Téma: Jelek

Platypus L.K. 2007 aug. 11. - 12:34:06
(35/315)
A forum arra valo, hogy okoskodjunk :D

Aki meg nem tudja eldonteni, hogy thriller vagy vigjatek (de mar ez is egy hulye kerdes...), annak javaslom a Tamad a Mars megnezeset... na az vigjatek... ez egy thriller. A gyengebb idegzetueket biztosan paraztatta a film, de az eros idegzetueknek nem akkora durranas. De lehet hogy csak az volt a baj, hogy videorol neztem meg, fenyes nappal :D
Ronaldo 2007 aug. 10. - 22:40:58 Előzmény kevinspéci
(34/315)
Most mi a francot kell gúnyolódni?Semmi szarkasztikusat nem írtam neked, Ütõdöttke.Csak gondoltam leírom, mert láthatóan sok mindenkinek nem esett le.Amúgy neked se nagyon, ha a leglényegtelenebb dologba kötsz bele(Hogy maradt ott?Hát hogy b.meg...A többiek pánikszerûen elmenekültek és õ ottmaradt...Ennyi...De bonyolult...És miért pont az Atyáékhoz ment?..Hasonlóan komolytalan kérdés...Hagyjuk is inkább).Kb. annyira abszurd és idétlen ilyenen problémázni, mintha pl. a Donnie Darkonál-ami kissé agyalós film-te abba a huszadrangú dologba kötnél bele, hogy hogyan látott ki a nyúlálarcból, ha nem is volt rajta lyuk.
kevinspéci 2007 júl. 29. - 10:58:25
(33/315)
A fõ, hogy NEKED leesett, Okoska.
Ronaldo 2007 júl. 28. - 17:56:54 Előzmény kevinspéci
(32/315)
ERÕS SPOILER!

A film egy papról szól aki elvesztette a hitét, de a film végén kiderül, hogy azok a dolgok amik "rosszak" voltak(a gyerek asztmája, a kislány "koszos víz mániája", a felesége haldoklása közben suttogott utolsó szavai...)nem ok nélkül történtek, hanem mind hozzájárultak ahhoz, hogy életben maradjanak.

Úgy vettem észre nagyon sok embernek ez sem esett le...
Tomika1 2007 júl. 04. - 11:59:47
(31/315)
én azt bírtam amikor a kamrábol feljöttek a hátérbe látszodot,h mindent szétvertek az ufok csak az asztalon lévõ kaját hagyták a helyükön:)
$anti Munez 2007 júl. 03. - 16:59:21
(30/315)
Üdv!
Én a végérõl kicsit lemaradtam,nemtudtam 100% a filmre koncentrálni (vagy lehet h csak én vok ilyen buta:) )
Szal a kérdés az lenne h az Ufo a végén a gyereket megmentette,vagy azzal a gázzal megölni akarta?
A választ kissé értelmetlen kérdésemre elöre is thx ;)
kevinspéci 2007 júl. 03. - 11:26:10
(29/315)
Az autisták is tudnak csuda dolgokat, mégse nevezhetõk zseninek v. egyszerûen "normálisnak".

Mellesleg biciklivel én is simán tudok repülni. Gyorsuló sebességgel fölhajtok egy közeli dombra, és simán szárníra kelek a másik oldalon.

B O L Y J L Y L E R ! ! ! ! !

Hogy a píbe jött ki az a nyomoronc orangután a kamrából? Mikor Gibbon ott volt, csak vergõdött odabent. Persze lehet, a többiek szabadították ki, de õ még bosszút akart állni az ujjaiért takarodó elõtt. Finix jól szétütötte a bomlott agyát. :)
zszoltan 2007 júl. 02. - 21:01:09
(28/315)
:)
Ilyen a jó film: a gyengébb idegzetûeket megkíméli az erõsebb jelenetek végignézésétõl. :)

Hát ugye egy 'találkozás a medúzával' igencsak szemléletváltoztató élmény tud lenni...
zszoltan 2007 júl. 02. - 19:01:07
(27/315)
Valahol ott, ahol késsel le akarta gyakni az ajtó alatt átnyúló ujjait, vagy mi volt. Már nem emlékszem pontosan. Az ilyenfajta feszültségkeltés engem inkább felugraszt a székbõl, mint odaszögezne.
Amúgy is jobb szeretem vágni a körmeimet. :) És az ollót nem szívesen cserélem fel a fogaimmal. Meg késsel sem, fõleg más kezében. :)

Amúgy meg az egyéb földönkívüli nem lenne elég antropomorf nekünk.
zszoltan 2007 júl. 02. - 17:43:49
(26/315)
Ha akarsz még ilyen jellegû 'okos inváziót' látni, javaslom a 'Starship troopers'-t. :)

Úgy van! Én például már láttam UFO-t. Két sárga pötty ment az éjszakai égen, és akárhogy meresztettem a szemem, nem bírtam felismerni, mi is az. Úgyhogy számomra végig megmaradt "Unidentified Flying Object"-nek. :) (Amúgy én sohasem szeretem, amikor az UFO-t használják a 'földönkívüli' helyett. Mondjuk az sem egy szerencsés elnevezés...)

A film maga viszont öt perc alatt meggyõzött arról, hogy ne nézzem tovább.
kevinspéci 2007 júl. 02. - 17:28:00
(25/315)
Pff, egyre megy. Mindegyiknek r*h/ad/t hosszú, csontos ujjai vannak, csak E.T. egy szellemi fogyatékos példány volt. :)

Egyszer látnék már más kaptafára készült földönkívülit. Mondjuk gömb v. piramis alakút. :)

Az viszont haladás, hogy a Jelekben végre nem vísító malachangjuk van az extraterresztriális élõlényeknek. Ez a kattogás elõnyösebb, s némi intelligenciát is feltételez.
kevinspéci 2007 júl. 02. - 15:17:11
(24/315)
Ahhoz képest, hogy eljöttek leigázni minket, elég hülyék. Mindegyik egyedül császkált a városban... :)

De tegyük mán tisztába a dolgokat: az UFO mögé nem kell odaírni, hogy "hajó", mert a jelentésébõl ez nagyjából következik. Az UFO utasa az ufonauta.

vesszõket barátaim rakjuk már ki nehezen értelmezhetõ nélkülük az írás próbáljunk mondatokat képezni okés másképp csak egymásra vannak hányva a szavak köszi mindenkinek elõre is...
Tomika1 2007 júl. 02. - 12:30:01
(23/315)
hát ha jobban megnézed a végén amikor kint vanak 4-en akkor látsz majd fent a jobb sarokba 1 ufo hajót....szóval ott voltak mert 1 ufonak fölösleges 1 hajó mert akkor alig lehetek 100-an....
kevinspéci 2007 júl. 02. - 12:22:39
(22/315)
S Z P O L Y L E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))

Milyen csattanó? Ezt kicsit erõs csattanónak minõsíteni.

Azt nem tom, az a szerencsétlen ufonauta mit keresett még a Földön, ha már a többiek rég elhúztak. Oké, késõn szabadult ki a kamrából (nem értem, hogyan), de mért pont az Atyáékhoz keveredett..? :)

Ennek ellenére jó film. S Shyamalan is megállta a helyét a magára osztott néhány jelenetben. Jó rendezõ.
Tomika1 2007 júl. 02. - 12:20:10
(21/315)
Én már sokszor látam vagy 30-szor mais meg nézem:)lehet kiröhögtök nem tom de 12 éves fejjel még most se értem a lényegét.nem értem,h mit "mond" a film.létszi vezessetek rá.:) köcce
norton15 2007 júl. 02. - 12:07:15
(20/315)
Most néztem meg, lehet hogy hülyén hangzik, de 5.1-ben eléggé félelmetes volt...
vanessa 2007 júl. 01. - 23:54:23
(19/315)
szerintem is teljesen jo a vége , igy egész kerek a film!!!!!!!!!IMÁDOM!!!!!!
Ronaldo 2007 júl. 01. - 21:43:39
(18/315)
Akinek nem tetszett a vége, annak ajánlom, nézze meg mégegyszer a filmet.
Az ufók teljesen mellékesek, csak eszközök, nem róluk szól a film.Viszont ha már Shyamalan õket választotta "eszközül", akkor már az ufonauta is kellett a végére, mert csak ilymódon érthetjük meg a film valódi mondanivalóját.Értsd, abban a pár percben van a csattanó.
Én részemrõl nagyon szeretem ezt a filmet.Ahányszor tehetem mindig megnézem.Valami különös hangulata van amit nem tudok megunni:)
froko 2007 júl. 01. - 20:27:58
(17/315)
Remek, én nagyon szeretem:D Aranyos poén benne a Meryl bácsi videókaziján levõ bikini bemutató....:D Lehet, hogy gáz, de amikor elõször láttam, eléggé féltem....
greengirl1 2007 júl. 01. - 19:24:44
(16/315)
naon király film...azt én i bánnám ha kivágnának részeket a 18-as egy kicsit túlzás de a 16-ost megadnám ha így nem vágnák ki õket