10/10
M.Zs.F 2013 dec. 05. - 19:42:05 10/10
(9/29)
Nálam ennek alapfilmnek kellene lennie, holott soha sem a saját sem a más identitásával nem volt semmi bajom. Én meleg vagyok, elvileg nemzõképes, és szeretnék is gyereket. Amit itt az egyik hozzászóló ír azt egy akkora f****ság amekkorát a hátán nem hordott a föld. Aki meleg nem lehet gyereke???? Jól néznék ki....... Bár azoknak ne lehetne akik így gondolkoznak....

A filmrõl pedig annyit hogy Sigourney Weaver játéka szerintem megemelte, ha Õ nincs simán elmenne egy B-kategóriásnak is. De így egy igazi csoda, szívet tépõen mutatja be az önmarcangolását, és a végére nekem is patakokban folyt a könnyem. Ráadásul a párom is gátlásokkal küzd a nemi identitásával kapcsolatban, s azt gondolom az ilyen embereknek pláne megér egy estét ezzel eltölteni....hátha segít. Én mindenképpen meg fogom nézetni vele.

10/10
hotyka 2013 szept. 14. - 15:07:07 Előzmény Matrixfan5
(8/29)
Micsoda egyszerû gondolkodás, ne haragudj....Szerinted: Ha mindenki meleg lenne, kihalna a társadalom = Betegség????

Hogy lehet ilyet mondani? Hát ez olyan, hogy ha senki nem szexelne, kihalna a társadalom....
A mondatodban eleve használod a feltételes módot, -na,-ne-né-né,...ha öregapám gazdag lett volna, most én is az lennék. Hogy lehet ilyenekre alapozni?

Ez nem betegség, ez egy másfajta orientáció. Ha nem hiszel ebben, kérdezz meg egy szakembert, egy orvost vagy biológust mondjuk és az is megmondja neked, hogy nem betegség. Az hogy nem kedveled õket, azt lehet mondani, de nem mondj valótlan állításokat.

Ez olyan mintha én mondjuk azt magyaráznám ezen a fórumon, hogy kell építeni felhõkarcolót, amikor még életemben nem csináltam. Szóval bizonyosodj meg dolgokról, mielõtt osztod ezt a szegényes véleményt.
dreamer1 2013 aug. 29. - 18:31:33
(7/29)
Az egyik legjobb melegfilm.Megtörtént esetet dolgoz fel ezért is hiteles és nem utolsósorban a színészek miatt is.10/10
10/10
emmanuel 2013 aug. 12. - 23:30:03 10/10
(6/29)
Gyönyörû a film, nagyon tiszta, a színészek csodálatosak! Ryan Kelly igen tehetséges fiatal színésznek bizonyul! Nagyon együtt tudtam érezni a fõszereplõvel, amit megélt! Szívesen segítenék annak a sok fiatalnak, akik talán hasonlóképpen szenvednek!
10/10
kertinagyferi 2013 febr. 27. - 18:33:01 10/10 Előzmény Matrixfan5
(5/29)
Ez egy isteni film!
... szerintem nem betegség, inkább egy állapot!
9/10
Matrixfan5 2012 aug. 23. - 23:49:44 9/10
(4/29)
Nagyon erõs film, remek megoldásokkal, hiteles tálalással! Nagyon tetszett! A mondanivalója igen jó, fontos témát feszeget, van benne társadalom kritika és iszonyat jó az üzenete! Viszont egy-két dolog nem tetszett! Egyik az amikor felvonulnak a végén a melegek és a család is velük tart! Szerintem baromság! A melegfelvonulásnak semmi értelme nincs nem kéne a gyerekek elõtt mutogatni magukat, és csak még nagyobb gyûlöletet szõ! A másik hogy mondják hogy nem betegség! Már hogy ne lenne!? Ha meleg vagy akkor nem lehet gyereked! Ha mindenki meleg lenne kihalna a társadalom! Akkor miért nem betegség!? Csak ez egy gyógyíthatatlan, nem látszó, vele született betegség! Nagyon erõs 9/10, még így is az egyik kedvencem!
10/10
Rutra 2012 aug. 11. - 09:05:26 10/10
(3/29)
Nagyon jó film. Érdemes megnézni. Nálam 10/10-et érdemel!!!! Csak ajánlani tudom.
10/10
ballai 2011 dec. 24. - 22:25:26 10/10
(2/29)
Tényleg nagyon jó film, ajánlom mindenkinek!
Lojzee 2011 dec. 04. - 00:32:40
(1/29)
Nagyon jó film!
Ajánlott minden stupid szülõnek megnézni, aki nem akarja elfogadni a gyereke másságát!