6/10
Dörflinger 2021 febr. 09. - 21:28:00 6/10
(9/9)
Egy kis akció, egy kis romantika, egy kis humor. Ez még Amerika volt, amerikai autókkal. Kicsit eljárt felette az idő, de nézhető film, legalábbis egyszer biztosan. 6/10
biffco 2021 febr. 07. - 18:38:41
(8/9)
azt az autos üldözést a robbansokkal szarrá néztem gyerekkoromban, vhsen ndk-s szinkronnal volt az igazi:D "eksn dzsekszn"
zord01 2015 jan. 30. - 15:45:59
(7/9)
Nem volt ebbõl egy olyan szinkronos verzió, amiben Jackson gúnyneve az volt, hogy "Vadállat"???

No csak azért kérdezem, mert a minap került a kezembe egy DVD, amin kétfajta magyar szinkron is volt, és az egyikben "Akció" Jackson volt a neve (gyakorlatilag az eredeti, amcsi név tükörfordítva), a másik szinkronban a "Szívatós" Jackson nevet viselte.
Na most én ezt a filmet gyerek fejjel láttam, kb. 20 éve az HBO-n, és esküdni mertem volna rá, hogy ott ténylegesen "Vadállat" volt a fickó gúnyneve, miként arra a film címe is utal.
Amúgy kicsinek jobb volt ez a film, mai szemmel már inkább vígjáték, de azért így is elmegy. Sok mai CGI huszár filmet lealáz, még akkor is ha ma már tényleg komolyan vehetetlen.
6/10
doktormacko1 2014 dec. 02. - 22:49:28 6/10
(6/9)
6 / 10
Mike088 2013 márc. 17. - 00:16:30
(5/9)
Tegnap láttam elõször, és azt kell mondjam csalódásmentes másfél órát töltöttem a képernyõ elõtt. Mai szemmel nézve is pörgõs, humoros film. Carl Weatherst eddig csak a Rockyban valamint más mellékszerepekben láttam, de most itt is bizonyított. Ajánlott kategória, néha mûsorra kéne tûzni!
10/10
Kimbo 2012 nov. 30. - 22:33:50 10/10
(4/9)
Ez egy igazi hangulatos akciófilm, Carl Waethers nagyon jól alakít benne. Nálam 10/10
10/10
francika 2010 okt. 08. - 20:00:12 10/10 Előzmény goodboy
(3/9)
Az alap akciófilm, az egyik etalon! Csúcs! 10/10
goodboy 2008 febr. 27. - 12:16:05 Előzmény sipka
(2/9)
Tényleg jó kis akciófilm a 80-as évekbõl és Sharon Stone még milyen fiatal volt, ha jól tudom Weathers magyar hangja Vass Gábor volt. Jó volna, ha valmelyik csatorna megint leadná, mert már nagyon régen láttam.
sipka 2007 okt. 23. - 16:49:23
(1/9)
Ez egy nagyon jó film!!! Nem is értem miért nem adják már le valahol?!! Kiskoromban több milliószor megnéztem, mert annyira élvezetes nézni "Carl Weathers" alakítását, hogy azt nem lehet elmondani!! Persze most nem arra kell gondolni, hogy olyan érzelmi megnyilvánulásokat tett, ami egy Oscar-díjért kiálltana... Errõl szó sincs!!! Õ csak színészi játékával elérte azt, amit ritkán látni akciófilmekben: egy igazi "COOL" karaktert!!! S ez most nem vicc... Õ ebben a filmben elérte azt, amit Bruce Willis is, a "Die Hard" címû alkotásokban: egy igazán menõ akcióhõssé avanzsálodott!!! Bár lehet, hogy egy kicsit túlértékelem ezt a filmet, de nekem akkor is nagyon tetszett :) A zene, az akció jelenetek, illetve még meglehet említteni a fõszereplõ magyar hangját is, amely (szerintem) nagyon el van találva. Szóval aki még nem látta, (s mellesleg szereti az "action movie"-kat) annak érdemes lenne megtekintenie, mert tényleg klassz!!!!