Téma: Infinity Nado

10/10
Bill Kaulitz 2020 okt. 11. - 06:28:23 10/10 Előzmény análIntruder2.5
(5/5)
😮 😤 😢
Robzombi 2019 ápr. 06. - 09:01:44
(4/5)
Az is beszédes, hogy csak mi ketten szóltunk hozzá :D
Amugy gáz hogy a 3. évaddal kezdték adni. De én örülök, mert nehezen bírnék ki több évadot, ez a 40 rész is még soká fog tartani. Jó lenne ha azután tényleg valami értékelhetőt adna az RTL
Robzombi 2019 márc. 30. - 10:15:41
(3/5)
Kivételesen egyetértek a szemét jelzö-vel, amennyiben nem a Japán animékre értetted. (bár azok között is van egy két valóban szemétre való már sajnos.

Első ránézésre tetszetős lenne a grafika. de hosszú távon nézve, látszik, hogy ez is sok helyen kb egy flash animáció szintjének felel meg. Amely már régóta mételyezi a rajzfilm gyártást, mert a sok könnyen kész akarok lenni aztán hasznot húzni belölle mentalitású rajzfilm gyártó szereti. A rajzfilm animáció minősége, meg egyre csak csökken, sajnos már az animéknél is :(

1/10
análIntruder2.5 2019 márc. 30. - 08:21:04 1/10
(2/5)
Ez a szemét nem japán? Ennyire lopnának a kínaiak?
Robzombi 2019 márc. 02. - 10:13:37
(1/5)
Jó hogy adnak valamit, de könyörgöm, legközelebb ne ilyen sablonos cuccot. Elhiszem hogy azért erre esett a választás, mert gondolom már hazánkban is árulják a kínaiak a ebből készült játékaikat, és lehet hogy emiatt plusz nyereséghez is jut az RTL. Nincs bajom a kínai animékkel mert már láttam jót. De ez nem az. a rajz animés, de a történet Beyblade klón, meg fűszerezve egy kis Pokémon Rakéta csapat utánzattal (Jesse - James és Miau ) (Bill - Kill (Meg aszem Lill ?)Nem fordítva kellet volna bemutatkozni ?)

Bár én a Beyblade- ért és a Pokémon-ért se vagyok túlzottan óda.

Ha már választani kéne inkább Nézném az INU befejezését, vagy más hasonló érettebbeknek való sori-t. De ha már gyerekeknek szóló művekről van szó. sokkal jobbak a regény animék.