Téma: Idő

offtopic
GeltonReTarder aug. 02. 13:35:16 Előzmény stina
(12/52)
nem javasolnám a zitu888 nicknevű trollal való kommunikációt, ha meglátod a nevét egy film adatlapján, amit esetleg meg is néznél a későbbiekben, egyszerűen ne olvasd el a hozzászólását, mert ebben a butuska stílusban íródott, durva spoilerezésben éli ki magát ez a véglény.
4/10
gyereamozibabe aug. 01. 21:52:25 4/10
(11/52)
A Port(pont)hu félrevezető kritikájában egy igaz mondat van. "A néző egy idő után már azt sem tudja, hogy sírjon-e vagy nevessen". Érdemes megfigyelni, hogy kik merték leírni a szomorú igazságot a filmről (filmes blogok, akik nem akarják lejáratni magukat), és kik nem merik kritizálni. (mainstream újságok.. pl Telex, Port, akik pénzt kapnak az ilyen kritikának álcázott hirdetésért)
3/10
Szaymon aug. 01. 19:11:50 3/10
(10/52)
rendkivül gyenge
6/10
patty567 aug. 01. 00:54:01 6/10
(9/52)
Az előzetes tényleg jobb filmet sejtetett, de egynek elment. Tényleg sokkal jobb jelenetekkel lehetett volna ledöbbenteni a nézőt és volt benne pár nagyon idegesítő karakter. Én pl külön szeretem, hogy a rendező ebben a filmben is szerepelt, mint a Jelekben is. Ugye ott ő volt aki a pap nejével ütközött. Szerintem sokan nincsenek is tisztában azzal, hogy ő is szerepel a filmben. Ami nem tetszett és ez egyben SPOILER!!!!!!

Én konkrétan azért összeszarnám magam ha a hat éves gyerekem hirtelen nőne 30 centit és egy 13éves forma gyerekké válna. Nem arra tippelgetnék, hogy valami vírus, hanem, hogy valami nagy gebasz lehet itt :D meg azért nem egy percig ámuldoznék, a színészek szerintem nem élték át ezt rendesen. Az orvos konkrétan egy karikatúra, egyáltalán nem illik a film hangulatához, várod mikor nyírják már ki. Sajnos elég későn. Nekem a szőke csajszi, a barbi baba külön tetszett, jól játszotta a szerepét. És itt jön az, mi is volt számomra a mondanivalója a filmnek. SPOILER VÉGE!!!!

Szóval a mondanivalója viszont nagyon komoly. Elhúz mellettünk az élet, kicsit süketek és vaksibbak leszünk és előjön mindenféle nyavajánk, ráncunk, megőszülünk. Ebbe az ember nem szívesen gondol bele, de hát ez a természet rendje.

Nekem 10/6
4/10
gyereamozibabe júl. 31. 22:12:05 4/10 Előzmény Premierfilmes1980
(8/52)
Kösz a feltöltést. (bár rémes a minősége, és a sötét részeknél csak homály volt 10 percig)
Örülök, hogy ezt NEM moziban láttam. Volt egy tök jó filmötlet, és aztán a Jóban rosszban stábja írt hozzá "karaktereket". Mint egy B kategóriás horror. Elvileg sokkot kéne kapniuk (a bemutatóból mindenki sejti, hogy valamiért felgyorsul az idő a parton), és remegve, egymásba kapaszkodva túlélni valahogy, ehhez képest mindig elkóborol valaki, akivel aztán történik valami rossz. Aztán ezek a semmiből jövő megoldások. Amikor a buta amcsi kapásból tudja, mi az anomália oka. Legalább intézték volna úgy, hogy a korábbi "üdölők" üzeneteire rátalálnak. (hisz nincs aki összepakoljon utánuk) Vagy minimum eszembe jutna, hogy hagyjak valami emléket magamról. És egyben figyelmeztetést. De ezeknek még ez sem. Fájdalmasan ostoba, együgyű film. A zene is unalmas, alig van benne feszültségkeltés. Nulla izgalom. Tényleg semmi. A végén van egy meglepő magyarázat a történtekre, de a misztika itt sem tart sokáig. Elvarrnak minden szálat, semmit nem bíznak a képzeletre. Ráadásul a magyarázat is gyerekes. Ha már van egy ilyen part, azt ezer másra lehetne használni. Felháborító. Ennek a rendezőnek volt egy (1 db) jó filmje, a Hatodik érzék, 22 éve, és azóta abból él. Szerintem akkoriban még fogták a kezét, ezért működött a film. Azóta szabad utat hagytak a "művészetének", és hát ennyire képes.
5/10
Dnalorr júl. 31. 02:34:29 5/10
(7/52)
Jó a sztori, jó az alapötlet. Kicsit fáj, mert lehetett volna ebből sokkal jobb filmet is csinálni, így csak egy kihagyott ziccer. A szereplők nevetséges óvodás szintű párbeszédei, illetve gondolkodása nagyon lehúzta nekem a film összképét. Középszerű sajnos.
2/10
szilvi0000 júl. 30. 16:26:58 2/10
(6/52)
2/10. A bemutató alapján nagyon jónak tűnt a film, és az alapötlet is. De számomra is unalmas volt, irreálisan reagáltak a szereplők, egyáltalán nem izgalmas és nem elgondolkodtató.
10/10
stina júl. 29. 22:54:42 10/10 Előzmény zitu888
(5/52)
Belehaltál volna, hogy odanyomj egy SPOILER jelzést
5/10
zitu888 júl. 29. 20:11:05 5/10
(4/52)
Túlságosan lassú, és ez nagyon elrontja az élményt.
A szálloda direkt krónikus beteg emberekre szakosodott, mert a parton 1 nap alatt előjönnek a betegségek, a túloldalon megfigyelik őket, és a gyógyszergyártó cégek kutatást végeznek.
10/10
stina júl. 29. 13:41:44 10/10
(3/52)
Összességében egy nagyon izgalmas film. Az előzetes alapján kicsivel többet vártam,
pörgősebbre számítottam. Aki szereti a lassú felvezetésű de feszült hangulatú, lélektani thrillereket, annak tetszeni fog :)
9/10
Dirtsteel júl. 29. 06:40:10 9/10
(2/52)
A film maga rendkívül jó volt bele ment egy kicsit humorba, de épp,hogy csippentettek belőle szerencsére végülis egy thriller filmről beszélünk. Maga a film rengeteg elgondolkodtató pillanatot okozott számomra. Legnagyobb élményrontója volt a moziba, hogy nálam nem sokkal fiatalabbak (23 vagyok lassan) továbbá kis tögmagokat is beengedtek akik majdnem az egész filmet végig pofázták meg röhögcsélték. Nem értem minek kell ilyen fiatalokat beengedni ők nem bírják még sok esetben feldolgozni az eseményeket. Aki szereti az elgondolkodtató filmeket azoknak nagyon ajánlom. Ui.: LENTEBB KOMMENTELŐ MEGFOGALMAZÁSÁBAN SPOILER TALÁLHATÓ!!!
DoctorMorreau júl. 12. 14:22:20
(1/52)
Shyamalantól a Sebezhetetlen nagyon jó volt, úgyhogy kíváncsi leszek erre a filmre.