Téma: Hulk

norton15 2007 okt. 06. - 16:55:42
(22/202)
Ja, de jobban nézett ki az Amerikai história x-ben.:D
sipka 2007 okt. 06. - 16:42:24
(21/202)
Köszi a videót :) Cserébe én meg beszúrok egy "The Incredible Hulk"-os posztert!! :)) Edward Norton jól kigyúrta magát :DD
norton15 2007 okt. 06. - 15:12:07 Előzmény sipka
(20/202)
Hulk videó, Torontóból. Az egyik jármû jó 30 méterre repül. Remélem örülni fogsz.:)

http://www.themovieblog.com/2007/10/incredible-hulk-set-explosion-video
norton15 2007 szept. 24. - 18:12:05
(19/202)
Köszi, bár eléggé furcsa...
sipka 2007 szept. 24. - 17:27:39
(18/202)
Köszi a képeket :) Hogy valamivel viszonozzam, én is felrakok egy képet: Ezen a fotón Hulk látható egy elégé kellemetlen helyzetben :DD Nem is mondok többet a képpel kapcsolatosan, mert még valamilyen "SZAR"kasztikus megjegyzés hagyná el a kicsi számat :DDD Egy valami azonban elmondható: Mindenkinek vannak nehéz napjai :)
norton15 2007 szept. 24. - 06:47:21 Előzmény sipka
(17/202)
Pár kép itt a Hulk forgatásáról, valahogy Hulk nélkül:


http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2007/09/23/torontoban_tombolt_hulk/
Shabe 2007 aug. 28. - 21:03:07
(16/202)
a képregényt sosem olvastam de a film egy nagy kalap szar.Szar a zene, a szereplök meg az egész ugy ahogy van. Jennifer Connely is mit keres ebben a szarban! Még moziban néztem mikor ment most meg megint de ilyen hülye filmet istenem...
norton15 2007 aug. 19. - 20:00:13
(15/202)
Nem tudom. Mutáns verebek...:DDD Talán vérverebek? Vagy mutáns legyek? Esetleg mutáns csótányok? Vagy valami szuperfegyver, vízipisztoly. Biztos Norton is vakarja a fejét, hogy "ebbõl a fosból mit hozzak ki?":DDD
sipka 2007 aug. 19. - 19:57:03
(14/202)
Persze furcsa lenne :D De azért az is elég fura lenne, hacsak egy homosapienst alakítana. Mivel, hogyan árthatna Hulknak egyszerû emberként? Talán betereli két hatalmas felhõkarcoló közé, majd pedig rá robbantja. Vagy valamiféle mutáns egyedeket szabadítana rá, mint tette azt Nick Nolte a kutyákkal. Csak most nem ölebek lesznek, hanem mondjuk....... verebek. Mutáns verebek :D
norton15 2007 aug. 19. - 19:46:18
(13/202)
Nem tudom. De azért elég furcsa lenne, ha õ egy anti-Hulk lenne, nem?:)
sipka 2007 aug. 19. - 19:37:43
(12/202)
Tényleg, te arról tudsz valamit, hogy Tim Roth egy szintén nagy erejû szörny féleséget fog alakítani a filmben, vagy csak egy embert. Mert szerintem, kitalálhatnának már valami Hulkhoz mérten, hasonló erõvel rendelkezõ fõgonoszt. Az elsõ részben olyan könnyedén elbánt a tankokkal, meg azokkal a dögökkel.......
norton15 2007 aug. 19. - 19:30:15 Előzmény sipka
(11/202)
Edward Norton lesz a fõszereplõ, + õ írja a forgatókönyvet. Liv Tyler lesz a fõhõs csaja, Tim Roth a fõgonosz, és a Wachowsky testvérek a rendezõk. Ez nagyon erõs...
sipka 2007 aug. 19. - 19:15:29
(10/202)
Úristen!!!!! Még nõi Hulkos képregény is van?! (Mielött még valaki azt feltételezi, hogy egyáltalán nem tudtam, hogy van Hulknak nõi megfelelõje, akkor azok tévednek. Csak azt nem tudtam, hogy létezik olyan képregény, ahol õ a fõszereplõ.) Egyébként már majdnem mindegyik szuperhõsnek, megvan a nõi változata is. Példa erre a "Póklány". Õ Peter Parker és M. J. gyermeke. Vagy ott van "Supergirl" aki Supermannek a nõi megfelelõje. De még van pár ilyen hasonló, (csak más nemû) karakter. De azért remélem, hogy nem találnak ki több ilyen "csináljuk meg a nõi megfelelõjét" nevezetû ötletet. Mondjuk gondolkoztam egy kicsit, és rájöttem, hogy én is kitudnék találni párat: például "Daredevil"nek a nõi megfelelõjét úgy hívnák, hogy: "Dare-Angel". Vagy például a "Pokolfajzat"nak a "Mennyfajzat". De lehetséges lenne még az "X-men 3." részében feltünõ "Bestia" nevezetû mutánsnak a nõi változata is: "Bestiák" elnevezéssel. Õk egy három tagból álló nõszemélyek lennének, akik szeretnek énekelni. Külön-külön nincs nekik nevük, tehát csak együtt szólíthatóak: úgy tehát, hogy "Bestiák" :) Szóval rengeteget ki lehetne még találni..... :)
sipka 2007 aug. 16. - 15:03:59
(9/202)
Nem volt rossz......de nem volt jó sem. Amúgy csak néhány jelenet volt benne nagyon kiakasztó a számomra. Példa erre a mutáns kutyusok!!!! De engem leginkább nem is a kutyák óriás méretû jelenléte zavart. HANEM AHOGY KINÉZTEK!!!!! Látszik, hogy a kutyákra nem sok idõt forditottak az animátorok. De ez még elviselhetõ. A másik negatív tapasztalatom, hogy Ang Lee azt találta ki Hulk testi méretével kapcsolatban, hogy ahogy növekszik benne a düh, azonos arányban növekszik a testének térfogata. ILYEN HÜLYESÉGET!!!!! Miért kellet ezt csinálni?! Miért nem lehet úgy ahogy a képregényben volt: Bruce Banner feldühödik, bezöldül, egy bizonyos méretüre növekszik, majd tör, és zúz. Minek kell belöle "King Kong"-ot csinálni? Amúgy megemlitteném, hogy szerintem nem nézett ki rosszul annyira Hulk arci, illetve testi felépitése. (Mivel hallotam rengeteg helyen, hogy azt mondták róla: "Úgy nézki mint Shrek!!") Egyáltalán nem nézki úgy. A képregényben is valami ilyesmi volt a búrája. A másik sokat felhánytorgatott dolog a filmmel kapcsolatban, hogy nagyon lassan haladnak az események. De szerintem ez nem negatívum, mivel valahogy el kell kezdeni, (bele kell mélyedni) egy olyan szuperhös történetébe, mint a "HULK". Olvastam valahol, hogy készül a második része, Edward Norton fõszereplésével. (Mivel Eric Bana kiszállt.) Így egy kicsit kutakodtam, és találtam egy képet, ahol Edward Norton, már Hulkként van jelen. Tehát így fog kinézni Hulk a második részben!!! Nem nézki annyira rosszul... (Legalábbis nem jobb, mint az elsõ részben.) Én már várom :)
Bov 2007 máj. 01. - 19:36:19
(8/202)
Nemtom miért néztem meg ezt a filmet, már a bemutatót is elég viccesnek találtam.
Ez is -2 óra volt az életembõl. Remélem folytatás nem lesz.
Eric Bana nem rossz színész, deh ez valahogy nagy melléfogás volt tõle.
Helios 2007 jan. 15. - 04:04:28
(7/202)
Mi az az invenciózus ? :S... Most mûveletlen vagyok. Amúgy kb az egyetlen Marvel film amit nem láttam és szándéxom megnézni de úgy érzem csalódni fogok.
amatõõr 2006 dec. 02. - 17:50:58
(6/202)
Az osztottképernyõs dolog kmár a hulk rajzfilmsorozatban is volt, de tényleg jó ötlet, ad egy kis képregényes fílinget. Annyira tényleg nem bûn rossz, de sookal többet ki lehetett volna belõle hozni egy jobb forgatókönyvvel. pl a szörnykutyusok feleslegesek voltak, sztem...
Newcastle United 2006 dec. 02. - 13:13:54
(5/202)
Mi az ötletes a látványon kívül?
amatõõr 2006 nov. 30. - 20:26:58 Előzmény Newcastle United
(4/202)
bizony, nem lett valami hûdejó, sõt...
Ang Lee felejtõs kiruccanása holivúdba...
Newcastle United 2006 nov. 03. - 18:23:43
(3/202)
Most néztem meg, inkább nem is írok semmit...