Querelle82 2023 júl. 04. - 11:15:08
(29/29)
Számomra ez a film nézhetetlen, 40 percig bírtam, aztán feladtam.
3/10
sorozatneked.hu 2021 máj. 26. - 20:32:43 3/10
(28/29)
3/10

Rendben, hogy ez csak egy TV film volt (74 perces), de akkor is legfeljebb 3 pont számomra. Egy Sliders vagy Végtelen határok epizódnak jobban el tudtam volna képzelni.
3/10
Újvállalkozó 2014 júl. 30. - 23:31:51 3/10
(27/29)
3/10
offtopic
agarik 2011 júl. 10. - 07:58:38 Előzmény NANU..! NANU..!
(26/29)
Aki szerint a szekptikusok "csak a vizuális dolgokat hajlandók elfogadni", azzal nem érdemes törõdni.
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 10. - 02:19:52
(25/29)
Lehet, de én biztosan nem nézném meg. :)
7/10
NANU..! NANU..! 2011 júl. 10. - 01:57:46 7/10 Előzmény Ford Mustang
(24/29)
Na ja, de a story elgondolkodtató és akár, ha belegondolunk, valós is lehetne az elképzelés... :)
Inkább a Jean Cloud aki hiányzik belõle, szerintem Õ kompenzálta volna és jobb lett volna a Film is, de ettõl független a story és elgondolás a Múlt vagy a jövõnk befolyásolásáról, az meggyõzõ. :)
Bár a 7. nálam is erõs, így 1x2x meg lehet nézni szerintem... :)
Ford Mustang 2011 júl. 09. - 23:19:36
(23/29)
Kb annyit ér, ja.
1/10
Hidetoshi Nakata 2011 júl. 09. - 21:32:55 1/10 Előzmény Ford Mustang
(22/29)
1pont
Ford Mustang 2011 júl. 09. - 15:15:41
(21/29)
Ez a film már hülyeség. Sehol sincs az elsõ részhez.
10/10
fonixportal 2010 ápr. 28. - 22:11:23 10/10 Előzmény NANU..! NANU..!
(20/29)
iszonyatossan rég keresem ezt a filmet magyar szinkronossan tavaly december 20-án vetítette a Tv2 és azóta se tudtam snkitõl megszerezni ha megvan valakinek nagyon megköszönném ha megosztaná velem fonixportal @ gmail . com köszönöm
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 22. - 21:53:36 7/10
(19/29)
Miért kéne mindenkinél? :(

-Lehet,… hogy csak egy ponton történik egy (pillanatra) valami a térrel és idõvel, és lehet, hogy épp te abban a pillanatban a részévé váltál és vedd úgy hogy ez a Dezsavû egyfajta mellékterméke, hatása... ?:(

Miért kell mindent túlkomplikálni... ?:(

Én csak egy feltevést írtam le az Én nézõpontomból, és elgondolásomból. :)

Ha valaki szkeptikus, annak tök mindegy, hogy mit mondasz, mert az csak a vizuális dolgokat képes felfogni és. :(

Ezért szkeptikusokkal, nem is szabad foglalkozni, mert addig úgy sem adja fel, míg nem neki adsz/ad igazat az ember, ezért az ilyen emberekkel, nem kell foglalkozni/zom. :)
Azért tart a világunk még mindig ott, ahol tart, mert ezek a szkeptikus emberek, nem bírják elviselni azt, hogyha más kitalál valamit, vagy felfedezet valamit. Ezért irigységbõl, hogy központba tudja magát megmutatni a világnak, mindent elkövet, hogy azt, aki valamit létrehozott, azt lerombolja és nevetség tárgyává tegye… :(
Na nálam ez az ember a szkeptikus, és az emberiség fejlõdésének és jobbátevésének a gátlója, élõsködõje az emberi fajon... :(

Részemrõl ennyi, és. ;)
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 22. - 21:27:48 7/10 Előzmény twillight
(18/29)
Miért nem ?":(
twillight 2009 dec. 21. - 15:02:25
(17/29)
Ahhoz, hogy vmi újat teremts (megváltozotass) valamit el kell pusztítanod.
Az ölés pusztán egy egyszerû példája a pusztításnak.
twillight 2009 dec. 21. - 09:41:03
(16/29)
A választ H.G. Wells már megadta a kérdésedre: nem fogod tudni feladni a szelvényt.
twillight 2009 dec. 21. - 09:39:37
(15/29)
Az én kérdésem az:
ha X ma visszamegy tegnapra és megöli Y-t, de Z holnap visszajön mára és megöli X-et, akkor mi lesz Y-nal?
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 21. - 02:06:11 7/10
(14/29)
Egyébként,... a Dezsavû érzés biztos volt már mással is, akár az életében többször is az embernek... :)
Szerintem ez az Érzés az, amikor történik valami az idõvel... {:)}
Lehet, hogy épp akkor jön, vagy meggyen valaki át az idõnkben, és ezt az érzést érezzük a terünk jelen pillanatában... {:)}
Úgy tudom ezt vizuálisan magyarázni, mint amikor felül ír az ember egy fájlt a PC-n, vagy mint amikor Frissíti az ember az asztalt a PC-n és ekkor egy pillanatra látsz egy mozzanatot a képernyõn, na ehhez tudom Én hasonlítani az IDÕUTAZÁS pillanatnyi érzését össze vonva a DEZSAVÜ érzéssel... ;)
( Azt akarom ezzel mondani, hogy a közvetlen terünkre ez a Dezsavû érzés hat ki az emberre abban a pillanatban és ennek érezzük a fizikai megnyilvánulását, Dezsavû érzésnek. ;)

Bocs, de ez most a felszínre tört nálam még... ;)
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 21. - 01:33:16 7/10
(13/29)
Ez is elképzelhetõ... ;)
De szerintem nem, mert én nem a kis szürkékrõl beszéltem, hanem akik hasonlóan néznek ki, mint MI... :)
A kis szürkék létezhetnek, de Õk szerintem más galaxisból fürkésznek minket, és jobban eltudom képzelni azt, hogy Õk hozták létre az emberi fajt, és vissza-visszanéznek ránk, hogy hol állunk a civilizáció ranglétráján... :(
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 21. - 01:23:09 7/10
(12/29)
Igen, de az elképzelés nem rossz, és megmozgatja az emberek gondolatait... :)

-Mert,… mi lenne ha... ;)

Pl. Elõre mennék az idõben csak egy hetet. ?;)
Aztán a következõ LOTTO 5-ös nyerõszámait megnézem az újságban, TV, Rádió... Tök mindegy, hogy hol, a lényeg, hogy utána visszatérek a jelenembe, és kitöltöm a LOTTO-t a köv. hét nyertes számaival. ?;)
Na, most jöhetsz azzal, hogy valószínû, elfelejtem a visszaút során. :(
Lehet. :(
De mi van, ha még se... ;)
Vagy jössz azzal, hogy más számok fognak kihúzásra kerülni... ?:(
Lehet. :(
De mi van, ha még se... ;)
Vagy most azzal fogsz jönni, hogy a megtörténtet nem lehet meg nem történtté tenni... :(
Lehet. :(
De mi van, ha még sem... ;)

Vagy jössz azzal, hogy elõre lehet menni az idõben, de vissza már nem... :(
Lehet. :(
De mi van, Ha… még sem… ? ;)
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 21. - 01:07:45 7/10
(11/29)
Én azt is el tudom képzelni, hogy amikor olyan eseteket is hallani Pl.
UFO-t láttak, és az emberek integettek nekik, mivel emberi lényeknek látták az UFO ablakában vagy az UFO jármû szélénél, és visszaintegettek az embereknek... {:)}
Miért ne lehetne az, hogy a jövõbõl járnak vissza, vagy egy másik idõsíkból, akik mi vagyunk azok csak lehet, hogy vagy 15-20 ezer évrõl járnak vissza, mint ma a turisták... ;)

De csak az emberiség egy bizonyos titkos tudományos szervezet tud róla, ill. titokban tartották a találmányt, felfedezést… :(
Így ezzel is meggátolják a földi emberek életébe való valós idejének vélt megváltoztatását, mert ha ez nem így lenne, akkor valószínû káosz kerekedne és hasonló bûncselekmények történnének meg, mint ahogy a Filmben is próbálják ezt sugallni a közönség és az emberiség felé… {;)}
7/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 21. - 00:42:31 7/10
(10/29)
Én végül is a Filmben történt folyamatra gondoltam, ugyan is, ha azt nézzük neked is igazad van, de ha ma vissza meggyen valaki, azért, hogy megölje a mában élõ egy ember szüleit, akkor miért ne tûnne el a mában élõ ember. ?:)
Hiszen volt egy ember, aki beleszólt a mában élõ ember életébe, azzal, hogy visszament megölni a mában élõ ember szüleit, így megakadályozható, hogy a mában létezzen. ?:)
Ez tök érthetõ és szerintem logikus is... {:)}
Aztán aki visszament, hogy megölje az illetõ szüleit, hogy kitörölje a mában élõt, az ha meg van rá a technikai lehetõsége, visszatérhet az idõben a mába. :)