1/10
ondok 2018 dec. 03. - 15:52:06 1/10 Előzmény aavvaavv
(23/63)
Az ilyesfajta műsorokat ,amiket ő vezetett meg szerepelt benne max azzal lehet eladni hogy csinos nőket mutogatnak benne,de ha még az sincs akkor mi indokolná egyáltalán a létjogosultságukat?Ez nem azt jelenti hogy ronda férfi nem vezet ócska gagyi műsort,de ez nem jelent semmi pozitívumot abból a szempontból ha a gagyi műsor vezetője egy ráncos öreg nő.Hogy ezt a férfi esetében nem teszik szóvá az azért van mert általában egy férfi a szépségével nem tud eladni egy ócska műsort,és nem is tipikus hogy a vihogásával és szempilla remegtetéssel ezt megkísérelné mint Jaku vagy Csisztu stb. Általában,.. most nem beszélek a melegekről
aavvaavv 2018 dec. 03. - 02:00:12 Előzmény ondok
(22/63)
Ugyan már! Ilyen alapon sem idős nő, sem idős férfi nem vezethetne tévéműsort. Aki szép nőt vagy férfit akar látni, annak más műfajt tudnék javasolni. Persze jellemző, hogy efféle szempontot csak nőkkel kapcsolatban szokás felemlegetni. Még sehol nem olvastam olyan bejegyzést, hogy egy férfi bemondót, műsorvezetőt, meteorológust azért kritizáltak volna, mert túl ráncos, túl kövér vagy túl sovány, pedig ők éppen olyan rondák tudnak lenni. Te is csak "husiban" gondolkodsz.
1/10
ondok 2018 dec. 01. - 01:05:53 1/10 Előzmény hegyvaribela@gmail.com
(21/63)
Szerintem is hozza a közhelyes gagyiságot amit szokott (Ridikül, Magyarország szeretlek stb stb)
1/10
ondok 2018 dec. 01. - 01:03:05 1/10 Előzmény aavvaavv
(20/63)
Kérlek biztos tudod hogy kissé idősödő bemondókat simán kirúgtak azzal hogy nem elég fiatalok és szépek meteorológusokat is lecseréltek friss husikért.Namármost ez valóban egy Tvs műfaj ahol az emberek szivesebben nézegetnek csinos nőket,tehát ha Jakupcsek megöregedett akkor hagyja abba ,épp eleget szerepelt már a sok gagyi csatornán gagyi műsorokban ,azaz ne legyen féllábú ember balettáncos ,nem kötelező --egy kissé sarkítva.
1/10
ondok 2018 dec. 01. - 00:56:39 1/10
(19/63)
Érdekes csatorna ez az ATV,hogy összegyűjti a mindenhonnan kikopott modoros "sztárokat":Jakupcsek ,Hajdú,Bochkor ,Simon András,Havas(aki már nincs ott mert nagyon karakánul kiállt mellette a csatorna ,amikor egy felbérelt k. megvádolta ),Sváby stb.nem beszélve az idióta többszörösen megbukott Fialáról,aki egyből beugrott Havas helyére de a Klubrádióban is szokott mószerolni(Kunczét pl)
Maga acsatorna is érdekes azzal hogy a fő sámán (Németh Sándor)levágott egy migráncsellenes és Merkel ellenes dumát egy állítólag baloldali médiumban
Őfelsége ellenzéke kb mint a Hír TV a Puzsérral röhejes diktatúra...
10/10
hegyvaribela@gmail.com 2018 nov. 14. - 21:28:47 10/10
(18/63)
Nagyon jó műsor! Jakupcsek Gabi ismèt hozta a tőle megszokott minőséget! :-)
tortura 2018 okt. 19. - 11:02:52 Előzmény szilvi0000
(17/63)
Tökéletesen egyetértek.
8/10
szilvi0000 2018 okt. 12. - 14:44:25 8/10
(16/63)
Szerintem erdekes es jo musort inditott. Ha tehetem, megnezem. Ertelmes dolgokrol, ertelmes emberekkel beszelget - valahogy igy is reklamozta az uj musorat,- ertelmes felnott emberek reszere. Feludules a ninja varrior, ejjel-nappal budapest es tovabbi "magas" szinvonalu esti musorok mellett.
Emellett itt nem a Jakupcsek Gabi sulya miatt kellene hozzaszolast tenni, hanem a musor minosegerol.
csabaga 2018 szept. 29. - 18:15:12
(15/63)
Európa legkövérebb országa vagyunk és az a probléma, egy ember sovány...

Nem ez a baj nála.
filoszemitabéluska 2018 szept. 29. - 15:01:44 Előzmény aavvaavv
(14/63)
Teljesen igazad van. Egyben nem értünk egyet: miért ne növeszthetne Jakupcsek is szakállat, hogy elfedje a ráncait? Hiszen ma már törekvés, hogy totális női egyenjogúság legyen. Ne legyen a férfiak privilégiuma a bajusz és a szakáll!
tortura 2018 szept. 29. - 14:49:58 Előzmény csabaga
(13/63)
Én ezen filózom, hogy miért nem szeretik sokan. Tudom, ízlés dolga. De szerintem semmi olyat nem tett, amiért utálni kéne. Más persze nyilván másként látja.
tortura 2018 szept. 29. - 14:48:49
(12/63)
Figyelj, van olyan ember, aki nem is tud hízni, még ha akarna sem. Hiába eszik, egyszerűen nem hízik.
Mondjuk én is filigrán nő vagyok, de én nem is akarok hízni, ha százan mondják egy kórusban, akkor sem. A testemet én viselem, én nézek a tükörbe, szóval nekem fontos, hogy jóban legyek önmagammal. Még milliónyi előnye is van annak, ha az ember vékony.
offtopic
aavvaavv 2018 szept. 29. - 14:13:54
(11/63)
Meglepett volna, ha másképp reagálsz, mint hogy "tegyünk rá még egy lapáttal".
aavvaavv 2018 szept. 28. - 18:48:30
(10/63)
Jakupcsek kb. 55 éves. Mégis miért kell kell megjegyzéseket tenni egy hasonló korú nő külsejére??? Hogy lehet elvárni, hogy ne legyen ráncos az arca? És ez miért olyan fontos szempont, hogy egyesek képesek kizárólag azért beírni egy-egy hozzászólást akár ide, akár más személyek topikjába, hogy az illető külsején gúnyolódjanak!? És ezt jellemzően az idősödő nők esetében teszik. A férfiak esetében ez valahogy nem olyan fontos szempont. Ráadásul egy férfi megteheti, hogy szakállat, bajuszt növeszt, és mindjárt nem olyan feltűnő, hogy ráncosodik a képe. Ez a közfelfogás, értékítélet rendkívül igazságtalan és káros, hiszen ez is hozzájárul ahhoz, hogy sok nő nem tudja természetes folyamatként elfogadni az öregedést és elkezdi plasztikáztatni az arcát (vagy botoxolni).
Más kérdés az, hogy van valami, ami annyira irritál JG artikulációjában, hogy még akkor is képes vagyok elkapcsolni a műsoráról, ha a téma érdekelne.
Margo Hriczu 2018 szept. 28. - 10:49:20
(9/63)
Túl nagy volt, túl tolták a reklámját, s csalódást okozott J.G műsora. Arról nem beszélve, megosztó személy ., hiába a rutin, a szakmai tudás.
csabaga 2018 szept. 27. - 18:01:14 Előzmény tortura
(8/63)
E za baj, hiába vannak érdekes témák,ezt az embert túl sokan nem szeretik és ezért a műsort sem nézik. Más kellett volna ide...
tortura 2018 szept. 27. - 16:23:25
(7/63)
Szerintem a műsor nem rossz. Nem láttam az összes adást, az igaz. El tudnék képzelni ennél jobban felépített műsort is, de a választékot tekintve az erős közepes szintet bőven megüti. Jakupcseket kedvelem, hiába kritizálja mindenki. Hát igen, az idő sajnos ritkán kedvez a szépségünknek. Egy filigrán nőn pedig előbb látszanak a ráncok is, mint egy teltebb példányon. Engem nem a külseje zavar, hanem azok a rossz szokásai, amelyeket régen nem tapasztaltam. Ez a hangremegtetés, szájcsücsörítés azelőtt nem volt a sajátja, nem tudom, mi szükség van rá. Elég lenne, ha önmagát adná, természetesen viselkedne. Akik nem kedvelik, úgysem fogják nézni.
A témák viszont érdekesek, amelyeket boncolgatnak, mert napi szinten botlunk beléjük. Számomra az egyik leghasznosabb és legégetőbb téma a 40-es, 50-es munkavállalók (főleg nők) kálváriája, mire egyáltalán felveszik őket valahova. Ez a tartalom viszont megért volna egy teljes adást is, nemcsak a felét. Jobban is ki lehetett volna bontani.
Én érdeklődéssel várom a további részeket is.
filoszemitabéluska 2018 szept. 22. - 11:39:22
(6/63)
Azt a nevet már lefoglalta Keresztes Ildikó.
1/10
Trivia Showtime 2018 szept. 22. - 09:51:15 1/10
(5/63)
Nem hiszem, hogy létezik ember széles e hazában, akinek Jakupcsek még újat tud mondani. A neutrális, totálisan érdektelen témákról hosszasan fecsegő, képernyőfüggő milf gyakorlatilag önmaga karikatúrája. A műsor nézhetetlen, Jakupcsek (főleg így) nem stúdióképes.
filoszemitabéluska 2018 szept. 18. - 12:50:42
(4/63)
Jakupcsek plusz=Némi plusz kiló nem ártana Jakupcsekre, mert olyan, mint egy denevér.