Téma: Hurok

10/10
madcows 2008 júl. 15. - 22:05:55 10/10
(8/28)
na baszod,el se tuloztad,s akkor mi van az epic-date movieval,ez tavol all attol,amit te allitasz,a,ugy en nem vettem komolyan,nem is fuztem sok remenyt hozza,es meglepoen jol szoraktoztam,egyszer jo volt...
AvatáR Gil Maerth 2008 máj. 11. - 11:55:15
(7/28)
Hát ez a film tipikus példája annak, hogy egy viszonylag jó koncepciót hogy lehet értelmetlenül sok akcióval, túl gyors váltásokkal ELTOLNI.

A remek ötletet nagy kapkodással is nyakon öntötték, a technikai részekbõl pedig abszolute semmit nem tudtunk meg.

Az idõugrás is kevésszer van kihasználva, akkor is a leglehetetlenebb modokon: laptoppal, meg egy zsebtetrissel.

az idõugrást meg ugy kezelik minth a a leghétköznapibb dolog lenne, pedig nem az. És mindenki megérti 0,0001 másodperc alatt a lényegét.

Rendben: az is rossz lenne, ha mindneki leesett szájjal bámulná, s mindnenki 10-szer megkérdezné, hogy is van ez. nem ártott volna egy egézséges egyensúlyt kialakitani.

A mai napig nem tudom feldolgozni: hogy és minek vitte el azt a kütyüt a fõ-gengszta?????
és hogy került a végén medencébe ez a Conway -kölyök??? És kik vitték el? vagyis: akarták elvinni.

Én ezt a mûvet feleslegesnek, s szétesettnek éreztem. Megkérdeztem volna a készitõlket: minek dobtak ki rá ennyi pénzt? És miért nem nézték át a forgatókönyvet (legalább egyszer?)
VAGY: ha nem ez volt az eredeti: minek változtaták meg??
Danner 2008 máj. 10. - 22:06:19
(6/28)
Ha valaki komolyan akarná venni, valóban nagyon ratyi.
Vígjátékként már nem annyira, de úgy se valami ütõs.
1/10
Clyde 2007 okt. 28. - 23:44:49 1/10
(5/28)
Még vmi, ami paródiára utal: amikor a vége felé a repülõgép felszáll (nálam ez a 63-64. perc környékén van, amikor a terhes nõ kezdi traktálni FBI-os fõhõsnõnket), akkor a rep.gépen elég érdekes szöveg hangzik el a bemondóból a felszállás+utazás biztonságához. Úgy kezdõdik, hogy "Az öv kezelése roppant egyszerû. Ha valaki nem boldogul vele, annak tanácsosabb lett volna otthon maradnia." vmelyik imdb fórumon továbbiakról is írnak, nekem már nem volt türelmem végighallgatni
1/10
Clyde 2007 okt. 28. - 23:30:29 1/10
(4/28)
Találtam egy ilyet: (a rendezõrõl nem sikerült szinte semmit találjak, de a film imdb fórumaiba majdnem mindbe beleolvastam; van egy pár, köztük ez:)

http://us.imdb.com/title/tt0381601/board/nest/18802117


Na, itt írja vki, hogy "Ugyan, Ti filmguruk, hogy-hogy nem veszitek észre, hogy ez egy paródia?"

Hát, igen, sztem ez a legvalószínûbb magyarázat. (western-Sergio Leone, az már az elején akkora kiugróan elütõ) Mert ha komolyan akarod venni ezt a filmet, akkor egy nagy rakás sz@rt kapsz csak az arcodba. Amúgy sztem élvezhetõ. :D
1/10
Clyde 2007 okt. 28. - 22:40:18 1/10
(3/28)
Ja, némely jelenetnél én is azon gondolkodtam, hogy vajon nem direkt ilyen gagyira csinálták-e a filmet. Megpróbálok utánanézni a rendezõnek, egyéb infóknak (önparódia..)

Addig is, beírhatná a port.hu, hogy Hurok néven fut!
Charmante1 2007 ápr. 03. - 10:14:02
(2/28)
Ilyen unalmas idegesítõ filmet már régen láttam!Nem is találok rá szavakat annyira rossz!
addy 2006 dec. 10. - 14:23:11
(1/28)
A film magyar címe: Hurok