ricsike75 2009 jan. 25. - 20:55:04
(12/32)
Megtudná valaki mondani ki játssza a szõke nõt és ki a szinkronja?
Kösz!
pozsizsuzsi 2009 jan. 25. - 18:30:17
(11/32)
Be kell ezeket gyûjteni.
10/10
dilk 2009 jan. 25. - 18:26:37 10/10
(10/32)
Már az elsõrész is királyvolt ,a másodikat mindenkinek alyán lom :)) :))
Geronimo 2009 jan. 25. - 18:23:41
(9/32)
Akciófilmek:

A rendõrségi nyomozások szerves része a sztriptízbárok látogatása.

A rendõrségen a nyomozók pszichológiai teszten esnek át, miután kizárólag olyan társat kaphatnak, aki mindenben tökéletes ellentétük.

Rendõrfõnök csak olyan ember lehet, amelyik teljesen alkalmatlan rendõrfõnöknek.

Ha egy városban üldöznek, fuss a városközpontba, ott éppen karnevál van, és elvegyülhetsz a tömegben.

Ha kifogy a lõszer a fegyveredbõl, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.

Bármikor szükséged van egy feszítõvasra, egy téglára, kötélre, vagy motoros fûrészre, öt méteren belül megtalálod.

Addig nem lehetsz narkónepper, amíg nincs egy fekete bõrdzsekid.

Miután meghallod a pisztolylövést, még bõven van idõd lebukni az aszal mögé.

A géppisztolyok lövedékei a magad elé tartott asztal lapján nem mennek át .

Az üveg nem vág.

Verekedésnél hiába van túlerõben az ellenfél, nyugodtan vesd magad közéjük, egyszerre mindig csak egy fog megtámadni, a többi addig jobbra-balra ugrál a szoba másik felében.

Ha az autóddal tíz métert zuhansz, és összetörik, várj egy másodpercet, és mehetsz vele tovább.

Egy nyomozó a felfüggesztése elõtt semmilyen ügyet nem képes megoldani.

Minden bomba idõzítéssel robban. A robbanásig hátralévõ idõ szép nagy piros kijelzõn látható rajta.

Azt a bombaszerkezetet, amit készítõje egy hónapig bonyolított, bárki megérti a robbanásig hátralévõ 8 másodperc alatt.

Egy bomba hatástalanításához a piros drótot kell elvágni.

Ha egy robbanásnak háttal állsz, nem árthat neked.

A robbanás lángfala pontosan a futó ember sebességével terjed.

Egy nagyon nagy robbanás öt percig is eltarthat.

Amikor leütnek valakit, soha nem szenved sérülést, vagy agyrázkódást. Pontosan akkor fog felkelni, amikor a tettestársát leütik.

Egy férfi nem mutat fájdalmat, még halálos seb esetén sem,
de felszisszen, ha egy nõ megvizsgálja a homlokán lévõ bibit.

Minden zárat másodpercek alatt ki lehet nyitni egy hitelkártyával, vagy egy hajcsattal, kivéve azt az ajtót, amelyik mögött egy lángoló csecsemõotthon van.

Minden televíziós hírmûsorban van legalább egy hír, ami a pillanatnyi munkáddal kapcsolatos.

Bármelyik számítógéppel pillanatok alatt be lehet jutni egy ellenséges nagyhatalom titkos adatbázisába.

NO COMMENT !
1/10
zenka 2009 jan. 25. - 18:03:39 1/10
(8/32)
Az elsõ rész annyira gyenge volt... Unalmas, gagyi történet, tele klisékkel. Ebbe biztos nem nézek bele.
offtopic
kevinspéci 2009 jan. 25. - 12:37:46
(7/32)
Na, ez a film se hangzik jobban a Gagyi lovagnál, úgyhogy látatlanban el is tanácsolok tõle mindenkit.
Hallgassatok rám: ne nyeljétek a szennyet.
8/10
Lonaa 2009 jan. 25. - 11:28:11 8/10 Előzmény Zsuzsanna_22
(6/32)
Nekem is tetszenek a kalandfilmek.
Én sem vagyok ilyen celeb müsor párti .
10/10
Alfonz1 2009 jan. 25. - 10:26:32 10/10
(5/32)
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=Ka5hV_mOg7U

Szerintem jó volt,az elsõ rész is aki szereti a kaland filmeket szerintem nézze meg.
Zsuzsanna_22 2009 jan. 23. - 21:44:48
(4/32)
Szerintem az ilyen filmek a legjobbak a természetfilmek és hasonszõrû filmek után.

Lehetett sejteni,hogy folytatásos csak nem értettem,hogy miért kell ilyen sokat várni.

Nagyon - nagyon ritkán nézek tv-t mert tele butító vagy fárasztó mûsorokkal, filmekkel.

De ha neked az tetszik jobban akkor nézd celeb vagyok meg ilyen gagyiságokat.
1/10
mf5hd 2009 jan. 14. - 23:23:02 1/10
(3/32)
Szupergagyi
Heyy 2009 jan. 09. - 20:21:08
(2/32)
Hát itt a folytatás? Mit vétettünk...? XD
Engem marhára hidegen hagy, de azért illet volna szólni a sok birka nézõnek, hogy ez biza folytatásos, a múltkor jól hopponmaradtak...
3/10
od.gszal 2009 jan. 09. - 19:44:34 3/10
(1/32)
Hát elég gagyi volt az elsõ rész is...