Téma: Hyun Bin

Maria Emilia 2012 dec. 07. - 23:32:19
(360/440)
Hyun Bin-ssi visszatért hozzánk!

Aranyos ez a youtube video,a leírásban van az angol fordítása annak a beszédnek,amit Hyun Bin az õt váró rajongóinak mondott.
http://www.youtube.com/watch?v=Fdltg57kKIY

Tetszett,hogy egy helyen könnyezni kezdett (mikor arról beszélt,mennyire hiányzott neki a szinészkedés).
10/10
Jacqui 2012 dec. 06. - 19:34:33 10/10
(359/440)
Kedvencünk végre letöltötte a katonaságát :)))
http://www.ohkpop.com/83183/hyun-bin-to-be-released-from-marine-corps-today
10/10
Jacqui 2012 dec. 05. - 18:15:27 10/10
(358/440)
Biztosan!:)
Remélem hamar kap valami filmajánlatot:)
10/10
döncimama 2012 dec. 05. - 17:42:06 10/10 Előzmény döncimama
(357/440)
Már csak 1 nap!!
Holnap végre elhagyja a sereget, kíváncsi vagyok, megjelenik-e valami róla a hírekben.
10/10
döncimama 2012 dec. 02. - 21:27:28 10/10
(356/440)
Ez igen, de jó, már csak 4-et alszunk!
Gondolom õ is számolja a napokat.
Ha valamit találsz róla a net-en, feltétlen oszd meg velünk!
10/10
Jacqui 2012 dec. 02. - 19:18:39 10/10
(355/440)
Csütörtökön leszerel a mi Oppánk! ^-^
10/10
döncimama 2012 nov. 30. - 19:01:13 10/10 Előzmény Maria Emilia
(354/440)
Én egyszer tettem ilyet, megnéztem a Shilla királyság ékköve-nek utolsó részét.
Nagyon megbántam, soha többet nem teszem. Ha végignézed a The Princess'Man-t, lehet, hogy te is megváltoztatod ezt a szokásodat.
Most is azt mondom, kár volt, így nem ugyanaz a hatás.
Ha happy and-es végû filmeket szeretsz, keresek neked olyat, amit valóban érdemes megnézni.
pl:
Time between dog and wolf
My girl
My name is Kim Sam Soon
City Hunter
Faith
Én is sokáig dél-amerikai sorozatokat kukkoltam, de mióta rákattantam a koreai sorozatokra, azok már nem is érdekelnek. Sok jó sorozatuk van, igaz, a legtöbbet nem fogom újra nézni, mert annyira nem jó, de van olyan is, amit sose fogok letörölni a gépemrõl. Most pl. a Faith-et nézem másodszor.
Maria Emilia 2012 nov. 30. - 00:06:20 Előzmény döncimama
(353/440)
Mindig így csinálom,de attól még élvezem a sorozatokat.Engem nagyon felkavar,ha nincs happy end.Akkor úgy érzem,hogy elvesztegettem sok órát.Egy mozifilmnél még bevállalom,ha kellõen drámai,de 16 résznél már elvárom,hogy élvezhessem a végét.A koreai sorozatok általában nagyon kevés boldog turbékolást mutatnak be,legalábbis nekem mindig hiányérzetem van.
A Secret Garden a nagy kivétel,ezért néztem meg számtalanszor.Külön bónusz,hogy a sorozat folyamán a szerelmesek sokat vannak együtt,és vetélytárs sincs!
A Worlds They Live In-ben is azt szerettem,hogy Hyun Bin és Song Hye Kyo között végég érezhettem a vibrálást,ha épp nem is voltak együtt.
10/10
döncimama 2012 nov. 29. - 14:08:12 10/10
(352/440)
Rosszul tetted, hogy megnézted a Princess'Man végét, így nem lesz olyan igazi nagy élmény.
Maria Emilia 2012 nov. 29. - 01:28:41 Előzmény döncimama
(351/440)
A The Princess's Man-tbiztos megfogom nézni,már utánanéztem,és mivel happy enddel végzõdik,jöhet!
Nagyon szeretem a sageuk-sorozatokat,csak nagyon hosszúak! Én meg nem tudok leállni,olyan függõ leszek,ezért csak ritkán kezdek bele. Most nyáron is a Yi San- megpróbáltam az M1-en nézni,de mikor olimpai szünet volt,nem bírtam várni,és ledaráltam az egészet 2 hét alatt.

Jelenleg nem vagyok új-filmnézõ állapotban,mániás szakaszba jutottam!:))Már három hete csak a Biscuit Teacher-t nézem,hol elõlrõl, hol a kedvenc részeket,hol meg fan fiction-író üzemmódban vagyok.Idõm pedig nem lenne rá,de fegyelmezetlen vagyok.Néhánylatin-amerikaisorozat bolondított így meg.(Esmeralda, Paula és Paulina,A vipera,Maria Emilia.Elõnye az volt,hogy megtanultam középszinten spanyolul,kiváncsi vagyok,hogy a koreaiba is belevágok-e.:)A betûket mindenesetre már jól tudom,ki tudja meddig fajulhat?

Ja,és Gong Yoo-ra gondoltam. Bi/Raint is szeretem,csak nem tudom mit nézzek vele.Pl.s Sang Doo,Let's go to school egy kicsit meredek nekem,ahol dzsigolót játszik,brrr,és ezt be is mutatják (láttam egy-két videót,ahol öreg nyanyákat bolondít,nézni is rossz.
10/10
döncimama 2012 nov. 24. - 21:27:51 10/10
(350/440)
Itt egy kép kedvcsinálónak a The Princess Man-bõl.
10/10
döncimama 2012 nov. 24. - 21:08:23 10/10
(349/440)
Akkor redukáljuk le a listát:
The Princess' Man - gyönyörû szerelmi történet, az egyik legjobb sorozat, amit láttam, ha nem a legjobb
Time Between Dog and Wolf - nagyon izgalmas, szerelmi szállal fûszerezve
49 Days - különleges, misztikus történet, nem bánod meg, ha megnézed

Láttam azokat a sorozatokat, amiket leírtál, a Big-et kivéve. Egyik sem tartozik azok közé, amiket mégegyszer megnéznék.

Hyun Bin filmet még nem láttam, csak sorozatot.
Nem tudom kire gondoltál, hogy tetszik neked, talán Rain vagy Gong Yo?
Maria Emilia 2012 nov. 24. - 19:01:29 Előzmény döncimama
(348/440)
Elolvastam az ajánlott doramák tartalmát,de nem vagyok biztos,hogy illenek hozzám.Én a latin-amerikai telenovelákat szerettem,csak a hosszúságuakkal van bajom.A klisé tetszik,és a happy end is garantált.
Azért fordultam a koreai sorozatokhoz,mert azok között vannak rövidebbek,leginkább a 16 részesek vonzanak.(Nekem eléglenne 10-12 rész is,mint a japán dorámáknál.)


Sorozatok,amiket azóta megnéztem:

Full House
Coffee Prince
Big (Jónak indult,közepénél romlani kezdett,rossz open-ending)
Biscuit Teacher and Star Candy(Fõ-fõ-fõ kedvencem,nagyon szenvedélyes)
Flower Boy Ramyun Shop (nálam egyszer nézhetõ kategória,és nem vagyok Jung Il Woo-fan,16 40 perces rész)

Filmek,amiket láttam:

Hyun Bin összes filmje (5?)
Finding Mr.Destiny
S-Diaries (Kim Sun Ah elég jó benne,de a történet annyira nem fogott meg,kicsit Sam Soon-os)
She's on Duty (Ebben tetszett Kim Sun Ah,pedig nem vagyok a rajongója)
Spy Girl
Spellbound(Lee Min Ki,Son Ye Jin)

Ebbõl az is kiderül,hogy kit kedvelek még Hyun Binen kívül?
10/10
döncimama 2012 nov. 03. - 18:28:57 10/10 Előzmény Maria Emilia
(347/440)
Megnéztél már valamit azóta?
Maria Emilia 2012 okt. 26. - 20:33:10 Előzmény döncimama
(346/440)
Köszönöm az ajánlást! Próbálom megnézni ezeket!
10/10
döncimama 2012 okt. 24. - 21:28:27 10/10
(345/440)
Próbálkozz ezekkel a sorozatokkal.
Nekem ezek tetszettek a legjobban.
The Princess' Man
Time Between Dog and Wolf
49 Days
Sungyunkwan Scandal
Jumong (81 rész,hosszúnak tûnik, de egy perc üresjárat sincs benne, nagyon izgi)
Scent of a Woman
Brilliant Legacy
City Hunter
Secret Garden
My Girl
I do, I do
Gentleman's Dignity
Maria Emilia 2012 okt. 24. - 20:40:58
(344/440)
1-2 hónapja,hogy elkezdtem koreai sorozatokat is nézni,és sajnos,nagyon kevés tetszik nekem.A legelsõ a Secret Garden volt,és akkor még azt hittem, a többi is hasonlóan jó lesz.
Hyun Bin sorozatai még a jobbak közé tartoznak nálam,kivéve a My Lovely Kim Sam Soon-t.Ellenszenves a két fõszereplõ,különösen a nõ,és sehogy se értem miért fújták úgy fel,nekem csak bosszúságot okozott. Undorítóak voltak a WC-s jelenetek,meg Sam Soon zabálási rohamai,vagy a piálása. (Úgy beszív,hogy bepisil?!)
Viszont az összes többi filmje és sorozata többé-kevésbé tetszett,ezért most Hyun Bin-fangirl lettem,ki tudja meddig.:)
Az összes rossz sorozat után muszály a SG-vel vígasztalnom magam,már vagy ötször végignéztem,de még mindig nem unom.
Isadora 2012 okt. 18. - 22:36:50 Előzmény döncimama
(343/440)
Tudom,hogy a Kim Sam-soon szinte mindenkinek tetszett,de sohasem volt jellemzõ rám,hogy azt szeressem,amit a többiek.:)Pedig igyekeztem,háromszor is megnéztem,de a sorozat egyre kevésbé jött be.Olyan kínosan éreztem magam,végig azt kívántam,ez a liba csak össze ne jöjjön Jin-heon-nal!Aztán a másik nõt,a korábbi barátnõt,Hee-jint se tudtam utálni-pedig azt kellett volna-inkább sajnáltam.Bezzeg a Full House-ban ki nemálhattam Rain régi szerelmét...Ott teljesen azonosulni tudtam Song Hye-kyo karakterével.
Az sem segített,hogy ilyen éktelen baromságot még nem hallottam,hogy valaki betegségét eltitkolva elhagyja a párját,aki épp szintén súlyos beteg,utána meg visszatér...Brrr.
Talán ezért is jó nekem a Secret Garden,értékelni tudom az olyan különcöket,mint Joo-won,énmagam is az vagyok,legfeljebb nem olyan vicces.:)Fantasyben sokkal több hihetetlen dolgotlenyelek valahogy,azért fantasy!
Ha Ji-wont nagyon szeretem,szerintem szuper jó a chemistry is közte és Hyun Bin között,és Ra-im karaktere is nagyon szimpatikus.És ráadásnak ott van még Oska is.:)
10/10
döncimama 2012 okt. 17. - 18:04:28 10/10
(342/440)
Nem igazán értek veled egyet, de ez nem baj, hiszen nincs két egyforma ember és az ízlésünk is különbözhet.
Nekem a Bridget Jones naplója se volt nagy durranás, aranyosnak találtam, mint a My Name Is Kim Sam Soon-t.
Igazából mindkét film a férfi fõszereplõk miatt tetszett. Én egy-fajsúlyúnak találom mindkét filmet.
Ha belegondolsz a Secret Garden is szegény csaj és gazdag fiú kapcsolata.....
A legtöbb koreai film hasonló felállású.
Számomra igazán nagy élmény a 49 Days, a Time Between Dog and Wolf, a The Princess' Man, a Scent of a Woman és a Sungyunkwan Scandal volt. Ja, és a Jumong. (a TV-ben vetítetteket most nem említem)
Persze volt még néhány, ami tetszett, de azokon már erõsen megoszlanak a vélemények. Mint pl: a The Legend, Rooftop Prince, I do,I do, Brilliant Legacy, Boys Before Flowers, My Girl, Playful Kiss, Bichunmoo stb...
Isadora 2012 okt. 17. - 00:04:21 Előzmény döncimama
(341/440)
A My name is Kim Sam-soonnal nem az a bajom,hogy Kim Sun-ah kicsit duci,inkább a karakter nem tetszik.Az egy dolog,hogy teljesen hihetetlen a történet-ez gyakran megesik-de számomra egy kicsit bosszantó is.Idegesített Sam-soon rikácsoló hangja,hogy olyan bután viselkedik,részegeskedik, és közönséges.
Azt mondják erre a drámára,hogy ez az ázsiaiak verziója a Bridget Jones-témára.De míg én Bridgetet mind a könyvekben,mind a filmekben szeretni tudtam,ez nem mondhatom el Sam-soonra is. Bridgetben van méltóság,nem kóslat olyan agresszívan a pasik után,és ha dobják is,csak a barátainak panaszkodik,szerintem még túlságosan beletörõdõ is.Azon kívül egy értelmes,tanult nõ,aki saját köreiben,saját szintjén keresi a szerelmet.(Ok,Mark egy kicsit gazdagabb,de az még elmegy).
Én személy szerint az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok,nem hiszem,hogy hosszútávon enélkül múködhet egy házasság vagy együttélés.
Tudom,ez a dráma azért is lett olyan sikeres (a humorán kívül),mert azt az örök nõi álmot valósítja meg,hogy bárki megtalálhatj a maga "Prince Charming"-ját.
Jó,a drámák csak drámák,de nem szebb,ha a realitáshoz egy kicsit közelebb állnak?Miért kell mindig szegény lány és felsõ tízezerbeli fiú? Egy átlagos nõ,némi túlsúllyal a valóságban egyáltalán nem talál szép és jóalakú partnereket,pláne,ha még közönséges is,és folyton veszekszik.Vagy pont ez a lényeg,hogy legyen teljesen képtelen a történet,ezalényeg?
Ha viszont képtelen a story,akkor nekem ezerszer is inkább Secret Garden kell!