3/10
zuzuzu777 2011 nov. 02. - 10:53:08 3/10 Előzmény csigabige87
(759/879)
Köszike a választ! Ami a csizmákat illeti, felül ki voltak fordulva és onnan láttam a bárányszõrt. Miért pont a fõszereplõre adnak rondábbnál-rondább ruhákat?
10/10
csigabige87 2011 nov. 01. - 11:27:54 10/10
(758/879)
Jah, az elõbb elfelejtettem, még 20 rész van hátra :(
10/10
csigabige87 2011 nov. 01. - 11:02:56 10/10
(757/879)
Az utolsó hozzászólás felett látsz egy olyan gombot, hogy "Hozzászólás" arra kattintva tudsz újat küldeni. :D

Ezt a csizmás dolgot már én is figyeltem, de lehet, hogy nem bélélesek arrafelé a csizmák, csak vastagnak tûnnek. Nyáron mikor Olaszországban nyaraltam ott is sok olasz csaj pici nadrágban és felsõkben volt, hozzá csizmával. Én is néztem jó nagyokat, de a csizmákat mikor megnéztem az üzletekben akkor láttam, hogy nem is bélésesek, csak úgy tûnnek.
3/10
zuzuzu777 2011 nov. 01. - 10:43:08 3/10
(756/879)
Sziasztok! Megmondná v-ki, hogy küldhetek üzenetet anélkül, hogy a válaszra klikkelnék???
Sztem el kellene menniük öltözködési tanácsadásra. Különösen Jeronimó szerelmeinek. Nyár közepén báránybéléses csizmában mind a 2, de felül semmi. V-ki tudja, hogy még hány rész van hátra?
Köszike!
Alicante 2011 nov. 01. - 07:55:18
(755/879)
Szia Lili!:-)
Örülök, hogy visszatértél közénk.:-))
10/10
csigabige87 2011 okt. 31. - 21:39:47 10/10
(754/879)
Szerintem nagyon romantikus és szép volt Renata és Jeronimo jelenete! És ami végképpen tetszett, hogy nem darabolták el, hanem végig mutatták a jelenetet.

Sajnálom, hogy Mati dobta Carlost. Pedig õ tényleg elakarta mondani, csak Mati nem hagyta, mert folyton az esküvõrõl beszélt.
Alicante 2011 okt. 31. - 15:22:28
(753/879)
Agustin ennyire ismeri a férfi lelkeket?
Naháááát!
Egyébként ésszerû magyarázat.

Ma egy kissé eltúlozta Renáta és Jeronimo az enyelgésüket, de inkább ezt csinálják, mint veszekedjenek.
Mit szóltok ahhoz, hogy Mati szakított Carlossal? Azt a nõt én sem állhatom. Inkább a munkájával törõdne, mint hogy szétválassza a szerelmeseket, vagy menjen haza!

Kari és a párja aranyosak voltak.:-)
9/10
iriszke1 2011 okt. 30. - 22:34:36 9/10 Előzmény Alicante
(752/879)
Sziasztok!

Azért szeretné ha elvinné, mert ha a közelben van úgy nem izgatja Jeronimot, de meglátod amint elakar menni, úgy rögtön eszi a fene majd Jeronimot. S azon nyomban zûr lesz Renata és közte, ha Marinához járkál. Ezt akarja majd kihasználni az a szemét Augusztin. Jaj de utálom azt a pasit, lesznek gondok vele még biztosan, mert annyi gonoszság van benne, hogy úgy sem hagyja békén szegény szerencsétlen szerelmeseket.
Na és a börtönigazgató, hát igen ebben a filmben nincs lehetetlen.
Alicante 2011 okt. 29. - 18:02:10
(751/879)
"Remélem Alfonsina most már belátja, hogy Agustin milyen szemét és majd elmondja Renatanak, hogy milyen szemét volt vele. Bár azt még nem értem, hogy miért jó Agustinnak, ha elmegy Marina. Szerintetek???"

Erre én is kíváncsi lennék!
10/10
csigabige87 2011 okt. 29. - 10:46:44 10/10
(750/879)
Olyan szép volt Renata és Jeronimo együtt, amikor Jeronimo kiszabadult! Öröm volt nézni õket!

Alison és Anibal is olyan cukik!

Ez a Priscilla egy szemét dög! Matilde helyében jól elintézném.

Remélem Alfonsina most már belátja, hogy Agustin milyen szemét és majd elmondja Renatanak, hogy milyen szemét volt vele. Bár azt még nem értem, hogy miért jó Agustinnak, ha elmegy Marina. Szerintetek???
10/10
csigabige87 2011 okt. 27. - 22:03:37 10/10
(749/879)
Most õszintén milyen börtönigazgató az ilyen, hogy pénzért ennyire bármire hajlandó??? Ezeknél nincs minden évben vagyonosodási vizsgálat minden évben, mint itthon???

Agustin és Roberta egy idióta! Agustin nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy bármivel is próbálkozik, úgysem jár sikerrel, mert Renata nem szereti. Roberta meg azért ennél többre tarthatná magát, minthogy, egy ilyen vén pasival összefeküdjön!

Karina és Lazaro aranyosak voltak. Nem tetszett, hogy az a gonosz Priscilla kapta el csokrot és most nagyon tervez valamit, a szemétje!

Chema temetése szintén megható volt. Miért a normális szereplõket írják ki mindig???
Alicante 2011 okt. 27. - 16:22:56 Előzmény csigabige87
(748/879)
Ma meg a temetés, kissé pátoszos voltak a monológok.
Chemát én is nagyon sajnálom, nem kellett volna a soriból kiírni, jó lett volna Julieta párjának!
Alicante 2011 okt. 27. - 16:21:30
(747/879)
Jó volt a mai epizód is. A három grácia a pszihiatrián milyen jól van, ilyet sem láttam még a börtönigazgató és háremhölgyei:-DD

Roberta már elkezdte kifosztani a Monterubio cég vagyonát, szerintem egyre közelebb kerül a végzetéhez, mert az anyjának segít! Azt se értem mit eszik a nõs palin? Miért alázza meg állandóan magát?

Agustin is egy akkora marha, látja mennyire szereti Renáta Jeronimot mégis reménykedik?!
Nem tud semmit sem csinálni J-val ha csak meg nem öli...börtönbe semmiképp sem tudja csukatni.
10/10
csigabige87 2011 okt. 26. - 20:43:42 10/10
(746/879)
Hát én végigsírtam amikor Chema búcsúzkodott és meghalt. Gyönyörû végjáték volt és nagyon megható. Sajnálom szegényt, szerethetõ és kedves karakter volt! :(
10/10
csigabige87 2011 okt. 26. - 20:19:32 10/10
(745/879)
Most nézem neten a mai részt. Hát nagyon tetszik, ahogy Alison és Anibal egymásra talál, olyan arik együtt! Én is örülök, hogy Kari és Lazaro végre összeházasodott! :D
Alicante 2011 okt. 26. - 19:53:41
(744/879)
Nagyon szomorú volt a mai epizód, fõleg akkor, mikor Chema minden barátjától és az apjától is külön-külön elbúcsúzott! A halála is nagyon megrendítõ volt.

Csak azt nem értem, hogy a börtönben mit ünnepeltek Fináék, mert Blanca arca is ragyogott?!
Robertának meg mindegy kivel fekszik le, mert állandóan viszket neki...ennyire senkinek érezné magát? Persze az, sõt még annál is kevesebb...

Remélem sikerül Antonionak újjlenyomatot vennie Renátától mielõtt Roberta kifosztaná a Monterubbio családot!!
Marina viszont továbbra is határozatlan, annak viszont örülök, hogy Kariék végre összeházasodhattak!:-)
D0R1 2011 okt. 26. - 16:26:00 Előzmény csigabige87
(743/879)
köszönöm szépen:)így legalább képbe vagyok:)
10/10
csigabige87 2011 okt. 25. - 21:14:16 10/10
(742/879)
Múlt héten Alfonsina nagyon kiborult Ezequiel temetésén, mert Roberta felhívta Renátát Agustin kérésére és elhintette,hogy Ezequiel megerõszakolta. Alfonsina nagyon kiakadt. Megérkezett Priscilla az új borász, akinek mint kiderült korábban kapcsolata volt Carlossal és szerintem vissza akarja szerezni, mert nagyon rámenõs és folyton Matilde orra dörgöli ezt. Matildet sem kell félteni, azért szereti kóstolgatni õ is Priscillát. Regina és Gonzalo végre megtartották a polgári szertartást. Renata elõreutazott és úgy volt, hogy Jeronimo követi, de mikor elindult volna letartóztatták a Nesme ügy miatt. Jeronimo titkolni akarta Renata elõl, hogy örülni tudjon az apjáéknak, de Agustin felhívta a fogadáson, így megtudta. Roberta kavar Gonzaloék új befektetõjével, csak nem tudja, hogy a pasinak a feleségétõl van pénze. Roberta szemét módon direkt elszólta magát Chema elõtt, hogy Matias és Adriana jegyesek. Így szegény azt hitte, hogy Adriana megcsalja õt és csak hülyének nézi. De miután hazament az apja elmondott neki õszintén mindent a betegségrõl és a többiek önfeláldozásáról.Constanzát továbbra is hülyíti az a nõ a babával, akiket Fináék béreltek fel, most már náluk lakik a nõ a gyerekkel. Isidro megtudta, hogy nem Roberta Regina lánya, mert nem egyezik az ujjlenyomat a gyerekkori Regina és Roberta mostanija között. Megérkezett ugye Agustin fia, Anibal, akit Agustin nem akar elismerni. Nagyon rendes gyereknek tûnik, az elején a Bonitán lakott Jeronimo rossszallása ellenére, de most befogadta Agustin, de csak azért, hogy híreket szerezzen Renatáról. Most úgy hirtelen ennyi jutott eszembe a múlt hétrõl. Remélem semmi fontosat nem hagytam ki.
D0R1 2011 okt. 25. - 19:16:33
(741/879)
?elõre is köszi:)
D0R1 2011 okt. 25. - 19:15:56
(740/879)
helló valaki letudná írni mi volt a mult heti és a hétfõi,keddi részbe?egyszerüen nem érek rá h online részeket visszanézzem...a kommenteket olvasva kiderült h agustinnak van egy titkos fia heronimo meg a többiek dutyiba és az is kiderült h hamis dns teszt volt ezzen kivül volt valami fontos