10/10
JYJ.3 2023 szept. 02. - 15:39:07 10/10
(120332/120392)
Korea:
Az iparági szakértők és elemzők, a kormányzati elemzések és hírek szerint, miután Jin Jin Ramen modellt választották, Ottogi hatalmas sikert ért el. Átlépte a 3 billió wont, az egekbe szökött az eladások és a nyereség, valamint a tengerentúli részesedés növekedése A szuperspeciális Kim Seokjin hatás összefoglalása: – Jin hatása Jin Ramenre és Ottogira az 5 legfontosabb tényező között volt, hogyan befolyásolta a BTS a dél-koreai gazdaságot az elmúlt 10 évben – Ottogi belépett a tekintélyes világba 3 billió vonos értékesítési klub – Ottogi tengerentúli „Jin Ramen” értékesítése tavaly 326,4 milliárd won volt, ami 19,2%-kal több, mint az előző év azonos időszakában elért 273,6 milliárd von. Ez a tavalyi, 3183300000000000 vonos összértékesítés 10,3%-ának felel meg. – Ottogi Ramen-exportja rekordmagasságot ért el, 280 millió dollárt (koreai nyelven 274,2 milliárd wont), minden idők legmagasabb értékét – a tengerentúli eladások 10,3%-át.🇺🇸Az eladások éves szinten 39%-kal 92,2 milliárd vonra nőttek tavaly. — 2023 első negyedévében az Ottogi US 26,6 milliárd won értékesítést produkált, ami 40%-os növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest – ez a piac nem túlnyomórészt a ramen fogyasztók – ez nagy! – A ramen export az idei első negyedévben 208 millió dollár (körülbelül 270 milliárd won) volt. Az első negyedév történetének minden idők legmagasabb szintjét érte el – mindez a BTS JIN hatására – Az értékesítés 856,784 milliárd won volt az első negyedévben – 15,4-es növekedés % az előző év azonos időszakához képest – Üzemi eredmény - 65,271 milliárd won, ami 10,7%-os növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest. – A vietnami leányvállalatok eladásai 43%-kal nőttek az előző év azonos időszakához képest, 64,6 milliárd vonra – Ottogi Jin Ramen megelőzte a hagyományosan piacvezető és kemény versenytárs Nongshim Shin Rament, és 32,0%-kal az első helyen végzett a beszerzési tapasztalatok terén.

#BTS Jin #JIN #BTSJIN #jin #The Astronaut
10/10
JYJ.3 2023 aug. 29. - 14:12:57 10/10
(120331/120392)
n.news.naver.com/entertain/article/311/0001632558
angol nyelvről fordította a(z)
Tannies néhány nemrégiben ismert adománya az alábbi cikk szerint –

Grp
• ₩ 5.9B a "SZERESEM MAGAM" kampányhoz

🐥 Többszörös adomány az SK oktatására, a törökországi földrengés által érintett gyermekekre és a COVID-19 vakcinákra
🐰 Adományozva ₩ 1B a Szöuli Nemzeti Egyetemi Gyermekkórháznak kezelési költségekre és projektekre
🐨 Többszörös adomány a Kulturális Örökségvédelmi Igazgatóságnak és a Tengerentúli Kulturális Örökség Alapítványnak. Plusz a MAKRI-nál betöltött nagyköveti szerepéhez kapcsolódó természetbeni adomány
🐿️ Többszörös adományozás a tanzániai erőszak által érintett gyermekek, a COVID-19 által érintett családok, valamint a törökországi és szíriai földrengés által érintett gyermekek számára
🐹 Adományok az UNICEF-nek
🐱 Többszörös adományok a törökországi és szíriai földrengések által érintettek, rákos gyermekek és a COVID-19 által sújtott lakosok, valamint a SK erdőtüzek számára
10/10
JYJ.3 2023 aug. 23. - 17:02:40 10/10
(120330/120392)
Hello.
Ez a NAGY ZENE.

Örömmel jelentjük be Jung Kook "Seven (feat. Latto) - Alesso Remix" című dalának megjelenését.

A "Seven (feat. Latto) - Alesso Remix" az eredeti szám újraértelmezése a Progressive House műfajban, Alesso producere. Ez a remix dinamikus build-up és drop szekcióival tűnik ki, amelyekben szintetizátor basszus és vokálkarakterek találhatók, frissítő nyári hangulatot teremtve. Tapasztalja meg a forró nyári éjszakákba illő szenvedélyes hangzást.

Nagyon köszönjük a „Seven (feat. Latto)” iránt tanúsított szeretetet, és várjuk, hogy továbbra is várjuk Jung Kook szóló próbálkozásait.

Megjelenés dátuma: 2023. augusztus 25. , péntek, 13:00 (KST)

Köszönjük . Ez a BIGHIT MUSIC értesítése. Szeretnénk tájékoztatni benneteket a JUNG KOOK "Seven (feat.Latto) - Alesso Remix" című számának megjelenéséről. A "Seven (feat.Latto) - Alesso Remix" egy dal, amelynek elkészítésében Alesso részt vett, és az eredeti dalt újraértelmezte a progresszív house műfajba. Élvezze a szenvedélyes hangzást, amely tökéletes a forró nyári éjszakákra ezen a remixen keresztül, amely újrateremti a nyári dalok hangulatát dinamikus build-up and drop munkamenettel, amely kiemeli a szinti basszus és vokálkarakterek használatát. Szeretnénk megköszönni a rajongóknak a "Seven" iránti szeretetüket. Várjuk a JUNG KOOK szóló tevékenységét a jövőben. Megjelenés dátuma: 2023. augusztus 25., péntek, 13:00 (KST) Köszönjük. --- [Bejelentés] Jung Kook 《Seven (feat.Latto) - Alesso Remix》 Tanárként jelent meg, ez a NAGY ZENE.
10/10
JYJ.3 2023 aug. 19. - 20:47:53 10/10
(120329/120392)
#HistorymakerJungkook
#JungKook_Seven
#Jungkook's #hét láb. #Latto 34. napot szerzett a Global Spotify Chart-on 8 065 9997 szűrt streammel és összesen 346 450 714-el! #Seven meghosszabbítja rekordját, mint a történelem első ázsiai dala 34 napon keresztül az 1. helyen, és #Jungkook meghosszabbítja rekordját, mint az 1. ázsiai törvény 34 napra!
#JungKook most több napot keresett az első helyen a globális Spotify listán, mint az összes többi ázsiai aktus ÖSSZEVE!! 💪 🐐👑🖤
1. hét – 89,748,171.
2. hét – 76,886,669
3. hét – 63,327,480
4. hét – 58.285., 183.
35. nap – 8,065,997
ÖSSZESEN: 346,450,714
#HistorymakerJungkook
#JungKook_Seven
10/10
JYJ.3 2023 aug. 19. - 20:45:21 10/10
(120328/120392)
Jungkook a The Netizens Report magazin 2023-ban ÉLŐ LEGJOBB EMBERNEK nevezte meg. Az éves szavazáson, amelyet világszerte megszavaznak a rajongók, több kiemelkedő sztár is szerepelt, többek között Ryan Gosling, Tom Holland, Zayn Malik, Cristiano Ronaldo és Harry Styles.. ,
„Jungkook figyelemre méltó eredményének emlékére magával ragadó arculata több képernyőt is megtisztelt a Times Square-en. Egy magával ragadó LED kamionos felvonuláson büszkén mutatták meg a legjobb 10 döntős arcait, további izgalmat és várakozást keltve a rajongók és támogatók körében. ”
Jungkook kapta a legtöbb szavazatot, jelentős különbséggel verte ki a többi jelöltet. Ő az ELSŐ K-pop sztár, aki címet nyert.
Kredit napijk dicséret
#JungKook_Seven #JUNGKOOK #heaviip
· ·
10/10
JYJ.3 2023 aug. 18. - 09:31:34 10/10
(120327/120392)
ÜZLETI IDŐK: „A BTS Jungkookja áttöri a határokat Calvin Klein nemi folyadék kampányával”
„Egy olyan világban, ahol a divat folyamatosan fejlődik, a globális ikonok, mint a BTS #Jungkook-ja az élen járnak, feszegetik a határokat és újrafogalmazzák a normákat. A fiatal sztár ismét felkeltette a rajongók és a divat rajongók figyelmét Calvin Kleinnel folytatott legutóbbi együttműködésével, egy olyan „nemtelen” koncepciót ölelve fel, amely világszerte mélyen rezonált a közönségekre. ”
„Augusztus 14-én Calvin Klein bemutatta 2023 őszi kampányát, amely Jungkookot mutatta be egy sor feltűnő látványtervben és egy rövid reklámfilmben. Az ikonikus Gary Numan "Cars" számra állított kampány üdítő fényben mutatja be a BTS tagot, hangsúlyozva a magabiztosságot, a játékosságot és az érzékiséget. ”
„A gyorsan elterjedt képek Jungkook szerepelnek, ahogy a vágott felsőben és formához illő öltözetben kérkedik vésett testalkatával, amelyet egy bozontos hosszú bob frizura egészít ki. A "nemtelen" kifejezés röviddel a megjelenés után trendet jelent a koreai Twitteren, aláhangolva a kampány hatását. ”
„A neves divatfotós páros, Inez & Vinoodh által megörökített látványtervek egy sötét farmeregyüttesben mutatják be Jungkook-ot, egy vékony fekete nyakkendővel kiemelve. A kampányvideó a táncol és a saját ajakkarikáját villogtatva magába foglalja a nemi-folyadék téma lényegét, az egyéniséget és az önkifejezést ünnepelve. ”
#JUNGKOOK #BTS #BengaliArmys #PurpleFamily
🍁Kookie🐰
10/10
JYJ.3 2023 aug. 08. - 21:09:30 10/10
(120326/120392)
A kánikula után a tájfun arra kényszeríti Dél-Koreát, hogy evakuálja a felderítő dzsemborit
Mintegy 43 000 ember 155 országból csatlakozott a dzsemborihoz Észak-Jeolla tartományban, több százan betegedtek meg a hőségtől.

A kánikula után a tájfun arra kényszeríti Dél-Koreát, hogy evakuálja a felderítő dzsemborit
A World Scout Jamboree résztvevői arra készülnek, hogy elhagyják a dél-koreai Buanban található cserkészkempinget 2023. augusztus 7-én.

A World Scout Jamboree szervezői hétfőn (augusztus 7-én) arra kérték a házigazda Dél-Koreát, hogy "sürgősen" evakuáljanak több tízezer gyereket kempingükből egy tájfun előtt, néhány nappal azután, hogy a hőhullám tömeges cserkészbetegségeket okozott.

A Japánban legalább két ember halálát okozó Khanun tájfun csütörtökön éri el Dél-Koreát, ahol mintegy 43 000 felderítő táborozik Észak-Jeolla tartományban a problémákkal sújtott dzsembori miatt.

A koreai média "nemzeti szégyennek" nevezte a dzsemborit , miután a szélsőséges hőhullám miatt felderítők százai betegedtek meg, és amerikai és brit cserkészcsoportok visszavonulására késztette, mivel a kemping körülményei miatt egyre nőtt a kritika.

A szervezők ragaszkodtak ahhoz, hogy az esemény folytatódjon, de hétfőn a Cserkész Mozgalom Világszervezete közölte, hogy Szöul közölte velük, hogy "a Khanun tájfun várható hatása miatt minden résztvevő korai távozását tervezik".

"Sürgősen felszólítjuk a kormányt, hogy gyorsítsa fel az indulási tervet, és biztosítson minden szükséges forrást és támogatást a résztvevőknek tartózkodásuk alatt és addig, amíg vissza nem térnek hazájukba" - áll a közleményben.

Szöul a közelgő tájfun, valamint a felderítő világszervezet és a részt vevő országok "aggályai és kérései" figyelembevételével döntött a kemping kiürítéséről és bezárásáról - mondta Kim Hyun-sook, a nemek közötti egyenlőségért felelős miniszter újságíróknak.

A táborhelyről való korai távozás nem jelenti a rendezvény végét – mondta, hozzátéve, hogy a dzsembori „csupán átköltözik egy természeti katasztrófa miatt, de folytatódni fog”.

A kormány ígéretet tett a kulturális körutak menetrendjére, míg a K-Pop koncertet péntekre tervezik, mielőtt a rendezvény hivatalosan augusztus 12-én zárul.

A World Scout Jamboree résztvevői arra készülnek, hogy elhagyják a dél-koreai Buanban található cserkészkempinget, 2023. augusztus 7-én. (Fotó: AP/Yonhap/Na Bo-bae)

A World Scout Jamboree résztvevői vízzel hűsölnek le egy cserkészkempingben a dél-koreai Buanban 2023. augusztus 4-én. (Fotó: AP/Yonhap/Choe Young-soo)
Kedden, helyi idő szerint délelőtt 10 órakor 156 ország mintegy 36 000 résztvevője kezdi meg a kempingből való evakuálást – mondta Kim Szung-ho katasztrófa- és biztonságkezelésért felelős alelnök.

A kormány mintegy 1000 autóbuszt telepít a felderítők áthelyezésére, és a kemping leáll, amint az összes résztvevőt evakuálják.

A dél-koreai meteorológiai ügynökség szerint a Khanun tájfun az előrejelzések szerint heves esőzést és erős szelet hoz majd a Koreai-félszigeten, beleértve a 44 méter/másodperc maximális sebességű szelet is, ami elég erős ahhoz, hogy kisikljon egy mozgó vonatot.

A szöuli elnöki hivatal azt javasolta, hogy készenléti terve szerint több tízezer fiatalt Szöulba helyezzenek át tartózkodásuk hátralévő idejére.

"Mindent megteszünk annak érdekében, hogy biztosítsuk a résztvevők szállását, és hogy a program a hátralévő öt napban is folytatódjon" - mondta Kim Sung-ho.

Mintegy 43 000 ember csatlakozott a dzsemborihoz Észak-Jeolla tartományban, de a szélsőséges hőhullám miatt több száz felderítő betegedett meg. (Fotó: AFP/Anthony Wallace)

Egy résztvevő orvosi kezelésben részesül a Jamboree kórházban a 25. World Scout Jamboree során a dél-koreai Buanban, 2023. augusztus 4-én. (Fotó: Reuters/Kim Hong-ji)
"NINCS CSERÉSZSZAKÉRLET"
A koreai média és a felderítők szülei erősen bírálták a szervezőket a rendkívüli hőségre való felkészülés hiánya miatt, holott Dél-Koreának hat év állt rendelkezésére a felkészülésre.

A média beszámolt a helyszín rossz vízelvezetéséről, kezdetleges zuhanyzókról és WC-kről, valamint az esemény főként tinédzser résztvevőit sújtó borzalmas bogárcsípésekről is.

A dzsemborit sújtó problémák sorában az egyik legnagyobb tényező az volt, hogy az eseményt kormányzati tisztviselők, nem pedig cserkészszakértők szervezték – mondta Lee Hoon, a szöuli Hanyang Egyetem turizmusprofesszora.

"A cserkészrendezvényeket szakértelemmel rendelkező személynek kell felügyelnie, valakinek, aki valóban érti a programokat, mert különböznek a többi rendezvénytől, miközben a kormány adminisztratív, jogi és pénzügyi támogatást nyújt" - mondta Lee az AFP-nek.

"Azt hiszem, ez a fajta rendszer ezúttal nem jött létre" - mondta. "Ez határozottan rontja Dél-Korea külföldi hírnevét."

A problémák jelentős közkapcsolati visszalépést jelentettek a dél-koreai kormány számára, amely legfelsőbb szintű találkozókat hívott össze, és több millió dollárnyi sürgősségi finanszírozást fordított az esemény megmentésére.

A helyi illetékesek elnézést kértek a dzsembori problémáiért.

"A végrehajtó bizottság elnökeként nagyon sajnálom, hogy ennyi aggodalmat keltettem" - mondta Kim Kwan-young észak-jeollai kormányzó.
10/10
JYJ.3 2023 aug. 08. - 21:07:55 10/10
(120325/120392)
Sung, a parlament honvédelmi bizottságának is tagja szerint a dzsembori "a nem megfelelő felkészülés és a rossz gazdálkodás miatt rontotta hazánk hírnevét".

A védelmi minisztérium azt mondta az AFP-nek, hogy "nincs mit kommentálnia" Sung kérését.

Körülbelül 43 000 ember gyűlt össze Dél-Korea partjainál a múlt héten a Cserkészvilág dzsemborijára.

De problémák sújtották, kezdetben egy hőhullám, amely tömeges napszúrás áldozatokhoz vezetett. A rossz higiénia egy másik probléma volt.

A közeledő tájfun arra késztette a szervezőket, hogy ezen a héten teljesen leállítsák a kemping folyamatát.

Kedden több ezer diákot evakuáltak Szöulba és az ország más részeibe.

A koreai média már a tájfun-figyelmeztetés előtt "nemzeti szégyennek" nevezte a dzsemborit.

De Sung kérése dühös válaszokat váltott ki néhány BTS-rajongótól az interneten.

"Kérlek, ne használd a BTS-t arra, hogy takarodj!" – írta az egyik a Twitteren, amelyet most átkeresztelnek X-re.

"Nem abszurd, hogy (a dél-koreai hatóságok) a BTS-re hárítják a felelősséget az általuk okozott rendetlenség felszámolásáért – mivel nem készültek fel megfelelően a dzsemborira?" írta egy másik.

A BTS jelentős szerepet játszott Dél-Korea kultúrájának előmozdításában, egykor még az ország elnöki megbízottjaként is szolgált.

Tavaly ingyenes koncertet adtak Busanban, támogatva Dél-Korea azon törekvését, hogy a 2023-as világkiállítást a déli kikötővárosban rendezzék meg.

Ez volt az utolsó koncertjük csoportként, mielőtt a tagok kötelező katonai szolgálatra csatlakoztak a hadsereghez.
10/10
JYJ.3 2023 júl. 29. - 10:53:17 10/10
(120324/120392)
A Forbes interjút készített Andrew Watttal és Cirkuttal, Jung Kook "Seven" producereivel, és megosztották az első számú összecsapás kulisszatitkait.

„Olyan ez, mintha Justin Timberlake kitörne az NSync-ből” – szögezte le Watt, összehasonlítva a két fiúbandát és a belőlük kibontakozó tehetségeket. Ezután Jung Kookot „olyan kedvesnek, tisztelettudónak, kedvesnek és olyan keményen dolgozónak” nevezte, mielőtt gondolatát azzal fejezte be, hogy „Ő egy SZUPERSZTÁR, és most már amerikai szupersztár, ami hihetetlen.”

„A Scooter volt az, aki azt mondta, hogy ez lehet a világ legnagyobb dala, ha Jung Kook énekli” – magyarázta a Grammy-díjas Watt.

Noha legalább egy évbe telt, amíg a „Seven” a legegyszerűbb formájában létezett, amint eldöntötték, hogy Jung Kookhoz kerül, a dolgok gyorsan fejlődtek. LA-be repült, hogy felvegye az énekét Watt-tal és Cirkuttal, és a szerepét csak körülbelül egy hónapja végezte el.

Mindkét producer tisztában volt Jung Kook BTS-es sikerével, de még mindig lenyűgözte őket, amit a stúdióban adott.

Watt: „Ő az egyik legnagyobb sztár, akivel valaha találkoztam. Rengeteg szajréja van, és olyan menő, földhözragadt és tisztelettudó.”

Cirkut visszhangozta ezeket a bókokat, és a Grammy-díjra jelölt sztárt „szuper édesnek, szupertehetségesnek és alázatosnak” nevezte.

A „Seven” felvétele láthatóan simán ment, a lehetséges nyelvi akadályok ellenére. Jung Kook első nyelve nem az angol, de ez nem akadályozta meg a triót abban, hogy valami nagyszerűt alkossanak.

Az együtt töltött idő alatt „Nem igazán tudtunk annyit mondani egymásnak a beszélgetés során, de a zenén keresztül teljes párbeszédet folytattunk” – osztotta meg Watt.

„Elképesztő, hogy a BTS és Jung Kook rajongói mennyire támogatóak és hűségesek. Egyszerűen elég őrült.” A hallgatókkal kapcsolatban Watt egyszerűen azt mondta: „Nincs sok olyan rajongótábor, mint a BTS rajongótábora.”

Most, miután a „Seven” a különböző slágerlisták első helyén debütált, Jung Kook nemcsak a világ legnagyobb bandájának tagja, hanem saját jogán is HITMAKER. És ez nagyon jól áll azoknak a producereknek, akiknek közük volt az ő jelenlegi, világelső sikeréhez.

#Jungkook #Seven #JungKook_Seven
10/10
JYJ.3 2023 júl. 28. - 16:30:36 10/10
(120323/120392)
A "Seven" minden bizonnyal a mi szerencseszámunk, mert a BTS-es Jung Kook csatlakozik hozzánk egy #AudacyCheckIn-re , hogy beszéljen új daláról! 💥

https://youtu.be/khXu24uhr4o
10/10
JYJ.3 2023 júl. 26. - 13:47:53 10/10
(120322/120392)
Jungkook élőben a Sttheaden 🌟
transz:
🐰 mindenki,,, sajnálom, hogy késtem
🐰(a No.1 Hot 100-ról) Olyan büszke vagyok és büszke vagyok rátok is ARMY-kra. Ah igaz, sokkal jobb lett a megfázásom
🐰jó hír is lehet. Mivel nekünk is nincs. 1 a Hot 100-on, lehet, hogy jó hír is van. Csak ennyit mondhatok. Nem tudom, mi az. De a jó hír az, amit igazán akartam. Annyira izgatott vagyok
🐰ah, ez nagyon izgalmas. A fesztivál verzió nagyon izgalmas
[Jungkook július 30-án HÉTET fog fellépni az Inkigayon, ami június 13-án lesz a holdnaptárban 😭]
🐰hmm hmm? Hohohohohoho
🐰hallgassuk a zenét.
*visszatér*
🐰nem jobb, ha addig beszélek, amíg szól a dal? Akkor hajnali 1-kor jövök. A KARMY-k a IARMY-knak is elmondják. Sajnálom, mivel olyan ember vagyok, aki aktív az éjszakában, nekem ez a megfelelő idő, hehe..
🗣Aki aludni akar, tud aludni
🐰Ugye, aki aludni akar, tud aludni
💜 Weverse élőben ma este??
🐰 Jól van, csináljuk ~ Éjszaka jövök!
🐰Mit szólnál hajnali 1-hez? Túl késő? Állítsunk meg egy időpontot
🐰Oké, hajnali 1-kor jövök
💜 Köszönöm, hogy te vagy a fény a sötétséggel teli világomban
🐰Ki tette sötété a világodat!??? Hozd ide őket nekem! Meg kell leckéztetnem őket
💜 Akkor is szeretnél minket, ha zombik lennénk?
🐰 Biztosan szeretnem kell téged~
🐰amikor elmentem filmezni az MV-t, minden nap fogytam egy kilót (súlyt)
[Azt mondta, Mingu azt mondta neki, "csináljuk meg a kihívást"]
🐰Egy nagyon jó ötlet jutott eszembe. Arra gondoltam, hogy megnézünk egy filmet vagy drámát együtt, miközben élőben csinálom, de mivel lehetnek problémák..
🐰Egy OST-t akarok énekelni
🐰 hyungnim nagyon szeret téged
🐰 köszönöm. Várj, te vagy a hyungnim, vagy én vagyok a hyungnim? ó, mi az
🐰 ne várj - 'kérlek, mondd ki a nevem' ezt! Ha egyszer megteszem, akkor nincs vége!
🐰 Már felhangosítottam a mikrofont,,, uh most nagyon közel vagyok a mikrofonhoz!
🐰 tapasztaltál már természetfeletti jelenséget?
🐰 ó?? annyira szeretem az ilyesmit..
🐰 uh... Mi az? paranormális tevékenységek?? annyira tetszik!
🐰 arra kérsz, mondjam meg Taehyungie hyungie-nak, hogy hiányzik neked? Oké, megteszem!
🐰“ hiányoznak a melleslegek ”
🐰 ha már vége, legyen egyszer egy névszólítás?
🐰 oké, rendben, töltsd jól a napot ma, és legyen jó napod - ahh és később találkozunk hajnali 1-kor!
🐰 hajnali 1-kor találkozunk, oké? Weverse-ben! Oké, viszlát! viszlát, vigyázz magadra, hajnali 1 óra, gyerünk! (angol)
🐰 sziasztok
🐰 🎶🎶🎶
(Alőben kívül)
10/10
JYJ.3 2023 júl. 24. - 16:05:47 10/10
(120321/120392)
Tekintse meg exkluzív képeinket, miközben Jung Kook a "Seven" című szóló nyári himnuszról mesél nekünk
A BTS-es Jung Kook a Wembleyben fellépő Seven című nyári himnuszáról és jellegzetes stílusáról beszél

(Kép mellékelt: Big Hit)
Jung Kook, a BTS tagja elárulta, hogyan akar nyári himnuszt elérni új szólóslágerével, a "Seven"-vel.

A Latto-t felvonultató szám, amelyet a lendületes tempó és egy fülbemászó refrén határoz meg, amelyet Ibiza bárjaiban hallhat, megvan a tökéletes nyári dal minden eleme. A nagyon fontos platformon, a TikTokon is lángra kapott, mivel ez a tökéletes hangsáv az őrülten népszerű K-Pop rajongói kamerákhoz.

A Nagy-Britanniában elért siker kevésbé tűnik meglepőnek, ha a 'Seven' hanghatásait is hallgatod – briliánsan nosztalgikus biccentéssel a UK garage és Craig David Born To Do It fénykorára.

Szerettünk volna többet megtudni Jung Kooktól a közte és az Egyesült Királyság közötti kölcsönös szerelemről, ezért olvassa el az alábbi kérdés-feleleteket magával a férfival.

Ennek a hangzásnak is van egy UK Garage hatása. Érzed, hogy kapcsolatban állsz az Egyesült Királysággal? Mit szeretsz Londonban/Az Egyesült Királyságban?
Amint meghallottam a „Seven”-t, azonnal vonzott a szám, és elkezdett érdeklődni a UK Garage iránt. Még mindig élénk emlékeim vannak arról, hogy az Egyesült Királyságba mentünk fellépni a Wembley Stadionban. Izgalmas lenne, ha a jövőben is lenne alkalmam újra ellátogatni!

Vannak kedves emlékeid az Egyesült Királyságból a banda többi tagjával kapcsolatban?
Amikor az Egyesült Királyságra gondolok, sokat gondolok a Wembley Stadion koncertünkre. A művészek álma vált valóra, hogy fellépjenek a Wembley Stadionban, így nem felejtem el azt a pillanatot, amikor ott léptem fel a színpadon a tagjainkkal és a rajongóinkkal.

Mit éreztél, mielőtt színpadra léptél a Wembleyben? A nagyok egy része fellépett ott.
Emlékszem, a Wembley-i koncertünk előtt megnéztem a Bohemian Rhapsody című filmet, és nagyon tetszett. A film ráébredt arra, hogy mennyire fontos számunkra ez a Wembley-koncert, és büszke voltam arra, hogy felléphetek ott.


Jung Kook (a kép kizárólag a Rolling Stone UK: Big Hit Music számára készült)

Jung Kook (A kép: Big Hit Music)
Megszoktad, hogy a BTS része vagy. Milyen érzés egyedül menni? Elrettentő? Kreatívabbá válsz/Rengetsz egy dal és videoklip készítésébe?
Mivel ez a hivatalos szólódebütálásom, minden kihívásokkal teli, ugyanakkor frissítő élményt jelent számomra. Egyszerre ideges és izgatott vagyok, hogy megtudjam, hogyan reagálnak majd az emberek. Szorgalmasan gyakoroltam, és az egész folyamat során gyakorlatias voltam, hogy a legjobb verziót mutassam meg magamnak. Különösen nagy figyelmet fordítottam a dal felvételére és a videoklipben való szereplésre.

Milyen volt Lattoval együttműködni?
Amíg olyan rappert kerestem, aki jól passzolna a „Sevenhez”, az egyik producer Lattót ajánlotta, és végül együtt dolgoztunk – (Latto) versszaka tökéletesen passzol a dal hangulatához, Latto kedvenc száma pedig a 7!

Ez a szám egy nyárias szám, mit szeretsz csinálni nyáron?
Igazából nem szeretem a nyarat, mert nagyon könnyen melegem lesz (nevet) Szeretem a telet!

Mit mondanál a személyes stílusodról? mihez vonzódsz? Kedvenc színek, márkák és fazonok?
Nehéz egy dologként meghatározni a stílusomat. Imádok minden olyan ruhát, ami jól áll rajtam, és magabiztosnak érzem magam, amikor viselem (nevetés). Kedvenc színeim a lila, fekete és kék. Szeretek feketébe öltözni, ezért gyakran járok teljesen fekete ruhákra. Ráadásul nem azért mondom ezt, mert nagykövet vagyok (nevetés), hanem nagyon szeretem Calvin Kleint.
https://www.rollingstone.co.uk/music/features/jung-kook-shares-unseen-photos-and-tells-us-about-seven-31322/
10/10
JYJ.3 2023 júl. 23. - 18:05:38 10/10
(120320/120392)
JungKook "hét" láb. A Latto az 1. helyen debütál az United World Chart-on, hatalmas 630 000 ponttal, ami a valaha volt legnagyobb debütálás a K-Pop Act valaha volt legnagyobb debütálása a Miley Cyrus Flowers február második és harmadik hete óta (713 000 és 633 000) óta! 👊7️⃣💥🥇 🌎➕🔝 🇰🇷💥🔥 🐐👑💜
"Seven', a dél-koreai szupersztár és a BTS (방탄소년단) debütáló szólója #JungKook ft A Latto a United World Chart élére landol hatalmas 630 000 ponttal, ami a valaha volt legnagyobb debütálást jelzi a K-Pop Act történelemben, és a legnagyobb heti pontok a #MileyCyrus Flowers február második és harmadik hete óta (713 000 és 633 000) óta! A 'Hetedik' szegmensek szerint lebontva 533 000 pontot szerzett a streamingből, 92 000 pontot az eladásokból, és 5000 pontot az adásjáték
10/10
JYJ.3 2023 júl. 15. - 19:48:16 10/10
(120319/120392)
Jung Kook, a BTS-től elindítja a szóló kislemezt, a "Seven"-t, egy meglepetés Latto funkcióval: "Szeretnék egy érettebb és kifejlettebb verziót mutatni magamról"

Írta: Chris Willman

Plusz ikon
jung kook bts interjú szóló single seven latto
A BIGHIT Music jóvoltából

Jung Kook ígérete szerint péntek reggel éjfélkor dobta piacra első nagy szólókislemezét, a Seven-t. Nem ígért meglepetéssel érkezett: napjaink egyik legdögösebb női rappere, Latto kiemelten szerepelt a számon. A dalszövegek valami dögös akcióról beszélnek, aminek a kettő között kell lezajlania, de a zene azonban, nagy energiájú, mélyen hűvös. Más szóval, úgy tűnik, hogy késői belépőnek készült a „nyár dalai” derbibe.

A Variety- nek adott e-mail-interjújában Jung Kook elismeri a nyárias hangulatot, de szinte meglepődve hangzik, amikor a dallam slágerstátuszú vetítését hallja, mintha ez megkésve fordult volna meg a fejében az Andrew Watt/Cirkut által közösen írt és készített számról. „Őszintén szólva nem volt nagy célom a fejemben, de mivel ezt mondtad, elragadtatva lennék, ha „sláger” lenne” – mondja. Ez nem csak egy távoli lehetőség – a „Seven” nem fog csalódást okozni azoknak a rajongóknak, akik arra vártak, hogy vajon egy bukással és egy durranással is kijön-e, valamint sok olyan poprádió-hallgató kegyét, akik még nem jelentették be a BTS- rajongásukat.


Fordítási problémák miatt Jung Kook az interjút egy fordítóval készítette, aki e-mailben küldte el válaszait. Ebben megfogadja – vagy legalábbis reméli –, hogy a BTS ARMY 2023 megjelenése előtt szólóalbumra számíthat, anélkül, hogy túl sokat árulna el arról, mennyi van már a dobozban, és mennyi van még hátra. Addig is a rajongók láthatják, hogyan alakul ki szóló karizmája, mínusz a csoportkémia, ahogy előadja a „Seven”-t a „Good Morning America” című műsorban péntek reggel.

Annak ellenére, hogy a „Seven” hivatalosan a globális szólódebütálása, voltak olyan dalaid, amelyek már meghaladták az egymilliárd streamelést a Spotify-on. Nemrég pedig újra kiadtad a „Still With You”-t és a „My You-t” több platformon, és a „Still With You” a maga módján egyfajta streamelési siker volt. Vajon az volt a stratégia, hogy ezeket használjuk, hogy segítsünk növelni a „Hét” utáni éhséget? Bíztál benne, hogy ha a rajongók támogatják ezeket a dalokat, az nem vesz el semmit az új dal iránti szomjúságból?

A „Still With You” és a „My You” ingyenes számként jelent meg, vagyis hivatalosan nem adták ki. Úgy gondoltam, jó lenne, ha a rajongók meghallgatnák korábbi szólószámaimat streaming platformokon, még a „Seven” megjelenése előtt, amely a hivatalos szólódebütálásom. Ez olyan, mint a hála jele, hogy úgy mondjam. Ez nem volt stratégiai lépés, vagy semmi köze nem volt az önbizalmamhoz.

Sok dalon dolgoztál, és a „Seven” lett a legerősebb, amit első globális kislemezként adtál ki a válogatás után – vagy mindig a „Seven” lesz, és csak ennek tökéletesítésére koncentráltál?

Amikor meghallottam a „Hét” szót, azt gondoltam: „Ez az.” Ezt követően a gyakorlásra és a szám többszöri rögzítésére koncentráltam, hogy tökéletesítsem. Remélem, sokan érezhetik majd úgy, ahogy én éreztem, amikor először hallottam a dalt.

Andrew (Watt) és Cirkut a Seven dalszövegírásán és producerkedésén dolgoztak. A felvétel során Andrew annyira szenvedélyesen adott útbaigazítást, ami miatt a felvétel nagyon gördülékenyen ment. Nagyon hálás vagyok nekik, hogy nagyszerű zenével segítettek szólóművészként debütálni.

Számos vendégművész közül választhatott volna. Mi volt az, ami miatt Lattóban azt akarta, hogy ő legyen a kiemelt művész?

Gondolkodtunk azon, hogy ki lesz a legjobb rapper erre a nyári dalra, és az egyik producer Lattót ajánlotta. Így hát felkerestük őt, és ő örömmel beleegyezett, hogy együtt dolgozzon a „Seven”-ért. Én személy szerint szeretem a rapperes hangját, és azt hittem, hogy a hangja még egy réteg élénkséget ad.

Az egész dal szexi, de Latto rapének szövege egy kicsit nyíltabban szexuálissá teszi. Ez jellemző a vendég rapre. De jóban voltál vele, hogy egy kicsit közvetlenebbül vagy szélsőségesebben vette, mint te?

Fontosnak tartottam, hogy illeszkedjen a dal általános hangulatához, és Latto egyedi varázsa nagyon jól jött.

Valami az akusztikus gitárban a ritmussal kombinálva szellős lesz az emberek számára – más szóval nyárias. Ön egy „nyári kislemezt” keresett?

A dalnak szellős és nyárias hangulata van. Remélem, hogy aki hallgatja a Seven-t, annak szórakoztató nyara lehet, amikor hallgatja.

Ami a BTS-tagokat illeti, akik szólóanyagokat adnak ki, a csomag közepén vagytok, van, aki megelőzi, van, aki követi. Van valami ötleted, hogy hova jutottál a megjelenési ütemtervben?

Nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget, hogy többek között a szólómunkám melyik sorrendbe kerül ki. Mindenki önálló művét adja ki annak befejezésekor. Személy szerint nagyon élveztem, hogy láthattam a többi tag zenéjét, történetét és promócióit, amelyek kifejezik saját egyediségüket és ízlésüket. Ez új ihletforrás volt saját szóló törekvéseimhez.

Egyes csoporttagok szólóalbumaikat arra használják, hogy felfedezzék önmaguknak azokat az oldalait, amelyek talán sötétebbek, vagy legalábbis nem kapnak annyi játékot csoporthelyzetekben. De úgy tűnik, ebből a dalból ítélve nagyon jól érzi magát a mainstream popzenében. Úgy érzed, hogy van olyan oldalad, zeneileg vagy személyesen, amit remélsz, hogy meg tudod mutatni, ami nem kapott annyi reflektorfényt?

Ez a hivatalos szólódebütálásom, szóval minden kihívás, új és friss érzés. Természetesen sokat gondolok arra, hogy jó zenét és teljesítményt nyújtsak, miközben a zenémen dolgozom. De mindenekelőtt, mivel szólóművészként ez az első lépésem a reflektorfénybe, szeretném megmutatni magamnak egy érettebb és felnőttebb változatát.

Úgy érzi, ez egy nagy dal lehet… Biztos vagyok benne, hogy magasak az elvárások. Vannak céljaid, amelyeket kitűzsz vele?

Köszönöm a bókot! Szeretném, ha „nagy siker” lenne (nevetés). Őszintén szólva nem volt nagy célom a fejemben, de mivel ezt mondtad, elragadtatnék, ha „sláger” lesz belőle.

A most megjelent BTS-könyv reflektorfénybe állítja a zenekaron belüli kapcsolatokat. Tisztában vagy vele, hogy a rajongók mennyire szeretnek még a bandán belül is olyan interperszonális barátságokról hallani, mint amilyennek látszólag Jiminnel van, és ez legalább annyit jelent számukra, mint az egész csapat dinamikája?

Igen, tisztában vagyok vele. Szeretem, hogy tagjaink nagyszerű kémiát tudnak alkotni, függetlenül attól, hogy melyik taggal vannak együtt, és hogy rajongóink szeretik mindannyiunk kémiáját.

Mi követi ezt a kislemezt – mennyi van még készülőben?

Keményen dolgozom azon, hogy idén kiadjak egy szólóalbumot. Még korai konkrétumot említeni, de várom!

Péntek délelőtt a „GMA” nyári koncertsorozatot fogod tartani, nem sok órával közvetlenül a kislemez megjelenése után. Úgy érzi, hogy ez magától jön, az egyedüli fókusz, vagy kicsit furcsállja, hogy nem kell azon gondolkodni, hogyan jön létre az egyensúly másokkal?

Amikor a „Dreamers”-t előadtam egy nagy színpadon, például a FIFA-világbajnokság megnyitóján, éreztem a tagok hiányát. De hogy pontos legyek, azt mondanám, hogy más a gondolkodásmódom. Amikor a színpadon vagyok a tagokkal, csapatként az egyensúlyra koncentrálok, és amikor egyedül vagyok a színpadon, akkor a feltöltődésre koncentrálok. a színpad a saját energiámmal. Nem számít, mikor, mindig jó, ha velem vannak a rajongóink vagy a BTS.

Mindenki mindig arról beszél, hogy a csoport keveset vagy egyáltalán nem pihent az évek során. Milyen érzés volt ebből szerezni? Vagy úgy érzed, még mindig túlságosan elfoglalt voltál a szólókarrier előkészítésével ahhoz, hogy igazán tudd, mi a pihenés?

Az utóbbi időben ismét nagyon elfoglalt voltam a „Seven”-en. Jó, hogy mindannyiunknak van időnk egyénileg fejlődni, beleértve az egyéni projektjeinket is. Akár pihenünk, akár megtanuljuk azt, amit meg akartunk tanulni, vagy a saját zenénkre koncentrálunk, fontosnak tartom, hogy mindannyian vessünk egy kis szabadságot így magunkra. És ezen időszak után azt hiszem, még nagyobb BTS-ek leszünk.
10/10
JYJ.3 2023 júl. 15. - 19:45:25 10/10
(120318/120392)
10/10
JYJ.3 2023 júl. 15. - 19:44:49 10/10
(120317/120392)
10/10
JYJ.3 2023 júl. 11. - 17:14:35 10/10
(120316/120392)
📘 Beyond The Story: 10 éves rekord
@BTS_twt
az Amazonon:

#1.Legjobb eladók
#1.Új kiadások
#1.Legkeresettebb életrajzok és emlékiratok
#1.Új kiadványok az Életrajzok és Emlékiratok c
#1.Legkeresettebbek a Memiorsban
#1.Új kiadások az emlékekben
#1.Legkeresettebb a történelemben
#1.Új kiadások a történelemben
#1.Legkeresettebbek a művészetek és fotózás területén
#1.Új kiadványok az Arts & Photography területén
#1.Legkeresettebb zenei termékek (a Művészetek és fényképezés szakaszban)
#1.Új zenei kiadványok (a Művészetek és fényképezés szakaszban)
10/10
JYJ.3 2023 júl. 09. - 16:16:12 10/10
(120315/120392)
BTS "Az osztályzat, a népszerűség és a pénz nem sokat jelent... Továbbra is futunk"
Bevitel: 2023.07.09 10:34

| Szerkesztés: 2023.07.09 10:37

(Szöul = Yonhap News) Riporter Lee Tae-soo = "Nem hiszem, hogy az osztályzatok, a népszerűség vagy az ezzel járó pénz most nem sokat jelentene számunkra." (jimin)

„Folyamatosan futunk, és azt gondoljuk: „Ha az ARMY-k (BTS-rajongók) tudnak nevetni és boldogok lenni, az a mi boldogságunk.” (J-remény)

A csoport debütálásának 10. évfordulója alkalmából a „Beyond the Story: 10-Year Record of BTS” egy könyv, amely őszintén megfejti a múltat, jelent és jövőt. 9-én jelent meg.

A tagok több mint 500 oldalas, kiterjedt interjúkon keresztül meséltek az elmúlt 10 évről, attól a naptól kezdve, amikor elkezdték gyakornoki életüket a szöuli Nonhyeon-dongban, Gangnam-gu államban található régi irodaházban, debütálásuk korai napjaiig. , melyek a gondok és nehézségek sorozatát jelentették, a népszerűségnek örvendő napok, majd a világsztárok közé kerülésük után habozás nélkül elmondták az év pályáját.

A BTS csapatnév jelentése „fiúk, akik megakadályozzák a tinédzserekkel szembeni elnyomást és előítéleteket”, és debütálásuk óta értek el néhány sikert, például újonc díjat kaptak.

J-Hope a debütálására való felkészülés folyamatáról beszélt: "Ahh!" Gyakorolj és figyelj közben, gyakorolj újra az elejétől, és menj "Áááááááá!" Amikor gyakoroltam, este 10 óra volt” – emlékezett vissza.

Azonban akkoriban sok kihívással kellett szembenézniük, például, hogy nem nagy, hanem kis- és közepes ügynökségektől származtak, és valahol a hip-hop és a K-pop erős színe között kellett kialakítaniuk identitásukat. bálványok.

A tagok nehéz időkről is bevallottak, mint például, hogy egy rapper disszidált, ellentmondásos dalszövegek, és fordulatokon mentek keresztül a szerződés megújítása idején.

A könyv hangsúlyozza, hogy a BTS egy olyan csapat, amely közvetlenül a zenén keresztül fejezi ki a tagok gondolatait és tapasztalatait, és küzdenek azért, hogy bebizonyítsák létezésük értékét.

Az a tény, hogy a BTS elmúlt 10 évét összeállító antológia (antológia) album neve „Proof”, úgy tűnik, nem kapcsolódik ehhez. Most el sem tudom képzelni, de debütálásom első napjaiban sok idősebb és fiatalabb énekes volt, akik figyelmen kívül hagyták a BTS üdvözletét a TV zenei műsoraiban.

Abban a korszakban, amikor a média paradigmája a tévéről és a rádióról a YouTube-ra és a közösségi médiára tolódott, a BTS és ügynökségük ügyes reklámstratégiája is felhívja a figyelmet.

A tagokra utalva V azt mondta: "Az én nézőpontomból minden tagunk "idióta". Tele van őrültekkel, szóval ez nem vicc." Szeretetet mutatott.

Mint mindenki tudja, a BTS a K-pop történetének legsikeresebb albumsorozatán, a 'When My Love Blooms' és a 'Love Yourself'-n ment keresztül, és az újoncokból az első számú énekesekké, a fődíjas énekesekből pedig világsztárokká emelkedett.

Suga így nyilatkozott arról, hogy mit érzett 2017 körül, amikor népszerűsége az egekbe szökött: "Hirtelen a harcművészetek főszereplője lettem, és ott találkoztam egy nagyon erős ellenféllel.

Ugyanakkor azt mondta: „Abban az időben és még most is nagyon megterhelőek a hozzánk kapcsolt módosítók.” Mert lehet, hogy veszítek” – fejezte ki terhét és félelmét.

A tagok nem feledkeztek meg az ARMY iránti szeretetükről, amely határozottan támogatja a BTS-t.

RM azt mondta: "Valójában, amikor találkozom a rajongóimmal, nagyon meg akarom ölelni őket", de "Kíváncsi vagyok, hogy el tudom-e adni a fantáziáimat, miközben így teszek. Tehát a végén arra vagyok kíváncsi, hogy építünk-e egy üveghidat e határok között” – mondta.

Élénken élheti át annak a pillanatnak az érzését is, amikor a BTS a Billboard fő kislemezlistáján a Hot 100 élére került a 2020-as globális slágerrel, a „Dynamite”-val.

Az akkori COVID-19 világjárvány miatt Jin váratlanul azt mondta: "Még ha megnyertem is az első helyet, nem éreztem jól magam."

Másrészt J-Hope így válaszolt: "Meglepődtem, amikor reggel felébredtem, és megnéztem (a rangsort)" és "Azt hittem: "Nagyon jó munkát végeztél".

Ha Ön BTS-rajongó, a könyv olvasása közben átélheti a tagokkal az „időutazás” örömét. Van olyan történet is, hogy Bang Si-hyuk átírta slágerének, a „DNA” dallamát, miután a tagok „elutasították”, és még az angol nyelv szinonimájaként emlegetett RM is megtanult angolul „a túlélésért”.

A Weverse magazint író, népszerű zenekritikus, Kang Myeong-seok interjút készített a tagokkal és könyvet írt. A világszerte kedvelt BTS státuszához illően, összesen 23 nyelven jelenik meg.

Július 9-e, amely Koreában fog megjelenni, egyben a 'Army Day', az ARMY rajongás születése is.

A könyvet elnézve minden másnál jobban érezhető az az elszántság, hogy a lehető legjobbat nyújtsa a színpadon.

„Azt gondolva megyek be a koncertre: egyszer el kell pusztítanom ezt a helyet. (jungkook)

10/10
JYJ.3 2023 júl. 09. - 14:04:14 10/10
(120314/120392)
A Bulletproof Boy Scouts kiadja a „TÚL A TÖRTÉNETEN” című művét. „10 éves fiatalság rekordja
Írja be : 2023.07.09. 7:59 Módosítva 2023.07.09. reggel 8:00 óra.

[Star News | Lee Kyung-ho riporter]

A BTS hivatalos könyve: „TÚL A TÖRTÉNETEN : A BTS 10 ÉVES REKORDJA”./A fotó a Big Hit Music jóvoltából
Egy rapper, aki arról álmodott, hogy egy Hongdae-i koncertteremben álljon, egy színész szakos főiskolai hallgató, egy producer, aki tinédzser kora óta árult dalokat, egy utcai táncos, aki b-boyingot tanult, egy középiskolás, aki modern táncot tanult, egy fiú, aki arról álmodott, hogy híresség legyen és szaxofonozott, 7 ügynökség Egy középiskolás diák, aki debütáló ajánlatot kapott Hét fiú története, akik olyan eltérő környezetben nőttek fel, és csodát tettek.

Megjelent egy könyv, amely megvilágítja a BTS elmúlt 10 évének történetét, aki a „21. századi popikon” lett. 9-én a Big Hit Music kiadta a 'BEYOND THE STORY: 10-YEAR RECORD OF BTS' (továbbiakban: 'BEYOND THE STORY') hivatalos könyvét a BTS bemutatkozásának 10. évfordulója alkalmából. Az éveken át tartó tervezés és előkészületek során készült 'TÚL A TÖRTÉNETEN' a BTS élénk és őszinte történetét meséli el a debütálásuktól napjainkig.

◆ Lefedettség több mint 3 éve, interjú 2 évig… A 'BEYOND THE STORY' , a BTS által közvetlenül beszélt fiatalokról készült felvétel

több mint 3 év interjú és több mint 2 év interjú alapján készült el. Összesen 7 fejezet, köztük a 'Szöul', 'A létezés oka', 'Szerelem, gyűlölet, Hadsereg', 'Belül kifelé', 'Flight Without Landing', 'The World of BTS' és 'Us' követi a az idő múlása.. Kibontakozik.

Kang Myeong-seok, a Weverse Magazine szerzője és főszerkesztője a hazai és nemzetközi zeneiparba, valamint a populáris zenébe tett betekintései alapjánA könyv 2010. december 24-én kezdődik, amikor Jung Ho-seok (J-Hope), aki Gwangjuból érkezett Szöulba, megérkezik a kollégiumba, megrémülve Gangnam csodálatos tájától, és találkozik Min Yoon-givel (Suga), aki a kollégiumban van. Ezután a hét taghoz való csatlakozás folyamatát tárgyalja, kezdve az első albummal, a '2 COOL 4 SKOOL', 'When My Love Blooms', 'LOVE YOURSELF' sorozattal, 'MAP OF THE SUL', 'Dynamite' BE”, „Butter”, „Proof” stb., és abban a pillanatban, amikor 2022-ben a Grammy-díjátadón megrendezték az első koreai szólószínpadot, a tagok őszinte és konkrét megjegyzései alapján gondosan rögzítették.

Ahogy RM fogalmaz, ez a könyv szemléletesen közvetíti azok útját, akik "korábban, ha kívülállók voltunk, másrészt kicsit kiugróak voltunk, most egy kicsit más a helyzet". Tartalmazza azokat a félelmet, izgalmat és kulisszák mögötti történeteket, amelyekkel a tagok itthon és külföldön nagy színpadokon, díjkiosztókon, világkörüli turnékon, világjárványokon és ENSZ-beszédeken mentek keresztül. Ennek a könyvnek a címe „TÚL A TÖRTÉNETEN” abban az értelemben, hogy a legkülönösebb történetet tartalmazza, amelyet még soha nem hallottak.

A 'TÚL A TÖRTÉNETEN' összesen 23 nyelven jelenik meg, beleértve az eredeti koreai verziót is. Körülbelül 10 nyelvi változata kerül lefordításra és kiadásra július 9-én, az úgynevezett „ARMY Day”-n, amely a BTS ARMY rajongóinak születése. Példátlan, hogy egy koreai nyelven írt könyvet egyszerre több mint 10 nyelven adnak ki a megjelenés napján, és a vasárnapi megjelenés is szokatlan. Az idegen nyelvű változat elkészítésében a hazai és a nemzetközi irodalmi világban jelentős fordítók vettek részt, köztük Anton Hur koreai-angol fordító, aki a világ három jelentős irodalmi díjának egyike, a Booker-díj nemzetközi kategóriájában döntős volt.

◆ Új horizont a papírkönyvek számára... Minden a BTS-ről egy pillantással A

„TÚL A TÖRTÉNETEN” úgy van megalkotva, hogy visszatekinthessen a BTS múltbeli zenei tevékenységeire, és egy pillantással megértse a mai jelentésüket és a zenei piac áramlását. Az idővonalon kívül, amely egyértelműen összefoglalja a BTS főbb történetét, például albummegjelenítéseket, koncerteket, díjakat és külső tevékenységeket, több mint 330 QR-kódot biztosítunk, hogy az olvasók azonnal hozzáférhessenek a szövegben említett videókhoz és hangforrásokhoz a fejlesztés érdekében. a kényelem

Ezek az elemek nagyon sokat sejtetőek abból a szempontból, hogy ők a BTS-ek, akik az interneten és a közösségi médián keresztül kommunikáltak a világgal, és ezért van ennek a könyvnek különleges értéke a BTS-ről szóló archívumként.

◆ A BTS második fejezete újraírásra vár… egy új utazás kezdete

Mivel a 'BEYOND THE STORY' a BTS debütálásának 10. évfordulójával összhangban jelenik meg, visszatekint a nyomdokaikba, és azt a jövőt ígéri, amit a jövőben fognak írni. Az ügynökség, a Big Hit Music is azt mondta: "Reméljük, hogy ez a hivatalos könyv rekord lesz, amit "őszintén megosztanak" a BTS és az ARMY között."

Ez a könyv azzal zárul, hogy a tagok, akik 10 éve együtt jártak, a jövőbe néznek. A könyv utolsó, „Mi” című fejezetében J-Hope ezt mondta: „Nagy áldás ezekkel az emberekkel találkozni. Mindig köszönetet akarok mondani a tagoknak, és azt mondjuk: „Ha az ARMY tud nevetni és boldog lenni , ez a mi boldogságunk.” Folyton futok, miközben rá gondolok.”
Kyungho Lee riporter (sky@mtstarnews.com)
10/10
JYJ.3 2023 júl. 08. - 16:51:48 10/10
(120313/120392)

Hobi:
HADSEREG! Hogy vagy??? 🫡❤️‍🔥
💜Jó hétvégét💜
A 36. hadosztály Baekho New Military Education Zászlóaljánál egy asszisztensi kutatási előadás elvégzése után segéd asszisztens kiképzési asszisztensként szolgálok.
Mivel olyan elfoglaltak voltunk
nem volt időm frissíteni..
Azért jöttem ide, hogy apránként köszöntsek
Emlékeztem azokra a napokra, amikor tavaly ilyenkor keményen dolgoztam J-Hope-ként, miközben júliusban katonai küldetésemet teljesítettem.
Hobi:
Ez egy teljesen más oldalam
Szerintem a szív, ami forrón vonzza a jövőt, az ugyanaz lesz!!!!
El akartam mondani, hogy reménykedve élek a JUNG HO SEOK-kal Haha 🫡
Legyen óvatos a hőséggel az ARMY-ban
Vigyázz az esőre
Az összes koreai katonával
Gyakornok is!!!!!!!
Jó egészséget kívánok.
Hűség!! ❤️🔥🫡