szavazat: 6/10 október 16. 00:04:22
október 16. 00:04:22
(10/10)

10/6

Tarantino erzes, gyenge verzióban. Unalmas, sablonos, kiszámítható volt, nemigen kötött le. Legalább olyat vártam, hogy adhassak egy 7est, de 6nál többet nem tud. Vártam volna benne pár csavart, de 1 sem volt benne.

október 15. 09:05:18
október 15. 09:05:18
(9/10)

nézni a teljes filmet online
https://bit.ly/2OSfKUb

szavazat: 2/10 október 14. 22:17:34
október 14. 22:17:34
(8/10)

Az első 45 perc szimplán unalmas. A karakterekről előbb utóbb kiderül, hogy nincsenek kimunkálva és a sztori sem tart sehova. Elnyújtott, céltalan események sorozata követi egymást, sok a kornyikálás és egyszerűen nincs cselekmény. Kb 10 percig tudtam azt hinni, hogy lesz belőle valami, de a film 140 perc. 2/10

szavazat: 5/10 október 14. 15:45:52
október 14. 15:45:52
(7/10)

Reménykedve ültem be a moziba, az amerikai trailere alapján úgy gondoltam sok év után, hogy na egye fene, itt egy film ami megér egy mozit. Hááát nem. A végén már akkorákat ásítottam, hogy le tudtam volna nyelni a vásznat. Az eleje jól indult, de összességében egy végtelenül kiszámítható, unalmas hentelés semmi több. Egy percig nem kellett agyalnom rajta mikor mi történik. Semmi fordulat, a színészek alakítása rendben van de a karakterek sablonosak, főleg Billy Lee. A legtöbb érzelmet a folyamatosan beleerőltetett poénok hozták, amik amúgy fogjuk rá rendben voltak, de egy thrillernél nem a humorbombákat várom, hanem végig feszült, nyomasztó hangulatot olyan fordulatokkal amik egy kicsit megerőltetik a neuronjaimat. A sztori mocskosul el van nyújtva és amikor már huszadszorra is elkezdett dalolászni a feka csaj azt hittem bokán fosom magam. Egyszer azért nézhető, szarnak nem mondanám, de jónak sem. Tipikus vasárnap esti tv-ben nézős elalvós darab.
Nem tudom mi volt a koncepció, de nekem az az érzésem túl sok minden akart egyszerre lenni. A film nagyot akart fingani, de a végén beszart 5/10

szavazat: 8/10 október 14. 10:00:05
október 14. 10:00:05
(6/10)

Meg lehet nézni. Különösen ilyen förtelmes nyári felhozatal után. De egyetértek a kritikusokkal, ez egy Tarantino utánérzés, komorabb hangulattal. Néha ki is esik a ritmusból, a történetvezetés is dadog. Mégsem akartam kijönni a moziból, mert mindennek ellenére nézhető, a kiváló színészi játék miatt meg érdemes is megnézni.

szavazat: 3/10 október 12. 22:37:05
október 12. 22:37:05
(5/10)

Jeff Bridges arról lelkendezett, hogy ilyen ritka jó forgatókönyvet már régen olvasott... én meg elhittem neki. Vagy ő nem ismer egy csomó ugyanilyen filmet, vagy át akart vágni minket. Mi ebben a rendkívüli???

szavazat: 3/10 október 12. 20:37:36
október 12. 20:37:36
(4/10)

Helyesen szóltál. Szinte tök ugyanezeket akartam írni.

október 11. 19:32:10
október 11. 19:32:10
(3/10)

Hát ez meg mi a szösszenet volt? :D Nem azt mondom, hogy rossz volt, de én is többet vártam a végétől. A rendezőnek nagyon tetszhetett a néger nő hangja, hogy állandóan énekeltette. Chris Hemsworth szerepe azt hittem komolyabb lesz. Voltak benne meglepő fordulatok, az tetszett, hogy a fő karakterek sem voltak biztonságban a halál tekintetében.

szavazat: 8/10 október 11. 15:22:08
október 11. 15:22:08
(2/10)

Nem rossz, ugyanakkor nagyon egyedi. A végén egy jókora csattanót vártam, de nem kaptam meg, így igen nagy hiányérzettel távoztam a vetítésről, mivel az első félórát leszámítva végig fenntartotta a figyelmem. A színészek is jók, Chris Hemsworth magyarhangja nevetséges.
10/8

szavazat: 6/10 október 11. 14:43:37
október 11. 14:43:37
(1/10)

Egy végtelenségig elhúzott, sokszor már-már Tarr Bélai lassúságú, szemtelen Tarantino koppintás (Négy szoba, Aljas nyolcas, Jackie Brown...) amely simán lehetett volna egy órával rövidebb. A probléma főleg ott van, hogy míg Tarantino valahogy folyton kikacsint a nézőre (elnagyolt paradicsomlé vérfröccsenések, karikatúrába illő rasszizmus, eleve teljesen történelmileg hiteltelen, kitalált alapsztori stb. stb.), és ez oldja a feszültséget, és segít abban, hogy ne vegyük túl komolyan a filmjeit. De itt talán ha kétszer mosolyodtam el, mert minden szereplő, különösen a sztoriba a hajánál fogva belerángatott "főgonosz" fullba nyomja a kretént, és minden szereplő halál komolyan játsza a szerepét, ami miatt a film végignézése komoly tortúra.
6/10-nél nem több