Korny 2011 nov. 17. - 21:10:11
(819/879)
Mindenben egyet értek, de Jeronimonak nem lég Renátát emlegetni hanem Matildét fõleg mert az néni aki segít Jeronimon, és Matilte jóban vannak egymással Jeronimó emlegesse még a birtokon lévõ embereket is! :)
Alicante 2011 nov. 17. - 19:55:56
(818/879)
A maiban tetszett, hogy German kihallgatta Roberta Finával való beszélgetését és felelõsségre vonta kinek mondta azt, hogy anya...közben a Monterubio család dolgait beszélte meg vele...

Az is tetszett, hogy végre Jeronimo magához tért és Renátát és a birtokot, elmaradt esküvõt, matit emlegette, talán a holnapi részben már végre megtudják Sabinától hol van Jeronimo...végre Renáta is megnyugodhat.

Agustin meg a bosszúszomjas képével annyira nevetséges majd minden pénzét arra áldozta, hogy Jeronimot eltüntesse és renátát maga mellett tudhassa, hát ennyire hülye lenne? Renátát soha nem fogja megnyerni még ha mindenben intrikál Robertával akkor sem!

Anibalék aranyosak voltak:-)))
Alicante 2011 nov. 16. - 16:27:46
(817/879)
Igazad van, nagyon sajnáltam Jeronimot is, szegény mekkora verést kaphatott még jó, hogy Sabina oltalmába vette.
Talán meg fogják találni a "gyilkosait" is!
Korny 2011 nov. 16. - 16:19:48
(816/879)
Nem csak Renátát lehetett sajnálni hanem Jeronimot is! Aki látta a mai részt lehetett látni a bántalmazás nyomait! De majd Agusztin megkapja a magáét a disznó csak várni kell rá! Én a Monterubio család helyében hallgattam volna Roberta elõtt a Jeronimo és Renáta dolgáról! Ha már valaki gyanakszik Monterubio villában Robertára akkor miért beszélnek elõtte! Igen ám a család nem tudja hogy Agusztin meg Roberta cinkosok! Igaz Anibal látta Agusztint meg Robertát, együtt , de akkor az lett volna az elsõ hogy szól Renátának! Hát majd ez is kiderül!
Alicante 2011 nov. 16. - 16:02:03 Előzmény Korny
(815/879)
Igen de ha van egy kis esze Finának megpróbált volna elvegyülni a tömegben és nem feltünõsködni!
Habár így sem szúrta ki õt senki...egyedül Roberta.

Apropó Roberta egyre szemetebb az a nõ!!!

Szegény Renáta meg tiszta ideg, holott az nem tesz jót neki ebben az állapotában ráadásul a szive sem jó!
Agustinnak muszáj minden fejleményrõl értesülni és még a rep.téren is akkora hatalma van, hogy a kedvéért és persze jó sok lóvéért vállalkoznak a felvétel letörlésére...
Mondjuk ez hiteltelen, mert senki nem játszik az állásával, csak a gonosz senki söpredéket lehet lefizetni meg egy-két lecsúszott embert..lásd: Saul!

Szuper volt a mai rész is, már várom a holnapit...
10/10
csigabige87 2011 nov. 15. - 22:01:49 10/10
(814/879)
Jó volt a mai rész! Viszont Agustin milyen egy szívtelen, szemét dög! Mihelyt elment Renata és nem látja a dolgokat, rögtön kidobta Anibalt. Szegény fiú! Viszont olyan aranyos, ahogy Alisonnal bánik. Nagyon szimpatikus és nem átvágható karakter, majdnem mindig rájön mindenre :D
Örülök, hogy kiderült, hogy Jeronimo nem hagyta el Renatat :D
Roberta és Fina milyen gonoszak most is, hogy örülnek, hogy Renata terhesen "egyedül maradt".
Korny 2011 nov. 15. - 21:24:17
(813/879)
Köszi a választ :) Igen idõvel minden kiderül, :) A végén ketten is voltak egyforma parókában! A videóból ki is derül! http://www.dailymotion.com/video/xhle33_cuando-me-enamoro-jyr-final-2-4_shortfilms
Alicante 2011 nov. 15. - 20:25:18
(812/879)
Lassan kiderülnek a disznóságok!
Jó volt a mai epizód:-)

Spoiler!

Azt viszont nem értem, Fina miért jelenik meg majd a partin világos lila hajjal? Azért, hogy kitünjön a többiek közül?

Spoiler vége.
Korny 2011 nov. 15. - 18:57:29
(811/879)
Végre Renáta/Regina megtudta az igazságot hogy , Jeronimo nem hagyta el:)
10/10
csigabige87 2011 nov. 14. - 20:43:56 10/10
(810/879)
Azért jó volt, hogy Regina elkezdett gyanakodni és Antonionak végre van bizonyítéka, hogy Renata Regina lánya. De most õszintén rájuk kell nézni a hajuk teljesen egyforma (ezt nagyon jól kitalálták a szereplõválasztásnál) és a jellemük is nagyon egyforma.

Annyira sajnáltam Renátát, amikor felelevenítette a Jeronimoval töltött perceket.

Anibal viszont annyira aranyos volt Alisonnal és Matilde is Carlossal :D
Alicante 2011 nov. 14. - 19:32:29 Előzmény lizuskah
(809/879)
Blanca annál fifikásabb, hogy megbeszélje a szét hollétét Finával...ráadásul egy nyilt szabadtéren volt a postafiók, a rengeteg lóvét én nem mutogattam volna ott!

Ez a Renáta-Roberta dolog meg miért nem foglalkoztatta eddig Reginát?
Csak úgy belenyugodott, hogy Roberta a lánya...
Alicante 2011 nov. 14. - 19:28:56
(808/879)
Megnéztem az utolsó részeket, nem tehetek róla de a logika megint felülkerekedett nálam.

Spoiler:
Hogy lehet az, hogy Renáta jóval késõbb esett teherbe és egyszerre szül Marinával?
A másik észrevétel: Marina orvos és a kollégákkal nem tudta megbeszélni, hogy az ikerszülést császározzák? Ez még a fejletlen országokban is így megy.

Lásd:

http://www.ustream.tv/recorded/13315796

Spoiler vége!

Egyébként jó volt a mai epizód, végre Mati és Carlos kibékült egymással, de Renáta szenvedése borzasztó volt.
10/10
lizuskah 2011 nov. 13. - 20:00:39 10/10 Előzmény doritasmile
(807/879)
Sziasztok :)Hát az e heti részek ismét nagyon jók voltak :) Ez a Fina.. komolyan már meg sem tudom számolni,hogy mennyi rossz dolog és gyilkosság fûzõdik hozzá. A kulccsal kapcs. szerintem Blanca biztos elmesélt dolgokat Finitának, hisz nem tudja csak úgy kitalálni, mit hol keressen. De az tényleg butaság volt a részérõl,hogy Blancita nevében írt búcsú levelet holott megfojtotta, szerintem ezt õ maga sem gondolta végig. Viszont szép lassan minden a helyére kerül majd, örülök,hogy azt a bizonyos "Korinát" megtalálták és színt vallott , így legalább fényderült rá,hogy az igazgató sem olyan makulátlan és, hogy a bezártság Fináéknak nem akadály. De így legalább Constanza kiszabadul és remélhetõleg máskor hallgat a családjára.

Agustin továbbra sem értem,még az elején csak csak hihetõ volt,hogy szereti Renátát, de most már világos, hogy nem ! Hisz megcsalta nem egy emberrel, ez már csak birtoklási, vágy,hogy mindent elvegyen Jeronimotól. Azért kiváncsi leszek arra amikor kiderül,hogy Robertával is viszonya volt. De arra is kiváncsi leszek Agustin milyen képet fog majd vágni amikor megtudja,hogy Ezeqiuel rossz szõlõ tõkét adott neki, szóval még sok régebbi dolog várat magára,hogy kiderüljenek.

Továbbra is imádom Renata és Regina jeleneteit <3 nagyon édesek együtt, jó látni hogy Reginát a vér szava sem érdekli, mert sajátjaként szereti Renátát akármilyen is az "anyja" , nagyon várom már, azt az ölelést amikor már tisztában lesznek azzal,hogy õk anya és lánya.

Szegény Renata minden összejött neki, hát ha még tudná, hogy élete legroszabb perceiért nem csak Fina és Roberta, ha nem Agustin is felelõs, biztos kiborulna. Hisz lássuk be õk hárman okoztak neki eddig minden szenvedést. Szegény Jeronimo is elõkerülhetne már, de akár hogy is abszurd hogy elhagyta Renátát ezt mindenki tudja. De majd akkor Renata is megfog mindent érteni , ha viszont látja. Annak pedig örülök,hogy Renátá babát vár, Jeronimo nagyon boldog lesz ez biztos :) Nagyon sajnáltam Renátát amikor cigány lánnyal sétált, és akkor is amikor csomagolt ill. bucsúzkúdott nagyon szomorú jelenet volt, látszik,hogy õt mindenki nagyon szereti mert az aki.

Örülök annak,hogy Anibal használja az eszét,szép lassan pedig össze is rakja majd azokat a bizonyos képeket. Az nekem is nagyon tetszett egyébként amikor Mati fellökte Priscillát megérdemelte. Végre Matilde is ki áll magáért, ahogy eddig is tette. Õszintén szólva Alvaro egy szemét dög, már bocsánat, de a telefon híváskor én is megsajnáltam õt, még is csak a születésnapja volt, és ráébredhetett mindarra amit tett, végülis soha nem késõ megváltoznia. És az már jó pont ha beismeri a tetteit.

Roberta meg hát.. komolyan nem tudom mire büszke arra,hogy csak egy 50 x éves pasi kiváncsi rá ? hát nem semmi.. Hihetetlen, hogy továbbra is segít az anyucikájának. Bet meg nagyon jól tette,hogy Honorionak elmondott mindent, nagyon helyes. És Julieta is jó,hogy beszámolt Adrinak. Adri pedig továbbra is Renátá mellett áll ez nagyon jó, és Matiassal meg a kutyussal nagyon cukik :)

Hát nem sokára tényleg vége, és minden a helyére kerül egy részrõl várom mert jó lesz látni,hogy mindenki boldog ..majdnem mindenki :) és , hogy a dolgok a helyükre kerültek, a lappangó titkok is felszínt láttak, és jó lesz lezárni ezt a történetet. Viszont egy biztos nagyon fog hiányozni <3 Mindenkinek további szép estét=)
doritasmile 2011 nov. 13. - 16:20:05 Előzmény Alicante
(806/879)
Az nem lehet hogy Fina alapból tudja mit nyit?
Alicante 2011 nov. 12. - 12:04:56
(805/879)
Én még mindig nem értem, hogy Blanca nyakáról hogy eshetett le a kulcs, ha Fina fejjel lefelé lökte le a hídról, oda kellett volna esnie ahol földet ért.
Finácska már megálmodta, hogy melyik széfet nyitja az ötszázezer közül Blanca kulcsa?:-D
Korny 2011 nov. 11. - 22:07:26
(804/879)
Bár sokszor a jónak elég nehéz visszafognia magát hogy ne csináljon bajt!
Korny 2011 nov. 11. - 22:05:34
(803/879)
Hát igen de Prisilla visszavágott Matildenek:( Rossz volt, látni Renátát, ahogy sírva búcsúzott el a birtokon lévõ emberektõl! De majd mindenki megkapja jutalmát és büntetését! A jó nem szenvedhet örökké és a rossz nemélheti életét!
10/10
csigabige87 2011 nov. 11. - 21:07:02 10/10
(802/879)
Jó volt a mai rész is, nagyon tetszett amikor Mathilde fellökte Priscillát és jól helyrerakta! :D
Annyira sajnáltam Renátát, amikor csomagolt és Jeronimora gondolt és amikor a ház nõi tagjaitól búcsúzkodott.

Fina irtó hülye! Annyi esze nem volt, hogy hiába löki le Blancát és ír a helyében búcsúlevelet a fojtogatás nyomai attól még megmaradnak a nyakán, fõleg, hogy valami zsinórszerûséggel fojtotta meg.
doritasmile 2011 nov. 11. - 17:28:20 Előzmény Alicante
(801/879)
Tudom :D Az enyém is az volt :D
Korny 2011 nov. 11. - 09:18:31
(800/879)
180. rész Jeronimo és Agustin megküzd egymással a hajón. Agustin meghal. Anibal az egyetlen, aki meglátogatja a sírját. Matilde és Carlos végre összeházasodnak...

Josefina azt tanácsolja Robertának, hogy kérje meg Reginát, hogy rendezzenek egy nagy születésnapi bulit, ahova Renatát is meghívják. Marina úgy dönt, hogy mégis Valle de Guadalupében marad, közel Jeronimóhoz és a bácsikájához. Alison és Anibal maradnak a birtokon. Jeronimo és Renata úgy döntenek, hogy állják az egyetemi tandíjaikat. Alvaro a börtönben alkoholista kört alapít, ahol segít a rabtársaknak megtalálni istent és rajta keresztül leküzdeni a szenvedélybetegséget... November 28

181. rész Eljött Renata és Roberta 25. születésnapja. Roberta aznap szembesül azzal, hogy mindenki megtudta, nem õ Regina lánya, hanem Renata...

Elõször tagadja, hogy együttmûködött volna Josefinával, de aztán Gonzalo a lelkére beszél, és végül átáll a Monterrubio család oldalára, csakhogy már túl késõn. Renata és Roberta közös születésnapi ünnepségén Josefina tévedésbõl Robertát lövi le Renata helyett. Alison és Anibal egyetemre mennek Jeronimo és Renata támogatásával. November 29

182. rész Josefina Renatat akarta lelõni, de Robertát sikerült lelõnie és meg is hal. Josefina bolondok házába kerül. Hónapokkal késõbb: Marina és Renata is szülni kezd...

Marina belehal a szülésbe és Renatára és Jeronimóra hagyja a gyerekeit. Évekkel késõbb: Renatának és Jeronimónak összesen öt gyereke van már. A borfesztiválra mennek, ahol a San Rafael nyer. November 30

Ez is a tv Mustrából van kimásolva az utolsó 3 rész! Helyette A szerelem tengere ismétlése lesz!