Magenta99 jan. 21. 07:55:50
(28/28)
A színészválasztás is elég "érdekesre" sikeredett.
Előszeretettel vesznek elő olyan színésznőket, akik inkább jósnőnek néznek ki, mint "úrnőnek".
Annyi helyes idősebb/korosabb színésznő van a törököknél, erre Ipek anyjának beteszik ezt a bányarémet. Az a nő inkább hajléktalannak néz ki, mint egy jómódú ház úrnőjének.
Ugyanezt a helyzet "Az igéret"-nél is, meg régebben a Fatmagülnél.
Rekus06 jan. 20. 21:26:39 Előzmény cibetmacska2
(27/28)
Szerintem is hiba a lecserélése, de ahogy láttam ez kényszerből történt, de sajnos nem sikerült megtalálni a karakter hét illő hangot, nehezen fogom megszokni, mert Mihályi Győző hangja teljesen passzolt hozza. Gondolom gyorsan kellett valakit szerezni, és sajnos sok karakteres szinkronszínész már elhunyt, még talán Kőszegi Ákost tudnám említeni ebben a korosztályban.
8/10
cibetmacska2 jan. 20. 17:34:47 8/10 Előzmény Rekus06
(26/28)
Kertész Péter szinkronhangja nem zavar, mert Ipek apja kevés szerepet tölt be a sorozatban, így nem sok alkalom kínálkozik a hozzánőtt "furcsa" hang hallgatására! A főszereplő hangjának lecserélése viszont óriási hiba! Teljesen hitelét vesztette előttem a karakter! Az eddigi bölcs, megfontolt, lágy, hang helyett Faruk egy szenvtelen, semmitmondó hangon szólal meg! Ezzel nem Gergely Róbertet akarom minősíteni, de ez egy dráma, az ő hangja egy vidámabb szereplőhöz sokkal jobban passzolna ...
apple19 jan. 19. 20:07:54
(25/28)
Sziasztok! Én nagyon meg voltam elégedve Mihályi Győző hangjával, Gergely Róbert egyáltalán nem illik Farukhoz. Írtam a Duna Tv-nek ezzel kapcsolatban és azt a választ kaptam, hogy Mihályi Győző nem vállalta tovább a szinkronizálást, ezért kellett változtatni. Találhattak volna kellemesebb hangú szinkront is....
Rekus06 jan. 19. 19:03:03 Előzmény cibetmacska2
(24/28)
Ipek apjának a hangja Kertész Péter, aki a Tiltott szerelemben adta Adnan úrnak a hangját, és sokszor lehet hallani szinkronban. Szomszédoknak az iskola igazgató helyettesét játszotta.
Nagyon furcsa Faruk új hangja, szerintem Mihályi Győző hangja nagyon kellemes volt, szerintem pont passzolt hozza, mégha korban idősebb.
evabloch jan. 19. 10:30:51 Előzmény meggy100
(23/28)
Tökéletesen egyetértek azzal, hogy a 66 éves Mihályi Győző idős, öreg, fakó, rekedt hangja nem illik a 48 éves Özcan Deniz életerős, jóval fiatalabb fizikumához. De ezzel a 62-63 éves Gergely Róberttel mi a helyzet? Ez most jobb?
8/10
cibetmacska2 jan. 19. 00:33:01 8/10 Előzmény meggy100
(22/28)
Hát a szinkronnal én sem vagyok kibékülve! Lehet, hogy nem illik Farukhoz egy nálánál 20 évvel idősebb férfi hangja, de én már megszoktam így, ahogy volt! Minden részben az első 4-5 percet az előző rész végének ismétlésével próbálják összefüggővé tenni! Ma este is elkezdtem nézni az epizódot, ám amikor Faruk elkezdett ordibálni az öccsével, rögtön szemet szúrt, hogy nem az a hang hagyja el a száját, amivel pénteken befejezték ugyanezt a jelenetet! Engem később is zavart nagyon, mert nem feltétlenül vált előnyére a szinkronhang! Én egyébként a "gazdagréri batmant", Nemcsák Karcsit vélem kihallani belőle, de szerintem korban ő sem lett fiatalabb az előző színész hangjánál! Ha már a szinkronhangoknál tartunk, engem legjobban Ipek apjának a szinkronhangja akaszt ki! Ezt a hangot én még eddig "játékfilmben" soha nem hallottam. Ez egy tipikus narrátori hang, különböző dokumentum filmekhez illik! Emlékszem a 70-es években az Ő hangjával élvezhettük "A tavasz tizenhét pillanatát" (Stirlitz) :)
Maga a sorozat nem olyan rossz, bár hemzseg a török filmekre jellemző minden klisével, ennek ellenére szórakoztatónak tartom és minden este odaültet a képernyő elé ...
Rochus jan. 14. 22:08:07 Előzmény Gödöllõ
(21/28)
Szívesen! :-)
Gödöllõ jan. 14. 07:55:19 Előzmény Rochus
(20/28)
Köszönöm szépen!
Rochus jan. 13. 20:00:44 Előzmény Gödöllõ
(19/28)
Három évad lesz belőle. Ahogy a törököknél is.
Az első évad nálunk 51 részes lesz.
Gödöllõ jan. 13. 09:03:29
(18/28)
Tudja valaki,hogy nálunk hány évadot és egy-egy évad hány részét vetítik?Köszönöm.
mihenike 2020 dec. 14. - 22:54:54 Előzmény Sorozatos
(17/28)
Szia! az egy nagyon fordulatos és izgalmas sorozat volt! és hála a jó égnek rövid is!!!! nem hùzták mint a rétes tésztát!!!! Remekül játszik benne mindenki! engem végig az orromnál fogva vezetett „Melek“ .... ráadásul happy end lett a vége... ez szinte hihetetlen a törököknél :)!
Az Ezel nálam az elsö helyen áll, remek sorozat! kegyetlen történet, de nagyon színvonalas!!!! Igaz egy kicsit hosszú, de érdemes megnézni :)!
sadrok 2020 dec. 11. - 18:55:23 Előzmény DUNAWÖLD
(16/28)
A baj inkább az, hogy nincs egy jó kis magyar (történelmi) sorozat , amit nézhetnénk helyette :-) pedig ... pl. egy Hunyadi történelmi sorozattal kenterbe lehetne vágni az összes törököt....
Sorozatos 2020 dec. 11. - 18:44:25 Előzmény mihenike
(15/28)
Szia!Igazad van az Esma asszonyt játszó színésznő játszik az egy ellopot élet 59 részes sorozatban,börtönigazgatót,ahol a végén megkapta ami járt neki,ezért volt nekem ismerős.Ezel című filmet még nem láttam amibe még szerepel,majd egyszer pótolom.Ebben a filmben elég ellenszenves a kedves Ipekjével együtt,és annak anyjával.
mihenike 2020 dec. 11. - 18:12:52 Előzmény Péter Józsefné
(14/28)
En az interneten azt olvastam, hogy 3 evad es 87 Török epizod… ugyhogy rengeteg Magyar resz lesz belöle… közel 300 … szerintem ….
Péter Józsefné 2020 dec. 11. - 14:06:16
(13/28)
Ki tudja megmondani, hogy ez a sorozat hány részből áll. Köszönöm
malvinkicska 2020 dec. 10. - 18:11:54
(12/28)
Szia valóban azt olvasni ma is él a pár akiről szól a sorozat, de ugye a törökök egy idő után bele írnak tücsköt bogarat nekem , őszinte vagyok most már nem nagyon érdekel sok sorozatuk. Faruk és a felesége n anyja aki nagyon jók benne ha lesz kedved nézni. Sajnos 4-ik hete beteg vagyok nem nagy kedvem van semmihez sajnos.
mihenike 2020 dec. 10. - 17:39:01 Előzmény malvinkicska
(11/28)
Szia! megneztem belöle 2 reszt…ahogy mindig, minden Török sorozat eseteben, itt is szörnyen idegesitö a vägäs… eddig kväzi semmi nem törtent benne… Nem tudom mennyire lehet ez igaztörtenet? mert ezt mondjäk be minden resz elejen … 4 fiu testver es a nagyhatalmu anyuka… Eszma Szultäna… hm... nem is tudom … ha lesz idöm nezni fogom… A "kedves" anyuci jätszotta Ezelben a Vak Edesanyät illetve lättam meg egy sorozatban, ahol Börtönigazgatot jätszott. Szerintem mindkettöt nagyszerüen alakitotta, kiväncsi Leszek, hogy alakitja ezt a tipikus nagyhatalmu nagyasszonyt, aki kivälasztja elöre a fia menyasszonyät…??? De ez komolyan igy müködik Törökorszägban…??? lehet, hogy lassan räjuk unok, mert mindenhol ugyanazok a szälak/törtenetek jönnek elö… A Hercaiban Sem tudom elfelejteni, hogy az elejen, hogyan adhattäk hozzä Reyyant a mai vilägban Miranhoz, ugyhogy nem is ismertek egymäst????
10/10
helvecia 2020 dec. 10. - 14:40:58 10/10 Előzmény DUNAWÖLD
(10/28)
???? Esetleg valami mexikói??????
xxyloppa 2020 dec. 10. - 09:34:14
(9/28)
Javaslom a Diagnoza lengyel sorozatot :) az nagyon jó