Magenta99 márc. 02. 08:50:29 Előzmény Magenta99
(36/36)
Bocsi, mellément :D
Magenta99 márc. 02. 08:49:57
(35/36)
a dal
Magenta99 márc. 02. 08:49:44
(34/36)
Nem sikerült megkedvelnem a férfi főszereplőt.
Számomra kifejezetten visszataszító, ezzel az ősz fejjel meg inkább Süreyya nagyapjának néz ki.
Egy picit sem illenek egymáshoz.
evabloch febr. 23. 10:42:15
(33/36)
Szerintem, a hétfői rész körülbelüli első fele még az első évadhoz tartozik, a második fele pedig már a másodikhoz.
sunflower325 febr. 22. 12:44:36
(32/36)
Azt még megértem, hogy a műsoridő miatt szétdarabolják a török részeket, de arra legalább odafigyelhetnének, hogy az évadok lezárása igazodjon az eredetihez.
A pénteki részben még nem ért véget az 1. évad, bár a Duna TV szerint már a 2. évad kezdődik...
ninjago febr. 11. 12:20:47
(31/36)
Mi az, hogy igaz történeten alapul? A szerelmi történeten kívül mi igaz még benne?
Péter Józsefné febr. 05. 13:31:43 Előzmény mihenike
(30/36)
Nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál a kérdésemre.
Péter Józsefné febr. 05. 10:49:41
(29/36)
Legyetek kedvesek megmondani, hogy hány részes lesz az Istambuli mennyasszony című sorozat. Köszönöm
Magenta99 jan. 21. 07:55:50
(28/36)
A színészválasztás is elég "érdekesre" sikeredett.
Előszeretettel vesznek elő olyan színésznőket, akik inkább jósnőnek néznek ki, mint "úrnőnek".
Annyi helyes idősebb/korosabb színésznő van a törököknél, erre Ipek anyjának beteszik ezt a bányarémet. Az a nő inkább hajléktalannak néz ki, mint egy jómódú ház úrnőjének.
Ugyanezt a helyzet "Az igéret"-nél is, meg régebben a Fatmagülnél.
Rekus06 jan. 20. 21:26:39 Előzmény cibetmacska2
(27/36)
Szerintem is hiba a lecserélése, de ahogy láttam ez kényszerből történt, de sajnos nem sikerült megtalálni a karakter hét illő hangot, nehezen fogom megszokni, mert Mihályi Győző hangja teljesen passzolt hozza. Gondolom gyorsan kellett valakit szerezni, és sajnos sok karakteres szinkronszínész már elhunyt, még talán Kőszegi Ákost tudnám említeni ebben a korosztályban.
8/10
cibetmacska2 jan. 20. 17:34:47 8/10 Előzmény Rekus06
(26/36)
Kertész Péter szinkronhangja nem zavar, mert Ipek apja kevés szerepet tölt be a sorozatban, így nem sok alkalom kínálkozik a hozzánőtt "furcsa" hang hallgatására! A főszereplő hangjának lecserélése viszont óriási hiba! Teljesen hitelét vesztette előttem a karakter! Az eddigi bölcs, megfontolt, lágy, hang helyett Faruk egy szenvtelen, semmitmondó hangon szólal meg! Ezzel nem Gergely Róbertet akarom minősíteni, de ez egy dráma, az ő hangja egy vidámabb szereplőhöz sokkal jobban passzolna ...
apple19 jan. 19. 20:07:54
(25/36)
Sziasztok! Én nagyon meg voltam elégedve Mihályi Győző hangjával, Gergely Róbert egyáltalán nem illik Farukhoz. Írtam a Duna Tv-nek ezzel kapcsolatban és azt a választ kaptam, hogy Mihályi Győző nem vállalta tovább a szinkronizálást, ezért kellett változtatni. Találhattak volna kellemesebb hangú szinkront is....
Rekus06 jan. 19. 19:03:03 Előzmény cibetmacska2
(24/36)
Ipek apjának a hangja Kertész Péter, aki a Tiltott szerelemben adta Adnan úrnak a hangját, és sokszor lehet hallani szinkronban. Szomszédoknak az iskola igazgató helyettesét játszotta.
Nagyon furcsa Faruk új hangja, szerintem Mihályi Győző hangja nagyon kellemes volt, szerintem pont passzolt hozza, mégha korban idősebb.
evabloch jan. 19. 10:30:51 Előzmény meggy100
(23/36)
Tökéletesen egyetértek azzal, hogy a 66 éves Mihályi Győző idős, öreg, fakó, rekedt hangja nem illik a 48 éves Özcan Deniz életerős, jóval fiatalabb fizikumához. De ezzel a 62-63 éves Gergely Róberttel mi a helyzet? Ez most jobb?
8/10
cibetmacska2 jan. 19. 00:33:01 8/10 Előzmény meggy100
(22/36)
Hát a szinkronnal én sem vagyok kibékülve! Lehet, hogy nem illik Farukhoz egy nálánál 20 évvel idősebb férfi hangja, de én már megszoktam így, ahogy volt! Minden részben az első 4-5 percet az előző rész végének ismétlésével próbálják összefüggővé tenni! Ma este is elkezdtem nézni az epizódot, ám amikor Faruk elkezdett ordibálni az öccsével, rögtön szemet szúrt, hogy nem az a hang hagyja el a száját, amivel pénteken befejezték ugyanezt a jelenetet! Engem később is zavart nagyon, mert nem feltétlenül vált előnyére a szinkronhang! Én egyébként a "gazdagréri batmant", Nemcsák Karcsit vélem kihallani belőle, de szerintem korban ő sem lett fiatalabb az előző színész hangjánál! Ha már a szinkronhangoknál tartunk, engem legjobban Ipek apjának a szinkronhangja akaszt ki! Ezt a hangot én még eddig "játékfilmben" soha nem hallottam. Ez egy tipikus narrátori hang, különböző dokumentum filmekhez illik! Emlékszem a 70-es években az Ő hangjával élvezhettük "A tavasz tizenhét pillanatát" (Stirlitz) :)
Maga a sorozat nem olyan rossz, bár hemzseg a török filmekre jellemző minden klisével, ennek ellenére szórakoztatónak tartom és minden este odaültet a képernyő elé ...
Rochus jan. 14. 22:08:07 Előzmény Gödöllõ
(21/36)
Szívesen! :-)
Gödöllõ jan. 14. 07:55:19 Előzmény Rochus
(20/36)
Köszönöm szépen!
Rochus jan. 13. 20:00:44 Előzmény Gödöllõ
(19/36)
Három évad lesz belőle. Ahogy a törököknél is.
Az első évad nálunk 51 részes lesz.
Gödöllõ jan. 13. 09:03:29
(18/36)
Tudja valaki,hogy nálunk hány évadot és egy-egy évad hány részét vetítik?Köszönöm.
mihenike 2020 dec. 14. - 22:54:54 Előzmény Sorozatos
(17/36)
Szia! az egy nagyon fordulatos és izgalmas sorozat volt! és hála a jó égnek rövid is!!!! nem hùzták mint a rétes tésztát!!!! Remekül játszik benne mindenki! engem végig az orromnál fogva vezetett „Melek“ .... ráadásul happy end lett a vége... ez szinte hihetetlen a törököknél :)!
Az Ezel nálam az elsö helyen áll, remek sorozat! kegyetlen történet, de nagyon színvonalas!!!! Igaz egy kicsit hosszú, de érdemes megnézni :)!