Téma: Ian McKellen

2017 máj. 13. - 17:38:05
szavazat: 10/10 2014 júl. 09. - 18:34:22
2014 júl. 09. - 18:34:22
(13/14)
Láttam egy jópár filmjét pl Gyûrûk ura, x-men, csillagpor, az utolsó akcióhõs stb... és szerintem nagyon jó szinész. :)
2010 okt. 22. - 15:03:02
2010 okt. 22. - 15:03:02 OFFTOPIC
(12/14)
Majd elolvasom a többi hozzászólást is, a személyt én is értékelem ugyan 9-esre (lehet, hogy csak mert a média terén túl szigorú vagyok, még a végén pont én egy parányit konzervatív is, miközben sir Ian McKellen állítólag azon színészek egyike, akik az életben is elég jó természetûek); de akik szóbahozták az X-MEN-t, tudniuk "kellene", hogy az nem arról szól, hogy Magneto lenne a gonosz, ne adj isten fõgonosz. Magneto lényegében már a rajzfilmen is, de a képregényekben a harcok során talán kíméletlennek tûnne és a maga módján akar rendet rakni.
Na de már a 2000-es Brian Singer filmben tulajdonképpen megkínozzák, bántják. Ez a film elején látható, késõbb a mûben (a filmben) a professzor már szóba hozza hogy valamiféle barátok voltak és elmondja, hogy mi kelthetett még Magneto-ban bosszúszomjat, hogy miért nincs kibékülve az emberekkel. - A végén pedíg (amikor meglátogatja a mûanyagcellában), segítene neki, csak ez nem megy annyira könnyen... Magneto a sakktáblán itt még ledönti a királyt, mégpedíg az ujjával, a 3. részben látszólag megmarad (valahogy visszatér) az ereje, de meghagyja ezt a bábút (mondjuk, hogy nem akar többé háborúval gyõzni, legalábbis jelképesen).
2010 aug. 05. - 11:08:10
2010 aug. 05. - 11:08:10
(11/14)
Date of Birth: 25 May 1939, Burnley, Lancashire, England, UK
Birth Name: Ian Murray McKellen
2010 ápr. 27. - 07:26:01
2010 ápr. 27. - 07:26:01
(10/14)
Gandalff-ként nekem is tetszett.
2009 nov. 25. - 23:41:29
2009 nov. 25. - 23:41:29
(9/14)
Gandalfként nagyon jó volt, de legjobban III. Richárdként tetszett. Azt mindenképp látni kell.
2009 nov. 25. - 11:40:29
2009 nov. 25. - 11:40:29
(8/14)
Én se tudtam hogy magneto meg gandalf ugyan az és fura hogy egszer jó egyszer rossz és ne röhögjetek ki de én amikor megnéztem a képet mikor hosszú haja van nekem olyan mint a harry potterból Dumblodore
2009 aug. 14. - 22:11:45
2009 aug. 14. - 22:11:45
(7/14)
Nekem õ is a ma élõ legendák közé tartozik:)Nagyszerû színész.Nem hiába kapott annyi díjat:)Még a kisebb szerepeiben is nagyon jó:)
2008 okt. 07. - 14:16:18
2008 okt. 07. - 14:16:18
(6/14)
Én nem is tudtm hogy Gandalf és Magneto egy és egyanaz a személy!!!!!!!!
Nagyon megváltozott!!!
2008 júl. 21. - 14:10:01
2008 júl. 21. - 14:10:01
(5/14)
A Gyûrûk Ura olvasásakor Aragorn-ért voltam oda, a film nézésekor pedig Gandalf-ba estem bele. :-)
2008 júl. 20. - 21:53:33
2008 júl. 20. - 21:53:33
(4/14)
a skarlát virágban zseniális volt! amilyen pofákat vágott! xD nagyon birom! :)
2008 júl. 18. - 19:50:43
2008 júl. 18. - 19:50:43
(3/14)
Szeretem,
na nem úgy ahogy õ szeretné.
2008 febr. 08. - 18:37:41
2008 febr. 08. - 18:37:41
(2/14)
Nekem valahogyan szimpatikus ha rossz ha jóóó.
2008 febr. 07. - 21:04:45
2008 febr. 07. - 21:04:45
(1/14)
Neki ott a helye minden filmben, legyen akár jó ( Gandalf) vagy rossz(Magnetó).