Téma: Hulk

valamit 2009 okt. 21. - 22:26:57 Előzmény sipka
(102/202)
Ez egyáltalán nem vicces.
1/10
offtopic
kutatu98@velvet.hu 2009 aug. 22. - 21:25:00 1/10
(101/202)
Huh. Na ez a film egy olyan szar, hogy még szerintem a Transformers mozi verzióját is megelõzi, annyira szar. Ang Lee nem ért a képregényekhez, ezt már most látom. Ha nem lenne benne Eric Bana és Jennifer Conelly egy nagy 1/10-et adtam volna. Fertelmes ez a film. Ez majdnem olyan, mint egy elcseszett Steven Spielberg utánzat. Nagyon gáz.
3/10.
4/10
benedek13 2009 ápr. 07. - 16:36:26 4/10
(100/202)
hát nem tudom nekem A hihetetlen hulk sokkal jobban tetszet
karzol 2008 nov. 18. - 22:04:15
(99/202)
Ugyan már, egyszerû gyors helyváltoztatás... ennyi.
Önerõbõl, teszem hozzá...
Miután rájött, hogy ezzel gyorsabban tud közlekedni.
De borzasztó! :))
Nem új keletû nála... (Mondom, nem ártana ismerni a képregényt!)
Mégsem egy megmagyarázhatatlan dolog, mint pl. Supreman és társai.
Gravitáció?
Le is esik! Nem kicsit. Többször is :)

Még valami, esetleg?
karzol 2008 nov. 14. - 20:33:22
(98/202)
Pókember....hmmmm
A film jól elrugaszkodott..., mindenki tudja miért...
Nem szeretem, de nem bántom.
Csak ha már ruha.., hogy a túróba tud falra mászni?
õõõõõ gravitáció rá is hat? tényleg?
De!
Nem ez a legnagyobb baj...
Másszon! Hiszen szuper! Ez így van rendjén.
Rádiós pók + csípés = falra mászás(meg egyebek)
Eddig oké.
Felveszi a ruciját és lássunk csodát: - az is tapad!
Nem értem....
Pláne! Hogy a képregényekben, ha kesztyû(!!!!!) van rajta(civilben) azt leveszi mászás elõtt. Az nem tapad?

Konklúzió: - Nem kell a kákán is csomót keresni, pláne ha nem ismered azt!
Ezek a hõsök mind "hibásak" hiszen ezért "szuperek".
Vannak anomáliák amikre mi nem tudjuk a válszt, de akkor még is minek foglalkozunk ilyesmivel?
Ez a "játékos képzelet" világa...
Ha nem játszol te is, keress mást!
karzol 2008 nov. 14. - 20:17:38
(97/202)
Hihetõek?
Egy SZUPERHÕS-rõl van szó!!!!
Mi, hihetõ benne? Bármelyikben?
És mit, tudtál meg a másodikból, amit az elsõ rész nem mutatott meg, érzékletesebben?????
Mert biz, semmit!
A sztori felületes és gagyi.
Akit ez kielégít, az nézze csak azt.

Ha a házi mozid akarod döngetni: nézd a hihetetlen hulkot.

Ha többre vágysz, vagy szeretnéd legalább megtudni mit is nézel egyáltalán: akkor az elsõ részt ajánlom...

Tipikus esete a Frankenstein jelenségnek.
Az emberek 99%-a rávágja: - Ja! Az a horror! De tényleg az?!
Hulk sem csak egy sima "csihi-puhi szuperhõs", és aki járatos kicsit a képregényekben az tudja, java része hõsöknek nem az.
EZT, emeli ki az elsõ, számomra egyetlen film.

Ja! A nadrág....
Stan Lee bevallotta: - Erre nem gondolt...
Saját szavaival élve: - Bármennyire is tudományos beállítottságú vagyok, a nadrágot nehezen tudom megmagyarázni.(mondja mosolyogva)A gyáva megoldást választottuk. Hosszú nadrág volt átváltozás elõtt és lerövidítettük, hogy elõtörhessenek a lábai (itt jókat nevet az öreg), ennyi az egész...

Micsoda hiba!:)
Nahát.. Gratula mindenkinek aki ebben fogást talált: LE A KALAPPAL! BRAVÓ :))))))
karzol 2008 nov. 02. - 11:54:26
(96/202)
Látott itt egyáltalán valaki Hulk képregényt, életében?!

A nadrág kérdésére maga Stan Lee (remélem senki sem kérdi meg ki õ, mert az süllyedjen el szégyenében!!!)ad választ a dupla lemezes változaton...
Az ugrás? Skacok, más alakok képességeit nem szóljátok meg, míg Hulknak, kezdetektõl jellemzõje volt eme "viselkedés"....hogy lehet, hogy másoké oly természetes és fõhajtás jár érte?
norton15 2008 okt. 29. - 19:55:49
(95/202)
Senki sem vár el realitást Hulktól, én kifejezetten szerettem is (régebben nyomon követtem a kalandjait rajzfilmen), korábban fel sem merült volna bennem a lila alsónadrág problémája. Ez a film nem úgy lett megvalósítva, mint ahogy el lett tervezve.

A 300 jó lett, a Sin City remekmû lett, a Hellboy is nagyon jó lett.:) Vannak jó képregényfilmek, és vannak rosszak is, ez most nem sikerült szerintem, de ez van. Ettõl még nekünk nincs csõlátásunk ugye?:)
karzol 2008 okt. 29. - 19:44:15
(94/202)
Kapkodjunk együtt levegõ után !!!!!!
Az, senkinek sem jutott eszébe, hogy a képregények eleve(!!!!!!) túlzásokból élnek? Akár a mesék?
Ezek ritkán TUDOMÁNYOS-FANTASZTIKUS - a szó szoros(!) értelmében - filmek.
A fizika és minden a játékos képzelet szolgálatában.
Hangsúlyozom, JÁTÉKOS KÉPZELET....
Hangosan puffogva, káromkodva nem lehet egy alkotást megnézni, pláne megérteni, hiszen saját magától sem érti az illetõ...


És még mindig nem értem: - mi a bánatnak néz meg valaki egy képregény adaptációt, ha nem ismeri és még ennek tetejében REALITÁST(?!) is vár?!

Az eredetihez MÉLTÓ az alkotás! Max csak az egész ötletet(HULK) lehet megszólni, hogy milyen hülyeség ez?
Ezen az alapon az ÖSSZES(!!!) képregény figura baromság, Rin-Tin-Tin-tõl, a Kockás-ban megjelenteken át, egészen akár hulk-ig is. Pókember, X-Men, Suprman,Garfield, Batman,Pif et Hercule, Hellboy, 300, Fantom, Tarzan, Conan stb... mind a vitriolos csõlátás áldozata lehetne....
norton15 2008 okt. 28. - 21:34:52
(93/202)
Pontosan ezek merültek fel bennem is a film megtekintése után.:) Pedig nem lenne rossz, csak hát Hulk kinézete már önmagában egy vicc (az alsógatyáját még a fejére sem bírná húzni, ejnye, ennyire nem lenne ott semmi?), aztán Nick Nolte idióta szerepe (na jó, az jól nézett ki, amikor a felhõkben "bunyóztak" vagy mi :)), majd Eric Bana frizurája. A kilométeres pattogás is érdekes, de az is, hogy ha egy tankot erõbõl eldobok kb 200 km-re, abból élve nem tudna senki sem kikászálódni szerintem. De hát az amcsi katonák már csak ilyen keménylegények.:D
Andzse 2008 okt. 28. - 21:29:55
(92/202)
Ezen a "gatya kérdésen" jót nevettem. Énis elgondolkodtam rajta a film közben bevallom (nõbõl vagyok). Fõleg mikor elõször "megnõ" aztán hazatántorog és a gatyó normál méretû. Szóval érdekes, dehát igazad van, nem hagyhatták azt a szerencsétlent anyaszült mesztelenül ugrándozni a háztetõkön. ;)
Andzse 2008 okt. 28. - 21:27:28
(91/202)
Én is ezt mondtam, hogy a kép így elég gagyi lett. Lehet hogy "képregényesre" akartáka filmet, de szerintem abszolút kárára vált. Ötszáz szemszögbõl láthajtuk kis képeken hogy hogyan megy a kocsikonvoj. Tök felesleges munka volt.
2/10
AxL 2008 okt. 26. - 23:31:01 2/10
(90/202)
Bûn gagyi film! nem csoda hogy elbukott! :D
Andzse 2008 okt. 26. - 22:59:26
(89/202)
A filmmel nincs bajom, nekem tetszett. Az osztott képernyõs dolog egyáltalán nem jött be. Zavaró volt és sokszor bekavart mert nem lehett látni a lényeget...
flexi74 2008 okt. 26. - 22:15:18 Előzmény karzol
(88/202)
CORRECT
karzol 2008 okt. 26. - 21:08:14
(87/202)
Két dolog:
- Miért nézi meg valaki, aki nem ismerni képregényt?
- Miért várt bárki is jobbat ennél?
Lassú és unalmas? Hogyan lehetne jobban érzékeltetni azt, hogy valakiben annyi elfojtott harag és düh van, hogy az már külön személyiségként nõ az emberrel együtt?
Gyönyörû példája ez a film annak, hogy a képregények mélyebbek értelmûek is lehetnek, mint azt sokan képzelnék!!!
Persze felületesen nézve: - hol a sok szörny, meg kevés a verekedés, meg jajj de sok az unalom, meg láv, meg jajajajajj....!!!!
A második(?!) rész közelébe sem kerül ennek!
Felszínes, nevetséges, összecsapott stb...
Az egyesben csak azt sajnáltam, hogy az a fránya növekedés.... az bizony felesleges volt és belátom nevetséges.
Annak, aki csak egy sci-fi/akció film kell: - kerülje el! Nem neki szól...
De annak aki nem irtózik a fantasztikumtól, és a mély drámai tartalom nem áll távol tõle sõt, mindez egyben..., neki keresve sem tudnék jobbat.
PLÁZÁSOK ÉS MULTIPLEXESEK NE NÉZZÉTEK MEG!!!!
Nektek takarítom meg az idõt és a csalódást....
geri8811 2008 okt. 26. - 20:01:47
(86/202)
Szerintem az egész filmet elb*****k kivétel a hulk-os jelenetek! :-)Azok jók voltak! Had kérdezzek valamit: most akkor lesz hulk 3 is amiben ráadásul a vasember is benne lesz?mert a hulk 2-bõl ez jön le nekem!
garfielde 2008 okt. 26. - 18:52:56
(85/202)
csáó
tudjátok ez a legjobb hulk feldolgozás.Eric Bana nagyon jól játsza a szerepet.érdemes megnézni annak ellenére hogy lassan indul be a film a végére igen jó lessz. :D
sushi 2008 okt. 26. - 18:44:15
(84/202)
Egyszerûûûen nagyon nem tetszik...és idegesít is és UTÁLOM!!!:(
idõjós1010 2008 okt. 26. - 14:21:35
(83/202)
Akkor olvasd el mégy egyszer, talán érthetõbb lesz. :-)