Mrs Bond 2023 jan. 21. - 21:35:05 Előzmény The Cortez
(63/83)
engem megerőszakoltak ha nem esett volna le okoska
1/10
The Cortez 2023 jan. 21. - 16:16:18 1/10 Előzmény Mrs Bond
(62/83)
Akkor nőket sem?
Mrs Bond 2023 jan. 21. - 13:40:29 Előzmény kistroglodita
(61/83)
férfiakat nem is erőszakolnak meg
Mrs Bond 2023 jan. 21. - 13:39:34
(60/83)
Nőként átmentem mindenen, szuper a film!
8/10
Efggyhi 2023 jan. 03. - 23:47:16 8/10
(59/83)
A sztori jó ötlet. A film különösen jól mutatja be, hogy a nemi erőszak során nem kell hogy vér folyjon és pofon csattanjon; enélkül is lehet súlyos pszichés károkat okozni egy másik embernek.
10/10
kalamajka35 2022 dec. 30. - 00:28:24 10/10
(58/83)
nagyon jó film kellemes zenékkel, szép képekkel és jó fordulatokkal, végig izgalmas volt és szórakoztató
4/10
osbehemot 2022 dec. 26. - 17:12:31 4/10
(57/83)
Az egész filmből talán az a jelenet tetszett, amikor a főszereplőnő készülődik a végső leszámolásra. Jól összerakott jelenet. Egy jobb rendező kezében már akár csak az utána következő rész is sokkal feszültebb, izgalmasabb lehetett volna. Másrészt viszont nem túl objektív a film, és eléggé érezni a feminista frusztrációt belőle. Nem igazán rémlik, hogy lett volna benne tisztességes férfi szereplő, gondolom a feministák szerint ilyen férfi nem létezik. A főhősnőnek az egész módszere, ahogy megpróbálja megijeszteni a férfiakat miután felszedték őt, eléggé nevetséges, a valóságban senki nem ijedne meg ettől, viszont ő könnyen veszélybe kerülhetne. Butaság. Szerintem az alapötletből lehetett volna egy elég jó bosszúfilm, ami talán felhívhatná a figyelmet egyes társadalmi problémákra, akár a nőkre nézve is, csak sajnos itt inkább a feminizmus terjesztését tűzték ki célul. Zavart továbbá az is, hogy a főhősnő egy ilyen nyomi hapsival esik szerelembe, valamint nem értem, a női rendezők miért imádják gagyi popszámokkal teletömni a filmjeiket.
10/10
Cukros csirkecomb 2022 dec. 23. - 21:45:57 10/10 Előzmény Dr. McFly
(56/83)
Így van. Pontosan.
10/10
Dr. McFly 2022 dec. 23. - 20:00:56 10/10 Előzmény Cukros csirkecomb
(55/83)
Az áldozathibáztatásról szól. 10/10
1/10
The Cortez 2022 dec. 23. - 15:29:11 1/10 Előzmény Cukros csirkecomb
(54/83)
„Sok minden eszembe jutott a film nézése közben, de a feminizmus nem”

A feminizmus tényleg nem volt benne, de a feminácizmus igen.
10/10
Cukros csirkecomb 2022 dec. 22. - 00:37:14 10/10
(53/83)
Szórakoztatóan jó minőségben összerakott film, és egyetértek a forgatókönyv díjazásával. Azért dráma is, ezt nem ússzuk meg. (Sok minden eszembe jutott a film nézése közben, de a feminizmus nem.) Amit a lány csinált, annak volt kockázata, tétje. Nem a szuperhősök rafkósságát, hanem a "minden mindegy" végletességét láttam rajta. Már rég kényszerpályán volt. Végig csinálta, mindenestől. Nekem bejött.
kistroglodita 2022 szept. 27. - 21:27:15
(52/83)
Az a baj ezekkel a feminista rendezőkkel, meg úgy általában a feministákkal, hogy nem az egyenjogúság motiválja őket, hanem a férfigyűlölet.
10/10
Anna Dé 2022 júl. 21. - 01:24:12 10/10
(51/83)
Gyönyörűszép ez a színésznő, meg jól is állt neki ez az agyatlan szerep. Nagyon bírtam. A film is jó, nagyon szórakoztató volt végig. Én hibát nem találtam benne, úgyhogy nekem megér egy tizest. Újranézős. Mindenképp.
9/10
itsme1 2022 ápr. 16. - 10:22:23 9/10
(50/83)
A forgatókönyv parádés, a kivitelezés ötös. Néhány jelenet kevéssé életszerű, de a váratlan befejezés feledteti ezeket. Gratulálok.
10/10
Dr. McFly 2022 márc. 25. - 22:56:33 10/10
(49/83)
Egyik kedvenc filmem. 10/10
1/10
Diavolino44 2022 jan. 30. - 23:52:39 1/10
(48/83)
Kezdjuk pozitiv reszevel. A szineszi jatek teljesen rendben volt. A szinek, az oltozekek, a zene mind mind remek valasztas. Operatori munkara sem lehet panasz. Rengeteg szep jelenet volt benne. Nem szokvanyos a befejezes, s bar lassu a film, en nem tartottam logikatlannak. S vegul, ha megnezed a filmet, garantaltan vitaindito. Nezzd meg, ha vegig tudod nezni. Utana olvasd el a Spoileremet.

SPOILER: A film egy femnista propaganda film. Van egy kepzelt vilag, ahol minden pasi, minden korulmenyek kozott d*gni akar, ahol ha egy no reszeg akkor azt tuti megeroszakoljak. Jah es persze, a noket egy folytaban targykent kezelik. A fohos egyfajta Femme Fatale karakter, aki okosabb mindenkinel. A nagy betus hos! A kozepen van benne egy jelenet amikor kiszall az autobol, s egy feszitovassal, szetveri egy ferfi autojat, aki egesz egyszeruen elhajt. Ilyen van a valo eletben? egesz egyszeruen kihivta volna a rendoroket. Ahol persze a noi karakter bevette volna, a Meg-Akart Eroszakolni kartyat, csakhat egy propaganda filmbe az azert csunyan nezett volna ki. S termeszetesen a vegen a film felaldozza a host, hogy erosebb legyen a nok csak az eletuk felaldozasaval tudnak nyerni uzenet. A fo problema a filmmel az, hogy a feminista hos karakter, egy mentalisan beteg szemely, akit, megnyomritott az elet. Biztos, hogy egy ilyen karaktert kell a zaszlora fesziteni? Valakit, aki azert lesz femnista mert mentalisan megnyomoritottak? Ez viszont osszecseng a valodi elettel, hogy a legtobb ilyen aktivista, trauma(k) hatasara lesz feminista, de ugyan ez igaz a nogyulolokre is. De az ilyen karakterek, gyartani fognak egy ilyen filmbeli valosagot, ahol, ha barki megszolitja oket az szexualis zaklatas, ha ferfi tesz vicces megjegyzest, akkor egybol targyiasitja a noket. Az edukacio lenne a kulcs, mert a filmbeli eroszaktevoket is no nevelte, a noknek is ugyanolyan felelosseguk, ha fiukbol esetleg bunozo lesz, nem a ferfiaka stigmatizalni.
dave555 2022 jan. 11. - 23:07:21
(47/83)
Több kommentelő is 1 pontot adott rá, többen rosszakat írnak róla, ehhez képest 7 pontot ért el a film. Ez biztos, hogy rohadt jó, mindjárt meg is nézem :)
1/10
The Cortez 2021 dec. 27. - 16:34:36 1/10 Előzmény dmajer700
(46/83)
Így van. Tökéletesen jellemezted a feminácit.
dmajer700 2021 dec. 01. - 13:07:05
(45/83)
Ne aggódj, van türelmem, hogy a spameléseidnek ellenpólust álljak, bár jóindulatú tanácsként azért megjegyzem, hogy kontraproduktív ez a módszer, mert két ponton is visszaüthet, egyfelől könnyen lehet, hogy a nyilvánvaló spamelés miatt kibannolnak, és akkor nem csak ehhez, semmihez nem fogsz tudni írni, akár más esetben értékes gondolatokat sem, másfelől ez a viselkedés kívülről nézve nem csak érthetetlen, hanem megmosolyogtató is, így önmagadat teszed vele komolytalanná az ide tévedő olvasó előtt. Biztos, hogy megéri?
Biztos vagyok benne, hogy a téged ért sérelmekre mindenféle (ebben is megmutatkozó) pótcselekvésekkel akarsz választ adni - de ezzel abszolút nem teszed semmissé a történteket, ellenben negatív képet alakítasz ki önmagadról.
Gyenge, szexista, férfigyűlölő filmekben magad számára való önigazolás, lelki támogatás keresése helyett őszintén ajánlom egy érdemi megoldást nyújtó pszichológus felkeresését, nem szégyellni való lépés ez, mert itt súlyosabb - hosszú ideje mélyülő - lelki torzulásról van szó, mint amit felelőtlenül kezelés nélkül lehetne hagyni. Önmagad és környezeted érdeke is ez, mert minden jövőbeni emberi kapcsolatodat mérgezni fogja, és végül azzá válsz, aki önmagát szorítja ki a társas érintkezések perifériájára. Ne hagyd túlnőni magadon a démonaidat, mert - mint a filmbéli szereplő -, áldozatból ragadozóvá válsz. Sötét út ez, amire már ráléptél, de el kell kerülnöd, hogy végig is menj rajta.
A múltad őszintén együttérzést érdemel, de az emberek egy csoportjának kollektív gyűlöletére semmi sem adhat neked felmentést, mert te választod meg, hogy megmaradsz-e emberi mivoltodban, vagy kifordulsz önmagadból.
dmajer700 2021 nov. 29. - 19:55:56
(44/83)
Ha van, amit törölni kellene, az a tudatos, troll spamelésed, hogy negyedszerre írod le azt, hogy "10/10". Amit én írok, az csak válaszreakció erre.