Téma: Jigsaw

1/10
huanmigel 2018 máj. 10. - 22:22:52 1/10
(20/40)
Nagyon ratyi, megsem közelíti az előzőeket...
Deka1586 2018 ápr. 01. - 12:20:44
(19/40)
Abban segítsetek már, hogy tud vaslaki valamit arról hogy mikor jelenik meg dvd-n?
október óta nem sikerült kiadni a filmet.
Megmondom őszintén, hogy szívesen megvettem volna de én már nem várok rá tovább.
Letöltöm aztán megnézem angolul felirattal. 5 hónapja várom a filmet dvd-n.
De meguntam a várakozást.
7/10
idõjós1010 2018 márc. 05. - 11:26:22 7/10
(18/40)
Megnéztem belõle KB 20 percet. Nekem ez eddig nagyon tetszik, de egyenlõre a szinkronhang max mozis formában érhetõ el hozzá, szóval ezt én így nem néztem tovább. Ellenben várom a hivatalos megjelenését, mert úgy néz ki, hogy szakítottak a régi teleregénnyel, és ez most egy frissült sztori. Bár lehet hogy némiképp hajazni fog a második része, az eddigiek alapján.
10/10
caomilla4 2018 febr. 05. - 18:24:15 10/10
(17/40)
Igazat adok az elõttem szólóknak, jó volt, de ez már nem az amitõl igazán Fûrész a Fûrész és Végvár I Tamás hangja iszonyatosan hiányzott.
10/10
caomilla4 2018 febr. 05. - 18:23:07 10/10
(16/40)
Igazat adok az elõttem szóló kanál, jó volt, de ez már nem az amitõl igazán Fûrész a Fûrész és Végvár I Tamás hangja iszonyatosan hiányzott.
Hanyasvagy_teDiszno 2018 jan. 27. - 22:12:23
(15/40)
Nem sok filmet szoktam kikapcsolni menet közben, de ezt kb. 45 percig bírtam. Ekkora nulla színészek még a barátok köztben sincsenek. A 29.551-edik szavazat az imdb-n: 1
Lotto5ös 2017 nov. 20. - 00:15:28
(14/40)
Nagyon hiányzott Végvári Tamás szinkronhangja :(

SPOILER
Hát megnéztem. Azt hittem Hoffmann-al lesz valami (bár õ ott rohadt meg, mert Gordon bezárta a 7. részben). Gondoltam Gordon-al lesz akkor vmi. Hát nem voltak a filmben. Az méltó lezárás volt, ez most nem is értettem. Nem igazán kapcsolódik a 8 a többi fûrész filmhez.
Jigsaw-nak is már annyian segítettek, akkor most még egy személy?
Hát most nem akarom azt mondani, hogy rossz volt de valami hiányzott, pont az amitõl a Fûrész film az Fûrész film. Nagyon nem is volt izgalmas. A film végére jött a szokásos csattanó és ennyi.
1/10
ARCHDEVIL 2017 nov. 12. - 00:54:28 1/10
(13/40)
Minden(kinek) szubjektív természetesen :-) Az elsõ egyszeri és megismételhetetlen, ez tény. De ha a hetet egészében nézem, nekem a 4. résztõl kezdett egyre izgalmasabb lenni. Persze mindegyik jó önmagában is.
4/10
sawyerx 2017 nov. 11. - 18:54:13 4/10
(12/40)
Na azért azzal vitatkoznék, hogy a készítés sorrendjében egyre jobbak lettek a filmek :D
Az elsõ egy mestermû, annak szerintem eredetileg nem is szántak folytatást, a többirõl már lerí az izzadtságszag, fõleg a 4-5. rész környékén. A 7 már gagyi volt, fasznak kellett 3D-s gagyibazárt csinálni belõle, de lezárásnak elment. Félreértés ne essék, én is szeretem a Fûrész-filmeket (az elsõ kettõ az igazi), és ez az én szubjektív véleményem :)
1/10
ARCHDEVIL 2017 nov. 09. - 22:40:28 1/10 Előzmény Bunca18
(11/40)
"De, a Furesz-rajongok nagyon is fognak csalodni, mert ennek a filmnek a vegen kivul abszolut semmi koze nincs az elso 6 Furesz hangulatahoz, minosegehez, feszultsegkeltesehez, sot meg a tortenetehez sem".

Én nagyon tartottam attól, hogy gagyi lesz, vasárnap megnéztük és nagy csalódás. Én imádtam mind a 7 részt, valami lebilincselõ atmoszférája volt mindegyiknek, pedig túl nagy, színes díszlet nem kellett egyikhez sem.

"Gyenge szereplok, ez a confess resz egyszeruen nevetseges. Mikor akarta valaha is Jigsaw hogy az aldozatai \"meggyonjanak\"???? A nyomozas eroltetett, felesleges kinos poenok, egyszeruen az egeszen annyira erzodik hogy a celkozonseg egyaltalan nem a Furesz-rajongok, hanem a mai modern fiatalsag"

Azért is éreztem, hogy gyenge lesz, mivel a 7 rész 7 év alatt készült el, tehát ott az ötletek a legeslegvégéig már az elején ki voltak dolgozva és nem csak úgy kitaláltak hozzá utólag valamit. Ez egy fércmunka ez a 8. rész. Ez a 7. rész óta eltelt hét évbõl is látszik. Még akartak egyet kaszálni.

"Szoval egy Furesz-rajongoval kevesebb, szamomra ennyit tudtak elerni a keszitok. Alapvetoen 10/5 , a vege miatt 10/6 lehet eros joindulattal de aki ennel tobbet kepes adni illetve jonak nevezi a filmet az vagy nagyon elfogult vagy egyaltalan nem kepes racionalisan felmerni egy film minoseget."

Én azért maradok fanatikus rajongó, mert hét mozit elkészíteni úgy, hogy egyre jobb legyen, az becsülendõ. A szinkronhangok tényleg borzalmasak voltak, kb. 4 részt láttam eredeti hanggal, azok nagyon jók voltak.
4/10
sawyerx 2017 okt. 29. - 20:05:54 4/10
(10/40)
A viszkis mellett a másik film volt, amit idén vártam, két haverral mentem moziba, akik szintén nagy Fûrész-rajongók, bár a hetedik része már sántított mindannyiunknak, lezárásnak azonban jó volt.

Na de ez? Spinoffnak talán fel lehetne fogni, mert ez egy gyalázat. Az elõzõ filmekbõl van összeollózva, egyediség semmi, új ötletek semmi, színészi játék szar, úgyhogy én mindvégig egyedül a film végi csattanóra voltam már csak kíváncsi. Az egyik fordulat bejött, bár már elsütötték korábbi epizódban, és ott volt igazán ütõs, a másik fordulat nem lepett meg, mert az egész felvezetésébõl már lehetett sejteni.

Látszik, hogy ezt nem azoknak készítették, akiknek az elsõ 2-3 rész bejött, hanem a "nagyközönségnek". Összességében egy 12-es karikás Helyszínelõk-epizódra hajazott, az ostoba párbeszédekkel, szájbarágással és történetvezetéssel, néha bedobtak egy nagyon durva hullát, ahol feleszméltem, hogy ja ez egy "fûrész-film", de aztán mindig kizökkentett a sok hülyeség. Annyiszor terelõdött erre-arra a gyanú, hogy már nevetségessé vált a film, akkor is jutott eszembe, hogy legyen már vége, mert felbasz. Nyilván ha gyilkos lennék, a mélyhûtõben tartanám a hazalopott bõrdarabokat...

Három résznél volt nagyon szembetûnõ az amatõr munka:
- a silós résznél az ostobák megvárják, hogy ellepje õket a mag, holott simán ráléphettek volna, és akkor nem döglenek alá...
- a betonvasat egy sima motorküllõ szétszabja...
- a lézer úgy vágja szét a koponyát, hogy nyúlik...

+ a flashbackekben Kirakós feltûnõen öreg, és az orvos faszi is ugyanúgy néz ki a múltban, minta jelenben, holott legalább 12 év eltelt (ez a film 10 évvel játszódik Kirakós halála után, Kirakós sztorija a filmben meg a kezdeteket mutatja, ami még +2 év körül lehet minimum).

Ha egy amatõr youtube-film lenne, azt mondanám, oké, de hogy ezt a szart Fûrész-néven sikerült forgalomba hozni... Ja hát meg a disney-poénok, vödörfej, vagy amikor a faszi a csapda közepén megszólal, hogy õ nem fél... Fûrész fanok messze kerüljék ezt a filmet, vagy várják meg a letölthetõ formátumot, mert egy nagy baromság.

3/10
10/10
Sajtburesz 2017 okt. 28. - 21:38:43 10/10
(9/40)
Imádtam! Elejétõl a végéig, izgalmas méltó befejezés :)) Nem úgy mint a 7. 10/8
Bunca18 2017 okt. 28. - 19:57:41
(8/40)
De, a Furesz-rajongok nagyon is fognak csalodni, mert ennek a filmnek a vegen kivul abszolut semmi koze nincs az elso 6 Furesz hangulatahoz, minosegehez, feszultsegkeltesehez, sot meg a tortenetehez sem. Gyenge szereplok, *spoiler a hazas mizeriaban az 5 kiemelkedoen gyenge *spoiler vege, meggyengebb \"bunok\", ez a confess resz egyszeruen nevetseges. Mikor akarta valaha is Jigsaw hogy az aldozatai \"meggyonjanak\"???? A nyomozas eroltetett, felesleges kinos poenok, vodorfej, \"egy kicsit sem fostam be\", egyszeruen az egeszen annyira erzodik hogy a celkozonseg egyaltalan nem a Furesz-rajongok, hanem a mai modern fiatalsag akik csak azert mennek el egy horrorfilmet megnezni hogy legyen anyag a snapchat mystoryjukba es megmutassak a \"barataiknak\" hogy ok bizony most horrorfilmet neznek. Es nekik biztosan tetszett/tetszeni fognak a poenok, vodorfej, a hihetetlenul izgalmas csapdak, stb. Az egyetlen dolog ami jo lehetett volna a filmben az *spoiler Jigsaw szerepeltetese de neki meg adtak egy olyan szinkronhangot ami az egesz Furesz-filmsorozattol elvette a kedvem *spoiler vege
Szoval egy Furesz-rajongoval kevesebb, szamomra ennyit tudtak elerni a keszitok. Alapvetoen 10/5 , a vege miatt 10/6 lehet eros joindulattal de aki ennel tobbet kepes adni illetve jonak nevezi a filmet az vagy nagyon elfogult vagy egyaltalan nem kepes racionalisan felmerni egy film minoseget.
Bunca18 2017 okt. 28. - 19:46:33
(7/40)
T
10/10
extrememovieaddict123 2017 okt. 28. - 11:34:00 10/10
(6/40)
Annak ellenére, hogy már a nyolcadik részrõl van szó, és sok kétség merült fel, hogy tudnak-e valami érdekeset kihozni a témából, összességében szerintem jól sikerült a film. Érdekes a témavezetés, jók a vágások, kellõképp feszültségkeltõ a hangulata. Úgy vélem, a Fûrész-rajongók nem fognak csalódni
mozitekercs 2017 okt. 27. - 21:59:58
(5/40)
A jobb filmek közé tartozik, volt ami zavart, fõleg hogy a csapdák nem voltak kidolgozva.
Végül is tetszett.
4/10
aperaspicaventi 2017 okt. 27. - 09:53:54 4/10 Előzmény sawyerx
(4/40)
Jajj, tegnap megnéztem, és borzalmas csalódás. Erõltetett folytatás, egy kalap sz@r volt, logikátlan, összecsapott,a régi Fûrész részek zseniális gondolatmenetébõl semmi nem volt benne, ostoba pózer szereplõk, áááh elpocsékolt 1,5 óra volt az életembõl... SPOILER! Gordonról és csapatáról szó sem esik, egy kiizzadt szánalmas elõzményfilmre sikeredett.
4/10
sawyerx 2017 okt. 23. - 19:57:22 4/10
(3/40)
* halottkém
4/10
sawyerx 2017 okt. 23. - 19:56:55 4/10
(2/40)
Rengeteg böszmeség van, ahol visszahoznak szereplõket a totális halálból, de itt nem lehet, nem lehet, nem lehet, láttuk, ahogy szétvágják az agyát, a halottkép is azonosította. Ha nem flashbackben lesz, hanem élõként, akkor ez lenne a legnagyobb marhaság a készítõk részérõl.

Ezt a találgatást, trailer-beli titokzatoskodást sem értem, a 7. részben világosan bemutatták, hogy Gordon és pár cinkosa viszik tovább a játékokat, mit kell ezen annyit agyalni?
sornersby 2017 júl. 22. - 13:39:34
(1/40)
A bizarr elsõ poszter és a rosszat sejtetõ elsõ kép után befutott a Jigsaw címû Fûrész 8 elõzetese, amely a franchise "hagyományaihoz" hûen változatos halálnemeket és beteg pillanatokat tár elénk a horrorból.

Az új évezred egyik legnépszerûbb horrorszériájának új része arról fog szólni, hogy 10 évvel a 2010-es Fûrész 3D eseményei után ismét emberek tûnnek el és halnak meg olyan brutális módokon, melyek a halálos játékaival hírhedté vált John "Jigsaw" Kramer (Tobin Bell) módszereit idézik. Csakhogy Jigsaw (magyarul Fûrész) már egy évtizede halott, következésképp valaki más kell, hogy az elkövetõ legyen. Olyasvalaki, aki a nagy játékmestert másolja. Vagy lehetséges, hogy Kramer valójában még mindig él?

A Kramer szerepében visszatérõ Tobin Bell mellett az elõzetesben is felbukkanó Laura Vandervoortot, Matt Passmore, Brittany Allen és Callum Keith Rennie fogják játszani a fõbb szerepeket a horrorban.
A Jigsaw-t a Daybreakers - A vámpírok kora és az Idõhurok címû filmeket jegyzõ Spierig tesók: Michael és Peter rendezik.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=vPP6aIw1vgY

Bemutató dátuma: 2017. október 26.