Téma: Il Woo Jung

bori3 2014 márc. 22. - 09:10:32
(13/1873)
Ez nekem új infó, mármint hogy a RIljimae - gondolom - egyik zeneszerzõje. Vajon tényleg? De hát a fõszereplõje is, elég durva pontatlanság, ha lefelejtik :(
Az hogy foglalkozik zeneszerzéssel az biztos, mert olvastam egyik nyilatkozatában említette, mint kedvenc idõtöltését ...
Ezt a filmjét is kevesen látták itt a fórumon, mert Junki 2008-as Iljimae-je után nem sokakat érdekelt már JIW 2009-es hasonló címû története - pedig teljesen másról szól. Junkitól mindenki el volt ájulva - megértem -, nagyon édes benne... Nem sokan kíváncsiak õ utána még egy akárki névtelenre, aki szintén Iljimae :) Talán, ha nem hasonló címet adtak volna, másképp alakul Il Woo és a film értékelése.
Ditta 5 2014 márc. 22. - 02:54:14
(12/1873)
Szerintem Õ is a "kimondottan szép kategória", legalább is számomra. Igazán kedves és szép arca van és ha jól emlékszem az egyik évben Õt választották a legszebb arcú férfinak, egy arckrém reklámozása kapcsán.

Jaj, és hát a barátai is nagyon aranyosak, igazán nagyon kedvelem Õket. Különösen Kim Bum-ot!!! A Te szavaiddal élve, én titokban õt fogadtam fiammá.:)))
Persze tudjuk, hogy a legnépszerûbb Lee Min Ho. Természetesen méltán rászolgált, Õ is nagyon kedves és tehetséges. Õrülök, hogy Õk a barátai!
Ditta 5 2014 márc. 22. - 02:40:41
(11/1873)
Szia !

Valóban nem egyszerû megtalálni a kedvenceinket a PORT-on, mert sajnos sok esetben rosszul, fordítva, angol sorrend szerint írják a nevüket! :((( Lásd mit mûveltek egyszer So Ji Sub nevével is ! :( Külön írni kell e-mail-t a PORT illetékeseinek, hogy javítsák ki.
Én inkább a filmeknél szoktam keresgélni, mert ott azért az esetek többségében helyesen van írva a cím. És a román TV csatornáknak köszönhetõen, melyek rengeteg koreai sorozatot vetítenek, sok sorozatra és filmre rá lehet találni. Így Return Iljimae-re is, bár ott szörnyû milyen hiányos a szereplõk listája és Jung Il Woo is csak zeneszerzõként van feltüntetve !:((

Szerencsére én ha rátalálok egy filmre vagy színészre, egybõl elmentem az oldalt és nem kell keresgélni. Így volt ez sok kedvencem esetében is , mint például Jung Il Woo, Kim Bum, Li Min Hoo, So Ji Sub,de még hosszasan sorolhatnám tovább. Csak nem mertem én megnyitni a topicokat , mert arra gondoltam hátha más szeretné és elrontom az örömét. Szerencsére azért sok kedvencemnek már nyitottak, csak gyõzném végiglátogatni.

Reméljük, hogy azért rajtunk kívül mások is benéznek ide is és mint tudjuk sokan "csak" olvasni szokták ezeket a fórumokat.
bori3 2014 márc. 21. - 09:49:14
(10/1873)
Kiegészítve magamat - sok fiatal tehetség van körülötte -, õ pedig nem az a kimondottan szép virágfiú kategória, akibe azonnal beleszeretnek a lányok. Ahogy érzékelem is, a barátaiba hamarabb ....
bori3 2014 márc. 21. - 09:04:14
(9/1873)
jav. = eddigi "legjobb" alakítása

és lemaradt a kép hozzá :))
bori3 2014 márc. 21. - 09:02:39
(8/1873)
A 49 Day idõzítõje eddigi alakítása, ez nagyon eltalált és megformált szerepe volt.... maga a film is különleges, engem nagyon megviselt - ráadásul vetítettem is a KHT-n anno ... Sokat hallgatom a sorozat OST-ját, Ha jól emlékszem annak idején olvastam, hogy az egyik dalt õ szerezte...3 nótája is van rajta és azok instrumentális harmonika változata is nagyon különleges hangzású ....

https://www.youtube.com/watch?v=p0aZSEBv9o8&list=PLxq2wjDBjiOO4VlTYLFwtUYF_l_fxcpzO&index=15
bori3 2014 márc. 21. - 08:37:13
(7/1873)
Én a Return Iljimaeban láttam elõször, és rögtön nagyon megtetszett õ is, meg a történet is .... amikor elolvastam a tudnivalókat róla, gyengéd anyai érzések törtek elõ belõlem, látva hogy mennyire fiatal volt - úgyhogy azóta "követem" a pályafutását és a "fiammá" fogadtam :)))

Mivel tehetséges fiú, remélem még sokáig nagy sikerek tanúja is lehetek. "Látva" a közeget, ahol él, neki sem lesz könnyû dolga, rengeteg hasonló korú tehetség van körülötte.
bori3 2014 márc. 21. - 08:23:51
(6/1873)
Szia, nagyon örülök, hogy megnyitottad.
Nehezítve van a dolog a rátalálással, mert a címben a neve másképp jelenik meg - Il Woo Jung - én hosszasan merengtem, mikor megláttam, hogy õ róla van-e szó.... Miért más a neve ???

Azért kíváncsi vagyok rajtam kívül hányan nyitnak be ide :DDD
Ditta 5 2014 márc. 21. - 02:35:01
(5/1873)
Azt hiszem kezdetnek ennyi elég.

Remélem benéztek ide is és kedveteket lelitek az újabb topicban.
Ditta 5 2014 márc. 21. - 02:23:27
(4/1873)
Még a Golden Rainbow-t sem láttam, de már belenéztem a sorozat videóiba és nagyon szeretném megnézni az egész sorozatot.

Ha minden igaz, az alábbi egy egészen friss riport mûsor, melyet az Arirang TV készített vele:

http://www.arirang.co.kr/TV2/Star_Focus.asp?sys_lang=Eng
Ditta 5 2014 márc. 21. - 02:05:28
(3/1873)
Szerintem az egyik legismertebb és legemlékezetesebb szerepe és alakítása a 49 days-ben volt.

A sorozat egyik betétdalát Õ énekelte: http://youtu.be/b3QP5CbYCEY

Én szerettem a My Fair Lady-ben, és a The Return of Iljimae is....

Sajnos a High_Kick!-t még nem láttam.
Ditta 5 2014 márc. 21. - 01:54:29
(2/1873)
Elõször is a legfontosabb adatok:
Jung Il-Woo
Hangul: 정일우
Születési dátum: September 9, 1987
Születési hely: South Korea
magasság: 183cm

Dilpomázott:Hanyang University, 2014. február 20.

Filmek:

Love, First | Nae Sarang (2007) - Ji-Woo
GoodBye Sadness (2007)
The World of Silence | Joyonghan Sesang (2006) - Jung-Ho (young)

Sorozatok:

Golden Rainbow | Hwanggeum Moojigae (MBC / 2013-2014) - Seo Do-Young
The Queen of Office | Jikjangui Shin (KBS2 / 2013) - Cha Chi-Soo at Chasung company TV ad (cameo)
The Moon Embracing The Sun | Haereul Poomeun Dal (MBC / 2012) - Prince Yangmyung
High Kick! 3 | Haikik 3 (MBC / 2011-2012) - Il-Woo (ep. 40)
Flower Boy Ramen Shop | Ggotminam Ramyeongage (tvN / 2011) - Cha Chi-Soo
49 Days | 49 Il (SBS / 2011) - Scheduler
High Kick! 2 | Jibong Ddulgo Haikick (MBC / 2009-2010) - Il-Woo / cameo ep 35
My Fair Lady | Agasshireul Butakhae (KBS2 / 2009) - Lee Tae-Yun
Moon River | Dolahon Il Ji-Mae (MBC / 2009) - Il Ji-Mae
High Kick! | Unstoppable High Kick (MBC / 2006-2007) - Lee Yoon Ho

Díjak:

2009 Grand Prix in TV Drama Part, Korea Juniorstar Awards
2007 Best Music Video Actor, Mnet KM Music Festival
2007 Best New Sitcom Actor, MBC Drama Awards (High Kick!)
Ditta 5 2014 márc. 21. - 01:37:17
(1/1873)
Elsõsorban Borinak és persze akik még velünk együtt szintén kedvelik ezt a kedves, tehetséges fiút, szeretném megnyitni Jung Il Woo topicját is.
Remélem Bori örül neki és Mások is szívesen benéznek majd ide, bár tudom, hogy egyre nehezebb figyelemmel kísérni a sok fórumot, melyek a koreai kedvenceinkkel létrejöttek.