Alicante 2011 nov. 26. - 17:44:16
(839/879)
Szia Lili!:-)
Örülök, hogy néha látlak! Valóban nekem is az tünt fel, hogy Jeronimot úgy hurcolták haza Carlosék, még ülni sem tudott a nappaliban lévõ kanapén, le kellett fektetni hisz több bordája is eltört, erre úszni tudott, akrobatikus mutatványokat produkált, sõt kivédett minden kardcsapást, Renáta adta volna neki az erõt?

Tényleg elég durva volt a pénteki rész szegény Anibalt is sajnáltam. Azért jó sokáig nem mutatta ki Agustin az elmebaját, legalábbis jól leplezte, mert Renátát is megtévesztette.
Végre kiderült az Ezekiel dolog is...

Jól vagy Lili? Sok tanulni való van a suliban?
Remélem nem egy hónap múlva válaszolsz..:-)
Alicante 2011 nov. 26. - 13:02:06 Előzmény csigabige87
(838/879)
Nagyon izgalmas volt a pénteki epizód. Jeronimo összeszedte minden erejét - pedig nem volt sok neki elõtte - és összecsapott Agustinnal. Szegény Renáta mit állt ki, ekkora szadista, perverz állatot mint Agustin?!
Nem fogok csodálkozni ha hét hónapra fog szülni!...

Már csak pár rész van hátra.
Korny 2011 nov. 25. - 21:32:45
(837/879)
Én azon gondolkodtam hogy Renáta Reginaként nõtt volna fel Regina mellett, akkor talán nem kellet volna ennyit szenvednie, a sors úgy is Jeronimo hoz sodorta volna, !
D0R1 2011 nov. 25. - 17:06:37 Előzmény kmfa
(836/879)
köszönöm szépen:)
10/10
csigabige87 2011 nov. 24. - 15:30:02 10/10
(835/879)
Ez az Agustin totál hülye!!!!! Ez tényleg azt hiszi, ha közli Renatával, hogy megölette a férjét és most özvegy, akkor belé fog szeretni???? Hol él ez?? Egy szerelmes asszony mióta szeret bele a férje gyilkosába???
Anibalt úgy sajnáltam, hogy meglõtték, még szerencse, hogy nem lett komolyabb baja.

A mai rész egyébként szokás szerint nagyon tetszett. Pörgõs és izgalmas volt!
kmfa 2011 nov. 23. - 22:44:34
(834/879)
Renata hangjára és szavaira Jeronimo magáhoztért és visszaemlékezett mindenre, ami történt vele és Renataval. Nagy volt a boldogság. Renata azonnal indulni is akart hozzá, és ezért megbeszélte a szüleivel, hogy õ nem tud ott lenni a bankban. Regina is ment volna Jeronimohoz, de Gonzalo azt mondta neki, hogy ezt az idõpontot a bankkal már nem lehet áttenni, és majd holnap követik Renatat. Adriana felajánlotta, hogy õ majd elkíséri Renatat. Közben felhívták Honoriot és Matiast is a jó hírrel.
Jeronimo kicsit zavart volt az ébredés után, hogy most Marina terhes azt tudta, de Carlos és Lazaro elmesélték, hogy Renata is az, és még nagyobb lett a boldogság. Jeronimo közben visszaemlékezett, hogyan is rabolták el és verték meg. És azonosította is õket, Agustin emberei voltak. Ezért megbeszélték, hogy hallgatnak arról, hogy õ mégis életben van.
Közben a nyomozók megjelentek Agustin birtokán, de õ már nem volt ott, csak a birtok intézõje, aki elmondta, hogy a kikötõbe vitt ki néhány ruhát a fõnökének, de többet nem tud.
Renata és Adriana a lépcsõ alján álltak a böröndökkel indulásra készen, mikor megjött Roberta, aki megkérdezte hová mennek. Ardiana a szokásos stílusában válaszolt, hogy mi köze van hozzá, de sajnos Regina érkezett a lépcsõn lefelé, mert Renata fennhagyta a papírjait a szobájában és azt hozta utána, mondván ezek kellenek a reptéren. Roberta kérdésére Regina csak annyit mondott, Renata csak kipihenni magát utazott el.Roberta amint tudta rögtön hívta Agustint, elmondta neki, hogy Renata a reptérre ment, és hogy Selene kitálalt róluk, hogy Agustin és õ szeretõk. Erre Agustin nagyon feldühödött és utasította Robertat nehogy elmenjen onnan és tagadjon mindent kettõjükrõl és hogy informálja õt mindenrõl.
A repülõtéren végre sikerült Renatanak elérnie Marinat, aki szintén rögtön indult is Jeronimohoz, persze elõtte megkérdezte Renatat zavarja-e, ha õ is megy.
Matilde és Manuela is megtudták a jó hírt, és megfogadták nem szólnak senkinek róla, bár nehéz lesz megállniuk, ekkor jött Karina a jó hírrel, hogy végre õ is anya lesz.

Kb ez volt az elsõ 15 perc történése.

Spoiler
Én még azért kiváncsian várom, hogy Roberta miért dönt úgy, hogy õ áll a golyó elé, megvédve ezzel a nõvérét?
Spoiler vége
offtopic
kmfa 2011 nov. 23. - 22:43:47 Előzmény D0R1
(833/879)
Renata hangjára és szavaira Jeronimo magáhoztért és visszaemlékezett mindenre, ami történt vele és Renataval. Nagy volt a boldogság. Renata azonnal indulni is akart hozzá, és ezért megbeszélte a szüleivel, hogy õ nem tud ott lenni a bankban. Regina is ment volna Jeronimohoz, de Gonzalo azt mondta neki, hogy ezt az idõpontot a bankkal már nem lehet áttenni, és majd holnap követik Renatat. Adriana felajánlotta, hogy õ majd elkíséri Renatat. Közben felhívták Honoriot és Matiast is a jó hírrel.
Jeronimo kicsit zavart volt az ébredés után, hogy most Marina terhes azt tudta, de Carlos és Lazaro elmesélték, hogy Renata is az, és még nagyobb lett a boldogság. Jeronimo közben visszaemlékezett, hogyan is rabolták el és verték meg. És azonosította is õket, Agustin emberei voltak. Ezért megbeszélték, hogy hallgatnak arról, hogy õ mégis életben van.
Közben a nyomozók megjelentek Agustin birtokán, de õ már nem volt ott, csak a birtok intézõje, aki elmondta, hogy a kikötõbe vitt ki néhány ruhát a fõnökének, de többet nem tud.
Renata és Adriana a lépcsõ alján álltak a böröndökkel indulásra készen, mikor megjött Roberta, aki megkérdezte hová mennek. Ardiana a szokásos stílusában válaszolt, hogy mi köze van hozzá, de sajnos Regina érkezett a lépcsõn lefelé, mert Renata fennhagyta a papírjait a szobájában és azt hozta utána, mondván ezek kellenek a reptéren. Roberta kérdésére Regina csak annyit mondott, Renata csak kipihenni magát utazott el.Roberta amint tudta rögtön hívta Agustint, elmondta neki, hogy Renata a reptérre ment, és hogy Selene kitálalt róluk, hogy Agustin és õ szeretõk. Erre Agustin nagyon feldühödött és utasította Robertat nehogy elmenjen onnan és tagadjon mindent kettõjükrõl és hogy informálja õt mindenrõl.
A repülõtéren végre sikerült Renatanak elérnie Marinat, aki szintén rögtön indult is Jeronimohoz, persze elõtte megkérdezte Renatat zavarja-e, ha õ is megy.
Matilde és Manuela is megtudták a jó hírt, és megfogadták nem szólnak senkinek róla, bár nehéz lesz megállniuk, ekkor jött Karina a jó hírrel, hogy végre õ is anya lesz.

Kb ez volt az elsõ 15 perc történése.

Spoiler
Én még azért kiváncsian várom, hogy Roberta miért dönt úgy, hogy õ áll a golyó elé, megvédve ezzel a nõvérét?
Spoiler vége
Korny 2011 nov. 23. - 21:02:19
(832/879)
Hát, pár emberre rá férne egy pszichikailag kezeljék, Fínára, Robertára és Agusztinra, ! Ha jól be látok a dolgokba, szerintem szólni kellett volna a rendõrségnek, Agusztin miatt, hogy keressék a rendõrök! De Alonzínát ott megértetettem hogy tudjon meg több információt a férjérõl Melesiótól, de ha tudta volna szegény asszony akkor talán mert kitudja, biztonságban lett volna Renáta! Na de majd minden jóra fordul!
Alicante 2011 nov. 23. - 20:23:24
(831/879)
Egyre jobban bontakoznak ki a cselekmények. Számomra is megható volt, ahogy Renáta beszélt Jeronimoval. Nagyon tetszett, ahogy a lóvé szeretete miatt Roberta elengedte magát közben halvány fogalma sincs, hogy már a család is tudja, hogy nem õ Regina lánya. Fina milyen kárörvendõ volt, hogy átverték a családot és most már az összes lóvé náluk van...Roberta jó tanítványa volt...ha tudnák?!

Kellemes meglepetés volt Karina bejelentése, hogy állapotos.
Jeronimo hogy örült, hogy Renáta is gyermeket várt tõle...de Renáta elrablása azt hittem a következõ részben lesz, legalább találkozott volna a férjével és utána gyorsultak volna fel az események...na mindegy!

Agustin egy végtelenül gonosz karakter, nála csak Fina rosszabb, de hogy gondolja, hogy erõszakkal Renáta õt fogja szeretni?...mert ez a mániája...
10/10
csigabige87 2011 nov. 23. - 20:12:40 10/10
(830/879)
Izgi, volt a mai rész, ahogy Renatát elrabolták a végén! Viszont olyan megható volt, amikor Renata Jeronimoval beszélt és ahogy örült Jeronimo a babának. :D Agustin egy kegyetlen szemétláda. Josefina viszont nála is gonoszabb szerintem!
D0R1 2011 nov. 22. - 17:32:13
(829/879)
Megható volt a mai rész:)de annak örültem a legjobban hogy Renáta számára kiderült hogy milyen is Roberta valójában...
10/10
Bözsemama 2011 nov. 22. - 11:33:17 10/10
(828/879)
Gerhard Wendland - Quando M'innamoro 1968
Albano carrisi-quando m`innamoro
The Sandpipers - Quando M'innamoro (San-Remo '68)
Ti lascio una canzone - "Quando m'innamoro", canta Anastasia Franco - Punt. 20/10/2010
Identici Anna - Quando m'innamoro
Patrizio Buanne - Man Without Love (LIVE HQ)
Engelbert Humperdinck- A Man without Love
Gigliola Cinquetti - Quando m'innamoro Recital in Japan 1972
Andrea Bocelli Live - Cuando Me Enamoro (2006)
Enrique Iglesias - Cuando Me Enamoro featuring Juan Luis Guerra


Nos, szerintetek melyik a legjobb????
D0R1 2011 nov. 22. - 09:28:30 Előzmény kmfa
(827/879)
köszönöm szépen:)még arra szeretnélek megkérni hogy a holnapi rész elsõ 10-15 percét leirod? fél 3-kor érek haza...elõre is köszönöm:)
kmfa 2011 nov. 21. - 21:17:00
(826/879)
Constanza elmondja Reginanak és Gonzalonak, hogy Honorio, Matias és Adriana követték Germant és Robertat, hogy tetten érjék õket és hogy szeretõk. És azt is elmondja, hogy Roberta olyan mint Fina, és csak ártani akar.
Gema elmondja Honorioéknak, hogy el fog válni Germantól, de ez az üzleti kapcsolatukra nem lesz hatással. German meg rohant Gema kocsija után, és könyörgött, hogy beszéljék meg.
A Bonitan még mindig a jelszón gondolkoztak Augustin gépéhez.
Másnap Matilde sugallatára végre sikerül feltörni a gépet /szépfiú volt a jelszó/, és rájönnek, hogy Jeronimo repjegyét és beszállókártyáját Augustin vette, és próbálják elérni Renatat, hogy veszélyben lehet, de nem sikerül.
Roberta nem otthon töltötte az éjszakát, ez mindenkinek gyanús lesz, és Gonzalo Honorioval és a rendõrséggel megjelenik German lakásán, de Finanak sikerül elbújnia.
Roberta German lakásán tölti az éjszakát anyjával, akinek tanácsára azt hazudja Reginaéknak, hogy õ beleszeretett Germanba, aki megígérte, hogy elhagyja érte a feleségét, pontosan úgy, ahogyan Reginaval és Gonzaloval is történt. Ez kiverte a biztosítékot Gonzalonál, de látszólag hittek Robertanak.
Renata és Marina megtalálja Sault és kiszedik belõle, hogy a pénzért kezdett ki Marinaval és beszélte rá, hogy hagyják el Villa de Guadalupet, és hogy Augustin fizette le õt. Elmesélte, hogy Jeronimoval nem találkozott, csak messzirõl látta, és azt is, hogyan rabolják el. Renataék kényszerítik, hogy menjen velük vissza Mexikóba, de a reptéren a férfimosdóban elmenekül, így csak ketten mennek vissza, de azt tudják, hogy Augustinnal kell beszélniük, és azon izgulnak, Saul fel ne hívja elõbb Augustint.

Körülbelül az elsõ fél órában ez történt.
3/10
zuzuzu777 2011 nov. 21. - 19:13:21 3/10 Előzmény nuussi
(825/879)
Véletlenül összekeverte a neveket. Renáta fog koraszülni.
doritasmile 2011 nov. 21. - 19:03:50 Előzmény lizuskah
(824/879)
Spoiler

Nem Marina gyerekei hanem Renata gyereke lesz koraszülött. Ha jól értettem akkor 7 hónapos terhesen szül.

Spoiler vége
D0R1 2011 nov. 21. - 17:15:30
(823/879)
sziasztok!valaki letudná irni mi volt az elsõ fél órába?onnnantól láttam hogy alison ovroshoz megy meg hogy Prissilla hazamegy (épp ideje volt...)és Renatánák elmondták h Rehina az édesanyja...elõre is köszi:)
Alicante 2011 nov. 21. - 16:10:47 Előzmény nuussi
(822/879)
:-))
Milyen igaz!
Ez sehogy sem stimmel...
10/10
nuussi 2011 nov. 20. - 19:23:58 10/10
(821/879)
De Renata esett késõbb teherbe, ha Marina gyerekei koraszülöttek lesznek akkor még hamarabb meglesznek mint Renataé?
10/10
lizuskah 2011 nov. 20. - 19:05:10 10/10 Előzmény Korny
(820/879)
Sziasztok :) Ismét megtudtam nézni az e heti részeket igazából nagyon tetszett, hogy Renata és Marina összefogtak a közös cél érdekében, Marinát sosem kedveltem unszimpi nem tehetek róla de mindig becsültem benne, hogy nem akarta Renátáékat szétválasztani egyszer haragudtam rá nagyon amikor Jeronimot döntés elé állította , ezenkivül egy nagyon rendes nõnek gondolom. Végre kiderült,hogy Jeronimo nem hagyta el Renátát, örülök neki , hogy most már ez mindenki számára világos. Szegény Jeronimo, micsoda balszerencse pont az eskûvõje napján, rem. mihamarabb visszatér a Bonitára. És reméélem,hogy Priscila pedig hamarosan elmegy onnan.

Anibant nagyon sajnáltam, szegény nincs hova mennie, és még Agustin is kidobja hát.. de nagyon jól tette, hogy beszámolt Carloséknak a dolgokról, de még így is többet tud lásd: mikor látta az apját Robertával csokolózni. És az nagyon rendes tõle,hogy Eliszonra figyel.

Fina , Fina... lassan megkapja õ is amit érdemel, addig meg csak örüljön a pénzének amit úúgy sem élvezhet.

Végre Costanzat is kiengedték és már mindenki számára világos,hogy e mögött is Fina állt Blancával karöltve.

Roberta.. hát nagyon örülök, hogy lebukott azzal kapcs. hogy Herman szeretõje, nagyon helyes volt Matiaséktól, hogy követték õket az "üzleti útra" így végre kiderült,hogy miféle emberek is, bár Robertán nem lepõdtek meg és ahogy észrevettem Hermanon sem. Az meg hab volt a tortán, hogy Herman felesége is megjelent, a legjobb lesz ha elválik ettõl az aljas pasastól és élvezi a vagyonát. Robertáról is szép lassan minden kiderül , látszott rajta,hogy nagyon féltékeny Renátára , hogy Regina mennyire óvja õt holott nem is az "lánya" hát Roberta ide vagy oda a hazugság Renatat mindenki önmagáért szereti.

Örülök, hogy Regina pedig megtudta az igazat, de ne legyen már ilyen naív, hogy nem akarja felfogni milyen ember is valójában Roberta.... már annyi minden van a listáján , több mint Finának lassan. Ha Roberta esetleg nem ment volna ebbe a játszmába bele, vagy elmondta volna az igazat Regina akkor is szerette volna...de hát már ezzel elkésett..

Szép lassan Agustin kis titkai is napvilágot látnak, lassan minden a helyére kerül.

Egyébként korábban valaki írta komenntbe , hogy nem érti Renata és Marina, hogy fognak egyszerre szülni tudtommal azért mert Marina gyerekei kora szülöttek lesznek.

Hát kiváncsian várom a további részeket, egyre jobb lesz :) Mindenkinek további szép napot, és elõre kellemes hetet :)