Magenta99 2019 aug. 21. - 12:17:38
(8524/8584)
Ezek az idióták már megint kavarnak a műsorral? Megint csak egy új részt adnak? Szerencse, hogy tök véletlenül bekapcsoltam a tévét.
Bezzeg az rtl--nél már most hirdetik, hogy szeptembertől a barátok közt délután lesz és nem este.
SZOTYl 2019 aug. 17. - 17:20:55
(8523/8584)
A szövegíró (vagy a színészek) megtanulhatnák, hogy az ész szó tárgyas ragozással eszet lesz, nem pedig észt, ami egy balti nép.
2/10
wpanni 2019 júl. 28. - 17:16:20 2/10 Előzmény Gödöllõ
(8522/8584)
Én mind, a kettőt sajnálom, ennyire nem hülyék. Nekem egy idő óta nem tetszik Dóra, hogy ilyen sovány.
jancikam 2019 júl. 16. - 13:36:18
(8521/8584)
Imádni való ahogy a sorozatban hülyét csinálnak a Rendőrségből. Most már a jók is győzhetnének néha. Vagy az a való világ????
Bandit Én is sajnálom. Remélem nem ilyen lesz a továbbiakban.
Gödöllõ 2019 júl. 16. - 07:52:44
(8520/8584)
Sajnálom,hogy Bandiból ilyen figurát kreáltak!
Gödöllõ 2019 máj. 03. - 08:44:36
(8519/8584)
Szerencse,hogy Orsi összejött Bálinttal,mert,ha valakinek,ügy a Bodolai családnak nagy szükség van pszichológus segítségére.Dominiket sajnálom,mert egyik végletből a másikba kerül.
dr Pogány Ferenc 2019 ápr. 24. - 21:45:40
(8518/8584)
Kedves Szövegírók !

Mindenki valamin "kattog". Nagyon hervasztó ezt hallani állandóan. Legyenek kicsit több figyelemmel a stílusra. Nincs alapvető baj a párbeszédekkel, de bizonyos becsípődéseket engedjenek el. Ez kb. annyira gáz, mint amikor valaki csak azt tudja mondani, hogy "igazándiból". Gazdag a nyelvünk, de kár agyonkoptatott szavakat, fordulatokat alkalmazni.
2/10
fo.ma 2019 ápr. 21. - 18:38:27 2/10
(8517/8584)
Tudjátok, mi a pontos típusa az új Alcatel telóknak a sorozatban?
10/10
marisál 2018 nov. 27. - 23:53:05 10/10 Előzmény Hm!
(8516/8584)
Köszi a választ, igazad van, Bálint csak így tudta leszerelni Gyöngyit, és ez nem jó megoldás, ha tényleg ő volt, szakmaiatlan! Most meg bekavar a doktornő azzal, hogy ellopta a levelet, majd kiderül, ki írta! Konrádról nem tudtam, hogy a színész kérte a kiírását, nagyon bírtam, köszi az infót!
5/10
Hm! 2018 nov. 27. - 23:38:49 5/10 Előzmény marisál
(8515/8584)
Igaz.
Egyben azt jelzi az egész, hogy Bálint nem tud ténylegesen megbirkózni a feladattal.
Azt gondoltam, majd összejönnek Gyöngyivel, bár ez még megtörténhet.

Nekem Gyöngyi karaktere sajnos eleve nem tetszik, bár a színésznővel nincsen bajom.

Mihályfi Balázs (Konrád) maga kérte, hogy írják ki, hogy ennek miért kellett véglegesnek lennie, jó kérdés.
Alíz elvben még visszajöhet.
5/10
Hm! 2018 nov. 27. - 23:34:40 5/10 Előzmény Koren Tamásné
(8514/8584)
Szia, nem tudom, a Barlangnak mi lett a sorsa. Egy időben Kristófé volt (Agárdi után örökölte), szerintem aztán a szüleié lett, mivel a tanúvédelmi program miatt minden kapcsolatot meg kellett szakítania szeretteivel, s minden szálat el kellett varrnia. Arra gondolok, hogy a tulajok továbbra is ők, azonban a helyet Laci vezeti (amellett, hogy kocsmáros is). Ez nem 100%. Ha találok az interneten videót régebbi részekről (mikor a Halász család elhagyta Csillagkutat) és lesz időm, megnézem, történt-e valami a Barlanggal kapcsolatban.

A szakács kérdésről: Talán annál is szigorúbb vagy filmes, sorozatos szempontból, mint én voltam egykoron:), de kérlek ne vedd bántásnak, jó, hogy valaki ennyire figyel a részletekre.
A valóságban 20 éve járok az egyik vendéglőbe, 15 éve egy másikba, és még sose találkoztam egyik hely szakácsával sem. A ritkábban látogatott helyeimmel is ugyanez a helyzet. Szóval, engem nem zavar az életben, így a sorozatban - amelytől nem is várhatok annyit - végképp nem.
10/10
marisál 2018 nov. 23. - 19:28:31 10/10
(8513/8584)
Ezt a Gyöngyi projektet már abbahagyhatnák, uncsi! A Vladimir levelet sztem a pszichiáter tette a postaládájába, hogy végre megnyugodjon! Elég már! Konrádot, Alizt kár volt kiírni, remélem Aliz visszajön, valaki kimentette, és meggyógyul! A többi szál futhat, Roland nagyon jól hozza a maffiózót, Alexék, Meli is jól játssza a szerepét! De Gyöngyi már túl sok, hosszúra nyúlt, unalmas! Már mindenki megtanulta, hogy milyen a pánikroham, már tudjuk, hogy milyen nehéz kezelni, már tudjuk, hogy nem jó gyógyszert szedni, mert hozzászokást okoz, de legyen már vége!
1/10
Koren Tamásné 2018 nov. 07. - 14:37:32 1/10 Előzmény Hm!
(8512/8584)
Helló, van 2 percem, most nézem éppen a sorozatot, eszembe jutott, hogy fogalmam sincs, vagy nem emlékszem, hogy tulajdonképpen a Barlang koceráj kinek is a tulajdona? Mert hogy a Laci csak a csapos, vagy nem? Az pedig csak lehet, hogy engem bosszant, nem tudom ki főzi a kaját a macsekban. Minden nap felteszem a kérdést magamnak, hol a szakács? Egyszer már megmutathatnák.





Erika Racz 2018 nov. 07. - 13:37:06
(8511/8584)
Sajnálom Konrádot alakító színészt, hisz az egyik legjobb volt a sorozatban...Alíz is jó volt...
Nem könnyű mindenki kedvére tenni! Annyiféle ember van...Még a nézők közt is...
5/10
Hm! 2018 nov. 05. - 21:54:19 5/10 Előzmény Koren Tamásné
(8510/8584)
A hozzászólásomban nem a halottakat számoltam, hanem azokat, akik lehet, hogy meghaltak, lehet, hogy nem. Az általad említettek a sorozaton belül valóban nyitott kérdések, a nézők számára viszont nem, de értem, amit írsz és egyetértek.

Reagálnék a hozzászólásod többi részére is:
Jogos, nekem ez a 2 lelőtt ember egyáltalán nem rémlett. Kellernél egy személyiségváltoztatást hajtottak végre az írók, ha nem is 180 fokos, de jelentős fordulat történt. Lényegében az életét kockáztatja eltűnt szerelme nővéréért a kettős ügynök szerepben.
Továbbá hidegvérrel végzett korábban Nándi kedvéért egy olyan személlyel, akivel elhitették, hogy elütött valakit és az illető meg is halt (valójában bábut ütött el). Ez aljas húzás volt tőle. Később egy kedves, lelkiismeretes srácot csináltak belőle, aki titokban képes szembeszállni Rolanddal.
A nővér esete tényleg teljesen életszerűtlen. Nincs az a vezető, aki nem bocsátana el egy ilyen alkalmazottat,ráadásul komoly bűncselekményt követett el. Sokat elárul róla, hogy Viktort egy pillanatig sem sajnálta (őt távolították volna el így a kórházból), a beteget ugyan nem akarta megölni, de nyilván tudta, hogy megtörténhet.
1/10
Koren Tamásné 2018 nov. 05. - 18:43:37 1/10 Előzmény Hm!
(8509/8584)
Ha már a hullákat számolod, megfeledkeztél a Keller által - a régi Csillagszem főszerkesztője jelenlétében - agyonlőtt két fickóra. Azok hova lettek? Mármint a hullák. Senki nem kereste őket, főleg nem a béna rendőrség, S teljesen felejthető, hogy a Keller egy gyilkos, valamint az is, hogy a törlőkendővel emberölési kísérletnek számító bűntettet elkövető nővérke minden következmény nélkül szerepel. Szóval ez egy minősíthetetlen sorozat, azért nézem, hogy kimérgelődjem magam, nem tudom ki írhatja, ki a dramaturg, pedig ennek a tv-lenne elég pénze, hogy profikat, színészeket is beleértve -alkalmazzon (1-2 kivételtől eltekintve)
SZOTYl 2018 okt. 26. - 17:25:13
(8508/8584)
Mennyivel jobb lett volna, ha Alíz és Konrád helyett hisztigép Gyöngyit, meg ezt az elkényeztetett, akaratos Barbit nyírták volna ki.
5/10
Hm! 2018 okt. 25. - 14:34:25 5/10
(8507/8584)
Bár az írók nem hiszem, hogy olvassák a hozzászólásokat, úgy emlékszem, nem csupán Alíz, hanem Várnagy Előd holtteste sem került elő. Őt a végén Szikszay Rémusz játszotta. Ebben szerintem még lehetne potenciál, hisz neki is lenne elszámolni valója Rolanddal.

Remélem, Alíz valahogy visszajön, bár pulzusa nem volt és úgy nehéz lehet életben maradni, főleg, ha közben az embert ledobják a hídról. Azért valahogy meg lehetne magyarázni. Bár lentebbi hozzászólásban olvastam, hogy más sorozatban játszik, azonos csoporthoz tartoznak a csatornák (TV2), tehát nem akadály a kizárólagosság, lenne rá lehetőség, ha az írók és a színésznő később úgy döntene.

Konrád persze már nem jön vissza, és nyilván nem lesz újabb ikertestvér, sem olyan új karakter, aki "véletlenül" pont úgy néz ki, mint ő (hisz maga a színész valahogy így térhetne vissza idővel).
5/10
Hm! 2018 okt. 25. - 14:23:35 5/10 Előzmény AttilaG.
(8506/8584)
Vagyis Jock?:)
A Dallasban úgy rémlik a Ewing-fivérek apja volt kettejük "keveréke". Egyetértek az utóbbival.
AttilaG. 2018 okt. 25. - 12:23:54 Előzmény AzErzsike
(8505/8584)
Konrád szerintem inkább Bobby, vagy amolyan Jockey-Bobby keverék.