10/10
JYJ.3 2023 máj. 18. - 14:53:01 10/10
(120298/120398)
A BTS 10. jubileumi emlékérme 6 millió dolláros rekordeladást ért el a Korea Minting számára
A K-pop fiúegyüttes, BTS debütálásának 10. évfordulójára rendezett emlékérem a dél-koreai állami pénzverő ügynökség minden idők legmagasabb eladásait hozta létre.
A Koreai Minting and Security Printing & ID Card Operating Corporation (Komsco) kedden több mint 10 000 darabot kelt el 2022-ben, körülbelül 6 milliárd won (6 millió dollár) értékű eladási értéket jelentve.
Hozzátette, hogy ez a legmagasabb eladási szám, amit az általa készített emlékérem rögzített.
Az érmet a Komsco és a BTS kiadója, a Big Hit Music közösen indította el 2022-ben a csoport idén júniusi debütálásának 10. évfordulója alkalmából.
A pénzverő ügynökség azt mondta, hogy az 1 unciás (28g) aranyérmet – amelyből világszerte 1000-et adtak ki – mindössze két órával azután, hogy a Weverse Shopon, a Big Hit Music anyavállalata által működtetett hivatalos K-pop áru e-kereskedelmi platformon elfogyott.
A Komsco azt mondta, hogy a BTS kitüntetése nemcsak az eladási rekordja miatt, hanem az alkalmazott bélyegzési technológia tekintetében is kiemelkedett.
A csoport hivatalos logóját finom mintával faragták, a bankok által jellemzően érmékért használt technikával, amelyet először alkalmaztak emlékéremen.
A BTS-érmén is látható a verdajel, amely megmutatja, hol készült az érme, és leginkább jelentős emlékérméken látható, a Komsco tette hozzá.
Az állami vezetésű ügynökség 2023-ban tervezi elindítani a BTS 10. jubileumi érmének második kiadását.
Más dizájnban érkezik, a legmodernebb technológiával a hét tag portréival a tányérra vésve - mondta a medálgyártó.
„A második kiadás a Komsco különleges dizájnjával és a legmodernebb technológiájával növeli a BTS debütálásának 10. évfordulóját” – mondta a Komsco vezetője, Bahn Jahng-shick egy nyilatkozatban.
Hozzátette: „Az erőfeszítéseinket annak szenteljük, hogy olyan érmet készítsünk, amely a BTS hírnevéhez illő értéket hordoz. ” A KOREA HERALD/ASIA HÍRHÁLÓZAT
10/10
JYJ.3 2023 máj. 12. - 19:01:39 10/10
(120297/120398)
A SUGA/AGUSTD új rekordot állított fel minden idők LEGMAGASABB GRUTTÓS koncertjeire egy amerikai koreai szólista által, 2.97 millió dollárral, amit csak a Newyork UBS Arénában (április 26–27), ami összesen 5,940 millió dollárt jelent eddig!! Gratulálok Yoongi, megérdemelted 🥰
#SUGA_AgustD_TOUR #AgustD_SUGA_Tour
#flexchallenge
10/10
JYJ.3 2023 máj. 07. - 12:18:49 10/10
(120296/120398)
JUNGKOOK világrekordja a Wikipédián frissítve lett, és tartalmazza a legújabb „Guinness World Records”-t is, amely a „LEGGYORSABB SZÓLÓ K-POP ELŐVÉSZ, aki 1 MILLIÁRD streamet ért el a Spotifyon”. RECORDDÖZŐ JUNGKOOK
#GuinnessWorldRecordForJungkook
10/10
JYJ.3 2023 máj. 06. - 20:31:31 10/10
(120295/120398)
{Hírek} Kim Jaejoong, az ügynökség kódolása... Új bálványok gyártásában vettem részt [Official]
2023.05.04
Kim Jaejoong énekes és színész létrehozta az 'iNKODE' ügynökséget.
Május 4-én Kim Jaejoong oldala bejelentette: „Kim Jaejoong nemrég új ügynökséget hozott létre, az iNKODE-t, Noh Hyun-tae vezérigazgatójával, a Cube Entertainment korábbi alelnökével. "
Jövő évi debütálásának 20. évfordulóját ünneplő Jaejoong Kim, mint a K-POP úttörő, aki a koreai hullám őrületet vezette, továbbra is folyamatosan foglalkozik különböző területekkel, mint a zene, filmek, drámák és musicalek.
Kim Jaejoong, aki egy új ügynökség vezetője lett, részt vesz az új művészek gyártásában, valamint saját tevékenységében, mint az Encode művésze és a CSO (fő stratégiai tisztviselő). Az újonc bálványok gyártása mellett globális ügynökség lesz azáltal, hogy különböző vállalkozásokat vezet, például a bőséges növekedési potenciállal rendelkező K-pop művészeket és a színészmenedzsmentet.
Noh Hyun-tae vezérigazgató, aki Kim Jae-joonggal megalapította az Encode-ot, alelnökként szolgált a Cube Entertainmentnél, és kiváló belátása és tervezési készsége alapján vezette a BEAST és a 4Minute sikerét. Az Encode vezérigazgatójaként új művészek felfedezésére és gyártására tervezi összpontosítani, akik a következő generációs K-POP szcénát fogják vezetni.
Forrás: Newsen
https://m.newsen.com/news_view.php?uid=202305040803442410...
További hírek:
(Hankook Ilbo) Kim Jaejoong, aki elhagyta a C-Jest, létrehozta az Encode-ot, egy ügynökséget
https://naver.me/5XDO8NO6
(EDaily) Kim Jaejoong létrehoz egy új ügynökséget, az Encode... CSO átalakítás
https://naver.me/GlmEWx8j
(Egylista) Jaejoong Kim elhagyja a C-Jes-t és létrehozza az Encode-ot... CSO pozíció (hivatalos)
http://www.slist.kr/news/articleView.html?idxno=447312
(MBC Entertainment) Kim Jaejoong és a Cube korábbi vezérigazgatója, Hyuntae Noh összefognak, hogy létrehozzanak egy új ügynökséget, 'Encode'
naver.me/FU9tnUSq
(Heraldpop) Kim Jaejoong, egy új kezdet a Cube korábbi vezérigazgatójával, Noh Hyuntae-val... Ügynökség létrehozása Encode (hivatalos)
https://n.news.naver.com/entertain/article/112/0003629485...
(KBS Entertainment) Kim Jaejoong létrehozott egy 'Encode' ügynökséget... "A K-pop jövőjét vezetem"
naver.me/xYTMGhq9
(Korea Odüsszeia) #KimJaejoong énekes és színész csütörtökön bejelentette, hogy új ügynökséget hozott létre, az #iNKODE-t.
https://www.k-odyssey.com/news/newsview.php...
(Alllkpop) Kim Jaejoong énekes/színész létrehozza saját kiadóját, az 'iNKODE'-t
https://www.allkpop.com/.../singer-actor-kim-jaejoong...
Trans & megosztva a Jae Fans Corporations által
__________
FALLINBOW nagy forradalmi feat. SUGIZO
JBs 🔗
https://youtu.be/N5jUJEt9uMA
SZÜLETETT GENE, senki sem olyan, mint te
YouTube 🔗
https://youtu.be/Pf7j8OqmVbY
10/10
JYJ.3 2023 máj. 04. - 08:36:38 10/10
(120294/120398)
2023 Első Negyedévében A Weverse 460 Millió Megtekintést Jegyzett, És A BTS Jungkook Életei 300 Milliót Tettek Ki.Sahil Prashar2023. Május 3Megjegyzések Kikapcsolva2023 Első Negyedévében A Weverse 460 Millió Megtekintést Jegyzett, És A BTS Jungkook Életei Adták A 300 Milliót28889
A Weverse, a K-pop előadók és rajongók globális rajongói közösségi platformja 2023 első negyedévében figyelemreméltó növekedésről számolt be élő közvetítés szolgáltatásában. A hivatalos adatok szerint a Weverse Live 2023 januárja és márciusa között 460 millió megtekintést regisztrált. , ami csaknem duplája a 2022 előző negyedévében mért 258 milliós megtekintésnek. Ez a lenyűgöző növekedés nagyrészt a BTS Jungkook élő üléseinek népszerűségének tudható be, amely 2023 első negyedévében a teljes megtekintés 65,22%-át tette ki.

Jungkook, a BTS legfiatalabb tagja és egy globális szupersztár, rendszeres és változatos élő interakciójáról ismert a rajongóival a Weverse-en. Gyakran lepi meg rajongóit spontán és őszinte élő előadásokkal, ahol megosztja gondolatait, érzéseit, zenei ajánlásait, hobbijait és egyebeket. Néha csak cseveg a rajongóival, néha eljátssza nekik kedvenc dalait, néha pedig megmutatja nekik a bokszedzéseit. Jungkook élő előadásai mindig csemege azoknak a rajongóknak, akik alig várják, hogy élőben jöjjön, és személyesen kapcsolatba kerüljön velük.

Jungkook egy kivételes művész, aki nemcsak tehetségéről és sokoldalúságáról ismert, hanem alázatáról és mágnesességéről is. Az utóbbi időben szólószámai, mint például a „Left and Right” Charlie Puth közreműködésével, a „Dreamers” (FIFA World Cup Song) és a „Stay Alive” dicséretes kritikákat kaptak, bemutatva Jungkook egyedi hangszínét, művészi stílusát és látásmódját. Ezenkívül Jungkookot nemrégiben látták Los Angelesben, amint új zenéket rögzít, és a koreai média jelentései szerint az idei év negyedik negyedévében debütál szólóban.

A Weverse Live egy olyan szolgáltatás, amely lehetővé teszi a rajongók számára, hogy élő közvetítéseket nézzenek kedvenc előadóikról, és valós időben kommunikáljanak velük. A rajongók visszajátszási jegyeket is vásárolhatnak, hogy újra megnézhessék az élő közvetítéseket, vagy utolérjék azokat, amelyekről lemaradtak. A Weverse Live egyike a számos szolgáltatásnak, amelyet a Weverse kínál, hogy szorosabb kapcsolatot alakítson ki a művészek és a rajongók között. A Weverse rajongói bejegyzéseket, médiatartalmakat, előadói pillanatokat, rajongói fordításokat, rajongói kvízeket, rajongói szavazásokat, rajongói boltokat és még sok mást is biztosít.
10/10
JYJ.3 2023 máj. 01. - 13:58:26 10/10
(120293/120398)
Ady Endre: Május elseje

Május elseje

Akik az éjjel - mint én: a vén lump -
A mulatókat sorra vevék,
Csodálhaták azt, amitől az éj zúg -
A szertehangzó éji zenét.
De én, ki számon tartom a naptárt,
Nem dicsekvés, de egybe tudám:
Itt van Május, az illatot lehellő,
Mosolygó, szép nyár lesz ezután.

*

Tündér Május! dicsőitő dalt
Hányszor daloltam rólad én,
Mikor nem voltam ilyen fásult,
Törődött, fáradt, vén legény.
Óh, bár tudnál úgy elbüvölni,
Ahogy még tudtál egykoron,
Mikor édes varázsba ejtél
Megáldva ifju, szép korom.

*

Fáradtan, búsan, elmerülten
Az utcán végig baktatok,
Az éjbe zsongó, bús zenére
Alig, alig hogy hallgatok.

Hejh, mikor még több volt a szívben
Az érzés, sejtés, vágy, remény,
Valaha én nem így mulattam
Tündér Májusnak éjjelén!...

*

...S nem jött az én szememre álom
Késő, pirosló hajnalig,
Csodás hangok zsongtak fülembe,
Hallám a dalt: a hajdanit.
Egy szép lánynak vallott szerelmet
Az a dal Május éjjelén -
Olyan boldog, olyan szerelmes
Soha, sohase leszek én!...

*

A jelenlegi Május első
Nagyfontosságu most nekem;
Új lakásom van. De hogy hol van,
Azt elárulni nem merem.
Megszöktem a hitelezőktől
A tündér Május-éjszakán
S az a három érzelgő strófa
Ott született az új tanyán.

*

Mert hát szamárság érzelegni
És írni síró verseket,
Elsején verssel kifizetni
Hitelezőket nem lehet,
Okosabban elfoglalhatjuk
Magunkat Május-éjszakán:
Megszökni a hó elejétől
S meghúzódni egy új tanyán!
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 28. - 14:08:43 10/10
(120292/120398)
Megérkezett Ferenc pápa háromnapos apostoli látogatásra Magyarországra, repülőgépe pénteken néhány perccel 10 óra előtt szállt le a budapesti Liszt Ferenc-repülőtéren.
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 26. - 19:26:45 10/10
(120291/120398)
A "Like Crazy" a 85. helyen áll a Billboard Hot 100 eheti listáján , ez a 4. egymást követő hete a listán! Meghosszabbítja rekordját, mint a leghosszabb ideig tartó koreai és K-Pop szólódal a Billboard Hot 100 -on Psy 2013-as "Gentleman" című száma óta! 🎉

Gratulálok Jimin! #JIMIN #지민👏
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 25. - 19:34:19 10/10
(120290/120398)
A BTS Jimin „Like Crazy” című dala lett az első K-Pop szólódala egy évtizeden belül, és 4 hetet tölthet a Billboard Hot 100 listáján

2023. április 25
írta: E. Cha
A BTS -s Jimin egy teljes hónapot töltött a Billboard Hot 100-án a „ Like Craz y” című szólódalával !

A hónap elején Jimin történelmet írt a „FACE” című debütáló szólóalbumával azzal, hogy ő lett az első K-pop szólista, aki valaha a Billboard Hot 100 és Artist 100 élére került , valamint az első, aki bejutott a Billboard 200 top 2- ébe.

Hetekkel később a „Like Crazy” és a „FACE” továbbra is erősen szerepel a Billboard listán. Az április 29-én végződő héten a „Like Crazy” a 85. helyet szerezte meg a Billboard Hot 100-án (az Egyesült Államok legnépszerűbb dalainak heti rangsora), ezzel a negyedik egymást követő hetet jelzi a listán.

Nevezetesen, a „Like Crazy” csak a harmadik K-pop szólódal a történelemben, amely négy hetet töltött a Hot 100-on, a PSY ikonikus slágereit, a „ Gangnam Style ” és „ Gentleman ” (2012-ből, illetve 2013-ból) követően.

Jimin egyúttal az első koreai szólóelőadó a történelemben, aki négy hétig bekerült a Billboard 200 top 60-a közé, ahol a „FACE” már negyedik hetében az 58. helyen végzett a listán.

Ezenkívül a „FACE” lett az első olyan K-pop szólóalbum, amely négy hetet töltött a Billboard World Albums toplistájának első helyén , míg a „Like Crazy” visszatért a World Digital Song Sales toplistájának 1. helyére (ez a harmadik a harmadik helyen). nem egymást követő hét a tetején).

A „FACE” a 11. helyet is besöpörte mind a Top Album Sales listán, mind a Top Current Album Sales listán, míg Jimin a 31. helyen végzett az Artist 100 listán . Eközben a „Like Crazy” a 7. helyre került a Digital Song Sales listán, a 17. helyre a Global Excl. Az Egyesült Államok listája és a 25. hely a Global 200- on .

Gratulálunk Jiminnek a Billboard listákon elért folyamatos sikeréhez!

https://www.soompi.com/article/1582640wpp/btss-jimins-like-crazy-becomes-1st-k-pop-solo-song-in-a-decade-to-spend-4-weeks-on-billboards-hot-100?fbclid=IwAR362uxhpl0NKfE9S8fEcTPcAt259kSrJrK6FAgyEB5VrLCEVRfryczULi0
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 16. - 16:53:10 10/10
(120289/120398)
A HYBE részvényeinek árfolyama 2022. április 28. óta a legmagasabb csúcsot érte el! A jelentések szerint miután Jimin a zenei toplisták élére került, beleértve a Billboardot is, a cég részvényeinek árfolyama az egekbe szökött. Csak ebben a hónapban 44,37%-kal, idén 52,80%-kal, az elmúlt 6 hónapban pedig 125,22%-kal emelkedett.
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 13. - 19:39:52 10/10
(120288/120398)
https://youtu.be/OP9I2w7UMDc

[IU paletta🎨] 'Ah' IU X 'Shoo' Lets 'Pal' (Sugával) 19. rész
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 09. - 14:44:59 10/10
(120287/120398)
https://youtu.be/_Spo2mljSeM

Hasznos Suga szótár, amit tudni kell, most kezdődik! 😝 [SUGA: Road to D-DAY] Megjelenik a Disney+-on április 21-én!
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 09. - 14:26:43 10/10
(120286/120398)
Kellemes Ünnepet kívánok!
https://youtu.be/nhVgE9vr9vI Jm Ny ban.
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 07. - 13:05:55 10/10
(120285/120398)
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 06. - 14:47:54 10/10
(120284/120398)

KEZDETI BEJELENTÉS
2023. április 5- én a National Basketball Association (NBA) a BigHit Music-szal együttműködve bejelentette, hogy SUGA lesz az NBA nagykövete.

Új szerepében SUGA a 2022–2023-as NBA-szezon hátralévő részében és azon túl is együttműködik az NBA-szurkolókkal szerte a világon. Részt vesz a liga kezdeményezéseiben, beleértve a promóciós tevékenységeket, valamint részt vesz NBA-mérkőzéseken és eseményeken az Egyesült Államokban és Ázsiában.

Az NBA is együttműködik a SUGA D-Day szólóturnéján.
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 04. - 22:40:42 10/10
(120283/120398)
📰 [MÉDIA] Katar első K-pop koncertjének szervezői azt állítják, hogy Jungkook 2022-ben a labdarúgó-világbajnokság megnyitóján nyújtott fellépése nagy TÉNYEZŐ volt a fesztivál Katarban megrendezésére vonatkozó döntésük meghatározásában.
A világbajnokság hivatalos filmzenéje részeként a műfaj egyik legtehetségesebb és legalkalmazkodóbb bálványának tartott Jungkook kiadta a Dreamers című dalt, amelyet rajongók és kritikusok egyaránt élveztek.
„Úgy döntöttünk, hogy megtartjuk 'K-t. One Festa Katarban 2023-ban, Jungkook katari világbajnokságon nyújtott teljesítményének pozitív hatását követően” – nyilatkozták a szervezők.
A szervezők szerint Jungkook teljesítménye növelte a K-POP és a K-Kultúra hírnevét és vonzerejét Katarban és a Közel-Keleten. Azt állították, hogy a nyomdokaiba akarnak lépni, és olyan eseményt akarnak szervezni, amely a K-Pop és a K-Culture előtt tisztelegne, mint vigasz, álmok, bátorság és remény forrása a nehéz időszakon átmenő egyének számára.
Forrás: dohanews.co/organisers-of-...
Napi hitel_JKUpdates
#JUNGKOOK #정국 #방탄소년단정국 #Dreamers2022
#田柾國 #ジョングク #정국 #BTSJUNGKOOK
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 04. - 20:35:00 10/10
(120282/120398)
Jimin a BTS-től beírta a Billboard történelmét
Lisa Respers Franciaország
Írta: Lisa Respers Franciaország , CNN
Közzétéve 2023. április 4., 11:36 EDT

A BTS többi tagja egyedül ment, de egyik sem akkora, mint Jimin.

A Billboard szerint „Like Crazy” kislemeze az 1. helyen debütált a heti Hot 100 listán, ezzel ő az első dél-koreai szólóelőadó, aki valaha is a lista élére került.

A „Like Crazy” sikeres indulását a dal öt különböző verziójának eladása vezérelte – számolt be a Billboard.

A Grammy-díjra jelölt BTS a zenetörténet egyik legsikeresebb fiúbanda. Jimin mellett tagjai Jin, Suga, J-Hope, RM, V és Jungkook.

Jimin új dala összesen 254 000 dalt és CD-lemezt kelt el, és 10 millió streamet és 64 000 rádiós benyomást keltett az első héten a Billboard szerint.

A művész mindent megtett, hogy népszerűsítse új zenéjét, többek között nemrégiben szerepelt a „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” című műsorában.
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 03. - 21:39:12 10/10
(120281/120398)
BTS_official@bts_bighit
🎉Billboard #Hot100 No.1 Nagyon köszönjük a világ összes ARMY-jának, akik szerették a 🎉
hihetetlen #1 'Like Crazy'-t. 💜Gratulálunk a HOT 100 lista élére a „Like Crazy”-val #Jimin #Jimin #Jimin_FACE #LikeCrazy
10/10
JYJ.3 2023 ápr. 01. - 12:19:44 10/10
(120280/120398)
[INFO] Frissült a Jungkook Wikipédiája „Jungkookot bejelentették a világ legújabb nagykövetének.
@Calvin Klein
2023 márciusában; feltűnik majd a Calvin Klein Jeans és a Calvin Klein Underwear kampányaiban.” JUNGKOOK VILÁGURALOM #JUNGKOOKxCALVINKLEIN
10/10
JYJ.3 2023 márc. 30. - 17:41:22 10/10
(120279/120398)

ITTHON CSILLAG INTERJÚ V szívében jelenleg nincs üres szoba

V szívében jelenleg nincs üres szoba
Bámulás, elmélyülés, áttörés, esetleg néha beletörődés. V által épített világ, aki mindvégig szemlélte és felülmúlta azt.

Maga a kedvenc zeném is megvigasztal. Mint valaki, aki megvigasztal azzal, hogy melletted van, amikor nehéz dolgod van.

Manapság valószínűleg sok időt tölt egyedül. hogy van ez. élvezed az időt
boldogan élek. Egyedül nézem a Netflixet, játszom, és időnként zenével dolgozom.

Ez az első találkozásom Elle-vel. Annál is jelentőségteljesebb, mert ez egy fotózás, amellyel tudatja a világgal, hogy „Celine Boy” lett. V szerint Celine varázsa az
Annyiféle bűbáj létezik. Az ok, amiért először érdeklődtem Celine iránt az egyedisége miatt. Amikor Hedi Slimane-nal beszélgettem, úgy éreztem, hogy az ő értékei különlegesek. Én is rajongó vagyok, aki már régóta nagyon szereti Hedi Slimane fotóit. Jó mulatság így együtt lenni. Én is boldog vagyok, mint aki szereti Eddie divatját.

A <Seo Jin's>, a <Youn's Kitchen> és a <Yoon Stay> utáni szórakoztató programban való megjelenés mindenkit meglepett hír volt. Keményen dolgozom a konyhában, mint „Kim gyakornok”. Van valami oka annak, hogy a nehezebb utat választotta?
Élvezze a szórakoztató programokat. A személyes megjelenés viszont egy másik probléma, és arra gondoltam, hogy lesznek nálam jobbak is, ezért nem nagyon jelentem meg közben. El tudtam dönteni, hogy szerepelek a <Seo Jin's>-ben, mert közeli barátaim voltak. Az előző munkában megjelent ismerőseim is elmondtak olyan kritikákat, hogy szórakoztató volt. Az első munkanapon elhaladtam a nyitott tábla mellett, és kicsit izgatott voltam.

Sok emberrel működő éttermet vezetni, vendégeket fogadni és önmagam felfedezni
Szerintem kicsit gyorsak a kezeim. Bár tettei és szavai lassúak, úgy éreztem, hogy a kezei nagyon gyorsan mosogatnak.

Még a YouTube forgatása közben is nagyon lazán beszélt. Azt hiszem, V tempójában haladok, miközben sokáig dolgozom a személyes zenémen és gondolkodom rajta. A munka hajtóereje

Azt hiszem, kapzsiság. Folyamatosan a munkával töltöm az időt, de egy dalt sem tudok befejezni, és a közepén feladom, és mostanában érzem ennek a komolyságát. Ha jó a dallam, nem szeretem a szöveget, és csak az első versszakot tudom befejezni, úgyhogy szidni kell (nevet). Nehéz befejezni egy számot, amit annyira szeretsz, de még mindig keményen dolgozom.

A BTS-tagokkal való baráti tetoválások a Mexikóban készült fényképek Instagramon való közzététele közben derültek ki. Érzi a tetoválás erejét
Elfelejtettem a tényt, hogy van tetoválásom, és néha azt gondoltam: "Ó, van egy tetoválásom!" Meg vagyok lepve. Először nem volt kedvem közzétenni a tetoválásomat. Szerencsés vagyok, hogy úgy tűnik, sokan megértik és támogatják a barátság tetoválás jelentését.

A BTS saját tartalom legutóbbi epizódjában, a 〈Run Bangtan〉-ben kiváló motoros képességeket mutatott be. Nem jó lenne vívni a tagokkal és focizni egy csúszós, szappanbuborékos csövön?
Nem vagyok jó a sportban. mégis tetszik. Azt hiszem, aznap különösen jó állapotban voltam. Őszintén szólva azt akarom, hogy az emberek szerte a világon lássanak, ahogy jokgu-t játszom a tagokkal.
Ritkán látni szupersztárokat, akik ilyen csínyeket játszanak (nevet). Amikor ezt látom, bólintottam a „Még eljön” szövegére: „Sokat változtunk, de ugyanazok maradunk”
úgy van. Minden BTS-tag, köztük én is, mindenkinél jobban szereti a csapatunkat és az ARMY-t, és változatlanul határozott.

Tavaly nyáron a „Még jön”-vel és a „For Youth”-nal hosszú idő után ellátogattam egy hazai zenei adásba.
Még mindig sírok, ha arra az időre gondolok. Hosszú idő után hallhattam az ARMY ujjongását, és ez egy boldog lövöldözés volt.

Ártatlanság és érettség. Mit jelentenek az egyes szavak V
Szerintem az ártatlanság abból a jelentésből fakad, hogy sok olyan dolog maradt, amit még nem tapasztaltak meg, az érettség pedig a tapasztalatból. Nehéz szavakkal elmagyarázni.

Emlékszem, a 2016-ban megjelent „Stigma” volt az első egyéni dal, amely felfedte V dzsessz iránti ízlését. Ha olyasmit próbálsz csinálni, amit szeretsz
Keményen kell dolgoznod, hogy jó legyél abban, amit szeretsz. valamint a gyakorlat. Aztán azt hiszem, hogy a szív, amit eleinte igazán szerettem, egy kicsit megapadhat. Ahogyan vannak, akiket a létezésük vigasztal meg, ha nehéz, úgy az Ön által kedvelt zenét maga a műfaj is megvigasztalja. Még mindig hallom időnként. Nem minden nap (nevet).

Arra is emlékszem, hogy az ügetőmester V az előző 〈Bangtan Song〉 tartalomban a 'Shanghai Twist'-t énekelte. Akkoriban a V appon néztem, és felrobbant, így megnéztem párszor. Van olyan videó a múltból, ami tetszik V-nek?
Szeretek <Run Bangtan> filmezni. Ez az egyetlen pillanat, amikor nem vagyok ideges egy varieté forgatásakor. Ez az a tartalom, amely a legtermészetesebb oldalamat tudja megmutatni.

Abban az epizódban, ahol minden tag egy értelmes helyre ment, a többi tag a Jamsil Main Stadionba, V pedig az Ilji Art Hallba látogatott el.
Számomra a debütáló showcase helyszíne a legemlékezetesebb. Azt hiszem, ez volt a kezdetünk és az indulásunk. Felejthetetlen akkori megjelenésünkre is emlékeztet bennünket.

Számtalanszor voltam színpadon. Ennek ellenére lesznek még feszült vagy izgalmas pillanatok?
Még mindig ideges leszek, amikor közelről látom a rajongóimat. Elég nagy távolság van a színpad és a közönség között, mint gondoltam. Ezért izgulok és izgulok, ha valami közel van hozzám.

Azon a narratíván kívül, amit az emberek a BTS zenének adnak, mikor érezte V úgy, hogy a legtöbbet nőtt?
Sokat fejlődhettem az ARMY-k által küldött élettörténetekkel kapcsolatos üzenetek olvasásával. Milyen munkát végzel, mi tesz boldoggá manapság, milyen erőfeszítéseket teszel, mivel küzdesz stb. Az ilyen cikkek erőt adnak. Próbálom lefordítani és elolvasni az általad írt szöveget angolul, de a fordító nem figyel (nevet).

Gazdag érzékenysége miatt érzékenyen hallgatja mások érzéseit vagy történeteit?
Nagyon érdekelnek az emberek érzései. Ahelyett, hogy érzékeny lennék, igyekszem nagyon odafigyelni mások érzéseire.

Abban a pillanatban, amikor megéreztem az emberek mély vonzalmát
Ők is ARMY-k. Szokás szerint leveleket írok a Weverse-re, és akkoriban mély vonzalmat érzek, és szeretve érzem magam.

Gyakran beszél a személyéről. Ha el tudnád magyarázni azt a személyt, amit a mai forgatás során kihoztál
Amikor forgatok egy képet, hajlamos vagyok a forgatáson elhangzott dalhoz és a forgatás atmoszférájához igazítani magam. Tehát a forgatáson elhangzó dalok fontosak, hogy kiemeljék a személyemet.


Közben táncoltam, úgyhogy a mai dalválogatásnak sikeresnek kell lennie (nevet). A pillanat, amely nyugalmat ad V-nek
amikor szundikál Manapság, azokon a napokon, amikor nincs programom, szundikálok. Mondhatom, ez a legnagyobb boldogság az életemben.

Ha van valami, amiért meg szeretnél dicsérni ebben a pillanatban
Jól csináltad a mai forgatást!

ezüst és szürke. Hasonlóan néz ki, de a képek más színűek. Ha össze kellene hasonlítania a jelenlegi V-t a két szín között, melyik színt választaná?
szeretem a szürkét.