Téma: Húsvét a Budai Várban

filoszemitabélus 2015 ápr. 07. - 19:35:14
(2/2)
Szervezõ – projektgazda:

Festum Rendezvényszalon Kft.
filoszemitabélus 2015 ápr. 07. - 19:33:15
(1/2)
Egy észrevétel a rendezvénnyel kapcsolatban:

Tisztelt Szervezõk!

Nem tudtam megállni, hogy ne írjam meg az észrevételeimet Önöknek, bár tisztában vagyok vele, hogy pusztába kiáltott szó és
a gazdasági haszon mellett nincs semmi jelentõsége, nem fogja érdekelni Önöket.
Önök szerveztek egy ú.n. családi programot, remélhetõleg fõleg magyar családoknak. Már azért a lehetõségért, hogy a bent
felállított bódékban lesben álló rablóktól vásárolhasson valaki, elkértek személyenként 2 000,-Ft-ot. Természetesen tisztában vagyok
vele, hogy ez egy németnek csak 6,6 EU, de hát ebben az országban fõleg magyarok élnek.
Ha egy család kifizette a minimum 4 000,-Ft-ot belépõre, akkor aztán benn igazi meglepetések vártak rájuk:
sima lángos potom 600,-Ft-ért (általában 250,-)
rétes 490,-Ft-ért (általában 190,-)
pogácsa 200,-Ft-ért (általában 80.-)
kürtös kalács 1 200,-Ft-ért (általában 5-600,-)
Természetesen tudom, hogy a budai vár hegyen épült és sherpák a hátukon vitték fel az árut, de akkor is egy kissé sokallom ezeket az árakat.
Nyilvánvaló, ha már bement egy család és a gyerekek megkívánták ezeket az aranyat érõ falatokat, akkor fogcsikorgatva, de kifizették a szülõk ezeket az összegeket.
Ehhez képest a kínálat szegényes volt, viszonylag kevés bódé, kevés árus. A kinti színpadon folyó mûsorok színvonal alattiak voltak.
(kivéve Szalóky Ági mûsorát)
És még az igazság kedvéért el kell ismernem: Sebestyén Márta és társai felejthetetlen mûsort adtak elõ. A hiba csak a kevés ülõhely volt.
Nem tudom hallották e, a kapzsiság egy elég csúnya tulajdonság és a túlvilágon nem díjazzák majd.

Üdvözlettel
XY