Téma: Jóbarátok

10/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 15. - 20:47:31 10/10
(1950/2190)
Én meg a telefonomon nézegetem, utazás közben vagy üres perceimben és ma azt a részt néztem, aminek az a címe, h Nemkívánatos húg...a házban lakik Deni, aki nagyon bejön Récsölnek, de nem ez a lényege, hanem Rossz munkanélküli és azzal próbálja elcsapni a sok felesleges szabadidejét, h felügyeli Joey forgatókönyvírását, de közben Csendlõr eltéríti Joey figyelmét egy labdajátékkal, ami maitt Rosszal nagyon összekapnak és Joey ír nekik olyan szövegkönyvet, amit felolvastat velük tök vicces: "Ne haragudj barátom, nem akartam" " Te ne haragudj én sem akartam" stb. rohadt vicces!

Imádoooooooooooooooom!!!!!!!!!!
10/10
-greghouse- 2013 febr. 15. - 19:32:24 10/10
(1949/2190)
...(ha valakit véletlenül érdekelne, az uNAghi tényleg angolnát jelent...)
10/10
-greghouse- 2013 febr. 15. - 19:29:08 10/10
(1948/2190)
Kicsit keverik a részeket. Mivel nekem jogtisztán megvan DVD-n, látom, hogy nem sorrendben adják le. Az hagyján, hogy kihagynak epizódokat, mert sokadik ismétléskor máshol is ez van. De pl. most a Ross és a diáklány epizód megelõzte az Unagit, ami eredetileg fordítva van. Ezt még eltéveszteni sem lehet, mivel sorrendben vannak a DVD-n, csak ha mondjuk részeg a technikus és máshova kapcsol.....kíváncsi vagyok, mit fognak még össze-vissza keverni.
10/10
offtopic
HáziSárki 2013 febr. 05. - 13:27:02 10/10 Előzmény reay
(1947/2190)
Ó, most még soxor arról is lemaradtam. Más dolgom volt, elaludtam, sõt, még az is elõfordult, hogy elfelejtettem. :))
10/10
-greghouse- 2013 febr. 04. - 22:21:56 10/10
(1946/2190)
Természetesen mindegyik karakter el van túlozva, kivétel nélkül, mindegyik egy karikatúra. De nagyon jól rajzolták meg õket. Egyenként biztos, mindenki az idegeire menne az embernek, az egyik ezért, a másik azért, de mert karikatúrák, eltúlzottak egyik vagy másik irányban.
De a sorozat ezért, vagy azért mert kiválóan van megkomponálva, vagy nem tudom miért, de zseniális.
teardrops 2013 febr. 04. - 20:46:35 Előzmény -greghouse-
(1945/2190)
Lehet, hogy nem a jóképûségét akartad kérdezni, de mire az ujjaidhoz ért a gondolat, ez lett belõle.:-D

Amúgy meg... hát persze, ez "csak film", kitalált karakterek, éppen ezért szerintem eltúlzottak is, de tényleg mégis szerethetõek. Ross pedig tényleg gyerekes, vagyis nem ez a "baj", hanem, hogy néha nagyon is, de alapjában okos és figyelmes (!), tud emlékezni arra, mit néztél ki a kirakatban (;-)).
Egyébként nekem Phoebe az, akit nehezen viselek. Értem én a nagy természet/ezotéria iránti "elkötelezettségét", meg a nyitottságát, meg a nehéz életét, de valahogy nekem ez már túl naív, vagynemistom, de hát igen, itt is itt a túlzás.:-)

Rossra visszatérve, én nagyon meglepõdtem, amikor meghallottam David igazi hangját. Borzalmas...:-D Úgyhogy azóta mágjobban bírom Galambos Pétert, merthogy zseniálisan adja vissza David-Ross 'nyafogásait'.:-)
10/10
-greghouse- 2013 jan. 29. - 19:59:23 10/10
(1944/2190)
lehet, hogy nem jól fogalmaztam, én nem kérdezem, hogy jóképû-e, vagy nem, azt nézzék a csajok. De ahogy beszél, annyira "tutyi-mutyi", nyafog, nem tud soha dönteni, sokkal gyerekesebb még Joeynál is, doktorátus ide vagy oda, a magánéletben egy tutyi-mutyi, szájában is megalszik a tej pasi. Nem a külsejérõl alkotott vélemény érdekel, az ahány csaj, annyi ízlés...:-), hanem a személyisége.
...A másik, hogy ne keverjünk két dolgot: maga a sorozat zseniális, és mindenki imádnivaló karakter a FILMBEN. de hogy együtt élni valakivel....hát Phoebe nagyon szórakoztató...nézni és hallgati. Monicától megõrülnék egy napon belül. Rachel talán az, aki egy bohókás lökött csaj. Mondom, a külsõktõl most elvonatkoztatok (mert ha az is lenne, nehéz dönteni, speciel a mediterrán tipust szeretem, de viselkedésben inkább Rachel. Bár, igaz ami igaz, Jennifer Aniston eredetileg hullámos sötétbarna hajú csaj, itt találták ki neki a sima szõkéset. Ahogy pl...akármilyen furcsa is ma már, pl. Angelina Jolie eredetileg természetes szõke, a filmesek találták ki neki a fekete hajat, és már nagyon furcsa a természetes szõke hajával látni...)
..Egyébként tényleg nem fontos, csak eljátszottam a gondolattal, melyikkel élnék együtt leginkább a csajok közül.
....azt hiszem, hogy ha ebben gondolkodtok, rájön az ember, hogy önmagában egyik sem jó, együtt szuper a csapat (ettõl nagyon sikeres).
...Én pl. a három csajból össze tudnék gyúrni egy jót (ideális nincs), és lehet, hogy a csajok is a három pasiból gyúrnának össze egyet. Csakhát.... ez nem szupermarket, "csomagok" vannak, minden jó és rossz tulajdonsággal.. :-)
grace08 2013 jan. 28. - 23:27:11 Előzmény -greghouse-
(1943/2190)
Érdekes kérdés.:) Szerintem Ross sármos pasi, magas, szép dús haja van, nincs vele gond, egészen addig, amíg meg nem szólal.:)) Nálam biztos elvágná magát a nyávogásával.
A sorozatban egyébként imádtam. Na de melyikõjüket nem? :)
teardrops 2013 jan. 28. - 22:55:24 Előzmény -greghouse-
(1942/2190)
Mitõl jóképû? Ez elég szubjektív, így megmagyarázni sem lehet.;-)
Szerintem egyébként egyáltalán nem az, de néha mégis van benne valami, ami miatt nagyon szimpatikus és biztos attól lesz az.:-D
Egyébként azt gondolom, hogy mindenkinek (!) vannak/lehetnek olyan pillanatai (rövidebb, hosszabb), amikor 'megszépül'.
reay 2013 jan. 28. - 20:09:31 Előzmény sarahangel
(1941/2190)
Ja igen,én abból a részbõl tudtam meg,hogy ki CC férje,gyorsan le is ellenõriztem,aztán rájöttem,hogy a pasi nem más,mint Patricia Arquette testvére.
reay 2013 jan. 28. - 20:07:15 Előzmény HáziSárki
(1940/2190)
Én meg azt hittem a kézi vb foglalt így le a napokban. :)
10/10
-greghouse- 2013 jan. 23. - 17:48:26 10/10
(1939/2190)
Ez egy jópofa fõcím volt, sok filmnél alkalmaznak ilyeneket, csak nem vesszük észre (tévében fõleg azért nem, mert a vége-fõcímet mindig leharapják, kivéve a közszolgálatit). Csakhát...sajnos azóta már el is vált az Arquette pár. A következõ ilyen változás a magyar hangoknál lesz, mikor Vitay András helyett Sinkovits-Vitay András lesz Chandler magyar hangja (az apja halála után vette vissza a nevét.)
sarahangel 2013 jan. 23. - 17:28:41
(1938/2190)
A tegnapi részben a fõcímnél minden szereplõ és alkotó nevéhez odabiggyesztették az "Arquette" nevet, nem tudtam, hogy miért. Aztán a rész végére kiderült, hogy Courtney Cox akkor házasodott össze David Arquette-tel. De az az érdekes, hogy ez a fõcímes dolog csak most tûnt fel, pedig nem elõször láttam ezt a részt sem. ;)
10/10
-greghouse- 2013 jan. 21. - 20:13:36 10/10 Előzmény teardrops
(1937/2190)
Kösz a linket. Nem tudom, egy "shrink" mit magyarázna bele, de Ross elsõ felesége, és annak barátnõje piszokul szexi és izgalmas csajok (nekem).
..azért én nem tudom, de valamelyik erre tévedõ csaj majdcsak megmagyarázza, mi a fenét esznek a csajok Ross-on? Oké, intelligens (bár ez nem derül ki, inkább csak az, hogy magasfokú diplomája van, ami nem ugyanaz), de mitõl jóképû? Ha már választani lehetne, inkább Joeyre szeretnék hasonlítani, mint Rossra. (Chandlerre azért nem, mert úgyis olyan vagyok... :-) )
10/10
HáziSárki 2013 jan. 21. - 11:36:59 10/10 Előzmény reay
(1936/2190)
Szia! Mostanában én sem tengek túl errefelé. :)) Bevallom, mostanság volt egy-két jó könyvem, úgyhogy hanyagoltam a tévézést. Persze azért nem telik el úgy hét, hogy bele ne nézzek legalább pár percre a Jóbarátokba (valamelyik csatornán). :))
teardrops 2013 jan. 20. - 19:31:17
(1935/2190)
10/10
-greghouse- 2013 jan. 18. - 19:51:57 10/10 Előzmény reay
(1934/2190)
Nem mindegy? én már vagy ezerszer láttam, és még mindig élvezem. Meglátom a mûsorban és odakattintok, és kész. (Fõleg ha máshol vojszok meg gigasztárok billegetik magukat, vagy Csák Norrisz játszik hûdekemény amerikai csávót...)
Az ifjú "tehetségek"98 százalékára öt év múlva a kutya sem fog emlékezni, a Jóbarátokat meg még akkor is adni fogják. Valahol.
reay 2013 jan. 18. - 13:02:05 Előzmény HáziSárki
(1933/2190)
Helló :) Jó rég nem jártam erre, mi újság itt? Jóbarátok-ügyileg meg vagyok kavarodva rendesen, hol az rtl2-õn, hol a v3-on nézem, sosem tudom épp melyik rész megy. :))
f_nikcsy 2013 jan. 16. - 13:48:31
(1932/2190)
Most az RTLII már HD minõségben adja 16:9-es képaránnyal, ahogyan Amerikában már évek óta tudtommal.

Nem hiszem, hogy nálunk kiadnák Blu-ray-en felújítva, tekintve azt, hogy itthon magának a blu-ray-nek nincs is nagy divatja. Az meg a másik, hogy a piaci helyzet sem olyan az eladásokat tekintve, hogy a cégek belefeccöljenek.
Nem arról van szó, hogy nem örülnék neki, mert nekem is megvan az összes évad 4:3-ban, de a HD-s dvd-változat magyar forintban jóval drágábbra jönne ki. Ráadásul több hónapja akciós az összes évad(extrákkal) a budapesti media markt-ban.
Szóval én nem fûznék hozzá túl sok reményt.
10/10
mmlana92 2013 jan. 14. - 23:06:35 10/10
(1931/2190)
A világ legjobb sorozata.Minden van benne ami kell.Érzelem ,humor kiváló színészek!! :)