10/10
smasszer 2007 jan. 24. - 11:40:16 10/10
(8/88)
Hát igen, nem volt az igazi az új szinkronnal.
Valójában mindig azt vallottam, hogy a franciák iszonyatosan jó színészi palettával rendelkeznek. Ezt bizonyította mindjárt Funes, aki ezt a kis szinkron "malõrt" -számomra- a játékával elhomályosította.
Ha francia, és vígjáték az nálam nagyon bejön... szinte mindig.
berling 2007 jan. 24. - 10:36:19
(7/88)
Nincs meg valakinek az eredeti szinkronos film? Csakis az a jó, Teréz Pitkéz, Fakopáncs, meg a többi elmebeteg névvel együtt. Rommá röhögtem magam a múltkori adáson is, csak a bénább szinkron zavart.
Köszi!
ta00 2007 jan. 04. - 19:22:16 Előzmény Facing.the.Plastic
(6/88)
helló
nem tudod véletlenül hol lehet megtalálni a filmet, illetve annak a táncolós jelenetnek kellene a zenéje!

Ha tudod, segíts kérlek, nagyon fontos
Andi
hammer 2007 jan. 01. - 22:16:56
(5/88)
Lattam a filmet es en is csodalkoztam azon a tukan dolgon. Mindegy, ettol fuggetlenul jo film.
konyi 2007 jan. 01. - 17:03:07
(4/88)
Egytértek veled, én is eredeti szinrkron párti vagyok, és mostanában egyre több filmet hallottam újraszinkronizálva. Borzalmas! Számomra élvezhetetlen!
A Jákob rabbiban az a legszebb, hogy, ha jól tudom az mtv szinkronizáltatta újra pár évvel ezelött, mikor sok-sok év után újra leadta, holott az eredeti szinkront is õk készítették...
léon zwack 2007 jan. 01. - 16:30:20
(3/88)
tukán?????? TUKÁN?????!!!!
FAKOPÁNCS az Istenért (vagy csak én éltem a kilencvenes években)
Ezennel megalapítom földalatti utószinkron-ellenes szervezetemet (aki a klasszikust csipázza, áljon mögém)
Tomiboy 2007 jan. 01. - 16:25:10
(2/88)
Egyetértek Chief Brodyval. Amúgy nekem is ez a kedvenc "zsidó témájú" filmem. Jó ez a sok vidámság benne, és legalább bemutat valamennyit a zsidó hétköznapokból (már ahol van ilyen...).
Fantasztikus rendezés, nagyszerû humor, a mai romlott, digitális csökevények és sematikus filmek elentéte.
Facing.the.Plastic 2007 jan. 01. - 15:06:09
(1/88)
uhh de szeretem ezt a filmet..a táncolós jelenet az egyik kedvencem...hehehehe.. egy egész jó kis szórakozás megnézni... és Louis de Funes arcjátéka..mimikája.. na igen... jobb mint Jim Carey vagy hogy is írják helyesen... :)