Téma: Jason Bourne

NewbieInTrouble 2016 aug. 02. - 21:13:34
(17/57)
Akciófilmnek éppenséggel nem rossz, de Bourne filmnek nagyon gyenge. Még a hagyaték is ûbereli. Aki Bourne-rajongó, az jobb, ha úgy tekinti, hogy a történet véget ért az ultimátummal.
Gessler 2016 aug. 02. - 18:16:53 Előzmény gabeszturi
(16/57)
Megnéztem, de inkább lenyomnék egy vödör taknyot mint hogy újra megnézzem.
7/10
doktormacko1 2016 aug. 01. - 22:09:09 7/10
(15/57)
7 / 10 tetszett .
6/10
nyugiss 2016 aug. 01. - 20:00:22 6/10
(14/57)
a rendezõt meg az operatõrt csókoltatom!!
hogy mire jó ez a"rángassuk a kamerát, legalább a nézó lófaszt se lát és jól megfájdul a feje"???

komolyan, inkább az elsõ rész rendezõjét kellett volna visszahozni, mert a sztori megint egész elfogadható volt

tommy lee viszont csalódás volt nekem, olyan súlytalan faarccal nyomta végig, nem ezt szoktam meg tõle

vincent és damon párharca viszont jó volt(mégjobb lett volna, ha látunk is belõle valamit)
kareshu 2016 aug. 01. - 00:11:18
(13/57)
20 perc után már csak a forgatókönyv író tudja, hogy mi történik. Mit akar a szenátus? Milyen algoritmust futtatnak most? A szuperügynök amcsi hajadonok parancsokat vakkantanak, és a bolygó túloldalán kiélesedik a három pixeles élõ mobilvideó, vírus önti sötétségbe a várost, és hatezer tüntetõt tartanak online megfigyelés alatt valós idõben. Az egész már megint nagyon ultra hi-tech, hiper top secret action, nagyon túlpörgetett. Nekem túl tempós az egész, persze tudom, nézzem akkor a Paprika Tv-t. :)
gabeszturi 2016 júl. 30. - 02:06:05
(12/57)
Az elsõ rész nálam 9/10 volt, a második 8/10. Ez mostani egy förtelem, jó szándékkal 3/10, reálisan 2/10. Nagyon gyenge, senkinek nem ajánlom, csalódás lesz.Unalmas és idegesítõ.
offtopic
helsinkirokker 2016 júl. 29. - 02:40:03
(11/57)
Elkövettem azt a hibát, hogy premier elõtti kritikát olvastam a filmrõl. Kellemesen csalódtam, nem annyira szar mint írták. Sõt, szerintem amit a forgatókönyvbõl ki lehetett hozni, az a vásznon rendben van. A story sajnos gyengécske, talán a leggyengébb Bourne film. De gyomorszorító izgalom azért van amikor ideje van, meg zúzás, meg high-tec kémkedés, meg autókázós városnézés az éjszakai Las Vegasban, naprakész elmebajokkal (Snowden, Facebook) együtt, én mégegyszer is megnézném.
9/10
jesusfreak 2016 júl. 28. - 22:00:38 9/10
(10/57)
Most láttam, és nem csalódtam. Idén - illetve tavaly is - elég sok filmet nagyon vártam és csalódás lett belõle. De most nem. Igaz, hogy nem sokat kockáztattak a rendezõk, inkább a Star Wars-féle bevált módszert alkalmazták - a legújabb részben (Ébredõ erõ) gyakorlatilag megismételték még egyszer a sorozat legjobban sikerült történetét - Itt is Jason Bourne annak ellenére, hogy már mindenre emlékszik, az egész filmben üt, ver, rúg, harap mindenkit... mert mindig van miért. Ha lesz 6. rész, akár folytathatja ezt a végtelenségig, mert pl. valaki régen elé állt a Bankban vagy elvontatták a csúnya rendõrök a kocsiját egyszer és ezt meg kell bosszulni. Okot mindig fog találni a verekedésre, üldözésre... De ezzel nincs is baj, mert szeretjük ezt nézni, de igazán lehetett volna valami teljesen új sztori. De egy sorozat, ettõl sorozat, hogy habár új helyszínen és új szereplõkkel, de a történetnek ugyanaz az eleje, közepe és a vége. De unatkozni nem fog senki, mert végig pörgés és zúzás... a megszokott minõségben.
6/10
Tadd 2016 júl. 28. - 21:00:05 6/10
(9/57)
Kicsit olyanra sikeredett, mint a Taken 2. vagy 3. része: erõsen önismétlõ, és erõsen túlrágott, bár egyszer meg lehet nézni. Kár, hogy még mindig a hiányos emlékeivel van elfoglalva, miközben már megint (még mindig) és fõleg egyfolytában mindenki mega akarja ölni, ész nélkül. Elég lapi lett szeginy.
6/10
nyugiss 2016 júl. 26. - 14:26:10 6/10
(8/57)
mjuk egy 3d-s filmnél érthetõ a szinkron erõltetése, mert oda nem lehet rápasszintani a feliratot
de ez sima 2d-s mégsincs feliratos verzió, csak eredeti hang felirat nélkül

elég gáz
offtopic
jani-wan 2016 júl. 26. - 14:20:48
(7/57)
Gyakorlatilag az egyetlen értelmes válasznak az tûnik, hogy aki ezt erõlteti az egy hülye.

Mert végiggondolva, talán arra gondolhatnak hogy több a kevésbé tanult (idegen nyelvet nem értõ) ember, és azt hihetik hogy az a heti két-három elõadás amit nem feliratosan vetítenek az akkora nagy extra bevételt hoz.
Mert más elgondolást nem igazán látok, aminek bármi alapja lehetne, de ennek sincs értelme, mert az az egy-két idõpont az nem sok ember, akik nagy része valószínûleg egy másik közeli moziba mennének el, és sokan meg nem mennek el pont ez miatt.
Nem beszélve arról hogy egy multiplexben van több terem, és általában nincsenek tele. És a multiplexek többsége Pesten egy cég, a Cinema City, így még inkább érthetetlen.

És tényleg azt érik el hogy aki eredeti nyelven esetleg feliratosan szeretné nézni, az nem megy el moziba, mert vagy nagyon messze van, vagy az a heti egyetlen elõadás idõpontja nem megfelelõ stb...
Aztán meg sír a szájuk.
6/10
nyugiss 2016 júl. 26. - 13:21:19 6/10
(6/57)
a mom parkban megy eredeti hangon 19.40-es kezdéssel

de én sem értem, miért erõltetik mindenre rá a szinkront
delano 2016 júl. 26. - 10:49:14
(5/57)
Tényleg nem lesz feliratos verzió? Ez komoly? Ezek tényleg mindenáron azt akarják, hogy az emberek mozi helyett inkább torrentezzenek?
Az már csak hab a tortán, hogy az eredeti nyelvû verziót csak délben (!!) vetítik. Ki az az elmebeteg idióta barom, aki ezeket eldönti??
6/10
nyugiss 2016 máj. 24. - 13:36:54 6/10
(4/57)
magyar elõzetes:

https://www.youtube.com/watch?v=SvgFL7lzPCo

szerintem ez közel olyan jó lesz,mint az elsõ rész :)
6/10
nyugiss 2016 ápr. 21. - 12:47:20 6/10
(3/57)
tommy lee jones-rõl nem is beszélve :)


na ez nagyon várós!!!!
6/10
nyugiss 2016 ápr. 21. - 12:46:03 6/10
(2/57)
na véééégreeeeee !

újra matt damon bourne és végre vincent is kapott egy normális"tökös"szerepet :))
somersby 2016 ápr. 21. - 12:33:18
(1/57)
A Universal Pictures közzétette Jason Bourne legújabb kalandját bemutató, teljes hivatalos elõzetesét. A film nemes egyszerûséggel Jason Bourne címmel kerül a mozikba, ezúttal elhagyva mindenféle utótagot, a rendezõi székben pedig ismét Paul Greengrass foglal helyet.

Lassan 10 év telt már el, hogy Jason Bourne maga mögött hagyta a CIA-t és annak korrupt rendszerét, de a békét továbbra sem leli. A Snowden-ügy és a lehallgatási botrány kapcsán azonban ismét egykori munkadói célkeresztjébe kerül, ezért ismét akcióba lendül. Az ügynök ezúttal megfordul görögországi zavargásokban, Londonban, a kémek városában és felforgatja egy látványosnak ígérkezõ hajszában Las Vegast is.

Matt Damon alakítja ezúttal is az amnéziás ügynököt, Julia Stiles is visszatér Nicky szerepében, a Bourne utáni hajszát a barázdált arcú Tommy Lee Jones vezeti, de feltûnik még a friss Oscar-díjas Alicia Vikander is, a fõ ellenlábast pedig Vincent Cassel alakítja. Paul Greengrass a Bourne csapda és az -ultimátum után ismét elfoglalta a rendezõi széket, a zeneszerzõi poszton pedig David Buckley-val kiegészülve John Powell is visszatér.

Official trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=F4gJsKZvqE4

Bemutató dátuma: 2016. július 28.