani tudom.
amatõõr 2006 jún. 16. - 19:22:54
(7/104)
Nekem tetszett, jó film, érdemes megnézni.
Jobban tetszett, mint a futballfaktor.
Hooligan 2006 jún. 12. - 12:23:54
(6/104)
Hát igen, igaza van Hoolsnak, aki nem él ebbe a világba sose fogja megtudni igazán, hogy mirõl szól a huliganizmus... ott kell lenni a közegbe... nem feltétlen adja vissza a film ugyanazt... ami még hozzátartozik, hogy 1 huligán nem feltétlen 120 kilos kopasz kétajtós szekrény, ha valaki jól verekszik, az is lehet huligán...
zizzy 2006 jún. 05. - 19:32:20 Előzmény mafix
(5/104)
szerintem tök jó film, csak át kell érezni.amúgy elijah wood elég béna volt bene, nehezen fog kilépni frodó-jelmezébõl... charlie hunnam(pete dunham) viszont tök jól játszott. de az amerikai légkör tényleg érzõdik, ebben tökre igazad van. na pusz, zizzy