auteuil 2015 ápr. 15. - 21:14:04
(206/226)
Meg tudná valaki mondani kapható-e a sorozat dvd-n ? Keresem de nem találom.
10/10
Sitcom01 2015 ápr. 15. - 13:43:08 10/10 Előzmény MissPoppy_
(205/226)
Engem nem idegesített Cheryl annyira. Az esetek többségében neki van igaza, a döglött macska a mélyhûtõben, leitatja, hogy boxot nézzen, jó elismerem sok mindent úgy csináltam volna mint Jim. Jim-tõl egyébként nem vár sokat, azért tûnik úgy néha, mert Jim semmit nem csinál. Mondjuk csak egy dolog idegesített vele kapcsolatban az, hogy ha Jim-nek igaza van akkor õ nem ismeri el azt. Az meg, hogy mindenkit ki oktat nem olyan nagy dolog.
MissPoppy_ 2015 ápr. 12. - 13:55:08 Előzmény DeathAdder
(204/226)
Nem vagy hím soviniszta, nõként ugyan ez a véleményem Jim asszonykájáról, és minden Cheryl félérõl... idegesítõ gyökerek, jobb a háztetõn élni mint egy ilyen szünet nélkül kötekedõ és pofázó idiótával akinek semmi nem jó.
MissPoppy_ 2015 ápr. 12. - 12:45:29
(203/226)
Jut eszembe... Cheryl a Merlose Plase-ben is ugyan ilyen hülye gyökér. Azt a sorozatot sem tudtam sokáig nézni...
DeathAdder 2015 márc. 27. - 02:20:57
(202/226)
Második évad közepén járok, és az egész évadról egyelõre elmondható hogy dügunalom.
Bármit csinál Jim azt a felesége vétózza, végül mindig neki is adják az igazat, még akkor is amikor azt semmi sem indokolja. A sok kommersz közhelyes süket dumákról nem is beszélve. Borzasztó irritál az egész karakter, hiába néz ki jól a színésznõ. Jimet, Andit és Dénát bírom, rajtuk jókat lehet nevetni, de a két kislány meg az anyuka sipítozásai és az anyuka állandó kioktatása olyannyira irritáló, hogy képtelen vagyok több részt megnézni egymás után.
Tipikus a férj a balek, a feleség meg aki mindent megmond és az úgy van, csak tudnám hogy miért kell ezt erõltetni :( Azt váltja ki belõlem hogy megfordul bennem a kérdés hímsoviniszta vagyok-e, pedig ez nem igaz :D Sokszor leül a rész, amin nevetni nem igazán lehet, inkább félretekingetni, a humorok erõltetettek, nem felnõni kell ide, csak fel kell fogni hogy ez nem mindenkinek jön be. Én legalábbis nem szappanoperát vagy VV-t akarok nézni, hanem egy vígjátékot amin nevethetek.
Remélem ez a jövõben változik majd... story4-en láttam egy részt, amin szétnevettem az agyamat, ezért is szedtem le, remélem a késõbbiekben jobban elnyeri a tetszésemet, de egyelõre a Férjek Gyöngye szintjét meg sem közelíti, bár a Jim karakterét is nagyon bírom.
robicsek2 2015 márc. 23. - 19:25:36 Előzmény ceia
(201/226)
Na végre valaki :) Én is úgy gondolom illik hozzá :) Amugy meg szerepelt a Két pasi megy egy kicsi-ben is. Az ottani szinkron hangja nem illet hozzá szerintem.
NewZoo 2015 márc. 23. - 19:02:55
(200/226)
No, legalább odatettem magam helyesírásilag magam is! :DD (Mellécsapkodtam..)
NewZoo 2015 márc. 23. - 19:02:23
(199/226)
No, legalább odatettem magam helyesírásilag magam is! :DD (Mellécsapkodtam..)
NewZoo 2015 márc. 23. - 18:59:41 Előzmény Anti12
(198/226)
Bocs... méltó ellenfele a férjének?!
A férj, meg az a tésztaképû csókam aki mindig ott van,mint vmi õsmasszívum, olyan sötétek, hogy alulmúlhatatlanok... (-)
A feleség egyrészt klasszisokkal jobb nõ, mint alelakott férj, és IQ-ban is magasan felette áll..
Teljesen hiteltelen, hogy egy buta, öregedõ fajankó, ak nem is jó pasi, ilyen csajt megtarthat. Buták a klisék is... ennél vannak sokal viccesebbek is szerencsére!
(Persze, szerintem...)
ceia 2015 márc. 23. - 11:19:14 Előzmény MissPoppy_
(197/226)
Én pedig imádom a hangját! Szerintem épp hogy tökéletesen illik hozzá. Az egész karakter úgy jó, ahogy van, a "vinnyogó" hangjával, a szájtátásokkal, meg amikor Jim bunkóskodik, õ meg azt mondja félrenézve: aaah..! Másik színésznõvel nem lenne ilyen jó, akárki is az.
muniszter 2015 márc. 12. - 10:34:18
(196/226)
Már évek óta agyonismételt részek mennek. Naponta kétszer leadják ugyanazt a részt plusz hétvégén még egyszer. Minden részt látam legalább 5-6 szor, kívûlrõl fújom mi fog történni és azt is tudom már mit mondanak meg mikor jön a reklám. Sokszor csak hallom, nem is nézek oda, de tudom melyik rész megy........ééééés még így is mindíg röhögök rajta. Nagyon szeretem. Örök klasszikus, mint az al bundy vagy a farm ahol élünk!
10/10
Meklód fia 2015 márc. 06. - 16:02:37 10/10
(195/226)
azt vettem észre, hogyha valami nagyon gyenge sztorit visznek bele, még azt is nagyon viccesen elõtudják adni. Ez csak egy valamit jelenthet: zseniális színészek!
Nálam a Rém rendes család, a Jóbarátok és a Két pasi meg egy kicsi mellett, ez is ott van a Top 5 vígjáték sorozatban.
10/10
Larvitar 2015 febr. 16. - 13:45:48 10/10
(194/226)
Ez is egy nagyon jó, humoros vígjátéksorozat... :) 10/10.
Unbekannt ~ Benutzer 2015 febr. 15. - 17:19:29 Előzmény MissPoppy_
(193/226)
Hát igen Cheryl hangja tényleg elég gáz de németül se jobb a helyzet a hangát illetõen sõt a németbe az egész karakter hang el van cseszve ami meg Cheryl hangját illeti Orosz Anna helyett még Õsi Ildikó is jobb lett volna de sztem ide is Molnár Ilona kellett volna mert neki tényleg szép hangja van Orosz Annával ellentétben
MissPoppy_ 2014 dec. 15. - 21:26:14 Előzmény Anti12
(192/226)
Nagyon sok filmet azért nem tudok megnézni mert a nõi szereplõk csak nyávogva, vinnyogva tudják kifejezni magukat. Ez az ami nagyon zavar ebben a sorozatban is. Egy traktor pöfögését is szívesebben hallgatom mint a rinyagépeket.
Cheryl meg tud oldani aranyosan dolgokat, de egy tipikus szõke, könnyû, fajsúlytalan személyiség. Attõl még nem okos, hogy odébb tesz két dolgot, ki tud választani három színt ami megy egymáshoz, és kifõzni valami cselt hogy a férjének visszavágjon.
Szereti a férjét és a gyerekeit és ez nagyszerû. Neveli a gyerekeket és az is nagyszerû. De más dolga nem igazán van, ennyi pedig azért elvárható a leghalványabb elmétõl is ha eltartja a férje nem igaz?
Ami tetszik a filmben az a családias hangulat. A film a csacskaságon alapul, amit szórakoztatás céljából készítettek így, csak épp engem nem mindig szórakoztat. Talán egy másik karakterrel jobban élvezném, attól még nem húzná le a humort belõle.
10/10
Anti12 2014 dec. 12. - 23:12:28 10/10 Előzmény MissPoppy_
(191/226)
Nem tudom te mit néztél, de ebben a sorozatban Cheryl karaktere egyáltalán nincs lehúzva agyilag, nem buta. Épp ellenkezõleg. Talpraesett anya, aki otthon neveli gyerekeiket és emellett méltó ellenfele férjének, sajátos kis családi üzelmeik közepette. Számomra a jó barátok és a Rém rendes család mellett ez a nagy kedvencem.
MissPoppy_ 2014 dec. 10. - 17:26:39
(190/226)
Szegény Jim felesége miatt nem bírom nézni idõnként, csak ha a nõ nem szólal meg. Ennyire nem kellett volna lehúzni agyilag a szerencsétlent, mert engem rettenetesen idegesít... a hangja is irritáló. Az állandó nyafogástól meg lehet õrülni. Egyébként jók a film témái és tetszenek a poénok, imádom Jim B-t, de az idióta szõke elrettent a sorozattól... számomra élvezhetetlenné teszi.
10/10
Venatus 2014 dec. 08. - 00:06:51 10/10
(189/226)
Nem vagyok hasra esve tõle, de szerintem az egyik legnézhetõbb sorozat. Kényelmes, laza, könnyen emészthetõ.
ceia 2014 dec. 04. - 17:21:03 Előzmény Teréz anyu
(188/226)
Az "anyátokból" 1 évad is egyel több évad volt a kelleténél - borzasztóan irritáló Barney, de mint megtudtam, nem véletlenül: civilben férje van! De Lilyt kivéve mindegyik minimum unalmas karakter.
A Jóbarátok kiváló, a legnagyobbak között van. A Férjek gyöngye: bár Carrie és Arthur zseniálisak, Doug figurája engem egyre jobban taszít. Tulajdonképpen egy bunkó tahó zabagép, híján bármiféle erénynek, mégis mindig önmagát akarja szupernek beállítani. Fel nem foghatom, hogy egy Carrie szintû nõnek miért kéne. Amiket a feleségével mûvel, azokért a valóságban már többszörösen elvált lehetne. (pl. a szemmûtét..) Azt sem szeretem, hogy egyre jobban teret adtak benne a Richie-t alakító Larry Romano-nak, akit ki nem állhatok már egy saját sorozata után, most még itt is rontja a levegõt. A Jim szerint a világ jobb, szívesebben nézem, ha pl. mindkettõ megy valahol.
Sz Peter 2014 okt. 01. - 13:35:25
(187/226)
Nem ez volt a kérdés.