Téma: Jelek

7/10
TheDriver 2014 szept. 03. - 00:03:50 7/10 Előzmény roogdky niombahn
(275/315)
Semmi értelme a kérdésemre írt válaszodnak, akkor mégis miért nekem címezted?
Te mire válaszoltál?
Tényleg ez a színvonal itt?
Hülyék paradicsoma a PORT. hu!
roogdky niombahn 2014 aug. 31. - 00:39:56 Előzmény TheDriver
(274/315)
Nibiruháton *moderalva*
7/10
TheDriver 2014 aug. 13. - 20:42:53 7/10 Előzmény roogdky niombahn
(273/315)
Hogy jönnek ide az Illuminátusok?
7/10
TheDriver 2014 aug. 13. - 20:33:04 7/10 Előzmény roogdky niombahn
(272/315)
Hogy jönnek ide az Illuminátusok?
roogdky niombahn 2014 aug. 12. - 22:53:33 Előzmény TheDriver
(271/315)
A kemtrélt, a reptiliánokat meg a bilderberger szabadkõmûveseket kifelejtetted!
7/10
TheDriver 2014 júl. 30. - 00:56:43 7/10 Előzmény LakatosBredPitt
(270/315)
Már az ember is tudja manipulálni a Föld légkörét = ne essen - essen, legyen pára ne legyen pára, fújjon vagy süssön, jégesõ, hó essen avagy ne és azt is elintézik, hogy légkörben hidrogén bomba erejû robbanás keletkezzen, kicsit utána kéne nézni, hogy valójában az ûrlények és vagy a rendezõ a értesületlen avagy te! Ez a technológia már az 1970 évek elõtt mûködött.
Rendszer neve: HAARP/ antenna, Feltaláló: Nikola Tesla

U.i: legerõsebb fegyver amirõl tud az átlag ember oly annyira, hogy tönkre teheti -teszi a Földet és mindent a Földön!
3/10
LakatosBredPitt 2013 okt. 04. - 00:54:50 3/10
(269/315)
Hogy lehet ekkora logikátlan hülyeséget, ekkora bakit elkövetni egy filmben, atyaúristen! És ezt hogy nem vette észre senki?

SPOILER

Az idegen lény a víztõl meghal?!?! "Azért elég nagy marhaság betámadni egy olyan bolygót aminek a legnagyobb része vízböl van, de bocsánatot kérek, továbbmennék: ESÕ!... ...egy ovodás egy vizipisztollyal társadalmak megdöntõje lehet... ...Julcsinéni a mészáros hozza a vödör vizet és egész társadalmakat írt ki... ...az emberek is nagyrészt vízböl vannak, leköpöd és megdöglik..." ...ez valószínüleg az egyik legnagyobb irdatlan baromság amit filmre vittek
"azon gondolkoztunk, amikor ezt felvázoltam pár ismerõsömnek, hogy.. ..nem volt valaki a forgatáskor aki... -Elnézést Shyamalan úr, ezzel lesznek problémák.. harmat! magas páratartalom! Ezek a halálukba vonulnak ezek az idegenek." És ehez a haldokló feleségének kellett üzenni a múltban, hogy a baseball ütõvel... Akkor miért nem azt üzente hogy: LOCSOLJ???

SPOILER VÉGE

Pedig ennek a rendezõnek vannak kiváló filmjei.. ezt hogy sikerült összehozni...
8/10
King Diamond 2013 júl. 14. - 19:37:16 8/10
(268/315)
Már jó ideje terveztem, hogy újra megnézem ezt a filmet. Valamikor már régen láttam, még tékából kikölcsönözve, és a napokban újranéztem. Jó kis film. Elég sok hozzászólás van a témában, elolvasgattam õket, de egy része nem a filmhez kapcsolódik. Illetve, eléggé megoszlanak a vélemények. Azzal egyáltalán nem értek egyet, hogy unalmas lenne, illetve semmi izgalom/feszültség nem érzõdik a filmen. Még ugyan izgalmas/parázós volt egyes jelenetekben, szinte tapintani lehetett a feszültséget. A szereplõk is remekül játszanak. Mindenki. Jó volt látni a rendezõt is szerepelni. A történetben vannak itt-ott hibák, amiket már elõttem is boncolgattak a többiek, ezeket nem írom le újra, de tény, hogy ezek így vannak. A végén az idegen megjelenését ijesztõbbre is megcsinálhatták volna, de akkor nem ebbe a filmbe illett volna (mivel az elõzõleg mutatottak is úgy néztek ki). A zenéje is remekül passzol a filmhez. Szóval, jó film ez, mint ahogy az az értékelésekbõl is kiderül, így aki egy kis borzongásra vágyik (és nem mészárolós/sorozatgyilkosos/stb. horrort akar nézni), az mindenképp tegyen egy próbát ezzel.
8/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 04. - 01:15:52 Előzmény Érinthetetlen
(267/315)
Igazad van, de:
"A kifejezést eredetileg a katonai repülésben alkalmazták, ahol ezt minden olyan tárgyra értették, aminek még nem volt tisztázva az eredete (lehetett ellenséges repülõgép, polgári gép, meteorológiai ballon vagy bármi egyéb). Késõbb a köznyelvben ennek egy szûkebb értelme honosodott meg; szinte kizárólag idegen lényt vagy ûrhajót (?repülõ csészealjat?) értenek alatta. "

http://ufosite.mindenkilapja.hu/html/18587338/render/ufo-szo-jelentese
Cordelia 2013 jún. 05. - 11:26:32 Előzmény pillangókisasszony
(266/315)
SPOILER
amikor megjelent a lény, az már komikus volt...
de joaquin phoenix az alufólia csákóban mindent megért!
SPOILER
9/10
ReignMan 2013 jún. 04. - 19:32:16 9/10 Előzmény pillangókisasszony
(265/315)
A sci-fi része valóban logikátlan, hogyis tudnának legyõzni 9 milliárd felfegyverzett embert puszta kézzel, vagy valami mérges gázzal, és kerekedik valami hatalmas és hõsies ûrháború a végére sok robbanással, de a filmnek nem ebben van a varázsa.
pillangókisasszony 2013 máj. 24. - 11:30:45
(264/315)
***spoiler is lehet***
Tetszett nagyon, leszámítva a végét.Az eleje számomra izgalmas, érdekes volt.1-2 jelenet hátborzongató volt, például amikor Mel Gibson a kukoricásban van.Brrr.Voltak megható részek is, fõleg a vége fele.
Amit már az elején sem értettem, hogy a karambolt okozó férfi miért van szabadlábon.Akkor átsiklottam felette, mert gondoltam majd visszatérnek rá késõbb, de nem így történt.
Igazából a végével vannak egyedül gondjaim.Nem tetszett, hogy ennyire a hitre, az úrhoz való visszatalálásra hegyezik ki, a másik meg ugye a víz, ami sok mindenkinél kiverte a biztosítékot.Ezek a szuperintelligens, galaxysokat átívelõ, érzelmeket megélõ lények nem fedezték fel, hogy itt víz van?Ha meg igen, akkor én kérek elnézést, biztos valami elkerülte a figyelmem.

A lény a végén nem volt túl jók megcsinálni, de ez csak egy apróság.
Összességében jól szórakoztam, szóval tõlem kap egy 7-t.
Keló Scofield 2013 márc. 31. - 19:40:07
(263/315)
Még annyi, hogy a szereplõk nagyszerûek és a zene hatalmas.
Keló Scofield 2013 márc. 31. - 18:43:06
(262/315)
Csodálatos film a Hitrõl, nem is játszhatta volna más a fõszerepet.
grace08 2013 márc. 28. - 20:26:10
(261/315)
Ez esetben el ne felejtsd az alufóliát a fejedrõl! :))
Mindig nevetnem kell, ha eszembe jut a film ezen jelenete.

Egyébként tényleg jó film. Hátborzongató.
10/10
B.B.Gunns 2013 márc. 28. - 20:19:11 10/10 Előzmény Xenor
(260/315)
Ahogy mondod. És Én meg még hiszek is abban, hogy egyszer látni fogok egy UFO-t amibõl kiszáll egy földönkívüli, vagy én jutok el hozzá vagy valami... Ez a film nekem is sokat jelent, tulajdon képpen mindig megnézem amikor úgy adódik (TV-ben SOHA).
Ma is megnézem mert utoljára tavaly nyáron láttam.
10/10000000000000000000000000
10/10
B.B.Gunns 2013 márc. 28. - 20:16:06 10/10
(259/315)
A kedvenc filmem! Én SOHA nem nézek újra egy filmet sem. Ha egyszer egy filmet megnéztem, azt utána soha többet. Ez nálam szabály. Na ez alól nem sok film kivétel.

Kivétel a:
Jelek (eddig ötször láttam)
A halálsoron (eddig kb. ötször láttam)
Horrora akadva 3 (eddig kb. 13szor láthattam :D)
Könnyû nõcske (eddig kétszer láttam)
A kapcsolat (eddig kb. nyolcszor láttam)
és 1-2 jobb minõségû horror

Ezzel asszem mindent elmondtam. Ha én is képes voltam ötször (mai naptól hatszor) végignézni akkor ez a film csak jó lehet. Aki mást mond, az hülye. Pont.
10/10
99rózsaszál 2013 febr. 03. - 13:15:46 10/10 Előzmény Xenor
(258/315)
Xenor nevû hozzászólóval teljesen egyetértek. Nekem is sokat jelent ez a film! Még anno az HBO-on adták le, nekünk nem volt olyan adónk, de a hifin be tudtam hozni, így párszor "meghallgattam" a filmet, aztán évekkel késõbb nagy élmény volt látni is. A zenéje kezdettõl fogva magával ragadott. Olyan hangulatot ad a film, ami egészen különleges. Ugyanakkor számos horrort megnéztem már, de mégis ez igazán meg tudott ijeszteni, talán azért mert valósággá válhat.
Kiváló szereplõgárda!
AldersbacherFilmYeah 2012 júl. 25. - 19:04:11
(257/315)
Nagyon jó film.Minden tekintetben leszögezi az ember figyelmét.Nagyon izgalmas,fordulatos,érdekes.
Szóval ez a film legendává nõtte ki magát!
9/10
cometzjeah 2012 jún. 21. - 08:28:44 9/10
(256/315)
Nekem is nagyon tetszett. A színészi játék teljesen elvarázsolt. Zseniális volt,ehhez csal a legnagyobbak képesek.
A történet is nagyon eredeti szerintem(lehet tévedek ,nem láttam hasonló UFO-s filmet).
Az a rész meg teljesen fantasztikus volt mikor a TV-s jelenetben elõbukkant az ufó . ez egy zseniális film,a mûfaj kedvelõinek ez alap!!!