Téma: Jóbarátok

offtopic
boom049 2015 jún. 02. - 20:24:44
(2130/2190)
Kevés vagy mint hullámvasúton a büfé kocsi!
offtopic
teatea 2015 jún. 02. - 20:11:26
(2129/2190)
Ezt a közepes alsó felét ezt így hogy? Te a montblank csúcsán állsz, hogy ilyeneket írogass? Vagy ez zsigerbõl megy minden f*szkalapnak, mint a sunáznám. Az òtvar külsejükkel persze.
gladiolus 2015 jún. 02. - 18:55:31
(2128/2190)
Ha már válaszoltál:

Récsöl hátterét eddig nem ismertem, de abból, amit írtál, most összeállt a kép.

1. Kicsit szánalmasnak tartom, hogy az emberiség egy része úgy gondolkodik, hogy csak a pénz számít. Ezt sosem fogják megunni az emberek? Most a te példádból kiindulva, egy nyúlszájú csajjal utána mit lehet kezdeni, akármennyi pénze van is? Persze vannak plasztikai mûtétek, már lassan fejátültetést is meg lehet csinálni. Végülis.:-)

2. Nem törvényszerû, hogy + 50, nekem momentán kb. 8-at kell leadnom, mégis ha egy kicsit többet eszem, vagy netán olyat, ami egy kicsit finomabb, mint a zöldségek, akkor már célozgatnak. Ja, és most nem személyes példával élek, hanem általános megfigyelés az a legröhejesebb, hogy sok esetben ótvar fejû és felépítésû, túlsúlyos férfiaknak olyan elvárásai vannak a nõkkel szemben, amihez némi önkritika esetén joguk sem lenne.

3. Mindenkivel elõfordul a színes és a zsebkendõ benthagyása. Nem ezt kritizálom, hanem azt kritizálom, méghozzá teljes joggal, hogy gazdagnak és apuci lányának születõ nímandoknak semmit sem kell tenniük ahhoz, hogy mindenük meglegyen, mások meg sokkal több értékkel és ésszel a fejükben, de kevésbé szerencsés helyre születvén meggebedhetnek, hogy megkapjanak ezt azt az élettõl. Szerintem ez igazságtalan, gusztustalan és utálni való. És ezért Récsölbõl elég is volt ez a fél óra.
boom49 2015 jún. 02. - 10:42:14
(2127/2190)
Köszönjük, de nem szeretnénk ha a továbbiakban önálló gondolatok hiányában holmilokál-wiki idemásolgatását folytatná.

Ráadásul tök értelmetlenés random módon. Mégis KIT ÉRDEKEL mi a karakterek neve és foglalkozása?

Nem is szólva arról hogy SPOILERT LE TECCET HAGYNI!

A #2446-os hsz-e meg EGY NAGY SEMMI. Röfög arról kik voltak a rendezõk meg milyen díjakat kapott, és az ÁLLÍTJA,DE NEM BIZONYÍTJA hogy "humoros" a sorozat. Ezzel nem tudunk mit kezdeni.
boom49 2015 jún. 02. - 10:37:18 Előzmény gladiolus
(2126/2190)
Ha már megkérdezted:

1) Inkább szóljon hogy nem tudja, minthogy elszúrja. Fõleg hogy tudjuk Récsöl honnan jött. Megjegyzem õönimádóságában a külcsínyen kívül (ami amúgy maximum közepes alsó fele) alegvonzóbb tulajdonsága a családja pénze. Ha nyúlszája lenne is udvarolnának neki.
Fene, egyszer hajtottam egy nyúlszájú csajra.

2) A "némi súlytöbblet" az nálatok mit jelent? Mert aki emlegeti, annál általában +50, az olyan meg gyakoroljon önkritikát.

3) A legnagyobb gond a résszel inkább az volt, hogy a szituációt miért is találnám humorosnak?
Jó, gazdagként élt, így sose mosott. És?
Elszúrta. De tegye fel a kezét aki még nem hagyott bent zsebkendõt. (Egyszer én még pénzt is, de az jól bírta.)
teatea 2015 jún. 01. - 23:07:04
(2125/2190)
Te példàt vettél és mégis csak gugli a legjobb barátod? :)
offtopic
Vinnie731 2015 máj. 31. - 14:48:31 Előzmény gladiolus
(2124/2190)
"A férfiaknak elég az, hogy egy nõ jól néz ki, aztán slussz passz?"

Nálam elsõsorban a személyiség, a szimpátia meg a hónaljszag az ami alapján eldöntöm, hogy érdekel-e az a XY lány vagy sem. De amúgy igen, az esetek 99,9%-ában a kinézet alapján választanak párt az emberek, és ez a nõkre is igaz.
teatea 2015 máj. 31. - 14:01:19
(2123/2190)
A kevésbé napos oldalròl drámák és mûvészfilmek készülnek. Ez csak egy unalmas sorozat, én 3 rész után kiköptem, mint egy elhasznált rágógumit. Nem az a legnagyobb baja, hogy nem hónaljszagú tramplik a csajok. Csak szimplán unalmas és idegesítõ. Felõlem persze bárki rághatja tovább.
gladiolus 2015 máj. 31. - 13:13:37
(2122/2190)
Véletlen egy részt megtekintettem, és igazándiból elgondolkodtam. Én nem tudom. A férfiaknak elég az, hogy egy nõ jól néz ki, aztán slussz passz? Semmi más nem fontos,csak az, ahogy a filmben is elhangzik, 60-as derekuk legyen?

Szóval ebben a részben az volt, hogy Rachel meg .....???? hogy is hívják már....Ross-na õk-elmennek egy nyilvános amerikai mosodába, és Ross gerjed Rachelre. Rachel viszont bevallja, hogy még soha életében nem mosott magára. Valamint, hogy halvány gõze sincs a mosásról. Ez önmagában is égés, de még be is kell vallani, egy hapsi elõtt?
S mindez mit sem változtat Ross gerjedelmén, aki aranyosan mosolyog, és tanítgatja a csajt mosni, aki elõször is úgy kezd, hogy a színeseket egybe rakja a fehérekkel. Na, ezt még sikerül idõben korrigálni, de azért csak bent felejt egy piros zoknit a fehérek között, melynek folyományaként az egész ruházat ratyi rózsaszín lesz, és ezen az említett Récsöl elkezd picsogni meg finnyogni.
És akkor a kevésbé napos oldalon vannak nõk, igen, némi súlytöbblettel,esetleg már nem 26 évesen, De: tök jó humorral, tökéletes háziasszonyi képességekkel, remekül fõznek, eredeti szövegük és önzetlen szívük van-és a falábú hapsik mégis Récsöl után futnak.
Érdekes. Mondhatni kolosszális.
A másik kérdés: Phoebe személyisége nem idegesítõ egy kicsit? Vagy csak nekem?
10/10
offtopic
napraforgó 2015 máj. 31. - 12:56:26 10/10
(2121/2190)
Nincs semmi baj a negatív véleménzekkel, ha azok a sorozatról és nem egymásról szólnak. Fejezzétek be egymás pocskondiázását mielõtt kimoderálnak benneteket.
offtopic
Vinnie731 2015 máj. 31. - 12:35:40
(2120/2190)
-
offtopic
blacknet 2015 máj. 31. - 12:08:46
(2119/2190)
Húbazz.... :D
Fasza vagy, világ hülyéi közt is díszpéldány!
offtopic
cellasto 2015 máj. 31. - 12:07:41
(2118/2190)
te súlyos tévedésben vagy
ez a fórum nem arra való,hogy agyon dicsérd ami tetszik
a kritika ugyanúgy elfér szerintem :)
offtopic
blacknet 2015 máj. 31. - 12:07:18
(2117/2190)
Azért szálltam be, mert funnyboy vagy nagyon, amilyen ámokfutást rendezel itt, hátha megállítom, mielõtt szénné égeted teljesen magadat. Meddõ kísérlet...
Legutóbbi válaszod is, hát megint nem felelt érdemben a felhozott vádakra. A nem létezõ választ persze nehéz is elõhozni, de legalább megpróbálnád... Ehelyett az ostoba rajongó szerelmi vallomása, szórakoztató persze ezt a sok hülyeséget olvasni, jobb, mint a sorozat maga. Nyomjad tovább, ecsém, teligázzal a butaságokat!
blacknet 2015 máj. 31. - 11:05:07
(2116/2190)
Ja igen, a nem kötelezõ nézni kimaradt az elõbb a felsorolásból.
Hogy a négy beírásodból az egyetlen érvecskére válaszoljak, 100 millióan szeretik, nézz utána a populizmus és a mainstream kultúrafogyasztás témakörének, ez utóbbiban az általános minõségi követelményeknek, és a fogyasztói elvárásoknak, ezen belül is a szempontoknak, és az alacsony szintjének, aztán gyúrd össze magadban.
Persze nem biztos, hogy mindezeket magadévá téve majd feljössz értékelhetõ szintre, ez a legtöbbeknek nem sikerül, ráadául te elég alacsonyról indulsz ezekkel a humorbonbonos kiszólásaiddal, de hát legalább lásd az utat, ha valószínûleg lábad sohasem lesz hozzá.
cellasto 2015 máj. 31. - 11:03:31
(2115/2190)
nekem se jött be ez a sori,egyik karakter sem volt szerethetõ számomra
olyan amúgy sincs,hogy valami mindenkinek tetszik :)
10/10
napraforgó 2015 máj. 31. - 10:59:37 10/10
(2114/2190)
Melyik a pszichiátriai eset? Mert szerintem mind lökött, de ez is az egyik humorforrás. Néha jólesik pont azon derülni, hogy milyen lököttek, milyen idétlenek.

De hát úgy tûnik, neked valóban nincs humorérzéked. Akkor meg hiába is magyarázzuk, hogy ez jó és vicces sorozat.
blacknet 2015 máj. 31. - 10:37:31
(2113/2190)
Jajj Égi, te nagyon kezdõ vagy még itt, ebben a farkasveremben, meg úgy általában a fórumszcénában. Elõhozod az összes közhelyet, csinálj jobbat, csak jó véleményt írj le, satöbbi. Olvasgass inkább elõször, mûveld ki magad, aztán gyere vissza, mert addig a leggyengébbek is megsemmisítenek.

A Jóbarátok meg hát az a szint kábé, mint amikor egy tag felkiált, hogy nézd, esik a hó, a mellette lévõ elkezd röhögni, aztán két másodperc múlva már együtt fetrengenek a semmin. Na, ilyen embergyilkos poénok, ki tudja hány átkozott évadon át. Az összes rossz faviccet végigveszik, felmondják, némelyiket többször is, elképesztõen gyenge teljesítmény, még az irigy hónaljmirigy is potensebb humorban, pedig hát aztán õk igazi ócskapiac. Helyzetkomikumok rendre elszúrva, elsõsorban a gyengén megrajzolt karakterek miatt, és így persze a személyiségre épített, már ezerszer látott viccek sem mûködnek.

Na tehát, valahol itt kezdõdik, amikor valaki elõás pár érvet, és nem, ahol te tartasz, hogy ez jó, mert csak. Nem, ez nem jó, persze nem mindenki érzi meg a szar ízét a szájában.
blacknet 2015 máj. 31. - 09:19:44
(2112/2190)
A Jóbarátok kétségtelenül az egyik legelcseszettebb sitcom, ami valaha is képernyõre került. Hat fiatal (akiket koravének játszanak) egybezárva, és ebben ki is merül minden fantáziája. Olyan lapos, mint koncsita wurst mellei, pedig ebbõl a jó ötletbõl ki lehetett volna hozni egy pazar cuccot is (Így jártam anyátokkal). Az, hogy néhol, nálunk is kultusz rangra tudott emelkedni, egy általános igényszintet jelenít meg, nem annak nincs humorérzéke, akinek ez nem tetszik, hanem épp inkább a moslék eléöntésével is megelégszik, akinek ez bejön.
boom49 2015 máj. 31. - 09:10:00
(2111/2190)
Na, na, szóval az ismertetõ szerint is egyikük pszichiátriai eset!
Erre kössél csomót!

A 10. részre maximum vezetéknevük ami kialakul, és nincs az az eszement nézõ aki kivárna majdnem egy teljes évadot mikor 50 csatornája van a tv-n és választhat inkább vmi mást.

AMÚGY VEDD MÁR ÉSZRE, a sarkos fogalmazásomnak pontosan az a célja hogy reakciót váltson ki. Ami valamiért (eddig) nem jön viszont össze, hogy ÉRTELMES VÁLASZT fogalmazzon meg az, akinek ez a sorozat tetszett.
A "mert csak"-nál azért többre számítanék a 9.4-es csillagozás mellett.