maukaar 2009 dec. 02. - 14:01:32
(32/52)
Nézhetetlen. Semmi poénos, vagy eredeti jelenet, kár volt rászánnom az idõt.
3szter 2009 febr. 22. - 18:18:18
(31/52)
Nem tetszett. Unatkoztam.
Cicóresz 2008 dec. 17. - 17:32:44
(30/52)
Sziasztok!
Lehet nem illik ilyet kérdezni, de nem lehet valami ingyenes helyrõl letölteni a filmet?
Én sajnos nem találom, pedig legalább 2 hónapja keresem.
3/10
Bigpapa 2008 nov. 09. - 23:51:17 3/10
(29/52)
Ez a film egy szóval jellemezhetõ:BORZALOM!!!!!
Ami poén van benne, azt a bemutatóba beletették.
Lemaradtam a film elejérõl,de érzésem szerint, nem veszítettem semmit.
Ennek a filmnek nincs sztorija.Nincs semmi dramaturgiai kerete. Eleje-közepe-vége. Semmi.
Mint ha valami retardált gyerek írt volna egy forgatókönyvet, aztán azt megfilmesítették.
Végig kapkodást éreztem a sztoriban.Semmi köze nem volt a valódi emigránsokhoz.
A Jóska végig egy idegesítõ füttyöt hallat, ami miatt legszívesebben felvágnád az ereidet,olyan idegesítõ.Rondák a figurák is. És hiányzik a tartalom.Ami miatt szórakoznál.És a humor. Olyan poénokat tettek bele,amiket 300x láttál más filmekben.
Ekkorát rég csalódtam.Komolyan.
Heathcliff 2008 nov. 08. - 16:50:51
(28/52)
Én azt nem értem, hogy egy ennyire életszagú alapsztoriból hogy lehetséges ilyen közhelyes, felszínes, sematikus figurákat összehozni. Hiszen semmi mást nem kellett volna csinálni, mint valódi emigránsok valódi történeteit meghallgatni, összegyûjteni és összedolgozni. Nincs egy ember sem, aki ilyen témában eredeti és vicces sztorit volna képes összerakni? Mi a poén abban, hogy a fõszereplõk tök kretének? Vagy az volt a cél, hogy az ütõdött amerikai tinik gondolják azt, a kelet-európai fiatalok még náluk is bambábbak?
hErO 2008 nov. 08. - 16:33:33 Előzmény fenyes
(27/52)
a 15 éves véleményét is tiszteletben lehet tartani és nem kell ez a sz*rság, h ha nem tetszik ne írjon. nem azért van egy topik h mindenki csak szépeket és jókat írjon az adott filmrõl... egyszerûen csak illik érvekkel alátámasztani a mondandóját(miért jó, miért rossz).
6/10
Garfimacs 2008 nov. 06. - 20:35:18 6/10
(26/52)
Szerintem nagyon jók a karakterek. A sztori kissé " letisztult " de szerintem belefér... én élveztem. ( Jóska füttyögése nagy találmány )
4/10
girlwithoutname 2008 nov. 06. - 19:03:19 4/10
(25/52)
szerintem sz*r ez a film. én abszolút simpsons és sp fan vagyok, de ezen nem lehet röhögni...söt..es iszonyu gaz a joska szövege föleg az angol szavakkal..ahhh...felejtös
barbarossa86 2008 nov. 05. - 18:16:13
(24/52)
Rengeteg negatív kritikát kapott, de azért kíváncsi vagyok Csupó mester eme alkotására. :) Egy esélyt megérdemel....
netcsávó 2008 nov. 05. - 18:10:54
(23/52)
Nekem tetszett és kész! XD
1zoli69 2008 nov. 04. - 12:45:00
(22/52)
fenyesnek
én személy szerint 45 vagyok, nem most bujtam ki az ált. isk.-ból azt meg dönthessem már el, hogy tetszik-e valami vagy nem , meg írhassam is meg szabadon ahova csak akarom...
Ha neked tetszett nézd meg negyvenszer-hihihi.Egészségedre.
Szerintem te fikázol ,különben én csak jóindulatból másokat szeretnék megóvni egy unalmas drága estétõl. Én a filmválasztás elõtt elolvasom a porton a véleményeket és adok rájuk, gondolom nem félrevezetésbõl veszik emberek a fáradtságot ,hogy beírjanak.
wallaby 2008 nov. 03. - 21:02:52 Előzmény fenyes
(21/52)
Ezt tényleg egy 22 éves írta, hogy leszóljon egy 15 éves? Hát, ez még azon a szinten se volt...
1/10
scrrr 2008 nov. 03. - 15:40:55 1/10 Előzmény fenyes
(20/52)
Hmm..

Kösz hogy írtál, mert hogy erre nem is gondoltam a 15 éves agyammal, hogy tényleg tökre megfogott a film, hiszen mért írnék róla majdnem egy egész oldalt. Úgy látszik oly szinten eltömõdött az agyam a mindenféle HighSchool musical 3-tól, meg a sok mindentõl, amit én ugye nézek, hogy észre sem vettem mennyire nagy alkotás is ez.

De tök jó, hogy vannak érett gondolkodású felnõtt emberek, akik szellemi elemlámpásként megvilágítják elõttem saját igénytelenségemet, meg azt hogy mennyire is rosszul gondolom ezt.

Azt hittem, hogy ez simán, csak egy becsõdölt sorozat, amit úgy mentettek meg, hogy összevágták egy filmmé és megnézették a magyarokkal... Mert hát nekünk tökmind1, hogy ez ettõl még nem film, végülis a mi fiaink, lányaink csinálták, úgyhogy nosza, rajta véreim! Nézzük meg!

Azt is hittem, hogy lehet errõl kritikát írni, és nem kell személyeskedni azért, mert másnak más a véleménye. De tévedtem.

Hiába... a begyöpösödött 15 éves agyam,meg a highschool mnyuzikel 3...

Szóval igazából:

Megkövetem magam! És bár 28 vagyok, de elitélem a 15 éves fogyasztótársadalmi, egésznap internetenlógós, névnélkülfikázós agyamat, és mindenki mást is aki azt gondolja hogy ez a film szar és leírja! Mer azok mind hülyék. Bocsánat. Mi mind hülyék vagyunk ! És tényleg nézzük a Highschool Musical 3-at! És az biztos jobban fog tetszeni nekünk! Höhöhö!!

Mert igaziból ez a film tök jópofa!

(bár egy negatívum azé tényleg van: nekem hiányoznak kicsit a gimis srácok meg lányok, akik énekelnek és táncolnak... :)

Pá!
G.
10/10
fenyes 2008 nov. 03. - 10:35:47 10/10
(19/52)
nem szoktam hozzászólogatni, de mikor ilyen szinten lehúz pár ember egy szerintem jópofa filmet. akkor már hadd' irjak én is, ez a csodás az internetben, név nélkül ugatni.
akkor kezdeném is. sajnálom hogy az elõttem szóló nagy arc 15 éveseknek nem tetszett, remélem ha felnõnek akkor irnak majd jó könyveket, vagy szépre sikálják a budimat, mikor én néztem mindenki röhögött végig, vannak benne hatalmas poénok. igaz h kicsitz epizodikus és nem ér fel a dramaturgia a kedvenc filmetekkel mint a High school musical 3 meg társaik. remélem sokan nézik majd meg mert érdemes. a fikázodoknak meg csak annyit: ha ténylegesen annyira sz*r volt hogy emlitésre méltatlan akkor minek téped itt a szád???tehát valahol mégis megfogott.
béke belétek
1zoli69 2008 nov. 02. - 20:38:43 Előzmény babszemjolán
(18/52)
Bocsi emberek azt hittem valami tévedés folytán , hogy itt készült és magyar a film !! Oké magyar vagy ex magyar ,/ tök mindegy nekem / a rendezõje és kész.De a film meg sz.. nagyon attól.
Chily 2008 nov. 02. - 18:11:17
(17/52)
amerikai-magyar. a simpson család alkotóitól van. akik magyarok is.
babszemjolán 2008 nov. 02. - 17:35:12 Előzmény 1zoli69
(16/52)
Mirõl beszéltek? Ez NEM magyar rajzfilm, ez amerikai rajzfilm. Alap volt, hogy szar lesz.
1/10
scrrr 2008 nov. 02. - 16:03:28 1/10
(15/52)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz.

Mi is megnéztük tegnap, de nem sok kellett ,hogy kijöjjünk róla. Utólag sajnálom, hogy bedõltem a sok reklámnak, meg, hogy gyakorlatilag minden magyar celebszemélyíség kapott egy szinkronhangot a filmbe, meg hogy a magyarok valami jót csináltak megint stb...blabla...

Azon most nem akarok fennakadni, hogy hogy van megrajzolva, pl. a fõszereplõ orosz csókának lánya van, de úgy néz ki mintha úgy 16 éves lenne, szóval akár a lánya lehetne az anyja is..az se tûnne fel..dehát ez ilyen stílus, végülis aranyos, meg minden..

DE! A moziba végig kuss volt kb, nem röhögött senki, mert hogy nem volt min... Egy kezemen megtudom számolni, hogy hány olyan poén volt amin elmosolyodtam kissé, de ezeknél vagy az volt az érzésem, hogy már ismertem ezt a poént valahonnan (pl. másik filmbõl),és/vagy már a bemutatóba is benne voltak.

Oké nem volt túl poénos. Van ilyen. Ettõl még nem akartam volna kijönni..De térjünk rá mirõl is szólt a film...Mi a sztori?

Nahát itt olyan nem volt..
De tényleg!
Elindult egy történet... hõseink munkát akarnak találni, ez ment 20 percig kb... ,de nem találtak munkát.. Én -aki, igénylem, hogy legyen valami történet végigvezetve- azt vártam hogy akkor ez a dolog végigkiséri a filmet, pl. mindenhonnan elutasítják õket, de aztán mégiscsak megcsinálják a karriert, vagy ilyesmi...De nem.. Ennek a dolognak vége lett, és akko elkezdtek csajt keresni...Meg gyúrni.. Én meg így néztem hogy most akko mivan?
Mintha nem lett volna forgatókönyv, hanem ami épp eszükbe jutott az alkótóknak azt beletették. "-Gábor rakjuk má' ide bele azt is, hogy futnak a csajok és libeg a mellük és akkor az vicces lesz" Oké!


Azóta elolvastam, hogy igazából ez az egész sorozatnak készült, csak nem jött össze a forgalmazás, vagy ilyesmi...
Úgyhogy összevágták egy mozifilmmé...
Úgy tûnik szó szerint szó szerint..
Fogták a részeket és összevágták.. Összefüggés semmi..

Bár hozzá kell tenni, hogy szoktam sorozatokat nézni egymás után, és azokon szoktam szórakozni...

Ezen nem...

A Plázákba óránként nyomják ezt a "filmet" sok-sok kópiával, a kidobó embert a Ko-Ko szinkronizálta, meg még Kapocs Zsóka is benne van... Hát nem csodás?

Nem!
Senkinek sem ajánlom hogy kidobjon rá ezer forintot...

Inkább maradjatok otthon, és nézzetek meg három rész Simpson családot, vagy Family Guy-t, vagy (régi) Southparkot...

Üdv!
G.
1zoli69 2008 okt. 31. - 10:32:00
(14/52)
Tegnap láttuk!??? De minek!?
Az egyetlen pozitívum az volt hogy a fejenként ezer forintos jegyünkkel valahogyan áttételesen támogattuk a magyar rajzfilgyártást-grafikus barátnõ találta ki a kifelé vezetõ úton.
ELALUDTUNK a filmen ,nagyon lapos poéntalan klisés-de még az sem , ötlettelen , semmi sincs benne, egy Dexter is érdekesebb!!!Miután végre kijöttünk azt gondoltuk ,hogy most alaposan mellényúltunk a filmválasztással.Ez van.
Szeretném ha lenne jó magyar rajzfilm -ez nem az.A Macskafogó második része nézhetõ ehhez képest pedig az is sz.... Nem ajánlom senkinek , csak pénzkidobás ,hiába nem tesz jót a rajzfilmes kollégáknak-tanuljanak meg jó filmet csinálni inkább .
Peetya911 2008 okt. 31. - 00:02:05 Előzmény wallaby
(13/52)
Hol lattad es mi volt benne? En is kivancsi lennek ra.
Szerintem megint egy nagyon jo filmet lathatunk Csupotol.