leopard26 2008 jan. 17. - 12:07:01
(52/112)
a legtöbször a film címe is más magyarul mint angolul
leopard26 2008 jan. 16. - 12:21:36
(51/112)
Nézd meg angolul és afleck teljesen mást fog mondani!
2/10
zee944 2008 jan. 16. - 10:06:49 2/10
(50/112)
Hogy ez micsoda egy f*stalicska film. Igazi tapló humor, a lehetõ legaljasabb poénokkal. Én ezen nem tudok nevetni. Úgy kaptam kölcsön, hogy micsoda kultfilm, ahhoz képest próbáltuk angolul is, magyarul is nézni, és végigszenvedtük "hátha ráérzünk"-alapon, de csak õsprimitívséget láttuk.
leopard26 2008 jan. 16. - 00:41:58
(49/112)
Nem lehet valamit azért leszólni,mert valakinek nem tetszik és azt hiszi,ért valamit a filmekhez!Nem kell anyázni senkit se ha mondjuk neki tetszik a majmok bolygója,neked meg nem!Azért készítenek ilyen filmeket hogy mindenkinek meglegyen a maga ízlésére való dolog!Most gondold el ha csak drámát gyártanának!
Platypus L.K. 2007 szept. 21. - 14:12:06
(48/112)
"az a sok erdekes kaland, amibe keverednek"
Tetszik, hogy ilyen finoman fogalmazol :DDD
Platypus L.K. 2007 aug. 21. - 15:51:17 Előzmény szisz
(47/112)
... meg gyomra :)
szisz 2007 aug. 07. - 13:51:28
(46/112)
5 percnél tovább nem tudtam nézni... sok volt az én gyenge lelkemnek :-)) Az alapján, amit láttam, "kissé" primitív, de ha valóban ez volt a film célja, akkor az nézza, akinek van hozzá agya :-D
Platypus L.K. 2007 aug. 07. - 12:10:14
(45/112)
pontosan :D
Platypus L.K. 2007 aug. 04. - 16:25:29
(44/112)
Tobb modja is van annak, hogy a velemenyunket kifejezzuk. De ha valaki azt irja, hogy "ez nekem nem tetszett", vagy ha azt irja, hogy "ez egy nagy szar", tartalmilag ugyanaz, csak annyi a kulonbseg, hogy MI fogunk mashogy gondolni az illetore (vagy esetleg az anyukajat emlegetjuk :D). Tok mindegy, hogy fejezi ki, hogy valami nem tetszik neki, attol az meg ugy van. Es akarhogy fejezi ki, az csak a sajat velemenye marad. Az o hozzaszolasa, az o velemenye. Ennyi.
Platypus L.K. 2007 aug. 04. - 11:41:56 Előzmény sipka
(43/112)
Ennek a filmnek pontosan ugy kell felfogni a lenyeget, ahogy azt az elottem hozzaszolo sipka tette. Rengeteg olyan film van, amit nem azert csinaltak, hogy valami "mesteri" tortenetet adjon elo, tele fordulatokkal stb. Ezt a filmet azert csinaltak, hogy aki megnezi, az szejjelrohoghesse az agyat, es hogy a TV vagy a mozivaszon elott ugralva mutogathasson a fikazott filmek vagy hollywoodi hiressegek lattan, hogy "ezt ismerem! ezt ismerem!" :D Akik azt gondoljak errol a filmrol, hogy semmi nincs benne, azok egyszeruen nem ertik. Ez a film a tipikus road movie-k parodiaja, amikor a foszereplok el akarnak jutni valahova, es kozben mindenfele kalandokba csoppennek (ez a film a "kaland" is mas megvilagitasba helyezi). A szemelyek, akikkel utkozben talalkoznak, pedig egytol-egyig filmes utalasok es fikazasok targyat kepezik, mert ha mar egyszer a foszereplok Hollywoodba mennek, szerintem termeszetes, hogy egy csomo fricska legyen benne a "nagy sztarokkal" es hires (kultusz)filmekkel kapcsolatban. Es ebbol a szempontbol igenis osszetett film: valojaban semmi kulonos tortenes nincs benne, de amit kozben latsz, az szokatlan, nem mindennapi, egyenesen beteges... es ettol lesz szorakoztato film! Jo, aki nem tudja, hogy Mark Hamill volt anno Luke Skywalker, vagy Jason Biggs jatszott az Amerikai piteben, vagy hogy ki az a Dawson, az az egeszbol semmit nem ert, es ezert nem is tetszik neki annyira... aki meg sokallja a testi poenokat, annak azt tudom mondani, hogy hat... tajekozodjon elotte, milyen poenokat varhat egy filmtol, nehogy maradando kar essen szemelyisege fejlodoseben! :D
sipka 2007 júl. 28. - 23:00:47
(42/112)
Nekem tetszett a film. Jó volt látni benne, hogy egy csomó híres ember hülyét csinál magából. Például amikor a rendõrök elviszik "Jason Biggs"-et mivel azt hiszik róla hogy Néma Bob, és úgy próbálja bebizonyítani az ellenkezõjét hogy azt kiabálja: "Én vagyok a pitebaszó! Hát nem ismernek meg, én basztam meg azt a pitét!":) (Aki nem tudná, Jason Biggs szerepelt az "Amerikai pité"-ben.) De az is jó volt, mikor Ben Affleck és Matt Damon szívatják egymást, a borzalmasra sikerült filmjeikkel :) Szóval tényleg szórakoztató alkotás, ahhoz mérten, hogy a története egy nagy nulla. (SZERINTEM!) S ebbõl a filmbõl látszik hogy Kevin Smith-et egy csomó híresség kedveli, mivel tényleg viccet csinálnak saját magukból a kedvéért :) Például szerepel benne Mark Hamill (vagyis aki név szerint nem ismerné, csak annyit mondok: Luke Skywalker) is, aki ki van festve mint egy elmebeteg, rá aggatva egy BAZI nagy mûkéz, és plusz még egy fénykard is, és tisztára úgy néz ki mintha, a "Star Wars"-tól begolyózott, megõrült színész lenne :) Tehát olyan embereknek nem ajánlom ezt a filmet, akik szeretik a földhöz ragadt, rendesen megszerkeztett forgatókönyvvel rendelkezõ, mély színészi alakításokkal megtüzdelt, intellektuális poénokkal ellátott, normális alkotásokat. Mert ez a film nem NORMÁLIS, és ez benne a LEGJOBB :)
Indigo 2007 ápr. 29. - 19:38:29
(41/112)
Na mégegyszer, valami nem tetszik a fórumnak :)

Amikor egy filmrõl kijelentem, hogy "ez egy szar", akkor az nem azt jelenti, hogy ez valami "egyetemes igazság", hanem csupán azt, hogy NEKEM nem tetszik... Ehhez nem kell különösebben tanultnak lenned, hogy ezt felfogd, de úgy látom nehezem megy...
Indigo 2007 ápr. 29. - 19:36:28
(40/112)
Amikor egy filmrõl kijelentem, hogy "ez egy szar", akkor az nem azt jelenti, hogy ez valami "egyetemes igazság", hanem csupán azt, hogy >>NEKEM
Indigo 2007 ápr. 29. - 11:21:16
(39/112)
Szia! Ez itt egy FÓRUM, ahol az emberek megvitathatják a véleményüket egymással, legyen az pozitív vagy negatív. Ha téged zavar, hogy kedvenc filmed másnak nem tetszik, akkor neked nem itt a helyed, hanem a jayescsendesbobrajongok.hu-n, oda biztos nem fogok járni, megígérem :P
Vikke 2007 ápr. 24. - 16:33:09
(38/112)
Ez egy akkora õrültség, hogy nézni kell :)
zszoltan 2007 ápr. 21. - 15:53:00
(37/112)
Abban elõttem szólókkal értek egyet, hogy nem csak a dicséretnek van helye egy fórumon.
Azonban abban neked van igazad, hogy ha valaki idejön, és netán nem tetszett neki a film, az szépen részletesen mondja el, mi nem tetszett neki. Például 'nagyon gyengén játszottak a színészek', 'elég sablonos volt a sztori', vagy akár 'nem hagyott bennem maradandó nyomot'. De csak úgy röviden odavágni, hogy 'rossz film', nem sokat ér. Abból nem lehet semmit megtudni a filmrõl.
(Mellesleg nekem volt olyan filmem, amit egy lehúzó kritika ajánlására néztem meg: amit írója leköpött benne, szerintem pusztán már azért érdemes megnézni egy filmet.)
Redfield 2007 ápr. 21. - 13:36:15
(36/112)
Az meg a másik. Én is jónak tudom nevezni, jobbnak mint közepes, cseppnyi jóindulattal az Apja lányá-t, de azt meg iszonyú sokan lehordják.
Newcastle United 2007 ápr. 21. - 12:43:55
(35/112)
Túl unalmas lenne a fórum, ha mindenki csak dícsérni járna be. Semmi értelme nem lenne. Amúgy se kell mindent vérkomolyan venni, csak filmekrõl van szó.
kevinspéci 2007 ápr. 21. - 10:23:46
(34/112)
Altesti humor a köbön. Amúgy nem rossz, de a 18-as karika teljesen jogos.
tjtomi88 2007 febr. 24. - 21:06:22
(33/112)
Nem semmi film...:):):):)