Téma: Ítél a nép

2/10
Künge 2018 dec. 22. - 22:28:39 2/10
(2/2)
Ebből egy nagyon jó kis előadást lehetett volna csinálni, de ez sajnos nagyon amatőr volt. Ráadásul nem értem, hogy miért kellett azt a kis, levegőtlen helyiséget telefüstölni a csillagszórókkal???
10/10
iustitia6605 2018 dec. 02. - 13:41:28 10/10
(1/2)
Nekem nagyon tetszett az eloadas, vegig szorakoztato es ugyanakkor nagyon fontos tortenelmi esemenyeket dolgoz fel olyan modon hogy teljesen vilagossa teszi ezeknek a mai relevanciajat is. A neha meghokkento es abszurd rendezoi megoldasok, zenes dalbetetek es ritmikus, tancos jelenetek szerintem nagyon jol mukodnek es tamogatjak a darab mondanivalojat, hiszen amit latunk, az persze abszurd, nevetseges es szornyu de ugyanakkor igaz is: a tortenelem megismetli onmagat, eppen napjainkban. A 'vezer' nemzeti-kereszteny kulturalis diktaturajat hozsannazo bevezeto jelenet ugyan mint vegul kiderul, Horthyrol szol, de szolhatna a mai felcsuti kisvezerrol is, es ez egyszerre nevetseges, bizarr es megrazo is. A szineszek kitunoek es Homonnai Katalin kulonosen nagyot alakit. Nagyon ajanlom - szorakoztato, intelligens es elgondolkoztato szinhazi este, a K Studio legjobb tradiciojaban!